Vartotojo BeprotybÄ—. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-02-22 15:52:56 | Nuoroda

 Kaip  kÅ«Å«l. Tiek daug ateities  medikų .

Žinutė parašyta: 2011-02-24 17:58:56 | Nuoroda

 Kovo gale gal ir vyksiu, arba ,jei bus velnioniškai šalta,kelsiu toliau. Ilgai dar vyks tie testai : )

Žinutė parašyta: 2011-02-28 18:41:50 | Nuoroda

 Mes ryt parašysim. Lietuvių,anglų,istorijÄ…. Pakaks :')

Žinutė parašyta: 2011-03-06 17:20:36 | Nuoroda
angelka92 rašÄ—:
BeprotybÄ— rašÄ—:

 Mes ryt parašysim. Lietuvių,anglų,istorijÄ…. Pakaks :')

 As istorija,rusu ir lt VBE.

o kur tu ruosiesi stoti?

 Na prioritetų skalÄ—je, pirmenybÄ™ duodu Vu leidybai : )). Kur Tamsta? 

Žinutė parašyta: 2011-04-14 15:41:58 | Nuoroda

Pagalvokit apie tai>. 

Žinutė parašyta: 2011-04-19 20:29:09 | Nuoroda

BÑе будет хорошо>>

Vis ne lenkų : D

Žinutė parašyta: 2011-05-14 20:57:28 | Nuoroda

 Tai nafik tokių pedagogų,kurie net nežino ko jiems reikia stojant. 

Žinutė parašyta: 2011-05-29 15:48:29 | Nuoroda

 Nestokit į MRU,žmonÄ—s kariasi. 

Žinutė parašyta: 2011-05-31 12:41:48 | Nuoroda

 Tikiuosi nepasitaikys ir JÅ«s man pakelsit balÄ… .Muha ha ha ha. : D

Žinutė parašyta: 2011-05-31 14:19:40 | Nuoroda

 Kad nebÅ«tų labai liÅ«dna galiu paklaust,o kokio velnio Tu Äia stoji? 

Žinutė parašyta: 2011-06-01 19:07:37 | Nuoroda

 Jums- 6,mums -birželio 13 : D 

Žinutė parašyta: 2011-06-03 22:47:54 | Nuoroda
Warlius rašÄ—:
BeprotybÄ— rašÄ—:

 Jums- 6,mums -birželio 13 : D 

 

 Äia tikrai jau 6 d. rezultatai??? oi baisu kaip...

 

 Taip>

Žinutė parašyta: 2011-06-04 01:09:54 | Nuoroda
mqwa216t8q rašÄ—:

O aš, nepaisant to, kad jau esu baigÄ™s specialybÄ™, susijusiÄ… su kompiuterija - labai abejoju savo išlaikymu. Nepaslaptis, kad ir ne prie teorinių mokslų aš ir mokiausi dažniausiai prastai, pochuistiškai. Antrus metus iš eilÄ—s laikau valstybinius brandos egzaminus. Na, belaikydamas egzaminÄ… supratau, kad nepernešu programavimo - man tai per sausas dalykas, tad persioreantavau į elektronikos/kompiuterių sritį. Sprendžiau tik testinius klausimus ir išlaikymas įmanomas nebent 'ant ribos' :) Tiesa, labiausiai mane užmušÄ— egzamine tokie žodžiai kaip: išnaša. :D Ä®monÄ—je, kurioje atlikinÄ—jau praktikÄ… - dar negirdÄ—jau taip kalbanÄių žmonių, nors tu kÄ…. Didžiausia problema aišku many, kad nesimokinau, bet nepagailÄ—Äiau ir programos sudarinÄ—tojams pasiÅ«lymų:

1) terminai turÄ—tų bÅ«ti kuo universalesni ir suprantamesni daugumai kompyderastų, velniop tÄ… pagarbÄ… savo kalbai - tam yra kitos pamokos, pvz, gimtoji lietuvių kalba. EsmÄ— yra rezultate, o ne detalÄ—se. Mums svarbu mokÄ—ti, pagauti principÄ…, svarbu, kad programa veiktų, o vÄ—liau jau ir į dešimt kalbų galim jÄ… versti - bet svarbiausia - bendrumas tarp visų šios profesijų šakos atstovų. Visame pasaulyje, visame internete yra viena ir vienintelÄ— IT terminų kalba. Meskit akmenį, kas manot, kad reikia kiekvienai šaliai išrast po savo dviraÄio prototipÄ…...

2) sakykite, kÄ… norite, bet ne vienas mokinys Äia rašÄ™s patvirtintų, jog nei velnio nesimokÄ— tiek pascalio (nekÄ…so tų - katrie patys mÄ—go programavimÄ…, lankÄ— bÅ«relius, ir savarankiškai domÄ—josi) kiek jo yra egzamine. TÄ… liudija dar ir tai, kad informatikos egzaminÄ… renkasi gan mažas skaiÄius mokinių.

3) ar teisinga manyti, kad informacines technologijas apima tik programavimas, 'tekstų rengyklÄ—' ir 'skaiÄiuoklÄ—' ? Ar gi 'hardware' nepriklauso informacinÄ—ms technologijoms? Jei pasakysite ne, tai kodÄ—l studijuodami informatikÄ…, kai kuriose programose aptiktumÄ—te tokius dalykus kaip: tinklai, išoriniai įrenginiai, kompiuterių architektÅ«ra?

Aišku, šiuo klausimu ir traukia labiau elektronika, taÄiau vÄ—l gi koks informatikas, kuris lauks kito informatiko inžinieriaus, kad galÄ—tų tÄ™sti savo darbÄ…, nes ano geležis sugedusi...

Geniali idėja: galėtų būti dviejų tipų egzaminai: informatika-programuotojams, informatika-kompyderastams (o jei reikia tai ir informatika-tinkuotojams). Gaila tik, kad genialios idėjos beveik neįgyvendinamos :D


 

 Protingai>>

Žinutė parašyta: 2011-06-06 12:20:41 | Nuoroda

 Mieli matematikai,neužmirškit pakartot sudÄ—ties ir atimties : DD

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:13:22 | Nuoroda

Iš manÄ™s visi išlaikyt reikalavo,bet netekau 90 taškų,kame Äia reikalas? 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:25:52 | Nuoroda
Ace Of Spades rašÄ—:
BeprotybÄ— rašÄ—:

Iš manÄ™s visi išlaikyt reikalavo,bet netekau 90 taškų,kame Äia reikalas? 

 samokslas?

 Ne Äia tikriausiai kaip su matiekos egzu,surinkau visus galimus taškus ir iš to įpratimo,kad esu žiauriai kieta parašiau vardÄ… ir pavardÄ™.  Nu kÄ… padarysi. 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:31:15 | Nuoroda

 Silpnai TUUU,aš dar visad prie egzamino   šokoladÄ… Princas prisegu. 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:37:51 | Nuoroda

 ÅªÅ«Å«Å«Å«Å«.  VYRAS> 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:46:27 | Nuoroda

(â—.̃â—)   

Ujujui. Kol kas vyrai vaikų negimdo,tai jooo. 

 

Išties,norÄ—jau pasidžiaugt,geras Tamstos rezultatas.  AIšku,bÅ«Äiau aš,nebÅ«tum aplenkÄ™s. : D

Žinutė parašyta: 2011-06-10 09:43:12 | Nuoroda
Ace Of Spades rašÄ—:
BeprotybÄ— rašÄ—:

(â—.̃â—)   

Ujujui. Kol kas vyrai vaikų negimdo,tai jooo. 

 

Išties,norÄ—jau pasidžiaugt,geras Tamstos rezultatas.  AIšku,bÅ«Äiau aš,nebÅ«tum aplenkÄ™s. : D

 koks dar rezultatas? :D kas cia zino, gal as 80 gausiu (nors nemanau). o tu tai istorike/istorikas kiek zinau, nekazka tau su bio

 Nu tai Tau ,kad tik išlaikyt, 80-pasaka : DDD  Ne aš biologÄ—,tik per apsirikimÄ… pasiÄ—miau laikyt istorijÄ…,bÅ«na,bÅ«na.