Vartotojo BeprotybÄ—. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-10 10:17:56 | Nuoroda

Nu jau,nu jau, 

1) papildomi balai stojant . Labai jau neobjektyvu. Yra daug žmonių,kurie gali padaryti darbÄ…,kur kas geriau nei tarkim,koks treÄios vietos dailÄ—s olimpiadininkas. Apskritai  meniniai gebÄ—jimai ir turÄ—tų bÅ«t vertinami tik stojamuoju. Papildomi balai-kam jų reikia,jei yra stojamasis egzaminas,jei esi kietas(a),tai susitvarkai ir patenki.NorÄ—damas gali užsiminti ale: " ÄŒia neesminis dalykas,bet porÄ… kartų laimÄ—jau RespublikinÄ™ dailÄ—s olimpiadÄ…,jau turiu savo personalinÄ™ parodÄ… ir šiaip jau varžiausi ir užsienyje,tarp kitko..."  Dailininkų ir architektų yra užtektinai,tad kam tada stoti ,jei šiki į kelnes dÄ—l  akademinio krÅ«vio. Juolab reikia žinot,kad ne tik žinios svarbios,dirbti reikÄ—s prie daug dalykų.MokÄ—jimas pateikti save,ryšiai, originalumas ir visa tai,kas išskirtų iš kitų-bÅ«tini šioje sferoje.

2) Apie sunkumÄ…. Architektas,dailininkas,kelininkas,suvirintojas,slaugytoja ar šokÄ—ja,kirpÄ—ja-visiškai nesvarbu,nÄ—ra sunkesnio ar lengvesnio darbo, visi sunkÅ«s ir reikalaujantys ,jei ne  fizinio tai bent mokslinio ar tai psichologinio pasiruošimo. Didelis galimybių spektras-renkamÄ—s kÄ… norim. 

3) ÄŒia šiaip sau,nes trys gražiau atrodo. 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 13:14:10 | Nuoroda
ditesaltyte rašÄ—:

 Viena mergaitÄ— iš šito forumo užsirašÄ—, kad 100 gavo, va Äia tai SVEIKINIMAI! :D Ai, bet man gerai, aš visai nesimokiau šiais metais ir prieš egzaminÄ… naktį pratÅ«sint sugebÄ—jau, tai pati kalta :D

 Ovvv,broo. Kas per balai,žavu,žavu : ))

Žinutė parašyta: 2011-06-10 13:18:40 | Nuoroda
max-a-million rašÄ—:

lame grades  

 

I dont think so. : D

Žinutė parašyta: 2011-06-10 14:21:22 | Nuoroda
MÅ«za rašÄ—:

Tai kam tada ta dailÄ—s respublikinÄ— olimpiada.... KodÄ—l  už technologijas prideda, ten tipo daug žinių reikia, pyragus panelÄ—s kepa, labai gailiuos, kad ne į tÄ… olimpiadÄ… šiemet nuÄ—jau... Yra teisybÄ—s kÄ… Beprotybe pasakei, bet žinai, aš taip nuoširdžiai dirbau, kovojau, ir man iš to jokios naudos, apsoliuÄiai... Ä® meno specialybes daug sustoja, kas gerai valstybinius išlaiko, o ne stojamuosius, o valstybiniais aš nepasigirsiu. KrÅ«vio aš nebijau, niekada manÄ™s tai negazdino.

 Ä® akademijÄ… taikais? 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 14:33:06 | Nuoroda
Ace Of Spades rašÄ—:
BeprotybÄ— rašÄ—:
Ace Of Spades rašÄ—:
BeprotybÄ— rašÄ—:

(â—.̃â—)   

Ujujui. Kol kas vyrai vaikų negimdo,tai jooo. 

 

Išties,norÄ—jau pasidžiaugt,geras Tamstos rezultatas.  AIšku,bÅ«Äiau aš,nebÅ«tum aplenkÄ™s. : D

 koks dar rezultatas? :D kas cia zino, gal as 80 gausiu (nors nemanau). o tu tai istorike/istorikas kiek zinau, nekazka tau su bio

 Nu tai Tau ,kad tik išlaikyt, 80-pasaka : DDD  Ne aš biologÄ—,tik per apsirikimÄ… pasiÄ—miau laikyt istorijÄ…,bÅ«na,bÅ«na. 

 80 pasaka? mano didziausias tikslas buvo gauti biologijos 100...;D0

 Kažkaip kieÄiau gaut 80. Tada ,kai kas klausia ,kiek gavai ? Atsakai:80,matai nenorÄ—jau bÅ«t išsišokelis. : D

Žinutė parašyta: 2011-06-10 14:36:27 | Nuoroda

Och ja,ja  richtig ,viele menschen sprachen gern deutsch und heutzutage es ist shon kein problem :'))

Žinutė parašyta: 2011-06-10 14:51:28 | Nuoroda

Man nepatinka,ypaÄ,jei žmogus išsišoksta iki ,kokio 1,99 Å«gio,nu kam to reikia : DDD

Žinutė parašyta: 2011-06-10 15:06:42 | Nuoroda
Ace Of Spades rašÄ—:
BeprotybÄ— rašÄ—:

Man nepatinka,ypaÄ,jei žmogus išsišoksta iki ,kokio 1,99 Å«gio,nu kam to reikia : DDD

 kazkokia rimtai beprote tu :o

 

: o

Žinutė parašyta: 2011-06-10 17:30:19 | Nuoroda
MÅ«za rašÄ—:
BeprotybÄ— rašÄ—:
MÅ«za rašÄ—:

Tai kam tada ta dailÄ—s respublikinÄ— olimpiada.... KodÄ—l  už technologijas prideda, ten tipo daug žinių reikia, pyragus panelÄ—s kepa, labai gailiuos, kad ne į tÄ… olimpiadÄ… šiemet nuÄ—jau... Yra teisybÄ—s kÄ… Beprotybe pasakei, bet žinai, aš taip nuoširdžiai dirbau, kovojau, ir man iš to jokios naudos, apsoliuÄiai... Ä® meno specialybes daug sustoja, kas gerai valstybinius išlaiko, o ne stojamuosius, o valstybiniais aš nepasigirsiu. KrÅ«vio aš nebijau, niekada manÄ™s tai negazdino.

 Ä® akademijÄ… taikais? 

 netaikau :)

 Tai tada išvis neturi nÄ— mažyÄio pagrindo rimtai pergyvent. 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 20:25:35 | Nuoroda

 Aš  esu užsireginusi , noriu pažiÅ«rÄ—t,kas ten per prikolai su tuo testu. Man birželio 28 dienÄ…. 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 20:28:23 | Nuoroda

 Aš į lamÄ… paskambinau ,sakau,kaip man Äia dabar su tais dalykais,tai sakÄ—, atvyksti tÄ… dienÄ… ir ten vietoje vyks užreginimas ir vsio. : ) 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 20:39:03 | Nuoroda
Warlius rašÄ—:
Simonaitis rašÄ—:

81%, laikiau dÄ—l idomumo, šio egzamino balo, kur aš stosiu niekur nereiks :)

 neblogai :) man tai mokytoja neleido nelaikyt, nors mokslo metų pradžioj sakÄ— jokių šansų man išlaikyt :D

 Už kiek taškų ?

Žinutė parašyta: 2011-06-10 21:08:12 | Nuoroda
Warlius rašÄ—:
BeprotybÄ— rašÄ—:
Warlius rašÄ—:
Simonaitis rašÄ—:

81%, laikiau dÄ—l idomumo, šio egzamino balo, kur aš stosiu niekur nereiks :)

 neblogai :) man tai mokytoja neleido nelaikyt, nors mokslo metų pradžioj sakÄ— jokių šansų man išlaikyt :D

 Už kiek taškų ?

 bandomųjų surinkdavau apie 30 taškų, o Äia gavau 87 :D

 MALADIEC> : D

Žinutė parašyta: 2011-06-10 21:43:45 | Nuoroda
Sraigt* rašÄ—:
BeprotybÄ— rašÄ—:

 Aš  esu užsireginusi , noriu pažiÅ«rÄ—t,kas ten per prikolai su tuo testu. Man birželio 28 dienÄ…. 

 Susitiksim :)

 Gal galiu pas Tave pernakvot? : DD

Žinutė parašyta: 2011-06-10 21:55:27 | Nuoroda

Matai,Skuodas net neturi traukinių stoties,tai reikia pirmÄ… dasigaut iki Mažeikių iš Mažeikių Ä® Šiaulius ir tik tada į Vilnių,namo grįžt nespÄ—Äiau. Gan ilgokai ten viskas.Nors ir nenoriu.  Nesvarbu, yra kur,bet bent  pasivaikšÄiosim kartu- : DD

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:01:48 | Nuoroda

TreÄiu.  DÄ—jau ledybÄ…,tada anglų(ispanų kalbÄ…),o jau tada žurnalistikÄ…. PaÄiai pirmu prioritetu ar irgi ne? : )

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:09:33 | Nuoroda
Sraigt* rašÄ—:
BeprotybÄ— rašÄ—:

TreÄiu.  DÄ—jau ledybÄ…,tada anglų(ispanų kalbÄ…),o jau tada žurnalistikÄ…. PaÄiai pirmu prioritetu ar irgi ne? : )

 Pirmu parašiau, leidybÄ… antru :)

 Ohhh. KÅ«Å«Å«l. Sveikintina,mÄ—gstu rašanÄius žmones. Pati labiau specializuojuos,poezijoje,grožinÄ—je literatÅ«roje,bet ,kažkÄ…  tokio rašyt galiu. Tad ir dÄ—jau tik treÄiu numeriu. Žodž,tikiuos,viskas bus gerai. BÅ«tume kursiokÄ—s : D

 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:14:19 | Nuoroda

 Ovvvv,labai graži ir reali svajonÄ—. Gerai,kad ten bÅ«si,galÄ—siu už Tave palaikyt špygas. :"))

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:30:15 | Nuoroda

 Tikros vienybÄ—s ten mažai,visi jauÄia šiokiÄ… tokiÄ… konkurencijÄ…. Buvau delfio (žurnalistinÄ—je) nesÄ…monÄ—je,tai aghrr. Savotiški individualistai. Bet žinoma,yra daugybÄ— "first class" žmonių. Visada taip. Birželio 28 tema apie paveldÄ… žiniasklaidos akiratyje,taip? Išties nežinau,ko ten tikÄ—tis,nelabai ko ir tesitikiu,padarai testÄ… blogai ir neturi galimybÄ—s rašyt rašinį. Na, švietimo sistema  tikrai juokinga. : )

 

 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:32:42 | Nuoroda
Katarsis rašÄ—:
BeprotybÄ— rašÄ—:

 Aš  esu užsireginusi , noriu pažiÅ«rÄ—t,kas ten per prikolai su tuo testu. Man birželio 28 dienÄ…. 

 TÄ… dienÄ… neblogas koncas nusimato, tai jei neturi kur pernakvot - varyk ten :D 

 Varom abu : D?