Vartotojo Malyva pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-13 09:25:03 | Nuoroda
Orchideja rašė:

As i isleistuves eisiu. Bet planuoju pirkti visiskai paprasta suknute, kad su ja pbet kur galeciau eiti, o ne kad kabetu spintoje, kaip kad nutiko su simtadienio suknia :)

 tai kokia ta tavo simtadienio suknele buvo? ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-13 15:55:15 | Nuoroda

o kas 27 diena? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-13 16:49:27 | Nuoroda
neklaužada rašė:

 sveiki :) aš ir į menus stosiu :) Pralankiau 5 su puse metų dailės mokyklą ir šiaip mano darbai gerai įvertinti tai gal įstosiu :D O rošiuosi stoti į ŠU dailę ir dizainą, vėliau rašyčiau gal kokią VTDK grafinį dizainą, dar vėliau kokią Klaipėdą gal :? O va, turiu klausimą, tarkim dabar lamoj surašau visas vietas kur noriu stot, tai ir į visas tas įstaigas turėsiu važinėt laikyt stojamuosius? nes jei taip, tai žiaurokai gaunasi, nes kai kur tomis pačiomis dienomis stojamieji :s gal jei kas ką žinot tiksliau, apšvieskit :)

 as tai bandysiu i siaulius ir i klaipeda stoti,bet vat siauliu kai kurie egzaminai sutampa su klaipedos,tai nezinau,reiks viena rinktis,nes kiek klausia,nieko nepadrs ir be to cia jau taip "netycia" atsitiko ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-13 17:35:54 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Hah,nenoriu sudaryt problemų,žinoma,nėra ko čia džiaugtis,kai svetimas individas atkeliauja nakčiai. ( Išties visai faina :"))  ) Neišeina tai neišeina. Malonu Vaiva<aš Vaida :"))

 

Ahhh,28- 9 h stojamasis,išriedėjus su traukiniu ,kad ir 4 valandą  vis nespėji. Žodžiu gal kaip nors,gal kaip nors. : )))

 tai kur cia stosi? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-13 18:02:42 | Nuoroda

atsimenu klasioke kursus berots lanke tenai ;DD tai busi ta kuri visur lys ir apie visus rasys,mldc ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-13 18:04:04 | Nuoroda

bandysiu as stoti,bet abejoju ar pavyks ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-14 10:01:11 | Nuoroda

kazkaip nesijauciu stipri,be to kazkaip noras dingo vienur stoti,nors tenai pirmu numeriu esu uzrasius,tad nezinau ka bedaryti,o dar visokios konsultacijos ir darbu perziuros ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-14 12:59:37 | Nuoroda

Muza,tai kiek tu stojamuju laikysi? :DD

Žinutė parašyta: 2011-06-14 13:22:08 | Nuoroda

i vda? :}

Žinutė parašyta: 2011-06-14 17:26:49 | Nuoroda

mums tai sake,kad to kodo neturi ;DDD

Žinutė parašyta: 2011-06-15 16:51:43 | Nuoroda
pozityvi* rašė:

Sakykit ką norit,bet galbūt aš ir sureikšminu šią šventę,bet man ji tikrai svarbi.Nors nebuvo tie 12 metų patys nuostabiausi mano gyvenime,yra nemažai žmonių ,kurių nemėgstu,bet visgi tai paskutinis toks pasibuvimas kartu :) nors aišku,kiek žmonių,tiek nuomonių :)

 Cia ne Jus susirei8ksminat,o jie,kas tipo nenori svest ;DDDD palaikau Jusu nuomone :}

Žinutė parašyta: 2011-06-16 19:00:57 | Nuoroda

hei,norejau pakalusti (tik neuzsipulkit ;DD) lamabpo.lt buvo parodyta kiek yra paduotu prasymu i tam tikras specialybes,o kur dabar tai rasti? nes niekur nerandu :/

Žinutė parašyta: 2011-06-16 19:05:36 | Nuoroda

kiek zinau nei vienas is meninku nedirba pagal savo specialybe,galima sakyti geriau mazuma ;DD su interjero ir grafinio diziano turiu pavyzdzius zmoniu,viena mergina baigus interjera isvare i uzsieni baikti magistro,kaip ji man sake,Lietuvoje mazuma kas dirba su sia specialybe,tad bandys uzsienyje ;] o grafinis toks vaikinukas baige,tai sake patiko dirbti,bet darbo nera ;] kai pas  mane pazistamu yra kurie kazka su menais baige,tai beveik 2 ar net 1 is daugumos turi normalu darba ;]

Žinutė parašyta: 2011-06-16 19:11:31 | Nuoroda

bet buvo dar vienas,kur atskirai budavo univeras ir ismeta visas specialybes ir parodo kiek i kuria vieta uzsirase...t.t. ;/

Žinutė parašyta: 2011-06-16 19:13:23 | Nuoroda
Egiuxz rašė:
TetaAgonija rašė:

hei,norejau pakalusti (tik neuzsipulkit ;DD) lamabpo.lt buvo parodyta kiek yra paduotu prasymu i tam tikras specialybes,o kur dabar tai rasti? nes niekur nerandu :/

 Buvo šitas linkas bp.lamabpo.lt/bp2011/lama_progr_pasirenk.rpt?p_uni_id=32 , bet dėl visiems suprantamų priežasčių atjungė.

 kiek as ju klausiau tai sake turi pasirodyti..t.t. ;DD cia pries kelias dienas turejo ijungti vel,bet kai nervina,taip norejau pamatyti kiek stoja i mano specialybe ;/

Žinutė parašyta: 2011-06-17 09:24:55 | Nuoroda
Aiwa* rašė:

Sveiki visi. :) zadu ir as studijuoti dizaina, taip pat galvoju apie KK, KTU, kaip jus manot, kas geriau: universitetas ar kolegija?

 dauguma sako kolegija,nes labaiu i zmogu orientuojasi,o universitete buna daugiau zmogu,tai nelabai kreipia demesi destytojai i zmogu... cia kiek zinau,gal kitiems atvirksciai ;]

Žinutė parašyta: 2011-06-17 09:29:11 | Nuoroda

Sveiki,aš čia turbūt ne į temą,bet norėjau paklausti. Jiegu žmogus išlaiko tik lietuvių ir anglų egzaminus,kur jis gali stoti? :} su menais nereikai imti ;]

Žinutė parašyta: 2011-06-17 09:38:16 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

na į kolegiją, bet ir tai žiūrint kokia specialybė :) domėkis... bet šiaip per mažai egzaminų, man du egzai so unsave :D bent tris...

 zinau,cia ne man taip atsitiko,o draugui ;DDD ir idomu ar i manoma i kokia kolegija istoti bent mokama ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-17 10:00:47 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

tai bandyt visada galima :D tegu ieško kolegijose kur prašo metinių... nu reikia domėtis, aš vakar tik kolegijon užmečiau akį, tai ten vienas pagrindini egzaminas o vėliau ar nepagrindiniai ar metiniai taip ir nesupratau. ai dar profkė :D

 parodyk ir man ta kolegija :DDDD

Žinutė parašyta: 2011-06-17 11:27:35 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

Vilniaus kolegija :D

 tu parodyk specialybe,kurioje reiketu anglu egzo ir lietuviu egzo :DD