Vartotojo senas_von_krienas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 23:25:27 | Nuoroda
arbuzucukruje rašė:

Sveiki,skandinavistai:)

Skaitinėju šią temą ir pastebėjau, jog kažkas minėjo, kad vienu numeriu rašo norvegų k.,kitu švedų. Ar šiais metais galima stoti į abi kalbas?Nėra taip,jog vienais metais rengia švedus,kitais norrvegus ir t.t? Man rods kažkur taip skaičiau. Apšvieskit;)

 Taip, šiais metais gali stot į norvegų arba švedų filologiją :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 23:30:21 | Nuoroda
taiptaip rašė:

 mano draugė studijuoja bankininkystę SMK Telšiuose. Gerai, kad mergina turi humoro jausmą, nes kitaip tikrai verktų dėl studijų kokybės. Juokinga. Jei apie bankų valdymą ateina dėstyti lietuvių kalbos mokytoja.

 Nužudė šitas :D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 23:36:08 | Nuoroda

Stok į švedų

Žinutė parašyta: 2011-07-04 23:37:03 | Nuoroda

Nėra už ką :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 00:08:37 | Nuoroda

Na, tu tai tikrai įstosi su tokiais rezultatais :) O man, regis, anglų užteks :D (Jeigu priims iš viso :D)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 10:51:50 | Nuoroda

Bandyk vis tiek, viltis miršta paskutinė :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 10:52:46 | Nuoroda
neuzvardinta rašė:

 Man įdomu, ar aš aplamai kur nors galėsiu įstoti su tokiu lietuvių k. rezultatu? :D Prieš tai domino ir ši specialybė, bet kai gavau LT, tai.. jo :D

 Kur nors tikrai įstosi :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:00:09 | Nuoroda

Vakar LAMOJ aptikau tokį įdomų dalyką :D Jeigu esi dalyvavęs šių metų respublikinėj olimpiadoj (bet kokioj, lyg), gali nurodyt prašyme. aš dalyvavau istorijos olimpiadoj, bet laimėjau špygą :D Dabar galvoju, pridės kokį balą ar ne. Logiškai mąstant, nėra reikalo pridėt, bet jeigu galima pasirinkt, tai gal... Ir dar ten rašo, kad reiks pateikt dokumentus, o man jokio popieriaus nieks nedavė, išskyrus lentelę su tvarkaraščiu, kuri jau seniai ne šiam pasauly :D Dabar niekaip nesugalvoju, palikt tą punktą ar trint lauk :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:08:20 | Nuoroda
saeure rašė:
senas_von_krienas rašė:

Vakar LAMOJ aptikau tokį įdomų dalyką :D Jeigu esi dalyvavęs šių metų respublikinėj olimpiadoj (bet kokioj, lyg), gali nurodyt prašyme. aš dalyvavau istorijos olimpiadoj, bet laimėjau špygą :D Dabar galvoju, pridės kokį balą ar ne. Logiškai mąstant, nėra reikalo pridėt, bet jeigu galima pasirinkt, tai gal... Ir dar ten rašo, kad reiks pateikt dokumentus, o man jokio popieriaus nieks nedavė, išskyrus lentelę su tvarkaraščiu, kuri jau seniai ne šiam pasauly :D Dabar niekaip nesugalvoju, palikt tą punktą ar trint lauk :D

3.3. baigusiems tos pačios švietimo srities profesinio mokymo programas su pagyrimu arba
baigusiems tos pačios švietimo srities profesinio mokymo programas ir turintiems ne
mažesnį kaip vienerių metų darbo stažą pagal įgytą kvalifikaciją - 1 balas

 T_T Reikėjo stot į profkę :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:14:12 | Nuoroda

Sufeilinau, galvodamas apie ateitį. eilinį kartą :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:18:55 | Nuoroda
saeure rašė:
senas_von_krienas rašė:

Sufeilinau, galvodamas apie ateitį. eilinį kartą :D

 Nieko, visiem būna

 Tai aišku, ko čia pergyvent. Visada yra gatvių, kurias reikia pašluot, darbo bus :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:33:41 | Nuoroda

Man iki 100 kaip iki Mėnulio :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:12:22 | Nuoroda
arbuzucukruje rašė:

Aim for the moon.If you miss,you may hit a star Reikia tikėtis,o gal ir nereiks tookių didelių skaičių įstot;D Juk nemanau, kad visi visi, kurie stojo tik su labai aukštais įstojo.

 Ne, sustoja su labai labai aukštais balais :) Su savo lietuvių 75 stoju va bank :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:39:13 | Nuoroda

Neturiu įsivaizduijamo draugo danguje, iš maldos nebus naudos -_-

Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:51:35 | Nuoroda

Geriau nežinot :D Nors ir šiaip aišku, kad norinčiųjų daug.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:19:35 | Nuoroda

Tavo šansai ir taip dideli :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:31:57 | Nuoroda
atvirkštukė rašė:

 Viskas dabar priklauso nuo istorijos :) Beje, jeigu gautum iš istorijos 95+, realu įstoti ir Tau :) Juk tikriausiai tarp stojančiųjų nemaža dalis yra ir tokių, kurie neturi antrosios užsienio kalbos pažymio. Pavyzdžiui mano mokykloje antrą užsienio kalbą mokėsi tik 10 mokinių :)

 Pas jus net visi 10, o pas mus 4 :D Tik va, nesusidarė A lygio grupės (2 norėjo A lygio, 2 B), kažko ypatingo ir nesitikiu. Istorijos tikuosi 96 proc. gaut (pernai būčiau tiek gavęs), bet vėl kai susiplanuosiu į priekį... :D Tie nelaimingi 75 lietuvių, gadina viską, oi gadina :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:51:35 | Nuoroda
atvirkštukė rašė:
senas_von_krienas rašė:
atvirkštukė rašė:

 Viskas dabar priklauso nuo istorijos :) Beje, jeigu gautum iš istorijos 95+, realu įstoti ir Tau :) Juk tikriausiai tarp stojančiųjų nemaža dalis yra ir tokių, kurie neturi antrosios užsienio kalbos pažymio. Pavyzdžiui mano mokykloje antrą užsienio kalbą mokėsi tik 10 mokinių :)

 Pas jus net visi 10, o pas mus 4 :D Tik va, nesusidarė A lygio grupės (2 norėjo A lygio, 2 B), kažko ypatingo ir nesitikiu. Istorijos tikuosi 96 proc. gaut (pernai būčiau tiek gavęs), bet vėl kai susiplanuosiu į priekį... :D Tie nelaimingi 75 lietuvių, gadina viską, oi gadina :D

 Manau, kad kitose mokyklose stebuklų taip pat nėra su antromis užsienio kalbomis :) o kiek taškų apsiskaičiuoji? Jeigu netyčia Tau nepasisektų čia įstoti, tada juk galėtum paimti gretutines skandinavistikos studijas, manau, kad rankų taip lengvai nenuleisi :)

 Taškų iš egzamino? :) Na, jeigu vertino labai labai labai griežtos moteriškės (arba tokios pat prigimties vyras :D), tai surinkau blogiausiu atveju 83 t. O bet tačiau, forume klaidžiojančioj vertinimo instrukcijoj pieštuku buvo prorašyta pastabų, kad galima interpretuot dar kiek kitaip, be to, man didžiules viltis teikia ir žodžiai "Ar bet kuris kitas logiškas atsakymas" :D Tuo atveju surinkčiau apie 89-90 taškų, bet čia vėl sėkmės reikalas. LAMA BPO skaičiuoklė sako, kasd tuo atveju mano konkursinis balas 2010 m. būtų buvęs 19.52. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 14:37:44 | Nuoroda

heroix.wordpress.com/2010/09/05/konkursinio-balo-skaiciavimas/ Gal šita? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 14:51:57 | Nuoroda
atvirkštukė rašė:

 Taip, šita :) ačiū labai ! :)

 19.72 arba nuskaičiavau į plačias tėviškės pievas :D