Vartotojo K.S. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-01 10:36:29 | Nuoroda
doubtful rašė:

bandysiu i nemokama. kad tik istorija labai nesufailint...

 panašu, kad neturėtų tau kilt problemų.. :> aš tai ir dėl vnf abejoju ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 15:20:39 | Nuoroda

uhu, šaunios naujienos :} ačiū

Žinutė parašyta: 2011-07-02 12:13:14 | Nuoroda
Alyva rašė:

Kas į VU Lietuvių filologiją? :)

 aš! trečiu numeriu ir be antros kalbos : D

Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:32:38 | Nuoroda
KiTeKatka;** rašė:

Sveiki.

Norėčiau paklausti gal kas žinote koks mažiausias balas buvo pernai per pirmąjį stojimo etapą i  KU vf žurnalitikos studijas ir koks mažiausias balas buvo i vnf žurnalitikos studijas?

 pagal "kur stoti", tai į vf - 14,72, i į vnf 13,48 (hm, kažkoks jau super žemas..)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 17:43:36 | Nuoroda
debesys rašė:

 O blyn :D O aš dar buvau apsidžiaugęs kad su savo geriausio atvejo 16.88 balu turiu šansų :D

 nu va, aš irgi buvau apsidžiaugus, kad čia juokai įstot, jeigu tokie balai :/ bet čia visai kitas dalykas.

 o galit gal plačiau paaiškint?  :>

Žinutė parašyta: 2011-07-06 23:34:02 | Nuoroda

Žinoma gali stot ir vf, jei tik pakaks tavo balo su tuo nuliuku vietoj fizikos : )

Žinutė parašyta: 2011-07-07 19:56:47 | Nuoroda

dvejus metus. jeigu viskas gerai - studijuoji nemokamai ir po tu dvejų metų.

Žinutė parašyta: 2011-07-08 17:02:52 | Nuoroda

bandysiu, bet gąsdinat jūs mane su savo rezultatais tokiais.. :/ bet gal mokamam tikrai užteks?

Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:36:37 | Nuoroda
Emotion rašė:

 Man įdomu ar yra kokia nors specialybė, kurią studijuojant šiais metais, kitais metais galėčiau perstoti į žurnalistiką. Ar yra tokia galimybė? Kokią specialybę vertėtų rinktis? Ir ar reikėtų kitais metais tuomet vėl laikyti kūrybinį konkursą? Gal žinote kas nors? :)

 Rašiau į komfaką dėl to neišlaikyto kūrybinio ir ar nėra jokių galimybių įstot net tada, kai lieka laisvų vietų. Atsakymas:

"Laba diena,

taip, jei stojamojo egzamino neišlaikėte, toliau konkurse
nedalyvaujate, esant bet kokiems brandos egzaminų balams.

Dar negalime pasakyti, ar laivų vietų į žurnalistikos bakalauro
nuolatines studijas liks. Kasmet jų lieka į ištęstines studijas.
Pretendentams, kurie norės stoti į likusias vietas ištęstinėse
žurnalistikos studijose (ir jei liks vietų - į nuolatines), dar kartą
konkursas bus organizuojamas rugpjūčio 10 d."

Taigi, galima labai rizikuot ir padalyvaut kūrybiniam darkart ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:42:30 | Nuoroda
AnJay rašė:

O koks praeitais metais mažiausias balas pateko į vf vietą KI? arba kur galima pasižiūrėti sąrašus tuos? :) 

 18,9, atrodo.

Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:50:27 | Nuoroda

Kaip supratau, ne tik į ištęstines, nebent nebelieka vietų nuolatinėse, tada taip. O dėl perėjimo nežinau ;> Bet manau, kad baigus lietuvių filologiją taip pat drąsiai gali žurnaliste būt.

Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:54:01 | Nuoroda

Na manau, priklauso nuo to, kokie rezultatai šįmet stojančiųjų, kas ten žino, bet užtikrintas nelabai gali jaustis.. :>

Žinutė parašyta: 2011-07-08 21:04:54 | Nuoroda
Emotion rašė:
Sraigt rašė:

Kaip supratau, ne tik į ištęstines, nebent nebelieka vietų nuolatinėse, tada taip. O dėl perėjimo nežinau ;> Bet manau, kad baigus lietuvių filologiją taip pat drąsiai gali žurnaliste būt.

 Bet tu šaunuolė, pas tave labai geri egzaminų balai!  ; ) Na ką, mėginsime tada ruoštis "pakartotinei sesijai" ! Mano mažytė svajonė žurnalistika.. Net neįsivaizduoju ką dar norėčiau studijuoti.

 nu dėkui, tikiuosi, kad jų pakaks man ;D aš jau atmečiau žurnalistiką, nerizikuosiu tais keliais ratais, manau, kad galiu dabar taip pat šauniai kur nors įstot.. mano svajonė labiau buvo fotožurnalistika, bet gal kaip nors pavyks ir be žurnalistikos, jei norėsiu, šito pasiekt. šiaip sėkmės tau, tikėk ir pasiseks!! :}}

Žinutė parašyta: 2011-07-08 21:10:41 | Nuoroda
Emotion rašė:
Sraigt rašė:
Emotion rašė:
Sraigt rašė:

Kaip supratau, ne tik į ištęstines, nebent nebelieka vietų nuolatinėse, tada taip. O dėl perėjimo nežinau ;> Bet manau, kad baigus lietuvių filologiją taip pat drąsiai gali žurnaliste būt.

 Bet tu šaunuolė, pas tave labai geri egzaminų balai!  ; ) Na ką, mėginsime tada ruoštis "pakartotinei sesijai" ! Mano mažytė svajonė žurnalistika.. Net neįsivaizduoju ką dar norėčiau studijuoti.

 nu dėkui, tikiuosi, kad jų pakaks man ;D aš jau atmečiau žurnalistiką, nerizikuosiu tais keliais ratais, manau, kad galiu dabar taip pat šauniai kur nors įstot.. mano svajonė labiau buvo fotožurnalistika, bet gal kaip nors pavyks ir be žurnalistikos, jei norėsiu, šito pasiekt. šiaip sėkmės tau, tikėk ir pasiseks!! :}}

 Žinoma, jeigu jauti,kad gal būt tai nebuvo visiškai tavo, tai laisvai mėgink kitur, manau viskas tau puikiai pavyks : )
Ačiū už palaikymą, nuoširdžiai tikiuosi,kad pavyks ir.. laikau kumštukus už tave,kad pavyktų ir tau pasiekti savo svajonių : ))

 šypsaus :> būtinai pasidalink, kai seksis! 

Žinutė parašyta: 2011-07-09 14:23:33 | Nuoroda
Indigo rašė:
AnJay rašė:

tu tai ir į vf įstosi kiek matau :D o ką pasirinkai be KI? :) įdomu būtų sužinoti kokius atsarginius variantus turi tie, kurie į KI nori :D nes kaip ir nėra daugiau panašių specialybių Lietuvoje. bent jau Vilniuje tai tikrai :) 

 Leidyba :) čia jau toks rimtesnis atsarginis variantas, kad parašiau ne tik vf, bet ir vnf. O toliau nesąmonių visokių prirašiau, ale iš mandagumo tuščias vietas užpildžiau ;DD Filologijos įvairiausios, nes ten jau tikrai man durys atviros, ir filosofija - nes sako, jog ten nemažai vaikinų yra :D Ne taip kaip KI :/ būsim/būsit praktiškai vien panos, kas įstosim/įstosit.

 aš irgi taip pat rašau - KI, leidyba ir lt filologija, bet neturiu antros kalbos, tai niekas man neatvira ;D tikiuos, į kurią nors iš pirmų dviejų pavyks.

Žinutė parašyta: 2011-07-09 15:39:32 | Nuoroda

jo, ir dar niekas nesugeba prisimint pavadinimo, tai dar prieš viską klausia "tai kaip ten?.. industrijos.. idėjinės.. idėjos.." : D aš nelabai moku paaiškint, reiktų ir man atsakymo : D

Žinutė parašyta: 2011-07-09 20:17:14 | Nuoroda
huggy rašė:
devymdu rašė:

na kiekvienas renkasi kas jam geriau, aš žinau, ką dirbsiu baigus, man ramu, svarbu įstoti : )

 tai tu ir su kokiu Hariu Poteriu dirbsi? Ar ką nors rimčiau, gal ką prasuktum lietuvoj pastates mini disneilendą?

 čia gi tik pavyzdys, ji sugalvos ką nors nesveikesnio!! : D

Žinutė parašyta: 2011-07-09 20:26:23 | Nuoroda

nesveikesnio = geresnio, šaunesnio, puikesnio, nuostabesnio, etc.

atsiprašau už nesuprantamą žodyną ;/

Žinutė parašyta: 2011-07-09 22:06:31 | Nuoroda
Cartman rašė:

 noriu specialybe, kur butu lengva mokytis, galetum daug linksmintis ir tusintis, ir diplomas butu neblogas. Turit pasiulymu ?

 šiaip girdėjau, kad informologai nedaug vargsta, tai pabandyk pasidomėt :>

Žinutė parašyta: 2011-07-09 23:21:49 | Nuoroda

ei, žiūrėkit. nec viską nusiųs į lamą, taip? ar kaip čia viskas ten atsiras? ;D o pažymius mokykla? žodžiu, neesmė kas, bet mums nieko nereikia daryt, dabar jau tik laukt? :>