Vartotojo ievapieva1 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:25:09 | Nuoroda
vilenskja rašė:

ievapieva, gal galetumet parasyt is kur gavot info apie medicinos balus?????Labai prasau parasykit.

 pazistama turi atsispausdinus lapa su visais Lsmu balais pereinamais

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:37:02 | Nuoroda

kaip manot galima tiketis kad atsiras vietos nemokamos LSMU?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:03:13 | Nuoroda

kaip manot, ar yra vilties kad antrame etape istosiu i vf medicina LSMU? kb 19.24

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:33:03 | Nuoroda

kaip manot pavyks istoti nemokamai su 19.24 antrame etape?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:11:01 | Nuoroda

o 29d lamoj bus parasyta kiek tiksliai vietu liko ?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 13:50:33 | Nuoroda
Arvydelis rašė:
mojo jojo rašė:

 galima tokį "fintą" padaryt tiem kurie nori nemokamo mokslo. jeigu pirmu etapu neįstojot į medicinos vf tai galit stot į tarkim veterinariją vf ir tada po metų ar pusės metų perstot į mediciną ir persinešt krepšelį :)

 hmm.... o kokia tikimybė, kad pavyks persinešt tą krepšelį? nuo ko tai priklauso?

 o persinesti krepseli gali tik tada kai lieki tam paciam universitete? tarkim, jei gauni krepseli vdu, gali ji persinesti i lsmu?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 15:31:41 | Nuoroda
mojo jojo rašė:
ievapieva1 rašė:
Arvydelis rašė:
mojo jojo rašė:

 galima tokį "fintą" padaryt tiem kurie nori nemokamo mokslo. jeigu pirmu etapu neįstojot į medicinos vf tai galit stot į tarkim veterinariją vf ir tada po metų ar pusės metų perstot į mediciną ir persinešt krepšelį :)

 hmm.... o kokia tikimybė, kad pavyks persinešt tą krepšelį? nuo ko tai priklauso?

 o persinesti krepseli gali tik tada kai lieki tam paciam universitete? tarkim, jei gauni krepseli vdu, gali ji persinesti i lsmu?

 esu girdėjęs kad iš kitų univerų dar labiau kviečia, nes jiem naudinga kai atneša krepšelius:) bet kaip yra iš tiesų tikrai nežinau. šiaip manau šitas reikalas aktualesnis tiem kurie pasirenka biomedicinos mokslus kolegijose arba pačiam lsmu. žinau kad daug kas stoja į kolegijas ir po metų pereina į mediciną. taip kad patariu daugiau pasidomėt šiuo klausimu ir stot per 3 etapą kažkur kur pateksit į vf, o persinešt krepšelį galėsit jau po pusmečio :)
P.S. www.google.com jum padės ;)

 tai as zadu bandyt i kolegija biomedicinos diagnostika stoti jei bus like vietu, balas gan aukstas kaip kolegijai, tai tikiuosi istot. labai pradziuginai, jei galima net is kolegijos pereiti i univera su krepseliu. bet cia labai priklauso ar po pusmecio iseis kas nors

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:12:30 | Nuoroda

sveiki, as turiu klausima, ar tikrai yra tiesa, kad antra karta nemokamo mokslo negauni? tarkim, jei dabar istoji i vf vieta, ir kitais metais perstoti i vf vieta kitame universitete nebegalima?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:28:33 | Nuoroda

galit pasakyt ar cia tiesa, kad tarkim dabar istojus i kolegija vf vieta, kitamet bandydama perstot i univera as nebegaliu gauti vf vietos antra karta?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:59:46 | Nuoroda
paulius2006 rašė:

Gauni VF vietą, bet man atrodo reikia mokytis iki pirmo semestro pabaigos, išsilaikyti be skolų, tada galima nutraukti studijas ir kitais metais vėl stoti į VF.

 tai po metu nutraukus studijas kolegijoj as negaleciau iskart gauti nemokamos vietos medicinoj?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 00:09:08 | Nuoroda

sveiki , kaip manot ar dar pavyks istoti i biomedicinine diagnostika per papildoma priemima, kb 19.24

Žinutė parašyta: 2011-07-28 00:21:19 | Nuoroda
Emotion rašė:
ievapieva1 rašė:

galit pasakyt ar cia tiesa, kad tarkim dabar istojus i kolegija vf vieta, kitamet bandydama perstot i univera as nebegaliu gauti vf vietos antra karta?

 Taip, tai tiesa.

 tai taip iseina, kad labiau apsimoka moketi uz studijas kolegijoj?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 00:38:52 | Nuoroda

mano situacija yra tokia, gal galit kas patarti. pirmam etape rasiau vf medicina lsmu, taciau neistojau. per pirma etapa negavau pakvietimo niekur. tad laukiu papildomo priemimo, kai naujame prasyme bandysiu stoti i kauno kolegija biomedicinine diagnostika. kaip man labiau apsimoketu: istoti i biomedicinine diagnostika, baigti kolegija ir bandyti issilyginti studijas kad gauciau universitetini issilavivima, ar dabar stoti i ta pacia spec. tik vnf , kad kitamet perstojant galeciau pretenduoti i nemokama medicinos vieta? mano kb 19.24, patarkit ar dar turiu sansu antram etape istoti i medicina, o jei ne, ar papildomo priemimo metu dar bus like vietu biomedicininej diagnostikoj tiek vf, tiek vnf.

Žinutė parašyta: 2011-07-28 00:59:42 | Nuoroda

mano situacija yra tokia, gal galit kas patarti. pirmam etape rasiau vf medicina lsmu, taciau neistojau. per pirma etapa negavau pakvietimo niekur. tad laukiu papildomo priemimo, kai naujame prasyme bandysiu stoti i kauno kolegija biomedicinine diagnostika. kaip man labiau apsimoketu: istoti i biomedicinine diagnostika, baigti kolegija ir bandyti issilyginti studijas kad gauciau universitetini issilavivima, ar dabar stoti i ta pacia spec. tik vnf , kad kitamet perstojant galeciau pretenduoti i nemokama medicinos vieta? mano kb 19.24, patarkit ar dar turiu sansu antram etape istoti i medicina, o jei ne, ar papildomo priemimo metu dar bus like vietu biomedicininej diagnostikoj tiek vf, tiek vnf.

 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 12:53:15 | Nuoroda
Perkunas rašė:

Bent jau pernai antram etape minimalus balas buvo 19.7~. Beje mano balas irgi 19.24, taciau vakar jau pasirasiau sutarti vnf medicina :) jeigu ka tai kitais metais perlaikai egzamina, kuris nepasiseke realiai ir vf gausi...

 sveikinu;] as mokamu vietu savo prasyme isvis nerasiau, tad papildomo priemimo metu man nieko kito nelieka kaip tik rasyti kolegijas, taciau isties norejau paklausti to: jei dabar istoju i kolegija vf vieta, ar kitamet perlaikius egzamina kuris nepasiseke ir isstojus is kolegijos , galiu pretenduoti i nemokama vieta? nes girdejau kad antra karta nemokamo mokslo negauni

Žinutė parašyta: 2011-07-28 13:28:01 | Nuoroda
sun' rašė:
ievapieva1 rašė:
Perkunas rašė:

Bent jau pernai antram etape minimalus balas buvo 19.7~. Beje mano balas irgi 19.24, taciau vakar jau pasirasiau sutarti vnf medicina :) jeigu ka tai kitais metais perlaikai egzamina, kuris nepasiseke realiai ir vf gausi...

 sveikinu;] as mokamu vietu savo prasyme isvis nerasiau, tad papildomo priemimo metu man nieko kito nelieka kaip tik rasyti kolegijas, taciau isties norejau paklausti to: jei dabar istoju i kolegija vf vieta, ar kitamet perlaikius egzamina kuris nepasiseke ir isstojus is kolegijos , galiu pretenduoti i nemokama vieta? nes girdejau kad antra karta nemokamo mokslo negauni

 nesąmonė, gauni. pažįstu žmonių, kurie taip perstojo. tik jie pastudijavo pusmetį vienam universitete, bet nebaigę semestro išėjo, net neišsilaikę sesijos, tada ir pinigų mokėt nereikėjo ir pnš, persilaikė valstybinius ir įstojo į vf LSMU.

 tai tada nesvarbu ar kolegijoj gauni vf ar vnf vieta, tada vistiek gali tiketis perstoti kitamet nemokamai?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 13:59:33 | Nuoroda
sun' rašė:
ievapieva1 rašė:
sun' rašė:
ievapieva1 rašė:
Perkunas rašė:

Bent jau pernai antram etape minimalus balas buvo 19.7~. Beje mano balas irgi 19.24, taciau vakar jau pasirasiau sutarti vnf medicina :) jeigu ka tai kitais metais perlaikai egzamina, kuris nepasiseke realiai ir vf gausi...

 sveikinu;] as mokamu vietu savo prasyme isvis nerasiau, tad papildomo priemimo metu man nieko kito nelieka kaip tik rasyti kolegijas, taciau isties norejau paklausti to: jei dabar istoju i kolegija vf vieta, ar kitamet perlaikius egzamina kuris nepasiseke ir isstojus is kolegijos , galiu pretenduoti i nemokama vieta? nes girdejau kad antra karta nemokamo mokslo negauni

 nesąmonė, gauni. pažįstu žmonių, kurie taip perstojo. tik jie pastudijavo pusmetį vienam universitete, bet nebaigę semestro išėjo, net neišsilaikę sesijos, tada ir pinigų mokėt nereikėjo ir pnš, persilaikė valstybinius ir įstojo į vf LSMU.

 tai tada nesvarbu ar kolegijoj gauni vf ar vnf vieta, tada vistiek gali tiketis perstoti kitamet nemokamai?

 taip,persilaikai egzus ir dalyvauji tokiame pat konkurse kaip ir kiti, ir gaut vietą galimybės tos pačios :) tik pasidomėk, kada tau iš tos kolegijos reitų išeit, ar po sesijos ar prieš sesiją, nes jei išeisi ne laiku, tai reiktų susimokėt už mokslą toj kolegijoj, jei būtum joj gavus vf vietą :)

 nuraminai, nes maniau tikrai nebeimanoma gaut vietos... reikes bandyt persilaikyt egzus ir stoti kitamet. bet nesvarbu jei prasimokai visus metus kolegijoj?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 15:58:36 | Nuoroda
Ligituulis rašė:
pauliukaz rašė:

Gal kas žinot kur bus paskelbta apie likusias vietas antram etapui ? :)

 Tai tikriausiai lamoj, tik nežinia kurioj vietoj ;o

 o kaip manot ar tiksliai bus isvardinta kiekvienos specialybes likusios vietos ir tik is ju galima bus rinktis?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:03:47 | Nuoroda
koshkin rašė:
verstute rašė:
shootingstar rašė:
verstute rašė:
shootingstar rašė:
Ingrid- rašė:
verstute rašė:
shootingstar rašė:

Tai sakykit ar kas nors atru etapu bandysit stot į genetiką, mediciną, psichologiją? yra tokių? :)))

 aš labai norėčiau į genetiką.. :) koks tavo balas?

 aš taip pat mėginsiu;]

 mano tai 18,52. O koks tavo?

Kur tu, Ingrid-, bandysi? genetiką? Koks tavo balas?;]

 mano irgi toks pats :D

 ne nu, čia tai geras :D o tu stojnat pirmu nr dėjai genetiką ar ne?

 Taip, pirmu nr rašiau, nors ir buvau beveik garantuota, kad neįstosiu... :) o tu?

 kokie nepasisakisių balai?mano 19,16

 as i medicina, 19.24

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:07:35 | Nuoroda
koshkin rašė:
enga rašė:
koshkin rašė:
Greta Sin ~ rašė:
enga rašė:
Greta Sin ~ rašė:

 Aš jau jaučiu ką duos 1dienį tą ir imsiu, nors ir kaip bebūtų :| ir gal reiks bandyt kitais metais perstot ar dar ką daryt. nes už mokslą kokiu >6000 tikrai nemokėsiu..tuo tarpu kai kb mano nėra žemas, ir labai nedaug pritrūko :|

 man ir labai pikta, mokiaus gerai, tad neketinu mokėt už mokslą ;X lauksiu metus. nežinau ar apsimoka perstot tau, nes metus veltui kažką darysi. na nežinau, jetus kaip lievai ;/

 va būtent :| lieva sistema kažkokia. Man tai kažkaip nesinori visus metus nieko neveikt. Ar apsimoka ar ne aš jau nebeisivaizduoju ;s užknisa. baa ir poto zyzia visi kodėl emigruoja žmonės.

 o tu natram ture zadi dalyvaut?as jei neistosiu tai eisiu dirbt kas belieka - arba uzsienis

 bandom dalyvaut antrame, kas bus tas. eisiu aš į darbo biržą jei niekur nepriims. šiaip nesamone mūsų atžvilgiu, jei tu raudonu baigei ir neįstoji, tai čia omg... ;O o Greta irgi su tokiais balais turėtum ne kolegijoj mokintis o universitete. pvz mano giminaitis visiškai nieko nesimokino, egzu rezai žemi ir ktu mokosi vf, čia pernai stojo....

 va kame esmė pas mane,raudonu baigiau o dbr melsiuosi kad paimtu i kolegiją..........................o jei nepakliusiu i nieka tai nusisausiu

 man lygiai tas pats kaip tau...;/ irgi raudonu baigiau, balas tikrai nezemas, o dabar sedziu, laukiu papildomo priemimo ir rasysiu kolegijas, i kurias melsiuos kad priimtu;///