Vartotojo ievapieva1 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:28:48 | Nuoroda
Greta Sin ~ rašė:
ievapieva1 rašė:
koshkin rašė:
enga rašė:
koshkin rašė:
Greta Sin ~ rašė:
enga rašė:
Greta Sin ~ rašė:

 Aš jau jaučiu ką duos 1dienį tą ir imsiu, nors ir kaip bebūtų :| ir gal reiks bandyt kitais metais perstot ar dar ką daryt. nes už mokslą kokiu >6000 tikrai nemokėsiu..tuo tarpu kai kb mano nėra žemas, ir labai nedaug pritrūko :|

 man ir labai pikta, mokiaus gerai, tad neketinu mokėt už mokslą ;X lauksiu metus. nežinau ar apsimoka perstot tau, nes metus veltui kažką darysi. na nežinau, jetus kaip lievai ;/

 va būtent :| lieva sistema kažkokia. Man tai kažkaip nesinori visus metus nieko neveikt. Ar apsimoka ar ne aš jau nebeisivaizduoju ;s užknisa. baa ir poto zyzia visi kodėl emigruoja žmonės.

 o tu natram ture zadi dalyvaut?as jei neistosiu tai eisiu dirbt kas belieka - arba uzsienis

 bandom dalyvaut antrame, kas bus tas. eisiu aš į darbo biržą jei niekur nepriims. šiaip nesamone mūsų atžvilgiu, jei tu raudonu baigei ir neįstoji, tai čia omg... ;O o Greta irgi su tokiais balais turėtum ne kolegijoj mokintis o universitete. pvz mano giminaitis visiškai nieko nesimokino, egzu rezai žemi ir ktu mokosi vf, čia pernai stojo....

 va kame esmė pas mane,raudonu baigiau o dbr melsiuosi kad paimtu i kolegiją..........................o jei nepakliusiu i nieka tai nusisausiu

 man lygiai tas pats kaip tau...;/ irgi raudonu baigiau, balas tikrai nezemas, o dabar sedziu, laukiu papildomo priemimo ir rasysiu kolegijas, i kurias melsiuos kad priimtu;///

 o gal dėt ant to 2 turo ir eit i kolegija, kol vieta yra. nes tai jei ir tą poto prarasiu ? :| baa shit happens..

 as tai vietoj taves pasirasyciau sutarti su kolegija kad tureciau apsidraudima, bet juk ir pasirasius ja tu gali dalyvaut 2 ture ir jei gausi vieta kuri patiks labiau galesi nutraukt ta sutarti(jei neklystu)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:35:11 | Nuoroda
Greta Sin ~ rašė:

Tai kad pas mane visi vf prašyme, ir jei pasirašysiu tai 2 ture negalėsiu dalyvaut.

 mmm, o tu istojai ten kur noretum, tik tau nepatinka del to kad kolegija?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:39:11 | Nuoroda
Greta Sin ~ rašė:

aš norėjau i psichologija vdu arba ku, o istojau i smk bankininkyste. čia buvo "o kas jei" variantas. ir deja jis ir pasitaikė

 as tavo vietoj stociau i kolegija... jei labai nepatiks, galesi isstoti

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:58:29 | Nuoroda
leiliuke rašė:
Greta Sin ~ rašė:
ievapieva1 rašė:
Greta Sin ~ rašė:

aš norėjau i psichologija vdu arba ku, o istojau i smk bankininkyste. čia buvo "o kas jei" variantas. ir deja jis ir pasitaikė

 as tavo vietoj stociau i kolegija... jei labai nepatiks, galesi isstoti

 jaučiu taip ir darysiu. nes metu vėjaisd nenoriu švaistyt..

 nepamirskit vieno paprasto dalyko :) istoje i vf studijas valstybe uz jus sumoka, bet jus turite sokiu tokiu isipareigojimu, nutraukus sutarti arba iskritus del nepazangumo valstybei reiks grazinti pinigelius....

 as zinau tik tiek, kad po pusmecio, neturint jokiu skolu gali isstoti ir negrazinti pinigu. o kaip del visu metu-nezinau

Žinutė parašyta: 2011-07-28 20:21:02 | Nuoroda
Greta Sin ~ rašė:
ievapieva1 rašė:
leiliuke rašė:
Greta Sin ~ rašė:
ievapieva1 rašė:
Greta Sin ~ rašė:

aš norėjau i psichologija vdu arba ku, o istojau i smk bankininkyste. čia buvo "o kas jei" variantas. ir deja jis ir pasitaikė

 as tavo vietoj stociau i kolegija... jei labai nepatiks, galesi isstoti

 jaučiu taip ir darysiu. nes metu vėjaisd nenoriu švaistyt..

 nepamirskit vieno paprasto dalyko :) istoje i vf studijas valstybe uz jus sumoka, bet jus turite sokiu tokiu isipareigojimu, nutraukus sutarti arba iskritus del nepazangumo valstybei reiks grazinti pinigelius....

 as zinau tik tiek, kad po pusmecio, neturint jokiu skolu gali isstoti ir negrazinti pinigu. o kaip del visu metu-nezinau

 jau koks skirtumas. visteik ir taip yra žmonių sustojusiu i ne savo vietas, kur gavo, bet ne ten kur norėjo. gyvenikas ilgas, gal kada dar studijuosiu tai ką norėjau :)

 kad man tiek optimizmo...;/

Žinutė parašyta: 2011-07-28 20:50:32 | Nuoroda
Mirtise rašė:
studijos lt rašė:
studijos lt rašė:

sveiki, kaip manot ar yra sansu istoti i medicina LSMU , kb 18.36?

 II etapu

 mokamam

 o 19.24 nemokamai?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 20:57:33 | Nuoroda
studijos lt rašė:
Mirtise rašė:
studijos lt rašė:
studijos lt rašė:

sveiki, kaip manot ar yra sansu istoti i medicina LSMU , kb 18.36?

 II etapu

 mokamam

 sutikciau ir mokamam, kad tik kas duotu :) labai tikiuos kad gausiu..

 ziuriu mes dviese vis dar nervinames del tos medicinos..;/ o jei nepavyktu istot, tu turi pakvietima kur kitur?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 20:58:07 | Nuoroda
Mirtise rašė:

 nu jei bus koks žmogelis kuris atsisakė vf vietos medkėj, ir tu būsi pirma sąraše į vf, tai gausi vf.
o šiaip nemanau kad tokių bus.

 jo... naivu tiketis..;/

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:03:05 | Nuoroda
studijos lt rašė:
ievapieva1 rašė:
studijos lt rašė:
Mirtise rašė:
studijos lt rašė:
studijos lt rašė:

sveiki, kaip manot ar yra sansu istoti i medicina LSMU , kb 18.36?

 II etapu

 mokamam

 sutikciau ir mokamam, kad tik kas duotu :) labai tikiuos kad gausiu..

 ziuriu mes dviese vis dar nervinames del tos medicinos..;/ o jei nepavyktu istot, tu turi pakvietima kur kitur?

 visus rasiau vf , nes nesitikejau kad tokie auksti balai, tai niekur negavau...

 as ir... o ka per papildoma priemima galvoji rasyt?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:11:34 | Nuoroda
studijos lt rašė:
ievapieva1 rašė:
studijos lt rašė:
ievapieva1 rašė:
studijos lt rašė:
Mirtise rašė:
studijos lt rašė:
studijos lt rašė:

sveiki, kaip manot ar yra sansu istoti i medicina LSMU , kb 18.36?

 II etapu

 mokamam

 sutikciau ir mokamam, kad tik kas duotu :) labai tikiuos kad gausiu..

 ziuriu mes dviese vis dar nervinames del tos medicinos..;/ o jei nepavyktu istot, tu turi pakvietima kur kitur?

 visus rasiau vf , nes nesitikejau kad tokie auksti balai, tai niekur negavau...

 as ir... o ka per papildoma priemima galvoji rasyt?

 tai kad nieko rasyti negalima.. tik vietom sumaisyti, tas ir yra durniausia..;( o ka tu galvoji?

 per antra etapa galima tik maisyti, o per papildoma is naujo galima rasyti prasyma. as manau, kad del sventos ramybes dar kart parasysiu medicina, o paskui jau pagal laisvas vietas, nors su mano egzais tikrai nera daug is ko rinktis, tad manau rasyt KK biomedicinine diagnostika, KK kineziterapija, VDU biologija ir pora mokamu vietu apsidraudimui(viena is ju diagnostika). nes tikrai nesinori tusciai praleisti metu, taciau dabar sunku issiaiskinti kokios isstojimo salygos ir pan. kad ir kaip skaudu del medicinos vistiek reikia atsarginio plano , taciau manau bandysiu kitamet stoti is naujo

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:15:25 | Nuoroda
studijos lt rašė:

o dabar II etape medicina vf desi?

aj jo zinau kad III etape galima viska keisti , tai gal genetika rasysiu ir dar ka  tada jei i  medicina nepavyks

 taip vf, nors sansai beveik nuliniai, kadangi negaliu sau leist tokios sumos uz moksla moket. kalbi apie genetika LSMU?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:19:19 | Nuoroda
studijos lt rašė:
ievapieva1 rašė:
studijos lt rašė:

o dabar II etape medicina vf desi?

aj jo zinau kad III etape galima viska keisti , tai gal genetika rasysiu ir dar ka  tada jei i  medicina nepavyks

 taip vf, nors sansai beveik nuliniai, kadangi negaliu sau leist tokios sumos uz moksla moket. kalbi apie genetika LSMU?

 as tai ir i vnf noreciau.. jo noreciau i genetika LSMU bet kazin at pavyks.. bent jau i vnf, nes su tokiu balu sunkiai kur praeisiu, negalvojau kad siemet balai taip sukils.. pernai buciau jau istojus i medicina vnf, o siemet neisejo

 jo, siemet ziauriai aukstai kartele iskelta... i genetika nemokama siemet praeinamas buvo 18.92

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:19:48 | Nuoroda
ievapieva1 rašė:
studijos lt rašė:
ievapieva1 rašė:
studijos lt rašė:

o dabar II etape medicina vf desi?

aj jo zinau kad III etape galima viska keisti , tai gal genetika rasysiu ir dar ka  tada jei i  medicina nepavyks

 taip vf, nors sansai beveik nuliniai, kadangi negaliu sau leist tokios sumos uz moksla moket. kalbi apie genetika LSMU?

 as tai ir i vnf noreciau.. jo noreciau i genetika LSMU bet kazin at pavyks.. bent jau i vnf, nes su tokiu balu sunkiai kur praeisiu, negalvojau kad siemet balai taip sukils.. pernai buciau jau istojus i medicina vnf, o siemet neisejo

 jo, siemet ziauriai aukstai kartele iskelta... i genetika nemokama siemet praeinamas buvo 18.92

 ir parodyta kad mokamu vietu nera

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:23:04 | Nuoroda
studijos lt rašė:
ievapieva1 rašė:
ievapieva1 rašė:
studijos lt rašė:
ievapieva1 rašė:
studijos lt rašė:

o dabar II etape medicina vf desi?

aj jo zinau kad III etape galima viska keisti , tai gal genetika rasysiu ir dar ka  tada jei i  medicina nepavyks

 taip vf, nors sansai beveik nuliniai, kadangi negaliu sau leist tokios sumos uz moksla moket. kalbi apie genetika LSMU?

 as tai ir i vnf noreciau.. jo noreciau i genetika LSMU bet kazin at pavyks.. bent jau i vnf, nes su tokiu balu sunkiai kur praeisiu, negalvojau kad siemet balai taip sukils.. pernai buciau jau istojus i medicina vnf, o siemet neisejo

 jo, siemet ziauriai aukstai kartele iskelta... i genetika nemokama siemet praeinamas buvo 18.92

 ir parodyta kad mokamu vietu nera

 tai tada genetika atkrenta man jei taip, uzmirsau visai kad taip, buvau pasiziurejus jau.. isgaravo visai..

 patikek, tokios kvailos situacijos kaip man, dar nebuvo. pildydama prasyma, 6 vietoj nurodziau vf slauga, kuri neegzistuoja

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:26:49 | Nuoroda
studijos lt rašė:
ievapieva1 rašė:
studijos lt rašė:
ievapieva1 rašė:
ievapieva1 rašė:
studijos lt rašė:
ievapieva1 rašė:
studijos lt rašė:

o dabar II etape medicina vf desi?

aj jo zinau kad III etape galima viska keisti , tai gal genetika rasysiu ir dar ka  tada jei i  medicina nepavyks

 taip vf, nors sansai beveik nuliniai, kadangi negaliu sau leist tokios sumos uz moksla moket. kalbi apie genetika LSMU?

 as tai ir i vnf noreciau.. jo noreciau i genetika LSMU bet kazin at pavyks.. bent jau i vnf, nes su tokiu balu sunkiai kur praeisiu, negalvojau kad siemet balai taip sukils.. pernai buciau jau istojus i medicina vnf, o siemet neisejo

 jo, siemet ziauriai aukstai kartele iskelta... i genetika nemokama siemet praeinamas buvo 18.92

 ir parodyta kad mokamu vietu nera

 tai tada genetika atkrenta man jei taip, uzmirsau visai kad taip, buvau pasiziurejus jau.. isgaravo visai..

 patikek, tokios kvailos situacijos kaip man, dar nebuvo. pildydama prasyma, 6 vietoj nurodziau vf slauga, kuri neegzistuoja

 tai ir as :D cia graudu jau kaip nusigrybavau..

 galim kaltint lama, nes dave pasirinkima tarp vf ir vnf :D dabar taip gailiuosi, kad rasydama prasyma istryniau genetika, biologija, nes buciau istojus...

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:30:37 | Nuoroda

viena busima treciakurse medicinoj sake, kad praeitais metais, antro etapo metu balas krito 0,1-pagal tai man dar butu sansu, bet jau nieko nebesitikiu, nes pagal praeitus metus as ir taip buciau istojus, tai lyginti net nebeverta...;/

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:32:03 | Nuoroda
studijos lt rašė:
ievapieva1 rašė:
studijos lt rašė:
ievapieva1 rašė:
studijos lt rašė:
ievapieva1 rašė:
ievapieva1 rašė:
studijos lt rašė:
ievapieva1 rašė:
studijos lt rašė:

o dabar II etape medicina vf desi?

aj jo zinau kad III etape galima viska keisti , tai gal genetika rasysiu ir dar ka  tada jei i  medicina nepavyks

 taip vf, nors sansai beveik nuliniai, kadangi negaliu sau leist tokios sumos uz moksla moket. kalbi apie genetika LSMU?

 as tai ir i vnf noreciau.. jo noreciau i genetika LSMU bet kazin at pavyks.. bent jau i vnf, nes su tokiu balu sunkiai kur praeisiu, negalvojau kad siemet balai taip sukils.. pernai buciau jau istojus i medicina vnf, o siemet neisejo

 jo, siemet ziauriai aukstai kartele iskelta... i genetika nemokama siemet praeinamas buvo 18.92

 ir parodyta kad mokamu vietu nera

 tai tada genetika atkrenta man jei taip, uzmirsau visai kad taip, buvau pasiziurejus jau.. isgaravo visai..

 patikek, tokios kvailos situacijos kaip man, dar nebuvo. pildydama prasyma, 6 vietoj nurodziau vf slauga, kuri neegzistuoja

 tai ir as :D cia graudu jau kaip nusigrybavau..

 galim kaltint lama, nes dave pasirinkima tarp vf ir vnf :D dabar taip gailiuosi, kad rasydama prasyma istryniau genetika, biologija, nes buciau istojus...

 na jo butum tikrai istojus:)

 buciau bent turejus koki uztikrinima kad isvis kazkur istojau, o dabar nieko negali zinot, gal busi priverstas praleist metus

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:34:32 | Nuoroda
studijos lt rašė:
ievapieva1 rašė:

viena busima treciakurse medicinoj sake, kad praeitais metais, antro etapo metu balas krito 0,1-pagal tai man dar butu sansu, bet jau nieko nebesitikiu, nes pagal praeitus metus as ir taip buciau istojus, tai lyginti net nebeverta...;/

 jei tiek tik nukris as net neistosiu:(

 manau cia buvo kalbama apie nemokamas vietas, nes jei net nemokamu buvo atsisakyta, tai mokamu tuo labiau, tai logiska, kad mokamose vietose balas krito daugiau, nors nieko negaliu tvirtinti. taciau kaip ir su pagrindiniu priemimu preitu metu pasilyginom, ir vistiek nepavyko, tai gal jau geriau blaiviai mastyt ir istot bet kur, o paskui gal kitamet istosim;)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:36:14 | Nuoroda
studijos lt rašė:
studijos lt rašė:
ievapieva1 rašė:

viena busima treciakurse medicinoj sake, kad praeitais metais, antro etapo metu balas krito 0,1-pagal tai man dar butu sansu, bet jau nieko nebesitikiu, nes pagal praeitus metus as ir taip buciau istojus, tai lyginti net nebeverta...;/

 jei tiek tik nukris as net neistosiu:(

 gal i vnf daugiau krenta? bet turbut tiek pat

 manau daugiau, bet kaip sakiau, geriau pasiruost blogiausiam. tiesa, mokamu vietu zmones atsisako labiau, patys bando istot i nemokama. viltis mirsta paskutine

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:37:41 | Nuoroda
studijos lt rašė:
ievapieva1 rašė:
studijos lt rašė:
ievapieva1 rašė:

viena busima treciakurse medicinoj sake, kad praeitais metais, antro etapo metu balas krito 0,1-pagal tai man dar butu sansu, bet jau nieko nebesitikiu, nes pagal praeitus metus as ir taip buciau istojus, tai lyginti net nebeverta...;/

 jei tiek tik nukris as net neistosiu:(

 manau cia buvo kalbama apie nemokamas vietas, nes jei net nemokamu buvo atsisakyta, tai mokamu tuo labiau, tai logiska, kad mokamose vietose balas krito daugiau, nors nieko negaliu tvirtinti. taciau kaip ir su pagrindiniu priemimu preitu metu pasilyginom, ir vistiek nepavyko, tai gal jau geriau blaiviai mastyt ir istot bet kur, o paskui gal kitamet istosim;)

 tai taip, tik dabar galvoju kur isvis reikes rasyti, nes net nezinau dabar..

 bandyk vdu ir kolegijas, jei laikei chemija gali ir veterinarija bandyt, man tai netinka, kadangi matematika laikiau..