Vartotojo Ernyta pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-02 10:47:50 | Nuoroda
anders rašė:

Kaip manot, ar su 17,46 stojamuoju balu galima įstot į VF VGTU ? 

 I kurybines neistosi, bet kitur laisvai :D

Žinutė parašyta: 2011-07-02 15:53:51 | Nuoroda
Ichora_ rašė:

as is matematikos tikejaus ir man prognozavo apie 70, o gavau 26... rasysiu as ta apeliacija, bet gal kas yra jau rase? ir kaip ta procedura veikia? 

 As 26 gavus irgi noriu rašyt, tik bijau, kad dar labiau nenumažintų..

Žinutė parašyta: 2011-07-05 10:37:41 | Nuoroda
Vilaspo rašė:

 Pirmu numeriu rasiau ,,pastatu energetika", nes as ir pats tokiais dalykais vis domuosi,viskuo kas su energetika susija. o siaip studijuociau atsinaujinanciaja energija, pvz vejo energija,bet kiek zinau vilniui nera,o yra tik uzsieni magistras,taip kad reik gaut energetikos bakalaura ir toliau ziuret,del to toks ir pasirinkimas mano

 Geras, pas mane tas pats :))

Parašiau pastatų energetika, gamybos inžineriją ir valdymą, o 3 numeriu geodezija, žiūrėsim kaip pasiseks

Žinutė parašyta: 2011-07-05 10:46:54 | Nuoroda

Dalinai tai manau, kad dėl barakų tikrai tik pritraukt žmones bando :) Logiškai mąstant seniau gyvenančių neišmes, kasmet daug kas norėjo gaut, bet galbūt negavo, tai kad dabar taip keičiasi... Visko gali būt :)

O aš pirmu numeriu rašiau pastatų energetika, antruoju gamybos inžineriją ir valdymą, o trečiu geodezija. Tikiuos gaut padorią kambariokę, be kokių keistų įpročių ar bent jau be bendravimo sutrikimų. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:04:31 | Nuoroda
ginte100 rašė:

Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų.Labiausiai domina šios specialybės - ekonomikos inžinerija bei transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba,tik nežinia ar pakaks mano kb,nes manau,kad matematika gali sutrukdyt įstot į vf, o į vnf tikrai net neplanuoju stot,nes nematau tikslo mokėt už studijas..Juk niekas nėra garntuotas,kad baigęs studijas, ras darbą pagal įgautą specialybę...

 Kodėl manai, kad neužteks? Aš pažiūrėjau, kad pavyzdžiui mane tai lt išgelbėjo nuo to, kad labai labai būtų žemas kb, o tai ir ta matieka nėra tokia maža, ir lietuviu aukštas :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:59:14 | Nuoroda
ginte100 rašė:
Ernyta rašė:
ginte100 rašė:

Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų.Labiausiai domina šios specialybės - ekonomikos inžinerija bei transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba,tik nežinia ar pakaks mano kb,nes manau,kad matematika gali sutrukdyt įstot į vf, o į vnf tikrai net neplanuoju stot,nes nematau tikslo mokėt už studijas..Juk niekas nėra garntuotas,kad baigęs studijas, ras darbą pagal įgautą specialybę...

 Kodėl manai, kad neužteks? Aš pažiūrėjau, kad pavyzdžiui mane tai lt išgelbėjo nuo to, kad labai labai būtų žemas kb, o tai ir ta matieka nėra tokia maža, ir lietuviu aukštas :)

 Na šiuo metu mane irgi tik lietuvių gelbėja vat dar nežinia kaip bus su istorija... O šiaip manau,jog gali būti per žemas kb,kad priimtų į vf.. Tačiau pabandyti tikrai verta, gal ir pavyks įstoti :)

 

 Manau viskas bus gerai :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:00:49 | Nuoroda

Galbūt susitiksim tada ten  :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:42:28 | Nuoroda
Vilaspo rašė:

 na stai jau viena busima kolega zinosiu  as jau visai pergyvenau ,jog ten merginu nebus,bet nuotaikos dabar siek tiek optimistiskesnes 

 Daug manau nebus, bet bent viena tikrai... :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:00:10 | Nuoroda
Martinuxx rašė:
Ernyta rašė:
ginte100 rašė:

Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų.Labiausiai domina šios specialybės - ekonomikos inžinerija bei transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba,tik nežinia ar pakaks mano kb,nes manau,kad matematika gali sutrukdyt įstot į vf, o į vnf tikrai net neplanuoju stot,nes nematau tikslo mokėt už studijas..Juk niekas nėra garntuotas,kad baigęs studijas, ras darbą pagal įgautą specialybę...

 Kodėl manai, kad neužteks? Aš pažiūrėjau, kad pavyzdžiui mane tai lt išgelbėjo nuo to, kad labai labai būtų žemas kb, o tai ir ta matieka nėra tokia maža, ir lietuviu aukštas :)

 Matematika jei ir nesutrukdys su tokiu procentu,galvosi kur aš patekau,nes 26 proc. stojant gal ir pakankami,bet tikrai ne studijuojant,aišku nebent,labai daug stengsies tik tik įstojus,bet taip retai buna,nes prasideda baliukai,pagerimai ir panašiai...o po to ateina sesija,ir verkia,kodėl egzaminas neišlaikytas.Ir šiaip patarimas,visų pirma stengtis matematikoje,o tik po to visuose kituose dalykuose,nes per matematiką pas mus iškrito po pirmos sesijos 18 žmonių,pasikartosiu butent per matematiką.

 Dalinai su tavim sutinku, bet galiu pasakyt tik tiek, kad turiu tikrai daug pažįstamų, kurie studijuoja vgtu ir matematikos egze nesublizgėjo, o iš jų grupiokų jei krito, tai krito dėl teorinių mechanikų ar atsparumo :) 

O jei bandei atkalbėt, tai ne, nepavyko, nes visų pirma vadovaujuos savo protu, o tik vėliau pažįstamų paklausau :) Kita vertus kaip bus, taip bus, o gal tavo 18 žmonių buvo tiesiog tinginiai, kurie į egzą ėjo ant dūros :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 17:22:03 | Nuoroda
spros rašė:

Kaip manot kaip balai pasiskirstys? Kaip ir praitais metais ar bus taip , kaip siemet per matke :)?

Nes as tikrai gan daug klaidu prarades ,tureciau surinkti 60% tasku , kiek gauciau :/?Kaip manot?

 Jei bus kaip per matieką - man šakės. Jei ne, tada džiaugsiuos :D

Žinutė parašyta: 2011-07-07 09:32:05 | Nuoroda
ashk2005 rašė:

Dar norėčiau pasidomėti ar žinote kur rasti praeitų metų  minimalų balų lentelę?

 vgtu puslapy :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 10:14:03 | Nuoroda
deivulis rašė:

60 taškų, 55% :)

 Pas mane tas pats, nors tikėjaus daugiau. Na nieko, kaltint galiu tik save :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:16:27 | Nuoroda
Edvinas7 rašė:

Sveiki mieli draugai. Bandysiu stot į transporto vadybą, tik nežinau dėl balo... Skaičiuoklės man kažkokį kosmosą rodo- per geras balas susidaro, nors matematiką išlaikiau tik 67%. Gal kas galėtų suskaičiuot? Istorijos metinį turiu 7.

 http://www.lamabpo.lt/skaiciuokle bandyk čia skaičiuot :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:18:13 | Nuoroda
Edvinas7 rašė:

Sveiki mieli draugai. Bandysiu stot į transporto vadybą, tik nežinau dėl balo... Skaičiuoklės man kažkokį kosmosą rodo- per geras balas susidaro, nors matematiką išlaikiau tik 67%. Gal kas galėtų suskaičiuot? Istorijos metinį turiu 7.

 O šiaip 18,02 rodo :))

Žinutė parašyta: 2011-07-13 23:16:58 | Nuoroda

old.vgtu.lt/upload/sk/198/pasirenkamumas-vgtu.pdf

old.vgtu.lt/priemimas/lt/skelbimai/5.764.1?ids=85207

Bandykit dabar :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 23:18:10 | Nuoroda

 Arba tiesiog nudrinkit old, nes man tokiu būdu atidarė :)

Žinutė parašyta: 2011-07-18 16:11:11 | Nuoroda
zydre483 rašė:

sveiki,
labai noreciau i kurybines industrijas, bet tai abejoju ar su 18,48 KB i vf istosiu, ka manot? ar apsimoka rizikuot ir rasyt i vnf? :)
laukiu jusu nuomoniu
 

 Be sansu, negi neziurejai preitu metu su kokiu balu istojo i paskutine tiek finansuojamam, tiek ne? :) Misija neimanoma cia :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 19:42:18 | Nuoroda
Ginttte rašė:

 Siais metais kils ko gero balai ;/ nuzude si zinia mane. Kadangi siais metais stojanciu yra gerokai daugiau, stoja ir tie kurie buvo pasidare metu pertrauka, tai musu vis daugiau ;/

 Is kur cia istraukei? :))

Žinutė parašyta: 2011-07-23 18:22:18 | Nuoroda
Rūta.** rašė:

Gal kas VGTU į pastatų energetiką stoja? ;]

 As :))

Žinutė parašyta: 2011-07-24 15:13:14 | Nuoroda
EdvinasPUA rašė:
Ernyta rašė:
Rūta.** rašė:

Gal kas VGTU į pastatų energetiką stoja? ;]

 As :))

 ir aš.  mano balas - 16,04 manau pakankamai geras, tad turėčiau įstot.

 Laisvai ;D