Vartotojo Zuk.kud pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-26 17:35:43 | Nuoroda
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:

Planuoju į anglų filologiją stot, tik istorijos rezultatai gąsdina, man ten tamsus miškas.

 O, dar vienas žmogus apie anglų filologiją galvojantis :D Kur žadi stot? :)

Į VDU, nors visi sako VU geriau, bet nenoriu aš ten visiškai. Tu kur? :D

 Pirmoj vietoj Audiovizualinis vertimas VU Kauno humanitariniam, o antroj - VDU anglų filologija :) Va, va man lygiai tas pats, kažkodėl į tą Vilnių visiškai netraukia :D

 Aš ne dėl miesto, Kauno humanitariniam anglų filologija taip pat yra, ar klystu?

 Hmm... Man rodos yra, nesidomėjau :D Šiaip mane VDU kaip universitetas vilioja, bet audiovizualinis vertimas man kaip studijos labiau patiko, tai tokioj kryžkelėj ir stoviu :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 17:50:02 | Nuoroda
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:

Planuoju į anglų filologiją stot, tik istorijos rezultatai gąsdina, man ten tamsus miškas.

 O, dar vienas žmogus apie anglų filologiją galvojantis :D Kur žadi stot? :)

Į VDU, nors visi sako VU geriau, bet nenoriu aš ten visiškai. Tu kur? :D

 Pirmoj vietoj Audiovizualinis vertimas VU Kauno humanitariniam, o antroj - VDU anglų filologija :) Va, va man lygiai tas pats, kažkodėl į tą Vilnių visiškai netraukia :D

 Aš ne dėl miesto, Kauno humanitariniam anglų filologija taip pat yra, ar klystu?

 Hmm... Man rodos yra, nesidomėjau :D Šiaip mane VDU kaip universitetas vilioja, bet audiovizualinis vertimas man kaip studijos labiau patiko, tai tokioj kryžkelėj ir stoviu :D

 Apie audiovizualinį vertimą dar negirdėjau, čia gal nauja programa? :D

 Jap, man rodos pernai atsiradus. Ta pati anglų filologija tik su informatikos priemaišom :D

Žinutė parašyta: 2012-06-27 18:46:30 | Nuoroda
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:

Planuoju į anglų filologiją stot, tik istorijos rezultatai gąsdina, man ten tamsus miškas.

 O, dar vienas žmogus apie anglų filologiją galvojantis :D Kur žadi stot? :)

Į VDU, nors visi sako VU geriau, bet nenoriu aš ten visiškai. Tu kur? :D

 Pirmoj vietoj Audiovizualinis vertimas VU Kauno humanitariniam, o antroj - VDU anglų filologija :) Va, va man lygiai tas pats, kažkodėl į tą Vilnių visiškai netraukia :D

 Aš ne dėl miesto, Kauno humanitariniam anglų filologija taip pat yra, ar klystu?

 Hmm... Man rodos yra, nesidomėjau :D Šiaip mane VDU kaip universitetas vilioja, bet audiovizualinis vertimas man kaip studijos labiau patiko, tai tokioj kryžkelėj ir stoviu :D

 Apie audiovizualinį vertimą dar negirdėjau, čia gal nauja programa? :D

 Jap, man rodos pernai atsiradus. Ta pati anglų filologija tik su informatikos priemaišom :D

 Skamba neblogai, bet ne taip gerai, kad į VU stočiau. :D

 Na man nuskambėjo pakankamai gerai, kad stočiau į VU :D

Žinutė parašyta: 2012-07-03 13:21:47 | Nuoroda

 O, malonu, kad atsirado daugiau susidomėjusių žmonių :D Ir pildant prašymą bei šone paspaudus plačiau prie audiovizualinio vertimo rodo, kad studijų vieta - Kaunas. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-03 13:23:21 | Nuoroda
adasvil93 rašė:

Mane taip pat ši specialybė sudomino :)

 Į kurią vietą rašei? Ir kuo ji tave patraukė? :D

Žinutė parašyta: 2012-07-03 14:41:59 | Nuoroda
funiefunie rašė:

  Va o dabar man iškilo kitas klausimas. O bakalaurinis bus ginamas anglų kalba?

 Hmm... Kiek skaičiau, tai niekur apie bakalaurinio gynimą informacijos nemačiau, tai žinok tikrai neįsivaizduoju 

Žinutė parašyta: 2012-07-03 15:15:33 | Nuoroda

 Na, nors žiūrint į tai, jog tai vertimo ir anglų/vokiečių filologijos mišinys, tai darbas turbūt ir turės būti ginamas ne lietuvių kalba :)

Žinutė parašyta: 2012-07-03 17:50:47 | Nuoroda
funiefunie rašė:
Zuk.kud rašė:

 Na, nors žiūrint į tai, jog tai vertimo ir anglų/vokiečių filologijos mišinys, tai darbas turbūt ir turės būti ginamas ne lietuvių kalba :)

 Aš niekad apie tai nemąsčiau, bet dabar pagalvojau. Viena jį kita kalba parašyti, o visai kas kita dar ir apginti

 Na nemanau, kad po 4 metų tai bus taip baisiai sunku :)  Kažkaip bent dabar daugiau mintys sukas apie tai kaip įstoti, o ne koks bakalaurinis bus :D

Žinutė parašyta: 2012-07-03 17:53:17 | Nuoroda
nknknesakysiu rašė:

Manau jei jau studijuosi šį dalyką ketverius metus,tai ir anglų kalba apginti sugebėjimai atsiras :) Ar yra dedančių lamoj į pirmą vietą be manęs?

 Aš, aš, aš, aš, aš! :D

Žinutė parašyta: 2012-07-03 18:51:29 | Nuoroda
adasvil93 rašė:
Zuk.kud rašė:
adasvil93 rašė:

Mane taip pat ši specialybė sudomino :)

 Į kurią vietą rašei? Ir kuo ji tave patraukė? :D

 Aš dar nerašiau, nes nežinau istorijos egzamino rezultatų, o tai , manau, bus galutinis verdiktas, kokią studijų programą rinksiuosi. Kol kas pas save lape turiu susirašęs 20 specialybių (kai kurios pasikartoja tik skirtinguose universitetuose) , iš kurių teks  išsirinkti 12! Norėčiau studijuoti VF vietoje, tik, kad rezultatai neblizga... :D

 Nu tik, nu tik. Nereikia čia savęs nuvertint :o Tavo rezultatai ir dar kaip geri, tad manau, kad turėtum į Vf patenkt, su dar žemesniais žmonės patenka :) O kur iš tų 20 labiausiai traukia? :D

Žinutė parašyta: 2012-07-03 19:06:22 | Nuoroda
funiefunie rašė:
Zuk.kud rašė:
funiefunie rašė:
Zuk.kud rašė:

 Na, nors žiūrint į tai, jog tai vertimo ir anglų/vokiečių filologijos mišinys, tai darbas turbūt ir turės būti ginamas ne lietuvių kalba :)

 Aš niekad apie tai nemąsčiau, bet dabar pagalvojau. Viena jį kita kalba parašyti, o visai kas kita dar ir apginti

 Na nemanau, kad po 4 metų tai bus taip baisiai sunku :)  Kažkaip bent dabar daugiau mintys sukas apie tai kaip įstoti, o ne koks bakalaurinis bus :D

 Visi taip galvoja. Bile įstot, o ar mokytis sunku ar ką dzin :D ir aš taip pat

 Na, pagal mane taip ir reikia :D Vistiek kur beįstosim mokytis teks :D

Žinutė parašyta: 2012-07-04 12:47:27 | Nuoroda
funiefunie rašė:
adasvil93 rašė:

Norėčiau į šias specialybes : Audiovizualinis vertimas (VU), Anglų ir vokiečių filologija (VDU), Politikos mokslai (VDU), Lietuvių filologija ir reklama (VU), Kompiuterinė lingvistika (KTU), Teisė ir ikiteisminis procesas (MRU). Ką manote apie šias studijų programas? :)

 Kompiuterinė lingvistika pasirodė ganėtinai sunku. Peržiūrėjau mokymosi planą, tai visokie programavimai, algoritmai..... Iš pradžių buvau susidomėjusi, paskui atšoko fatazija.

Lietuvių ir reklamą irgi rašiau. Dar mano pasirinkimuose be audiovizualinio yra lietuviu VDU, anglų VDU,  Technikos kalbos vertimas KTU, anglų, lietuvių LEU :)

 Pas mane randasi trys iš šio sąrašo: Audiovizualinis vertimas (VU), Anglų ir vokiečių filologija (VDU) ir Kompiuterinė lingvistika (KTU). Šiaip kaip ir funiefunie man kompiuterinė lingvistika pasirodė ganėtinai sunki. Plius, joj vėl tektų grįžti prie matematikos, kurios tikrai nenoriu, tad ji puikuojas mano prašymo viduriukį. :D Pagal mane tai programos įdomios, tik ganėtinai skiriasi pvz teisė ir politika nuo kalbų :) Aš kaip ir funiefunie, kiek kolkas pastebėjau, rašiau vien kalbas :D O šiaip kur labiausiai iš viso šio sąrašo traukia? :) Ir funiefunie kas pas tave pirmoj vietoj? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 13:21:39 | Nuoroda
funiefunie rašė:
Zuk.kud rašė:
funiefunie rašė:
adasvil93 rašė:

Norėčiau į šias specialybes : Audiovizualinis vertimas (VU), Anglų ir vokiečių filologija (VDU), Politikos mokslai (VDU), Lietuvių filologija ir reklama (VU), Kompiuterinė lingvistika (KTU), Teisė ir ikiteisminis procesas (MRU). Ką manote apie šias studijų programas? :)

 Kompiuterinė lingvistika pasirodė ganėtinai sunku. Peržiūrėjau mokymosi planą, tai visokie programavimai, algoritmai..... Iš pradžių buvau susidomėjusi, paskui atšoko fatazija.

Lietuvių ir reklamą irgi rašiau. Dar mano pasirinkimuose be audiovizualinio yra lietuviu VDU, anglų VDU,  Technikos kalbos vertimas KTU, anglų, lietuvių LEU :)

 Pas mane randasi trys iš šio sąrašo: Audiovizualinis vertimas (VU), Anglų ir vokiečių filologija (VDU) ir Kompiuterinė lingvistika (KTU). Šiaip kaip ir funiefunie man kompiuterinė lingvistika pasirodė ganėtinai sunki. Plius, joj vėl tektų grįžti prie matematikos, kurios tikrai nenoriu, tad ji puikuojas mano prašymo viduriukį. :D Pagal mane tai programos įdomios, tik ganėtinai skiriasi pvz teisė ir politika nuo kalbų :) Aš kaip ir funiefunie, kiek kolkas pastebėjau, rašiau vien kalbas :D O šiaip kur labiausiai iš viso šio sąrašo traukia? :) Ir funiefunie kas pas tave pirmoj vietoj? :)

 Žinok, kaip aš neapsisprendžiu. Kas valandą keitelioju vietas. Yra VDU lietuvių filologija ir VU khf Lietuvių filologija ir reklama. Nežinau kurią pirmą kurią antrą dėti :D:D Ką patartum?
Nors aišku, gal į nė vieną neįstosiu, bet vistiek neapsisprendžiu :D

 Na, manau, kad viskas priklauso nuo to ko tu labiau nori. :) Man Filologija ir reklama jaučiu būtų įdomiau negu vien plika lietuvių filologija :D Bet čia tik man, tau gal visai kitaip atrodo :) Na nors pati turbūt nieku gyvu į jokią lietuvių filologiją nestočiau :D

Žinutė parašyta: 2012-07-04 15:16:20 | Nuoroda
funiefunie rašė:
Zuk.kud rašė:
kass pas tave pirmoj vietoj? :)

 Žinok, kaip aš neapsisprendžiu. Kas valandą keitelioju vietas. Yra VDU lietuvių filologija ir VU khf Lietuvių filologija ir reklama. Nežinau kurią pirmą kurią antrą dėti :D:D Ką patartum?
Nors aišku, gal į nė vieną neįstosiu, bet vistiek neapsisprendžiu :D

 Na, manau, kad viskas priklauso nuo to ko tu labiau nori. :) Man Filologija ir reklama jaučiu būtų įdomiau negu vien plika lietuvių filologija :D Bet čia tik man, tau gal visai kitaip atrodo :) Na nors pati turbūt nieku gyvu į jokią lietuvių filologiją nestočiau :D

 o man įdomu kažkaip. dar planuoju gretutines pedagogikos pasiimti :)
Tai manau paliksiu vdu lietuvių pirmą, o reklamą antrą :D Kaip pas tave reikaliukai?

Tai ką ir sakiau, nes daug kas priklauso nuo žmogaus norų. :) O matai, manęs į pedagoginę pusę nelabai traukia :) Na, kaip minėjau prieš tai, pas mane vien kalbos. :D Kolkas penkios aukščiausiai surašytos specialybės yra audiovizualinis vertimas (VU), anglų filologija (VDU), anglų ir vokiečių filologija (VDU), techninis vertimas (KTU) ir anglų filologija (VU).  Šiaip nežinau, visad traukė prie užsienio kalbų, tai ten traukt ir bandysiu.  Beliko sužinot ar istorija kelio neužstos. :D

Žinutė parašyta: 2012-07-04 16:34:25 | Nuoroda
snapdragon rašė:

 Sveiki :) Mane irgi sudomino audiovizualinis verimas :D Skaičiau, kad į šią programą yra tik 30 vf vietų. Svarstau, ar tai daug ar mažai... Labai noriu ten įstoti ^.^

 Malonu, kad vis daugiau žmonių čia atsranda :D Hmmm... Na neskamba kaip daug :/ Aš ir dabar labiausiai noriu čia istot. Na viskas priklausys nuo istorijos dar. Kaip tau ji sekės? Ir šiaip kodėl būtent audiovizualinis vertimas suviliojo? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 16:57:01 | Nuoroda
snapdragon rašė:
Zuk.kud rašė:
snapdragon rašė:

 Sveiki :) Mane irgi sudomino audiovizualinis verimas :D Skaičiau, kad į šią programą yra tik 30 vf vietų. Svarstau, ar tai daug ar mažai... Labai noriu ten įstoti ^.^

 Malonu, kad vis daugiau žmonių čia atsranda :D Hmmm... Na neskamba kaip daug :/ Aš ir dabar labiausiai noriu čia istot. Na viskas priklausys nuo istorijos dar. Kaip tau ji sekės? Ir šiaip kodėl būtent audiovizualinis vertimas suviliojo? :)

 Kiek jau mokykloj būdavo istorija gana gerai sekės, bet ką gali, kaip ten egzaminą įvertino... 

Anglų kalba man visuomet patiko, bet nesinorėjo stoti į gryną filologiją. Tai pagalvojau apie vertimą. Na, o audiovizualinis vertimas kažkaip atrodo kaip ir aukštesnė vertimo pakopa :DD Na, ne tik iš rašto verti, bet ir iš žodžio :D

 Va, va man lygiai tas pats. Mokytoja visad sakydavo, kad gerai išlaikysiu, tai dabar bijau, kad susimoviau :D 

O aš šiaip ir į gryną filologiją būčiau stojus, na dėl to ją antroj vietoj ir palikau. :D Tačiau mane kažkaip audiovizualinio vertimo programa labai sužavėjo, kaip draugai įvertino - man tai idealios studijos :D

Žinutė parašyta: 2012-07-04 17:18:02 | Nuoroda

 Mane ir labiau traukia prie vertimo raštu, bet šiaip audiovizualinis man patiko tuo, kad bus galima pasimokyti įvairių vertimo sričių, pvz. kaip filmai, video žaidimai, internetiniai puslapiai ir pnš. :) Ir dar dvigubas baklaurinis vilioja :)

O dėl egzaminų, tai sekasi panašiai kaip ir per bandomuosius, tik lt tokio aukšto nesitikėjau :D

Žinutė parašyta: 2012-07-04 19:49:09 | Nuoroda
kris93 rašė:

 Ir mane domina audiovizualinis vertimas, bet aš neturiu antros kalbos pažymio ar galiu vistiek bandyti ten stoti? 

 bandyti žinoma gali, tik stojamasis balas bus mažesnis :)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 20:16:18 | Nuoroda
kris93 rašė:
Zuk.kud rašė:
kris93 rašė:

 Ir mane domina audiovizualinis vertimas, bet aš neturiu antros kalbos pažymio ar galiu vistiek bandyti ten stoti? 

 bandyti žinoma gali, tik stojamasis balas bus mažesnis :)

 Šakės kaip apsižioplinau, galvojau užtenka gimtosios kalbos pažymio...

 Aš ir vos taip neprisidirbau, gerai tik, kad vis dėlto pasiėmiau rusų :)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 23:38:40 | Nuoroda
kris93 rašė:
Zuk.kud rašė:
kris93 rašė:
Zuk.kud rašė:
kris93 rašė:

 Ir mane domina audiovizualinis vertimas, bet aš neturiu antros kalbos pažymio ar galiu vistiek bandyti ten stoti? 

 bandyti žinoma gali, tik stojamasis balas bus mažesnis :)

 Šakės kaip apsižioplinau, galvojau užtenka gimtosios kalbos pažymio...

 Aš ir vos taip neprisidirbau, gerai tik, kad vis dėlto pasiėmiau rusų :)

 Bet turbūt į nemokamą jokių šansų be metinio antros kalbos? Nors lietuvių 99, anglu 100 pas mane, bet istorija bus mažiau daug..

 Manau, kad bandyti verta, aišku pirma turbūt reikėtų istorijos sulaukt, bet šiaip dabartiniai balai gi nerealiai aukšti :)  Ir juk nei vienas negalim įsivaizduoti koks bus stojamasis balas, tad siūlyčiau vilties neprarasti