Vartotojo Zuk.kud pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-04 23:56:06 | Nuoroda
kris93 rašė:
Zuk.kud rašė:
kris93 rašė:
Zuk.kud rašė:
kris93 rašė:
Zuk.kud rašė:
kris93 rašė:

 Ir mane domina audiovizualinis vertimas, bet aš neturiu antros kalbos pažymio ar galiu vistiek bandyti ten stoti? 

 bandyti žinoma gali, tik stojamasis balas bus mažesnis :)

 Šakės kaip apsižioplinau, galvojau užtenka gimtosios kalbos pažymio...

 Aš ir vos taip neprisidirbau, gerai tik, kad vis dėlto pasiėmiau rusų :)

 Bet turbūt į nemokamą jokių šansų be metinio antros kalbos? Nors lietuvių 99, anglu 100 pas mane, bet istorija bus mažiau daug..

 Manau, kad bandyti verta, aišku pirma turbūt reikėtų istorijos sulaukt, bet šiaip dabartiniai balai gi nerealiai aukšti :)  Ir juk nei vienas negalim įsivaizduoti koks bus stojamasis balas, tad siūlyčiau vilties neprarasti 

 Ačiū, pakėlei nuotaiką  Jei pavyks įstoti, šoksiu iš džiaugsmo 

 Jeigu ir aš pateksiu, tai prisijungsiu prie tavo laimės šokio :D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 08:28:48 | Nuoroda
kris93 rašė:
Zuk.kud rašė:
kris93 rašė:
Zuk.kud rašė:
kris93 rašė:
Zuk.kud rašė:
kris93 rašė:
Zuk.kud rašė:
kris93 rašė:

 Ir mane domina audiovizualinis vertimas, bet aš neturiu antros kalbos pažymio ar galiu vistiek bandyti ten stoti? 

 bandyti žinoma gali, tik stojamasis balas bus mažesnis :)

 Šakės kaip apsižioplinau, galvojau užtenka gimtosios kalbos pažymio...

 Aš ir vos taip neprisidirbau, gerai tik, kad vis dėlto pasiėmiau rusų :)

 Bet turbūt į nemokamą jokių šansų be metinio antros kalbos? Nors lietuvių 99, anglu 100 pas mane, bet istorija bus mažiau daug..

 Manau, kad bandyti verta, aišku pirma turbūt reikėtų istorijos sulaukt, bet šiaip dabartiniai balai gi nerealiai aukšti :)  Ir juk nei vienas negalim įsivaizduoti koks bus stojamasis balas, tad siūlyčiau vilties neprarasti 

 Ačiū, pakėlei nuotaiką  Jei pavyks įstoti, šoksiu iš džiaugsmo 

 Jeigu ir aš pateksiu, tai prisijungsiu prie tavo laimės šokio :D

 Tu su tokiais rezultatais tai aišku pateksi, net jei istorija ir neblizgės :D

 Na man ir nereikia, kad ji labai blizgėtų, bet kažkaip nesinori mokytojos nuvilt :D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 13:02:53 | Nuoroda
snapdragon rašė:
kornita rašė:

Sveiki:) O ką manote apie KTU technikos kalbos vertimą ir redagavimą? Ar žadate dėl vis dėl to kas nors rašyti į pirmą vietą?:)

 Rinkausi kaip vieną iš galimybių. Bet rašiau kaip alternatyvą. Technikos neišmanau... O technikos vertimui reikia žinių ir tikslumo :D

 Aš irgi, rodos, į ketvirtą vietą įrašiau, nes su technika nepasakyčiau, kad lengvai randu bedrą kalbą :D Ir šiaip kaip su tėčiu aptarėm, kad tada jau grynai mano specialybė bus versti vien tuos techninius tekstus. Man kažkaip norisi truputėlį platesnių galimybių . :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-05 13:18:29 | Nuoroda
snapdragon rašė:
kris93 rašė:
snapdragon rašė:
kris93 rašė:

 Ir mane domina audiovizualinis vertimas, bet aš neturiu antros kalbos pažymio ar galiu vistiek bandyti ten stoti? 

 Bandyti niekas nedraudžia. Jeigu nori pasižiūrėti kokie šansai gali pabandyti pažaist su konkursinio balo skaičiuokle. Pasiskaičiuoji geriausią įmanomą variantą, blogiausią variantą ir maximumą pagal kurį maždaug matuos visus stojančiuosius. Dar įra pernykščiai konkursiniai balai. Pagal juos galima pasitikrinti galimybes. Deja, audiovizualinio pernai nebuvo, bet manau anglų filologijos balai tiktų :D

 Na, man geriausias variantas gaunasi 17,96, manau mažoka... Nors pernai į filologiją paskutinis į vf įstojo su 17,22 :)

 Kiek žiūrėjau į filologiją ir daugiau vietų yra apie 60, o į audiovizualinį apie 30 

 Reikia nepamiršti, kad viskas priklausys nuo stojančiųjų lygio, tai įdomu ar bus daug susidomėjusių ir su kokiais balais stos. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-05 13:25:49 | Nuoroda
snapdragon rašė:
Zuk.kud rašė:
snapdragon rašė:
kornita rašė:

Sveiki:) O ką manote apie KTU technikos kalbos vertimą ir redagavimą? Ar žadate dėl vis dėl to kas nors rašyti į pirmą vietą?:)

 Rinkausi kaip vieną iš galimybių. Bet rašiau kaip alternatyvą. Technikos neišmanau... O technikos vertimui reikia žinių ir tikslumo :D

 Aš irgi, rodos, į ketvirtą vietą įrašiau, nes su technika nepasakyčiau, kad lengvai randu bedrą kalbą :D Ir šiaip kaip su tėčiu aptarėm, kad tada jau grynai mano specialybė bus versti vien tuos techninius tekstus. Man kažkaip norisi truputėlį platesnių galimybių . :) 

 Dabar jau ir VU verimą galima studijuot, o MRU vertimą ir redagavimą. Man atrodo anksčiau nebuvo. O gal kokią kitą programą pervadino. :D

 MRU vertimą ir redagavimą įsirašiau, o VU vertimo taip ir nebedėjau, atsibodo jau tą prašymą kaiteliot. Tikėsiuos, kad į vieną iš pirmų keturių priims :D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 13:27:49 | Nuoroda
snapdragon rašė:
Zuk.kud rašė:
 Reikia nepamiršti, kad viskas priklausys nuo stojančiųjų lygio, tai įdomu ar bus daug susidomėjusių ir su kokiais balais stos. :)

 Nuo to daug kas priklauso.  Pagal geraiusią ir visus kitus skaičiuoja ;) 

 Tai man ir įdomu, ar su aukštais balais žmonės stos ir kokio populiarumo audiovizualinis vertimas susilauks. Vis dėlto, kuo daugiau stojančių, į tuo žiauresnį konkursą pateksim :D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 13:32:59 | Nuoroda
snapdragon rašė:
Zuk.kud rašė:
Tai man ir įdomu, ar su aukštais balais žmonės stos ir kokio populiarumo audiovizualinis vertimas susilauks. Vis dėlto, kuo daugiau stojančių, į tuo žiauresnį konkursą pateksim :D

 Bet vien dėl to, kad atrodo, kad kiti žiauriai gerai balais stos neverta panikuot. Kaip bus taip :D vistiek vbe balų jau nepakeisim :D 

 Man tai nervus gadina istorijos rezultatų nebuvimas, atsirastų, tai bent savo KB žinočiau, o dabar spelionės, spelionės... Su tiek bus toks, o su tiek anoks. :D 

Žinutė parašyta: 2012-07-05 13:46:59 | Nuoroda
snapdragon rašė:
Zuk.kud rašė:
 Man tai nervus gadina istorijos rezultatų nebuvimas, atsirastų, tai bent savo KB žinočiau, o dabar spelionės, spelionės... Su tiek bus toks, o su tiek anoks. :D 

 Man irgi tas pats. Jau fiziką ir chemiją paskelbė, nors tai paskutiniai egzaminai. Iki 12 d. turėtų paskelbt visus, bet... kadangi šią savaitę šventės galim nesitikėt, kad dar šią savaitę sužinosim... :(

 Artimiausiu metu arba pirmadienį, arba antradienį sulauksim :/ Ahhhhh... Tas laukimas veda iš proto :D

 

Žinutė parašyta: 2012-07-05 16:31:28 | Nuoroda

O dabar jau galima pradėti atostogas! 

Žinutė parašyta: 2012-07-05 16:34:40 | Nuoroda

 100 :D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 18:44:22 | Nuoroda

 Audiovizualinis vertimas - 20,2 

Žinutė parašyta: 2012-07-05 20:41:53 | Nuoroda
adasvil93 rašė:

Aha, galima, tau tai gerai, o mano rezas tai apgailetinas, bet dziaugiuosi, kad islaikiau :D , nes maniau, kad jau visai man striuka su istes egzo rezu bus :D Bet vis tiek galiu jau pamiršti audiovizualini vertima VF :D

 Nu tik nereikia, 71 yra toli nuo apgailėtino :D O sakyt, kad nebepateksi į audiovizualinio vertimo vf ir nereiktų, nes negali įsivaizduot su kokiais balais žmonės stos. :) Žmonės, nereikia prarast vilties! :D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 20:56:52 | Nuoroda

 Ir šiemet vietų ne 30, o 31 :D

www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/I%20pakopos%20priemimo%20planas%202012%20v14%20OK.pdf

 

Žinutė parašyta: 2012-07-06 15:13:17 | Nuoroda

 Daug geresnis požiūris! :D

Žinutė parašyta: 2012-07-09 11:43:05 | Nuoroda

Teks nuvilti, bet tokios programos nėra :)

Žinutė parašyta: 2012-07-11 15:35:59 | Nuoroda
BlurryNose rašė:

Labai noriu į VDU anglų filologiją, arba į audiovizualinį vertimą VU.

 O kurs pirmoj vietoj randasi? :>

Žinutė parašyta: 2012-07-11 15:39:21 | Nuoroda
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:

Labai noriu į VDU anglų filologiją, arba į audiovizualinį vertimą VU.

 O kurs pirmoj vietoj randasi? :>

 filologija :D o pas tave? :D

 Damn, o taip tikėjaus :D Audiovizualinis vertimas pas mane, VDU anglų filologija antroj :D

Žinutė parašyta: 2012-07-12 12:46:11 | Nuoroda
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:

Labai noriu į VDU anglų filologiją, arba į audiovizualinį vertimą VU.

 O kurs pirmoj vietoj randasi? :>

 filologija :D o pas tave? :D

 Damn, o taip tikėjaus :D Audiovizualinis vertimas pas mane, VDU anglų filologija antroj :D

 geri balai tavo, įstosi :) o mano klasiokas šiaip nori į audiovizualinį vertimą, pirmoj vietoj parašė, bet prasti balai jo

 Kažkaip pastebėjau, jog visi mano, kad į audiovizualinį vertimą aukštų balų labai reikės :o Kiek tas prasti? :) Ir kodėl pas tave pirmoj vietoj filologija, o antroj audiovizualinis? :>

Žinutė parašyta: 2012-07-21 11:54:33 | Nuoroda
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:

Labai noriu į VDU anglų filologiją, arba į audiovizualinį vertimą VU.

 O kurs pirmoj vietoj randasi? :>

 filologija :D o pas tave? :D

 Damn, o taip tikėjaus :D Audiovizualinis vertimas pas mane, VDU anglų filologija antroj :D

 geri balai tavo, įstosi :) o mano klasiokas šiaip nori į audiovizualinį vertimą, pirmoj vietoj parašė, bet prasti balai jo

 Kažkaip pastebėjau, jog visi mano, kad į audiovizualinį vertimą aukštų balų labai reikės :o Kiek tas prasti? :) Ir kodėl pas tave pirmoj vietoj filologija, o antroj audiovizualinis? :>

aš tai nemanau, kad į audiovizualinį žiauriai aukštų balų reikia. :D tiesiog šiaip sakau, jog tavo balai labai geri ir manau, jog ramiai įstosi į ten, kur nori. :) o to klasioko tai bent lietuvių ir anglų balai net 30 nesiekia, o istorijos nežinau. o filologija pirmoj vietoj, nes VDU labiau man pažįstamas, ir šiaip ten būtų galimybė norvegų kalbą pasiimt mokytis, o aš ją noriu išmokt. :)

 Aišku :) Kaip pastebėjau daugelį skandinavų kalbos traukia :o 

Žinutė parašyta: 2012-07-21 13:08:57 | Nuoroda

 Mano 20,2 :) Bet su tokiu balu manau, kad laisvai įstosi :>