Vartotojo funiefunie pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-11 10:39:01 | Nuoroda

eh. Man keistas jausmas, aš kažkaip ne tiek jaudinuos dėl rezultatų, bet TAIP BAISIAI NORIU, KAD VISKAS GREIČIAU BAIGTŲSI! Tiesiog laukiu paskutinio egzamino. Kaip bus taip bus. Bet ta nuolatinė įtampa, stresas, spaudimas iš tiesų ir vargina, ir sveikatos prie gero neveda. Bent jau man. Čia užmiršti pavalgyti, čia mažai miegi. Ne dėl to , kad MOKAIS MOKAIS IR DAR KARTĄ MOKAIS. Tiesiog ta nuolatinė skuba .. Kartais užmiršti ir pavalgyti ir dar kokį galą. O su tais skaičiukais, draugai, nebepergyvenkit. Kas matematiką laikėt, reiškias mokat. Bus gerai.

Čia tik aš tokia nevykėlė, kuri neišlaikys :D Neatimkit iš manęs to titulo :D

Aš laukiu ktių metų, kai galėsim ateit į forumus čia ir kitiem sakyt : oi nieko tie egzaminai, nepergyvenkit, viskas gerai, tik sistemingai mokykitės, nieko neužmeskit... 
Lyg mes taip būtume darę :D 

Žinutė parašyta: 2012-06-11 10:41:56 | Nuoroda
kateness rašė:

 Sveiki, kaip manot ar gausiu 2 taškus, jei 20 uždavinyje vietoj 0,9 parašiau 441/490?

 Atsakymas juk nuo to pasikeičia. Nors paprastai suprastinti reikėtų . Bet manau gausi

Žinutė parašyta: 2012-06-11 10:46:19 | Nuoroda

 Nesijaudink :) Juk vertina ne kokie lituanistai, o matematikos mokytojai. Jie jau vien pažiūrėjus mato, kiek yra suprastinus :)

Žinutė parašyta: 2012-06-14 11:22:59 | Nuoroda

 Sveikučiai, niekur neradau tokios temos. Gal kas galit man paaiškinti, kur reikia užregistruoti tą prašymą kad noriu dalyvauti motyvaciniame teste ? lamoj randu tik universitetų registravimą, bet ne motyvacinį.

Žinutė parašyta: 2012-06-14 11:46:57 | Nuoroda

 Kita vertus ten viskas aišku. Be reikalo ir temą sukūriau. Viską radau. Soriukas :D

Žinutė parašyta: 2012-06-14 14:51:29 | Nuoroda

 taip :)

Žinutė parašyta: 2012-06-14 15:27:06 | Nuoroda

 dar kaip ir nenusprendžiau. Manau į Šiaulius, man ten arčiausiai :)

Žinutė parašyta: 2012-06-19 17:05:12 | Nuoroda

 O jūs jam kaip nors ypatingai ruošiatės ar panašiai?

Žinutė parašyta: 2012-06-20 08:51:48 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:

O, ačiū už tokį tikrai platų atsakymą :D Kad lengva nebus žinau, nes kelios draugės filologiją studijuoja. Tik va dabar labai susimėčiau rinktis audiovizualinį vertimą ar anglų filologiją. Gal kaip nors išsiaiškinsiu šią dilemą :D

 O tu man gal gali apie audiovizualinį vertimą papasakoti daugiau? kur tokia spec? nes nemačiau

Žinutė parašyta: 2012-06-20 10:41:37 | Nuoroda
Vaida709 rašė:
funiefunie rašė:

 O jūs jam kaip nors ypatingai ruošiatės ar panašiai?

 Na pasiskaičiau kokius klausimus duoda ir bandžiau sau atsakyti. :)

 Pasidalink ir su manim. Ko klausia?

Žinutė parašyta: 2012-06-20 16:35:12 | Nuoroda
Karolina0522 rašė:

Rašiau skandinavistiką, bet nelabai tikiuosi ten įstot. :D Na, ir kaip atsarginius variantus, labiau į galą, prancūzų filologiją ir anglų - ispanų.

 Skandinavų kalbą mokytis kaip vieną iš papildomų kalbų yra labai labai naudinga. Mokėdamas skandinavų kalbą gali ojojoj kaip gerai prasimušti tose šalyse :)

Žinutė parašyta: 2012-06-20 17:46:23 | Nuoroda
tabiu_kremas rašė:

 musu isleistuves tai liepos 12d laukiu labai sian jau suknele nusipirkau o kalbant apie pacia svente tai oficialioji dalis bus mokykloj, o poto linksmintis leksim i dvara apie pinigus...nuo kiekvieno abiturianto 150lt + 100lt nuo tevu,draugu, giminiu ir pan., kurie nori dalyvaut neoficialioj daly na ir aisku islaidos pasigrazinimui 

 Aš kaip tik žadėjau apie išleistuves kitų užklausti.Tabiu_kremas, papasakok kokią suknelę nusipirkai? :D
 

Žinutė parašyta: 2012-06-20 23:19:39 | Nuoroda
tabiu_kremas rašė:
funiefunie rašė:
tabiu_kremas rašė:

 musu isleistuves tai liepos 12d laukiu labai sian jau suknele nusipirkau o kalbant apie pacia svente tai oficialioji dalis bus mokykloj, o poto linksmintis leksim i dvara apie pinigus...nuo kiekvieno abiturianto 150lt + 100lt nuo tevu,draugu, giminiu ir pan., kurie nori dalyvaut neoficialioj daly na ir aisku islaidos pasigrazinimui 

 Aš kaip tik žadėjau apie išleistuves kitų užklausti.Tabiu_kremas, papasakok kokią suknelę nusipirkai? :D
 

 ilga tokia koralines spalvos ant dienu imesiu foto o tu jau issirinkai ka nors?

 pas mūsų ilgos kaip ir nepriprastos. mano tokia trumpa, be šleikučių, šviesiai rausvos spalvos.bikiek graži ir prabangi.nors ir suplojau nemažai vienam vakarui :D

Žinutė parašyta: 2012-06-21 10:48:03 | Nuoroda

 O aš akropoly nieko nieko neradau. Kad bent kokią.Buvo tik tokio stiliaus kai yra korsetas ir pūstas sijonas. Bet prie mano figūros tokia netinka, man reikia kokteilinės, prigludusios. Šiaip ne taip radau mažoj prancūziškų rūbų parduotuvėj. Super graži man ji, brangi, bet graži. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-21 10:57:44 | Nuoroda
linuciukas62 rašė:

 sveiki, sian suzinojau rezultatus rusu, taciau kaip zinot kiek tasku surinkau, nes parasyta ivertinimas taskais ir ivertinimas balais

 balai= procentai, taškai=taškai :D

Žinutė parašyta: 2012-06-21 12:19:00 | Nuoroda

 O kai išlaikysim tuos motyvacinius, kada sužinosim įvertinimus?

Žinutė parašyta: 2012-06-21 12:25:36 | Nuoroda
mum rašė:
funiefunie rašė:

 O aš akropoly nieko nieko neradau. Kad bent kokią.Buvo tik tokio stiliaus kai yra korsetas ir pūstas sijonas. Bet prie mano figūros tokia netinka, man reikia kokteilinės, prigludusios. Šiaip ne taip radau mažoj prancūziškų rūbų parduotuvėj. Super graži man ji, brangi, bet graži. :)

 Tally Weijl,Reserved ,New Yorker gan neblogu yra tik reik paieskot

 Tally weil atsiprašant kekšiškos suknelės man visos. O kitur tikrai neradau. Čia nuo skonio priklauso. Aš iešojau elegantiškos trumpos suknutės, tokių niekur Akropolyje neradau :)

Žinutė parašyta: 2012-06-21 13:16:38 | Nuoroda
Ejkaunas1010 rašė:

Manau, kad visko gali būti, bet viliuosi, jog ne. :D

 Kol nėra rezultatų, tol turime vilties :D

Žinutė parašyta: 2012-06-25 13:00:11 | Nuoroda

 Nesijaudinat? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-25 19:33:28 | Nuoroda

 Aš eisiu 28 dieną, 8,30 O jūs?