Vartotojo funiefunie pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-04 14:35:11 | Nuoroda
Auushra rašė:

 Matau yra norinčių studijuot lietuvių filologiją ir reklamą VU KHF;D Pati baigiau ne per seniai pirmą kursą ir jau esu beveik tikra,kad mesiu šitas studijas, nes kitur stoju;D Man asmeniškai neįdomus dalykas;] Labai sausas galiu pasakyt, galbūt tolesniuose kursuose ir įdomiau bus, nežinau;]

 Kur stosi? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 14:41:16 | Nuoroda
Auushra rašė:
funiefunie rašė:
Auushra rašė:

 Matau yra norinčių studijuot lietuvių filologiją ir reklamą VU KHF;D Pati baigiau ne per seniai pirmą kursą ir jau esu beveik tikra,kad mesiu šitas studijas, nes kitur stoju;D Man asmeniškai neįdomus dalykas;] Labai sausas galiu pasakyt, galbūt tolesniuose kursuose ir įdomiau bus, nežinau;]

 Kur stosi? :)

 Į anglų filologiją LEU:)

 Negaila Vilniaus Universitetą į Edukologinį keisti?

Žinutė parašyta: 2012-07-04 14:56:57 | Nuoroda
Auushra rašė:
 

 Negaila Vilniaus Universitetą į Edukologinį keisti?

 Patikėk nė kiek;D Man tas vardas nieko nesudaro, suprantu VU pirmoj vietoj reitinge,prestižinis ir pan, bet;D

 Man iš esmės irgi ne. Tik susiduriu su ta nuomone, kad pedagoginį aukštąja vadina, nes ant kalno stovi :D

Žinutė parašyta: 2012-07-04 14:59:33 | Nuoroda

 Mano draugė čia mokosi. Sustojo su šimtukais, ir nesijaučia labai patenkinta. Nėra jokio konkretumo. Sako moko visko ir kartu nieko. Žinoma, visi gali pabandyti. Bet aš tokios paatirties pasiklausiusi niekad net nesusidomėjau šia spec. Mano nuomone toks konkursinis balas, kokio ten reikalauja neatitinka studijų perspektyvumo darbo rinkoje. Mano nuomonė. Sėkmės :)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 15:02:26 | Nuoroda
Kulverstukas grizo rašė:

 Sveiki, o kur galima būtų sužinoti pernai metų konkursinius balus? :) ir šiaip labai užslėpta info apie šitas studijas... reik ilgai knistis, kad rastum.  Kolkas neradau ir studijuojamų dalykų sudėties

 Parsisiųsk šitą skaičiuoklę excelio formatu http://stojantiesiems.vgtu.lt/bakalauro-studijos/konkursiniai-balai/skaiciuokle/ ir tad paamatysi ar įstotum ar ne. Ten visos specialybės yra. Sakyčiau VGTU beveik aiškiausiai stojamuosius balus pateikia lyginant su kitais universitetais.

Žinutė parašyta: 2012-07-04 17:07:53 | Nuoroda

 Roana, nesupyk, bet gal nustok čia spaminti visur ir erezijas kelti? Juk visi interneto ryį turim, visi matėm straipsnį, visi savaip įvertinom.
Jei švietimo ir mokslo ministerija nežino ar uždarys ar ne, iš kur mes galim žinoti?
Universitetas yra suinteresuotas susitvarkyti per 3 metus. Kažin ar to nepadarys. Jei bijai rinkis kitą :)
Nesigadink nuotaikos nei sau nei gadink kitiems :)
Peace.

Žinutė parašyta: 2012-07-04 17:11:08 | Nuoroda
snapdragon rašė:
 

 Pagal aprašymą tai gali būt filmu subtitruotoju-vertėju :D Žiūri sau filmus ir pinigus gauni :D Na ir šiaip vertimo studijos neturėtų būt blogos;D

 O tu bandei pamąstyti, kur tokį šūstrą darbą gausi, kai žiūri filmus ir pinigėliai byra byra? :D

Žinutė parašyta: 2012-07-04 17:12:17 | Nuoroda

 Apskritai, mane labiau traukia vertimas raštu. Šalia kokio kito darbo ramiai vakarais verti kokią knygą, straipsnius. O žodžiu... nelabai. O ir streso daug tokiam darbe, girdėjau.

Žinutė parašyta: 2012-07-04 18:31:15 | Nuoroda
Roana rašė:
funiefunie rašė:

 Roana, nesupyk, bet gal nustok čia spaminti visur ir erezijas kelti? Juk visi interneto ryį turim, visi matėm straipsnį, visi savaip įvertinom.
Jei švietimo ir mokslo ministerija nežino ar uždarys ar ne, iš kur mes galim žinoti?
Universitetas yra suinteresuotas susitvarkyti per 3 metus. Kažin ar to nepadarys. Jei bijai rinkis kitą :)
Nesigadink nuotaikos nei sau nei gadink kitiems :)
Peace.

 Visi interneto ryį turim?

 Ryšį ;) Nevaidinkim čia mokytojų, kol tokiais nesame :)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 18:42:19 | Nuoroda
snapdragon rašė:
funiefunie rašė:
snapdragon rašė:
 

 Pagal aprašymą tai gali būt filmu subtitruotoju-vertėju :D Žiūri sau filmus ir pinigus gauni :D Na ir šiaip vertimo studijos neturėtų būt blogos;D

 O tu bandei pamąstyti, kur tokį šūstrą darbą gausi, kai žiūri filmus ir pinigėliai byra byra? :D

 Kol kas su verimu ir filmais žinau tik SDI, bet plačiau nesidomėjau. Forumuose rašo, kad ten prasti vertimai, vadinasi reikia gerų vertėjų ;)  Vargu ar vertėjams pinigėliai taip ir byra. juk dauguma filmų verčiami torentuose ir tai daro mėgėjai už dyką.

Atrodo, kad tik vertėji raštu turi aiškesnės veiklos: knygos, dalykiniai tekstai, dokumentai. bet audiovizualinis vetimas pranašesnis. turėsi ne tik vertimo raštu kvalifikaciją/įgūdžių. 

 Bakalauro gynimas anglų kalba negąsdina? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 18:49:13 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
Deimante313 rašė:
cornelia rašė:

 Gavau 100 proc (97 taškai), labai džiaugiuosi. Gal būsimų odontologų yra, kurie planuoja LSMU studijuoti? 

 Planuojam planuojam. :)

 Planuoju ir aš, tik šnipštas, kitais metais. :* :D 

 Kodėl kitamet? O.o

Žinutė parašyta: 2012-07-05 08:47:08 | Nuoroda
repliux rašė:

 Šakės, kokia kartelė maža šiemet. Praradau 12 taškų ir 99% :D

 Klausyk... Nu tu gal vunderkindas? Arba koks Beicas? :D Pirma kart matau žmogų su tokiais rezultatais :D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 20:32:12 | Nuoroda
aaagnė.k rašė:

tu tik ramiai- juk taip žaviai atrodo vaikinas filologas :)

na, o kaip egzaminai? mano kb- 17,90 , tikiuosi vf ir pagal praėjusius metus turėčiau pakliūti:D

 Mano konkursinis balas 18,28 , tai patekčiau į VU? nežadėjau :D

Žinutė parašyta: 2012-07-07 13:24:14 | Nuoroda
xxxxxxxxx rašė:

Sveiki,ar istociau i leu liet. filologija su 18,56?

 juk yra kas su 15,34 pernai  įstojo, nepergyvenk ;)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:16:47 | Nuoroda

 Pasidlainkit draugai, kas įstojot, kokiu balu, leintu numeriu :) Būtų smagu susidraugauti dar prieš prasidedant okslams ir vasaros pabaigoje padaryti susitikimą pavyzdžiui (Žinau, banalu, bet gi visi taip daro :D)

Aš įstojau pirmu numeriu su 18,28 :) vf, aišku

Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:18:02 | Nuoroda

 Juoaaaaaaa, klaidų nesveikai pridirbau. Bet suprasit, ką? :D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 10:21:47 | Nuoroda

 gražu. anglukų nėr :D

Žinutė parašyta: 2012-07-30 11:25:03 | Nuoroda

 Ir aš čia! :)

Žinutė parašyta: 2012-07-30 11:39:48 | Nuoroda

 Aš noriu pasidomėti dėl gretutinių taip pat, jeigu mokaus anglų filologiją, ar galiu gretutines imti kokį marketingą? ar privalo būtinai būti kažkuo susiję?

Žinutė parašyta: 2012-07-30 12:26:20 | Nuoroda

 + dar noriu pasiteirauti dėl studijų stipendijų. Ar visi pirmakursiai jas gauna?