studentiskas gyvenimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-27 15:07:03 | Nuoroda
živilė rašė:

Man tai nusimato labai kuklus gyvenimas, bet del to labai nepergyvenu. Valgyt valgau viska, po brangius klubus nevaikstau ( namuose baliavot smagiau:)) ), o ir brangaus buto tikrai  nenuomosiu - bandysiu gaut bendrabuti. Tiesiog tevu atlyginimai nera kaip Maximos bosu  O dar uz mano moksla jiems reikes moketi, tai isvis...

 tai pasakyk, kiek zada skirt tau i menesi ir kokios mazdaug tavo tevu pajamos. zinau, kad asmeniski klausimai, bet tam ir skirti internetiniai forumai :)

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-27 15:08:51 | Nuoroda
Dayzas rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Dayzas rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Dayzas rašė:

nu as tj tusintis nezadu :D man pramoga bus McDonalde uzkast, nes pas mus kaime ner :D o  del knygu tj biblioteku sostinei zinai kiek yra? oooo :D

 as zinau, bet mama ne ;) tj as ir nekalbu apie visas dienas kaip svente, bet karta i pora savaiciu tai tikrai. jei ne paslaptis, kiek tau nuoma su mokesciaias atsieis? vienas pats nuomuosies? beje, mcdonalde nebrangu tera ;)

 mama apaudinesi? :( ten tevu butas, tj as su sese tik ant mokesciu mesiuos, o nuomos nereik.

 kaip tau fainai :) nzn is tikro, jei per mazai duos, ka reiks daryt. as su 500lt neisgyvensiu, vien maistui kokie 300lt iseis

 nepergyvenk, isgyvensi, gi badaujancio nepalix tevai taves ;]

 o kodel uz buta tiek daug? :) as pas seimininke nuomosiu, tai puse komunaliniu sake nei 200lt neatsieis...

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-27 15:13:23 | Nuoroda

ziema uz buta reik apie 500lt moketi. vasara rudeni pavasari jau maziau;]

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-27 15:24:01 | Nuoroda
Dayzas rašė:

ziema uz buta reik apie 500lt moketi. vasara rudeni pavasari jau maziau;]

 kokiam cia mieste? tavo sese irgi tevai remia, jo?

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-27 15:40:38 | Nuoroda

Vilniuje. Sese i neakivaidini isejo tj dirba,o as kadangi i dienini tj nedirbu ir tevais duos lt, bet jaj rasiu koki mini darbeli tj bus gerai

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-27 16:14:28 | Nuoroda
Dayzas rašė:

Vilniuje. Sese i neakivaidini isejo tj dirba,o as kadangi i dienini tj nedirbu ir tevais duos lt, bet jaj rasiu koki mini darbeli tj bus gerai

 

tj ir mama parems juk, ne? koki pvz mini darbei? ir kur studijuot zadi?


 
  • Matematika / VBE 99
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-27 18:41:26 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
živilė rašė:

Man tai nusimato labai kuklus gyvenimas, bet del to labai nepergyvenu. Valgyt valgau viska, po brangius klubus nevaikstau ( namuose baliavot smagiau:)) ), o ir brangaus buto tikrai  nenuomosiu - bandysiu gaut bendrabuti. Tiesiog tevu atlyginimai nera kaip Maximos bosu  O dar uz mano moksla jiems reikes moketi, tai isvis...

 tai pasakyk, kiek zada skirt tau i menesi ir kokios mazdaug tavo tevu pajamos. zinau, kad asmeniski klausimai, bet tam ir skirti internetiniai forumai :)

 Seimoj esam trys zmones (as ir tevai), menesio pajamos svyruoja nuo 2500 iki 3000. Negyvenus sostineje sunku pasakyti, kiek reikia pragyvenimui, bet manau, kad tavo minetu 500lt/men. maistui ir kitoms smulkioms prekems man visiskai uztektu ir dar netgi liktu visokiems maloniems dalykeliams.

Žinutė parašyta: 2010-06-27 19:26:56 | Nuoroda
živilė rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
živilė rašė:

Man tai nusimato labai kuklus gyvenimas, bet del to labai nepergyvenu. Valgyt valgau viska, po brangius klubus nevaikstau ( namuose baliavot smagiau:)) ), o ir brangaus buto tikrai  nenuomosiu - bandysiu gaut bendrabuti. Tiesiog tevu atlyginimai nera kaip Maximos bosu  O dar uz mano moksla jiems reikes moketi, tai isvis...

 tai pasakyk, kiek zada skirt tau i menesi ir kokios mazdaug tavo tevu pajamos. zinau, kad asmeniski klausimai, bet tam ir skirti internetiniai forumai :)

 Seimoj esam trys zmones (as ir tevai), menesio pajamos svyruoja nuo 2500 iki 3000. Negyvenus sostineje sunku pasakyti, kiek reikia pragyvenimui, bet manau, kad tavo minetu 500lt/men. maistui ir kitoms smulkioms prekems man visiskai uztektu ir dar netgi liktu visokiems maloniems dalykeliams.

 na gal :) o kiek zada tau skirt? :) beje, geros pajamos siais laikais, nemanai? :)

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-27 19:30:47 | Nuoroda

na siaip joa, gal cia as per daug noriu but savarankiska, ir dirbu ir mokaus, kuo maziau paemu is tevu pinigu, tuo pati geriau jauciuos;]]] bet siap 1000lt su viskuom nepasakyciau kad mazai..

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 17
Žinutė parašyta: 2010-06-27 19:34:01 | Nuoroda
WegaOmega rašė:

na siaip joa, gal cia as per daug noriu but savarankiska, ir dirbu ir mokaus, kuo maziau paemu is tevu pinigu, tuo pati geriau jauciuos;]]] bet siap 1000lt su viskuom nepasakyciau kad mazai..

 ir nesakau, kad mazai ;) zadu studijuot specialybe, kai suderint mokslus ir darba sunku :) tai pasakyk, kokios tavo menesio pajamos ir ar nuomoji buta ar kaip :) ir kur dirbi, jei ne paslaptis?

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-27 19:49:27 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Dayzas rašė:

Vilniuje. Sese i neakivaidini isejo tj dirba,o as kadangi i dienini tj nedirbu ir tevais duos lt, bet jaj rasiu koki mini darbeli tj bus gerai

 

tj ir mama parems juk, ne? koki pvz mini darbei? ir kur studijuot zadi?


 

 tj sese pati prasisuka :D aisq, kai reik tj mama pinigu duoda ;] as tj istorija studijuosiu, o tu ka? :D

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-27 20:13:09 | Nuoroda
Dayzas rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Dayzas rašė:

Vilniuje. Sese i neakivaidini isejo tj dirba,o as kadangi i dienini tj nedirbu ir tevais duos lt, bet jaj rasiu koki mini darbeli tj bus gerai

 

tj ir mama parems juk, ne? koki pvz mini darbei? ir kur studijuot zadi?


 

 tj sese pati prasisuka :D aisq, kai reik tj mama pinigu duoda ;] as tj istorija studijuosiu, o tu ka? :D

 teise, gal politologija ar filologija kokia :) zodziu, as is viso gausiu apie 1000lt, uzteks gal, nzn

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-28 16:28:52 | Nuoroda

na reiskiames, reiskiames :)

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-07-04 22:29:05 | Nuoroda

keliu i virsu

  • Matematika / VBE 99
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-04 22:37:42 | Nuoroda

buta su keliais draugais nuomuosimes , tai gausis apie 350lt,maista is tevu ir seneliu imsiu :D, na bet vis tiek - 100lt, transportas, kitos smulkios islaidos, pramogos- apie 550 lt menesiui. Labai noreciau darba susirasti.

Žinutė parašyta: 2010-07-04 23:57:48 | Nuoroda
swlabr rašė:

buta su keliais draugais nuomuosimes , tai gausis apie 350lt,maista is tevu ir seneliu imsiu :D, na bet vis tiek - 100lt, transportas, kitos smulkios islaidos, pramogos- apie 550 lt menesiui. Labai noreciau darba susirasti.

 kartu su butu 550?

  • Matematika / VBE 99
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-05 00:07:43 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
swlabr rašė:

buta su keliais draugais nuomuosimes , tai gausis apie 350lt,maista is tevu ir seneliu imsiu :D, na bet vis tiek - 100lt, transportas, kitos smulkios islaidos, pramogos- apie 550 lt menesiui. Labai noreciau darba susirasti.

 kartu su butu 550?

 na taip +-,bet man uz maista mazai reiktu moket, nes seneliai Vilniaus centre gyvena ;DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-06 19:26:04 | Nuoroda

drasiau reiskiames

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-07-07 14:07:51 | Nuoroda

 Na as jau kokius metus gyvenu vienas is saves ir pasakysiu tiek kad komunaliniai seip nera baisus dalykas,ten uz visas kabelines,internetus,vandeni,dujas ir elektra kai pas mane kiaura para tv arba pc del fono ijungti tai susidaro per menesi apie 200lt,.. Jei viska naudotu normalus zmogus,bsk galvojantis ka daro tai gal ir 100-150 uztektu..:D Bet ziema visi mokesciai praktiskai patrigubeja su centriniu sildymu. O su maistu bsk sunkiau,kai pas tevus gyveni tai atrodo kad paemei,pasidarei ir gerai,bet seip tai norint normaliai maitintis ant maisto reiketu bent kokiu 400 per menesi,bet tada yra studentiska iseitis-bulves,plovas ir panasiai :D tai jeigu taip tai gal uztektu ir simto :) o visi kiti reikalai,drabuziai,pramogos ir visa kita tai jau kiekvieno asmeninis reikalas..

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-08 23:30:32 | Nuoroda
živilė rašė:

Man tai nusimato labai kuklus gyvenimas, bet del to labai nepergyvenu. Valgyt valgau viska, po brangius klubus nevaikstau ( namuose baliavot smagiau:)) ), o ir brangaus buto tikrai  nenuomosiu - bandysiu gaut bendrabuti. Tiesiog tevu atlyginimai nera kaip Maximos bosu  O dar uz mano moksla jiems reikes moketi, tai isvis...

 Živile, o ką tu ketini studijuoti, kad tau su tokiais aukštais balais reikės mokėti už mokslą?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą