studentiskas gyvenimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-08 23:36:10 | Nuoroda
Ramu.ne rašė:
živilė rašė:

Man tai nusimato labai kuklus gyvenimas, bet del to labai nepergyvenu. Valgyt valgau viska, po brangius klubus nevaikstau ( namuose baliavot smagiau:)) ), o ir brangaus buto tikrai  nenuomosiu - bandysiu gaut bendrabuti. Tiesiog tevu atlyginimai nera kaip Maximos bosu  O dar uz mano moksla jiems reikes moketi, tai isvis...

 Živile, o ką tu ketini studijuoti, kad tau su tokiais aukštais balais reikės mokėti už mokslą?

 Cia rasiau kai dar balu nezinojau ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-09 12:12:36 | Nuoroda
živilė rašė:
Ramu.ne rašė:
živilė rašė:

Man tai nusimato labai kuklus gyvenimas, bet del to labai nepergyvenu. Valgyt valgau viska, po brangius klubus nevaikstau ( namuose baliavot smagiau:)) ), o ir brangaus buto tikrai  nenuomosiu - bandysiu gaut bendrabuti. Tiesiog tevu atlyginimai nera kaip Maximos bosu  O dar uz mano moksla jiems reikes moketi, tai isvis...

 Živile, o ką tu ketini studijuoti, kad tau su tokiais aukštais balais reikės mokėti už mokslą?

 Cia rasiau kai dar balu nezinojau ;)

 o kur planuoji stot?

  • Matematika / VBE 99
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-09 12:26:47 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
 o kur planuoji stot?

 Filosofija VU

Žinutė parašyta: 2010-07-09 13:35:02 | Nuoroda
živilė rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
 o kur planuoji stot?

 Filosofija VU

tai labai sveikinu su tokiais rezultatais tuomet ! :] beje gal gyvensim tam pačiam barake baltupiuose, aš psichologijon stoju, ar tu ne barake ketini?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-09 13:54:14 | Nuoroda
Ramu.ne rašė:
živilė rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
 o kur planuoji stot?

 Filosofija VU

tai labai sveikinu su tokiais rezultatais tuomet ! :] beje gal gyvensim tam pačiam barake baltupiuose, aš psichologijon stoju, ar tu ne barake ketini?

 Taip taip, as irgi i Didlauki bandysiu:)

Žinutė parašyta: 2010-07-09 22:30:29 | Nuoroda

Įdomu kokia žmogui iš Kauno  tikimybė gauti barake kambarį, ir pirmakursiams  ar duoda dviviečių..

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-09 23:02:43 | Nuoroda
Ramu.ne rašė:

Įdomu kokia žmogui iš Kauno  tikimybė gauti barake kambarį, ir pirmakursiams  ar duoda dviviečių..

 Na, as prisimenu keleta zmoniu is Kauno, kurie gavo VU bendrabuti, tik ne Didlaukio, o Sauletekio, tai galbut pavyks ir tau. Be to, kaip jau kazkur sitam forume esu rasiusi, rugsejo-spalio menesiais atsilaisvina nemazai vietu, mat kai kurie pirmakursiai issigasta ir pabega is bendrabuciu :D O del dvivieciu tai esu girdejusi, kad pirmakursiai nelabai juos gauna... Gal tai gandai, bet kalbama, kad dviviecius duoda jau tiems daugiau maziau barake apsitrynusiems ir gera reputacija turintiems studentams:)

Žinutė parašyta: 2010-07-10 11:10:32 | Nuoroda

Aš orientuodamasi į savo brolį ( kuris irgi yra studentas) tai turėčiau gauti apie 700lt čia su viskuom. Manau užteksiu, bet kokiu atveju , teks verstis kad užtektų, man būtų nelabai malonu dar papildomai prašyt pinigų...

Bet va ką reiks daryt su drabužiais, tai net neįsivaizduoju :DD aš tokia, kaip ir maniake, reiks bandyt slopint savo užgaidas :D

  • Chemija / VBE 97
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-10 16:43:34 | Nuoroda
katė rašė:

Aš orientuodamasi į savo brolį ( kuris irgi yra studentas) tai turėčiau gauti apie 700lt čia su viskuom. Manau užteksiu, bet kokiu atveju , teks verstis kad užtektų, man būtų nelabai malonu dar papildomai prašyt pinigų...

Bet va ką reiks daryt su drabužiais, tai net neįsivaizduoju :DD aš tokia, kaip ir maniake, reiks bandyt slopint savo užgaidas :D

 o barake gyvensi?

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-07-12 18:02:20 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
katė rašė:

Aš orientuodamasi į savo brolį ( kuris irgi yra studentas) tai turėčiau gauti apie 700lt čia su viskuom. Manau užteksiu, bet kokiu atveju , teks verstis kad užtektų, man būtų nelabai malonu dar papildomai prašyt pinigų...

Bet va ką reiks daryt su drabužiais, tai net neįsivaizduoju :DD aš tokia, kaip ir maniake, reiks bandyt slopint savo užgaidas :D

 o barake gyvensi?

 

 

Taip ;D Kažkaip net pati noriu barake gyvent, bent porą kursų..

O tu?

  • Chemija / VBE 97
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-08-08 15:00:06 | Nuoroda

Viskam (buto nuomai(perpus),komunaliniai,maistas,internetas,pramogos) gausiu daugmaz po 1000lt kas mėnesį.Stengsiuosi taupyti,nes pvz.drabužiams nesinorėtų dar papildomai prašyti. :)

Žinutė parašyta: 2010-08-08 16:45:06 | Nuoroda

Va jatau, čia visi su tūkstančiais :D Kad aš tiek gaučiau :D tai va, gyvensiu turbūt barake, tai daugiausiai gausiu kokius 500lt. ir viskas. :)

Žinutė parašyta: 2010-08-08 20:05:22 | Nuoroda
raskilar rašė:

Va jatau, čia visi su tūkstančiais :D Kad aš tiek gaučiau :D tai va, gyvensiu turbūt barake, tai daugiausiai gausiu kokius 500lt. ir viskas. :)

 O as barako negavau,tai pinigai eisis ant nuomos...

Žinutė parašyta: 2010-08-09 21:08:36 | Nuoroda

as per men be nuomos turesiu sugebet pragyvent su 300lt (maistas ir pramogos)... o kai kiti sako kad 500lt neuzteks tai man nebera kas ir sakyt ;) smagu :D


Žinutė parašyta: 2010-08-09 23:37:54 | Nuoroda

Aš gyvensiu barake, jis kainuos 170 lt su internetu :) ir dar gausiu 430lt maistui ir išlaidoms. Tai manau apie 600lt iš viso gausiu ir dar pasitaupysiu iš jų :)

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-08-09 23:38:32 | Nuoroda

Ai dar girdėjau, kad turėčiau stipendiją gauti 180lt, tada dar mažiau imčiau

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-08-21 19:09:37 | Nuoroda

sveiki . manau jog pirmai-antrai savaitei reiks daugiau pinigu pasiimt, vis delto  reiks susipirkt butinus daiktus, ypač jei gyvensi bendrabuty.. taigi reiks tartis kas ka vesis ir t.t. :] juk viska iš namu nesusivilksi...o juk ir tuose namuose navisada atsiras ką gali  išsivešt :D gi tevų be teliko ar šaldytuvo nepaliksi :D :p na, o aš kadangi esu taupus žmogus tai daug ir neišlaidausiu :) visvien maistas daugiausia bus iš namu ir ekologiškesnis ... jei nori taupyt, sakoma - miegok didžiąją dienos dalį :D na turečiau pragyvent su 200-300lt , na aišku dar reiks už bendika lt, tai dar aišku ta suma padides :]

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą