Vartotojo Amoreforhome dienoraštis
5 valgomojo baldų tendencijos, apie kurias turėtumėte žinoti
2021-07-14 16:54:44

Aplink valgomojo stalą vyksta daugybė gyvenimo būdų - nuo vakarienės iki šeimos patiekalų, namų darbų ir namų mokyklų užsiėmimų, iki meno projektų ir naujų pomėgių. Tai centrinė susibūrimo vieta, kur kiekvienas gali pakelti vietą ir akimirksniu pasijusti kaip namuose.


Naujausios valgomojo tendencijos 2021 m. Yra skirtos kiekvienam ir kiekvienam namui. Šias stiliaus idėjas galima lengvai pritaikyti ir mažiems butams, ir didesniems namams, nuo kasdienių valgomojo kampelių iki oficialių valgomųjų, daugybės stilingų stalų iki patalpos visai išplėstinei šeimai. Taigi pakelkite sėdynę, čia yra naujausios valgomojo tendencijos, apie kurias turite žinoti dabar.

Nesvarbu, ar esate šeimininkė, turinti daugiausiai, ar tiesiog turite didelę šeimą su daugybe burnų, kurias reikia išmaitinti, norint sukurti idealų valgyklą, svarbu sukurti erdvę visiems susirinkti „prie stalo“. Įeikite į suolą. Suolai yra puikus būdas pridėti daugiau svetainės aplink stalą, nesusigrūdus aplink daug kėdžių - yra pakankamai vietos, kad galėtumėt patekti į maistą. Pabandykite sujungti suoliuką iš vienos pusės su kėdėmis kitoje ir galuose, arba pereikite į iškylos stalo režimą su suolais priešais vienas kitą.

Jei norite išvaizdaus išvaizdos, patraukite sofą į vieną šoną arba pritvirtinkite aukštą atlošą suoliuką prie sienos, kad būtų daugiau atramos juosmeniui, kai sėdite aplink stalą.

Plačiau - amoreforhome.lt

Pasidalink Facebook'e
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju