Stojamieji egzaminai į menų programas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-07 23:05:47 | Nuoroda
Mūza rašė:

MUTTI, o kodėl pasirinkai būtent VDK? :)

 Mano pagrindinis tikslas yra VDA, o VDK - priimtiniausias atsarginis variantas, ten jauku, yra pažįstamų, manau, kad neblogi dėstytojai ir pati studijų programa (interjero dizainas), kiek girdėjau iš studentų. Todėl ir pasirinkau. :] Mano stojamųjų rezultatai yra tokie: VDK- 100, VDA -95. Labai tikiuosi, kad pasiseks su akademija, o jei ne, tai vis vien labai nenusiminsiu, nes žinau, kad VDK - ne ką blogesnė mokymo įstaiga. :]

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 64
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2011-07-07 23:13:23 | Nuoroda

Nu kur tau nepasiseks su 95 :D aš šiaip į architektūrą stoju, bet pasirinkau atsargai ir VDK. Biški gailiuos, kad nebandžiau ir į VDA interjero dizainą. Kolegijoj žiaruiai susimoviau per kompoziciją, vos neverkdama išėjau, o rezultatai 90... :D

 

Aš kažkaip dar dvejoju šiek tiek tarp VDK ir KK... ir nežinau ką daryt. Su architektūra gali nepasisekt, nes matematika viską sugadino...

Žinutė parašyta: 2011-07-07 23:29:23 | Nuoroda

 Mūza? Kurią dieną egzą laikei? :D ir kurioj auditorijoj?

Žinutė parašyta: 2011-07-07 23:45:27 | Nuoroda
Deriukas rašė:

 Mūza? Kurią dieną egzą laikei? :D ir kurioj auditorijoj?

 Aš Kaune laikiau, 17d., o auditorijos tai nepamenu.. :) o kas yra?

Žinutė parašyta: 2011-07-08 17:22:53 | Nuoroda

 Ai, taip galvoju gal bus matytų žmonių :D

Žinutė parašyta: 2011-07-08 17:43:51 | Nuoroda
Deriukas rašė:

 Ai, taip galvoju gal bus matytų žmonių :D

 Galvojau matei verkiančią panelę  ir galvojai kad tai aš :D bet aš neverkiau :P tik nuotaika sugadinta buvo.. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 23:51:35 | Nuoroda

Sveiki, ar aš tik viena ar yra ir daugiau nežinančiu savo stojamuju galutiniu rezultatu?(kalbu apie architektura)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 13:22:55 | Nuoroda

^ Siūlau atsidaryti lamabpo ir prie užpildyto prašymo pažiūrėti savo rezultatą. :D Jis ten kokias dvi savaites jau yra. Ir, jei manai, kad ten tik antros dalies įvertinimas, tai ne - ten jau visas įvertinimas. Sėkmės ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 13:22:57 | Nuoroda

^ Siūlau atsidaryti lamabpo ir prie užpildyto prašymo pažiūrėti savo rezultatą. :D Jis ten kokias dvi savaites jau yra. Ir, jei manai, kad ten tik antros dalies įvertinimas, tai ne - ten jau visas įvertinimas. Sėkmės ;)

Žinutė parašyta: 2011-11-23 21:01:11 | Nuoroda

Sveiki, esu susidomejus Kauno kolegijos dailes kuriniu restauravimo ir koncervavimo studiju programa. Bet kiek zinau norint istoti reikes laikyti stojamaji egzamina. Atrodo visur internete ieskojau, bet is ko tas egzaminas susideda neradau. Ar del jo reikia lankyti kokius nors kursus norint pasiruosti? Ar paprasciausiai dailes egzamino uzteks? Gal jau kas nors ji laike, kokie atsiliepimai?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą