Vartotojo B-git dienoraštis
Išaušo dar viena nauja diena.
2008-10-14 18:44:38

Kaip ir kas dien - ta pati mokykla ir tie aptys mokslai.


Kaip ir kiekvieną rytą, pabudau karksint varnoms. Greitai apsirengiau, papusryčiavau, nusiprausiau ir išlėkiau šimtą kartų pramintu taku į mokyklą. Atėjau kartu su skambučiu, kas man pastaruoju metu labai būdinga. Ir štai pirma pamoka Anglų kalba.

 Ši pamoka kaip visada buvo gan nuobodi, nieko per daug įsimintino nevyko. Tiesiog stebėjau pro langą rudenišką aplinką. Neilgai trukus ši pamoka baigėsi ir užlipome į trečia aukštą. Matematika. Kadangi einame ko ne lengviausią temą, užsiėmiau malonesniu dalyku nei skaičiavimas - piešimas. Taip prabėgo ir ši pamoka. O po jos - į valgyklą! Sušlamčiau keletą bandelių, padiskutavom su bendraklasiais apie įvairius niekus.

 Tada prasidėjo Rusų kalba. Daugelio nemėgstama pamoka. Sėdim visi paniurę, kai staiga pro duris įeina mokytoja ir liepia sustumdyti suolus aktų salėje. Valio! Veiduosi nušvito šypsenos ir pasigirdo laimingi šūksniai. Laimingi stumdėme suolus ir raginome vienas kitą neskubėti. Kodėl nepasinaudojus proga ir neužgaišus pamokos? Keletas klasiokų užsuko į muzikos pamoką, „draugiškai" pasilabinti su ten sėdinčia klase. Deja, atėjo mūsų mokytoja ir liepė sugrįžti į pamoką.

 Po Rusų kalbos pamokos su bendraklase nuėjome pas mane į namus. Truputį užkandau, apsilankiau tualete, ir išėjome atgal. Beeinant užsipuolė antrokai ir pradėjo stumdytis. Aš žinoma, būdama negailestinga vienam švelniai užsukau ranką, tada ir atstojo.

 Prasidėjo muzikos pamoka. Kaip įprasta klasėje tvyrojo šurmulys. Niekam nerūpėjo, ką kalba mokytoja. Sudainavome keletą dainų. O kadangi penki klasiokai trukdė tam, juos pakvietė padainuoti prieš visą klasę. Ot apgailėtinai atrodė. Bet nuskambėjo skambutis ir išėjom.

 Visą pertrauką ruošėmės (gaminom šperas) istorijos kontroliniui. Rašant jį vyko masinis nusirašinėjimas, sms siuntinėjimas, įžūlus kalbėjimas normaliu tonu. Pasinaudojant tuo, kad galima nueiti prie žemėlapio, visi draugiškai padėjo vienas kitam. Atrodo neblogai sekėsi. Laukai geri (tikuiuosi) pažymiai.

 Per pertrauką, su klasioke pasipiktinome, kad septintokai nukopijavo mus ir taip pat pradėjo nešioti vienas kitą ant kupros ir eiti lenkčių per visą koridorių. Juk tai mūsų idėja! Na bet niekis, mes taip pat smagiai patampėme vienas kitą. Nuskambėjus skambučiui nei vienas nenorėjo eiti į kabinetą, bet buvome priversti.

 Vienas klasiokas turėjo vyriško odekolono. Ir kitas bendraklasis paėmęs jį, pradėjo visur purkšti. Tada garsiai jo paklausiau: „Kodėl tu toks kaliošas?". Visa klasė verkė juoko ašarom. O jis vargšelis, visas pasipiktino, susiraukė, ir pradėjo man bert įvairiausius negražius žodžius. Negalėjau nesijuokt. Pagalvojau: „Kam jam tos smegenys, jei jis jomis nesinaudoja?". Na, bet „Kaliošo" klasė ilgai nepamiršo.

 Diena mokykloje buvo eilinė, tačiau netrūko juoko, pokštų. Nors ir nesmagu mokintis, rašyti kontrolinius, tačiau kartais būna iš tiesų linksma.

Pasidalink Facebook'e
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju