Mokymo programos
Pastatų Architektūra
Valstybinis kodas: 62105M107
Kodas pagal ISCED: 51258
Lygmuo ir/ar tipas:
Aukštojo mokslo universitetinės studijos
Meno studijų sritis
Pakopa: Magistratūra
Baigimo sertifikatas: Magistro diplomas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 2 m.

Anotacija arba apibūdinimas

Gilinamoji studijų programa skirta rengti pastatų architektūros specialistus, sugebančius kurti pastatų statybos ir renovacijos projektus, rengti detaliuosius planus, turinčius pakankamai architektūros teorijos bei istorijos, ekologijos, teritorijų planavimo, pastatų konstravimo, inžinerinės įrangos, statybos technologijos, statybos normų, taisyklių, kainų, normuojančių ir reglamentuojančių reikalavimų žinių ir įgūdžių.
Stojantysis turi vykdyti priėmimo į universitetą konkursines sąlygas.
Būsimieji pastatų architektūros magistrai studijuoja gilinamojo lygio dalykus: detalų planų rengimą, pastatų ir jų interjerų projektavimą ir taikomuosius studijų dalykus: projektavimo metodiką ir vadybą, mokslinių tyrimų metodiką, teritorijų planavimą, architektūrines-konstrukcines sistemas, kompiuterinio projektavimo metodus, pastatų inžinerinę įrangą, konstrukcijų restauraciją ir renovaciją, paminklinį interjerą ir kt.
Vykdoma meninė praktika. Praktinių studijų trukmė - 400 val. Jų metu įtvirtinami ir tobulinami pastatų projektavimo, jų įrengimo ir apdailos ir kt. gebėjimai.
Studijų programa baigiama baigiamuoju magistro diplominiu darbu. Baigusiajam suteikiamas pastatų architektūros magistro kvalifikacinis laipsnis ir architekto profesinė kvalifikacija.
Baigus pastatų architektūros studijų programą, studijas galima tęsti humanitarinių mokslų srities doktorantūros ar meno studijų srities aspirantūros studijų programose.
Pastatų architektūros studijų programa yra skirta asmenims, turintiems architektūros bakalauro kvalifikacinį laipsnį, architekto profesinę kvalifikaciją ir siekiantiems tapti pastatų architektūros magistrais.
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas

Aprašas rengiamas
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Vilniaus dailės akademija Vilnius Maironio g. 6
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju