Mokymo programos
Medicininių Autoklavų Naudojimo Ir Priežiūros Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 260052401
Kodas pagal ISCED: 33352
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Inžinerija ir inžinerinės profesijos
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 3 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Mokymo programa skirta parengti medicininių sterilizatorių aparatininkus, gebančius tinkamai paruošti medicinos prietaisus sterilizavimui, kokybiškai atlikti įvairių medicinos prietaisų ir gaminių sterilizaciją bei įvertinti sterilizacijos proceso kokybę, saugiai naudoti medicininius sterilizatorius, kompetencijos ribose atlikti medicininių sterilizatorių priežiūrą, suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiajam.
Siekiant šių tikslų, medicininių sterilizatorių aparatininkai mokomi užkrečiamųjų ligų epidemiologijos ir profilaktikos, medicinos prietaisų valymo, dezinfekcijos ir paruošimo sterilizavimui, medicininių sterilizatorių konstrukcijų ir jų naudojimo bei priežiūros tvarkos, medicinos prietaisų ir gaminių sterilizacijos atlikimo ir sterilizacijos proceso kokybės vertinimo, darbuotojų sveikatos saugos, priešgaisrinės saugos ir apsaugos nuo elektros, pirmosios pagalbos teikimo ir kt.
Praktinis mokymas vyksta mokymo auditorijoje, sveikatos priežiūros įstaigos centralizuotos dezinfekcijos bei sterilizacijos skyriuje ar sterilizacinėje. Praktinio mokymo trukmė - 1,5 savaitės. Jo metu formuojami medicininių sterilizatorių aparatininkui reikalingi medicinos prietaisų ir gaminių paruošimo sterilizavimui, sterilizacijos atlikimo bei sterilizacijos proceso kokybės vertinimo, saugaus medicininių sterilizatorių eksploatavimo, pirmosios pagalbos teikimo ir kt. gebėjimai.
Programa baigiama egzaminu. Baigusiajam suteikiamas leidimas naudoti ir prižiūrėti medicininius sterilizatorius.
Medicininių sterilizatorių naudojimo ir priežiūros programa skirta asmenims, turintiems vidurinį išsilavinimą ir profesinę kvalifikaciją. Įgytas vidurinis išsilavinimas suteikia galimybę tęsti mokymąsi pagal darbo rinkos profesinio mokymo ar aukštojo mokslo studijų programas.
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas


Pagalba
| Apie sistemą |
English
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Alytaus darbo rinkos mokymo centras Alytus Pulko g. 55
Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centras Vilnius Rugių g. 1
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju