Mokymo programos
Apskaita ir auditas
Valstybinis kodas: 62103S103
Kodas pagal ISCED: 51234
Lygmuo ir/ar tipas:
Aukštojo mokslo universitetinės studijos
Socialinių mokslų studijų sritis
Pakopa: Magistratūra
Baigimo sertifikatas: Magistro diplomas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 2 m.
Vakarinė: 2 m.

Anotacija arba apibūdinimas

Gilinamoji magistrantūros studijų programa skirta rengti vadybos ir verslo administravimo magistrus, gebančius įvertinti ūkines operacijas ir įvykius, suformuluoti užduotis pavaldiniams, atlikti mokslinius tyrimus apskaitos srityje, savarankiškai priimti sprendimus, susijusius su vadovaujamo kolektyvo darbu, įvertinti įmonės veiklos perspektyvas, kūrybiškai ir racionaliai naudoti ir taikyti kompiuterinę techniką bei šiuolaikines informacijos ir ryšio technologijas.
Stojantysis turi vykdyti priėmimo į universitetą konkursines sąlygas.
Būsimieji vadybos ir verslo administravimo magistrai studijuoja gilinamojo lygio dalykus: finansinės apskaitos teoriją ir praktiką, audito teoriją ir praktiką, rinkos tyrimus, valdymo apskaitos teoriją ir praktiką, įmonių veiklos analizę, verslo politiką ir kitus dalykus.
Praktinės studijos nenumatytos.
Studijų programa baigiama baigiamuoju magistro darbu. Baigusiajam suteikiamas vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinis laipsnis.
Baigus apskaitos ir audito magistrantūros studijų programą, studijas galima tęsti socialinių mokslų srities doktorantūros studijų programose.
Apskaitos ir audito studijų programa skirta asmenims, turintiems ekonomikos ar vadybos ir verslo administravimo bakalauro laipsnį ir siekiantiems tapti vyriausiu buhalteriu, vidaus audito padalinių vadovu, konsultantu ir projektų vadovu.
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas

Aprašas rengiamas
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Vilniaus universitetas Vilnius Universiteto g. 3
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju