Mokymo programos
Pradinio Ir Muzikinio Ugdymo Programa
Valstybinis kodas: 101021201
Kodas pagal ISCED: 11121
Lygmuo ir/ar tipas:
Bendrasis ugdymas
Menas
Baigimo sertifikatas: Pradinio išsilavinimo pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 4 m.

Anotacija arba apibūdinimas

Pradinio ir muzikinio ugdymo programa, skiriama ypač gabiems muzikai mokiniams, sudaryta remiantis Lietuvos švietimo tradicijomis, meninės, praktinės bei metodinės veiklos patirtimi. Jos turinys praplėstas šiuolaikinės meninio ugdymo pedagogikos naujovėmis ir technologijomis. Programa skirta puoselėti mokinių meninę prigimtį ir individualybę.
Šią programą sudaro muzikos ir pradinio ugdymo dalykai. Programą galima taikyti individualizuotam meniniam ir grupiniam meniniam ugdymui. Ji leidžia atsižvelgti į bendruosius mokinių ugdymo raidos ypatumus, fiziologines galimybes, nustatyti tikslinio ir papildomojo meninio ugdymo, kitų mokomųjų dalykų sąveiką.
Pradinio ir muzikinio ugdymo programų turinį sudaro muzikavimas, muzikos kalbos praktika (muzikinių struktūrų suvokimas, atpažinimas, mokėjimas jomis naudotis), muzikos žinių ir raiškos gebėjimų pritaikymas socialinėje kultūrinėje aplinkoje. Visas programas sieja tarpdalykiniai ryšiai, tačiau vidinė programų sandara vienoda.
Pradinio ir muzikinio ugdymo programos rezultatas yra pasiekiamas pagal turimus fizinius duomenis, augimo ir brendimo ypatumus ir mokinio individualybę.
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas

Suteikto išsilavinimo aprašas
Programa sudaryta remiantis bendrosiomis muzikinio ugdymo didaktinėmis nuostatomis, atsižvelgiant į šalies meninio švietimo sistemos tikslinio ugdymo paskirtį. Ugdymo tikslai, uždaviniai, metodinės rekomendacijos ir reikalavimai pateikiami atskirose mokomųjų dalykų programose. Mokiniui suteikiama galimybė pagal poreikius ir pomėgius keisti meninio ugdymo programas.
Baigus programą, įgyjamas pradinis išsilavinimas.


Švietimo ir mokslo ministerijos Bendrojo ugdymo departamento darbuotojo, atsakingo už duomenų teikimą, vardas ir pavardė. Dalia Šiaulytienė Data 2003-12-05
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija Klaipėda Statybininkų pr. 2
Kauno apskrities Juozo Naujalio muzikos gimnazija Kaunas Kęstučio g. 85
Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykla Panevėžys Nemuno g. 8
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju