Mokymo programos
Automobilių Pirkimo-pardavimo Tarpininko (brokerio) Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 362034103
Kodas pagal ISCED: 33334
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Verslas ir administravimas
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Kvalifikacijos pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 16 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Programos apibūdinimas
Didėjantis automobilių skaičius mūsų valstybėje reikalauja šios srities specialistų. Reikalinga ne tik remonto, kitų automobilius aptarnaujančių žmonių, t.y. fizinį darbą dirbančiųjų, bet ir komerciją, vadybą, finansus, apskaitą išmanančių darbuotojų. Tokių darbuotojų poreikis kasmet vis auga. Ši automobilių pirkimo-pardavimo tarpininko (brokerio) programa parengta asmenims, turintiems vidurinį bendrąjį išsilavinimą ir yra taikytina darbo rinkos profesinio mokymo įstaigose.
Automobilių pirkimo-pardavimo tarpininko (brokerio) programos tikslas - parengti darbuotoją, kuris sugebėtų atlikti užsakymus, pildyti įvairius dokumentus, planuoti, vykdyti potencialių pirkėjų paiešką, partneriškai bendrauti ir aptarnauti klientus.
Programos mokymosi apimtis - 16 savaičių. Mokydamiesi asmenys įgis ir įtvirtins bendrosios ekonomikos ir verslo žinių, įmonių mokslo, automobilių įrangos, informacinių technologijų pagrindus. Mokydamiesi šių dalykų mokiniai remiasi naujaisiais tyrimų duomenimis, nagrinėja Lietuvos Respublikos įstatymus, poįstatyminius aktus, supažindinami su užsienio šalių patirtimi, ją sieja su situacija mūsų šalyje, stebi pokyčius rinkoje.
Mokymas organizuojamas taip, kad teorinės žinios ir formuojami praktiniai mokėjimai papildytų vienas kitą. Todėl mokantis teorijos sistemingai taikomos praktinės užduotys, o jas atliekant vadovaujamasi darbo instrukcijomis, gamintojo rekomendacijomis, kompiuterinėmis programomis.
Praktinis mokymas organizuojamas mokymo įstaigos mokomosiose dirbtuvėse, o gamybinė praktika - socialinių partnerių bazėje, kur lavinami ir įtvirtinami profesiniai brokerio sugebėjimai.
Asmenims, turintiems aukštesnį išsilavinimą, negu numatyta mokymo programoje, arba turintiems patirtį verslo vadybos srityje, mokymosi trukmę mokymo įstaiga gali sutrumpinti.
Įgijęs kvalifikaciją, Automobilių pirkimo-pardavimo tarpininkas (brokeris) gali integruotis į darbo rinką. Tai ne tik automobilių ir transporto infrastruktūra, bet ir kitos komercinio pobūdžio įmonės. Visa tai leidžia padaryti plati brokerio kvalifikacija ir pagrindinių komercijos, verslo, apskaitos ir buhalterijos, vadybos, informatikos ir kitų naujausių technologijų žinių turėjimas, žinojimas ir pritaikymas.
Automobilių pirkimo-pardavimo tarpininkas (brokeris) turėdamas kompiuterio taikymo kompetenciją, žinodamas automobilio sandarą, konstrukciją, pagrindinius tipus ir formas, gali įsidarbinti automobilių servisuose, parduotuvėse ir kitose komercinėse įmonėse.
Mokymo programą rengė UAB Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centro specialistai. Po ekspertizės programą koregavo Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnybos Mokymo turinio skyriaus specialistai.

Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas


Pagalba
| Apie sistemą |
English
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Kelmės profesinio rengimo centras Kelmės r. J. Janonio g. 11
Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Panevėžys J. Basanavičiaus g. 23A
Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Panevėžys J. Basanavičiaus g. 23A
Kupiškio technologijos ir verslo mokykla Kupiškio r. Smilgių k., Noriūnų sen.
Kauno statybininkų rengimo centras Kaunas V. Krėvės pr. 114
Šiaulių krašto vadybos, teisės ir kalbų kolegija Šiauliai Dvaro g. 87
Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Vilnius Kalvarijų g. 159
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju