Mokymo programos
Mažų Prekybos Ir Maitinimo įmonių Darbo Organizatoriaus Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 362034701
Kodas pagal ISCED: 33334
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Verslas ir administravimas
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Kvalifikacijos pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 26 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Mažų prekybos ir maitinimo įmonių darbo organizatoriaus programa skirta parengti darbuotoją, sugebantį organizuoti darbą nedidelėse įmonėse, užsiimančiose komercija, maitinimu. Programa orientuota į asmenis, įgijusius bendrąjį vidurinį išsilavinimą.
Pagal šią programą būsimieji verslininkai teorijos užsiėmimų metu mokysis dalykų susijusių su prekybos ir maitinimo įmonių darbo organizavimu, pirkėjų bei lankytojų aptarnavimu, išmoks saugiai dirbti su įmonėse naudojamais įrengimais ir inventoriumi, elektroniniais kasos aparatais, susipažins su maisto ir nemaisto prekių asortimentu kokybės nustatymo būdais ir metodais, kulinarijos pagrindas, patiekalų gamyba.
Teorinio mokymo eigoje būsimieji darbo organizatoriai susipažins su buhalterinės apskaitos organizavimu įmonėje: pardavimų ir pirkimų, piniginių lėšų operacijų, darbo užmokesčio bei turto apskaita, darbo su galiojančiais įstatymais bei vyriausybės nutarimais, įmonės įkūrimo, reorganizavimo bei likvidavimo tvarka.
Mažų prekybos ir maitinimo įmonių darbo organizatorius teorijos užsiėmimų metu išmoks dirbti personaliniu kompiuteriu, sudaryti verslo planą. Mokantis užsienio kalbų (vokiečių, anglų) numatyta įvertinti turimus užsienio kalbos pagrindus.
Praktinį mokymą numatyta organizuoti realioje darbo aplinkoje: parduotuvėje, viešojo maitinimo įmonėje, kur besimokantieji galės pritaikyti teorines žinias, įgyti praktinių įgūdžių ir tinkamai pasirengti savarankiškam darbui.
Mažų prekybos ir maitinimo įmonių darbo organizatorių mokymas baigiamas kvalifikaciniu egzaminu, kurio metu atskirai patikrinami ir vertinami atskirų dalykų (žr. mokymo planą) teorijos žinios ir profesiniai darbo įgūdžiai.
Sėkmingai baigusiems mokymą asmenims suteikiama mažų prekybos ir maitinimo įmonių darbo organizatoriaus kvalifikacija ir išduodamas valstybės pripažintas kvalifikacijos pažymėjimas.
Mokymo programą parengė Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro specialistai.
Pasidalink Facebook'e
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras Vilnius Žirmūnų g. 143
Klaipėdos darbo rinkos mokymo centras Klaipėda Alyvų g. 10A
Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Panevėžys J. Basanavičiaus g. 23A
Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Panevėžys J. Basanavičiaus g. 23A
Tauragės profesinio rengimo centras Tauragės r. Aerodromo g. 7
Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokykla Panevėžys Klaipėdos g. 146
Alytaus profesinio rengimo centras Alytus Putinų g. 40
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju