Mokymo programos
Viešbučio Ekonomo Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 362081104
Kodas pagal ISCED: 33381
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Paslaugos asmenims
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Kvalifikacijos pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 17 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Programa skirta rengti viešbučio ekonomus, gerai žinančius viešbučio darbo organizavimą, materialinių vertybių apskaitą ir sugebančius kvalifikuotai pasiruošti svečių priėmimui, užtikrinti kokybišką patalpų sutvarkymą, vesti paslaugų apskaitą.
Viešbučio ekonomo mokymo programa skirta asmenims, turintiems bendrąjį vidurinį išsilavinimą.
Pagal šią programą besimokantieji teorijos užsiėmimų metu mokysis darbo organizavimo viešbutyje, viešbučio ekonomo darbo organizavimo, vadybos pagrindų, viešbučių ūkio ekonomikos, viešbučio marketingo pagrindų, bendravimo psichologijos, darbo higienos dalykų, išmoks gėlininkystės ir interjero apipavidalinimo pagrindus, mokysis tinkamai ir saugiai dirbti su viešbučiuose naudojama orgtechnika ir inventoriumi, dirbti kompiuterine programine įranga, skirta viešbučiams. Pirmųjų dviejų dalykų mokymasis baigiamas tarpiniu egzaminu. Kitų dalykų išmokimas patikrinamas įskaitų forma.
Teorinio mokymo eigoje būsimieji viešbučio ekonomai taip pat susipažins su galiojančiais įstatymais ir vyriausybės nutarimais dėl turistų apgyvendinimo tvarkos, reikalavimais apgyvendinimo standartams, patvirtinta Lietuvos viešbučių ir motelių klasifikacijos sistema, o taip pat kalbos kultūra. Susiformuos supratimą apie svečių aptarnavimą , jų poreikių tenkinimą, skundų sprendimą.
Užsienio kalbų (vokiečių, anglų) besimokantieji mokysis atsižvelgiant į turimus užsienio kalbos pagrindus.
Praktinį mokymą būsimieji viešbučio ekonomai atliks realioje darbo aplinkoje: viešbučiuose, kur galės pritaikyti teorines žinias, įgyti praktinių įgūdžių ir tinkamai pasirengti savarankiškam darbui.
Viešbučių ekonomų mokymas baigiamas kvalifikaciniu egzaminu, kurio metu patikrinamos ir įvertinamos teorijos žinios ir profesiniai darbo įgūdžiai.
Sėkmingai baigusiems mokymą asmenims suteikiama viešbučio ekonomo kvalifikacija ir išduodamas valstybės pripažintas kvalifikacijos pažymėjimas (serija 2100).
Mokymo programą parengė Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro specialistai

Pasidalink Facebook'e
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras Vilnius Žirmūnų g. 143
Klaipėdos darbo rinkos mokymo centras Klaipėda Alyvų g. 10A
Plungės žemės ūkio ir verslo mokykla Plungės r. Mendeno g. 7
Druskininkų amatų mokykla Druskininkai Gardino g. 45
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju