Mokymo programos
Kelionių Vadovo Mokymo Programa
Valstybinis kodas: 362081201
Kodas pagal ISCED: 33381
Lygmuo ir/ar tipas:
Darbo rinkos profesinis mokymas
Paslaugos asmenims
Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją
Baigimo sertifikatas: Kvalifikacijos pažymėjimas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 28 sav.

Anotacija arba apibūdinimas

Kelionių vadovo programa skirta moksleiviams, turintiems vidurinį bendrąjį išsilavinimą.
Pagal šią programą besimokantieji užsiėmimų metu mokysis dalykų, susijusių su kelionių vadovo darbo organizavimo principais, turizmo infrastruktūra, kelionių agentūrų veikla, kelionės organizavimu, keliaujančių žmonių apgyvendinimo paslaugomis, turizmo geografija.
Teorinio mokymo metu būsimieji kelionės vadovai susipažins su galiojančiais įstatymais ir vyriausybės nutarimais dėl kelionės organizavimo paslaugų teikimo taisyklių, reikalavimų kelionės organizavimo paslaugų teikėjams, turistų apgyvendinimo tvarkos, reikalavimų apgyvendinimo standartams, patvirtinta Lietuvos viešbučių ir motelių klasifikacijos sistema.
Besimokantieji ne tik išmoks sudaryti kelionės maršruto ir grupės aptarnavimo programas, bet sugebės apskaičiuoti kelionės išlaidas, įforminti dokumentus, parengti keliautojams informaciją ir atmintines. Be to, programa numato, kad besimokant bus formuojamas supratimas apie keliautojų poreikius, jų aptarnavimą, skundų sprendimą, bus mokoma dirbti kompiuteriais, ieškoti informacijos Internete, naudotis elektroniniu paštu.
Užsienio kalbų (vokiečių, anglų) būsimieji kelionių vadovai mokysis atsižvelgiant į turimus užsienio kalbos pagrindus.
Praktinį mokymą numatoma atlikti realioje darbo aplinkoje: turizmo agentūrose, kur besimokantieji galėtų pritaikyti teorines žinias, įgyti praktinių įgūdžių ir tinkamai pasirengti savarankiškam darbui.
Kelionių vadovų mokymas baigiamas kvalifikaciniu egzaminu, kurio metu mokiniai vertinami už kelionių vadovo organizavimo dalykų teorijos žinias ir profesinius darbo įgūdžius.
Sėkmingai baigusiems mokymo programos kursą ir išlaikiusiems kvalifikacinį egzaminą asmenims suteikiama kelionių vadovo kvalifikacija ir išduodamas valstybės pripažintas kvalifikacijos pažymėjimas (serija 2100).

Pasidalink Facebook'e
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras Vilnius Žirmūnų g. 143
Klaipėdos darbo rinkos mokymo centras Klaipėda Alyvų g. 10A
Druskininkų amatų mokykla Druskininkai Gardino g. 45
Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokykla Panevėžys Klaipėdos g. 146
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju