"Žalias" Kaune?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 09:27:32 | Nuoroda
Amiko.Tai taip išeina,kad nuo mano gyvenamosios vietos į universitetą nukeliauti yra tik du keliai... na aišku,teks kažkaip susigaudyti juose ir naudoti:) o gal žinai,kiek maždaug užtrunka visa kelionė vienu ar kitu variantu? ir dar nelabai supratau nuo kurios stotelės man reikia įsėsti į 6 autobusą arba 4 troleibusą. Būčiau dėkinga,jei įmestum žemėlapį,kur bus sužymėta.manau bus paprasčiau ir man aiškiau suprantama. Dar karta ačiū už sugaištą laiką man;)
Žinutė parašyta: 2008-08-24 10:44:50 | Nuoroda
O netinka jai 16 autobusas? Manau, kad nuo "akluju ir silpnaregiu" stoteles Savanoriu pr. galima vaziuoti i Karaliaus Mindaugo pr. - stotele "Karaliaus Mindaugo prospektas". Tiek 6, tiek 16 autobusas pro ja vaziuoja ir sustoja visai salia universiteto, bent jau as rekomenduociau pradziai si marsruta, kadangi maziau reikes klaidzioti einant nuo pilies
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 11:28:32 | Nuoroda
razuke, tu tikra tinginė. Žemėlapis yra 4-ajame puslapyje. Bet įkelsiu dar ir čia. Raudonas taškas - tik troleibusų stotelė, mėlynas - autobusų. http://www.talpykla.com/files/3629/VUKHF%20gustaicio%20bendr.png Nezinoma visiškai teisi, mane papildydama, aš tiesiog pamiršau tą maršrutą. Tu gali autobusų stotelėje įlipti ir į 16 autobusų, nusileidusi nuo kalno išlipi trečioje stotelėje, kuri vadinasi "Karaliaus Mindaugo pr.", tai ta pati stotelė, kur išliptum ir važiuodama 6-uoju maršrutu, tik 16-as važiuoja kitu keliu. Kaip sužinoti, kiek laiko važiuoja transportas nuo A iki B taško, šiame forume irgi esu parašęs, bet jei jau taip tingi pažiūrėt, tai turbūt man teks kiekvienam asmeniškai kartoti. 1. atsidarai www.marsrutai.info/kaunas pasirenki norimą autobuso ar troleibuso maršrutą. 2. kurie tvarkaraščiai keisis nuo rugsėjo 1 d., iškart matyti (nuo 09.01), geriau tuos pasikeisiančius atsidaryk. Pvz., atsidarai 16 autobusą. Kurį iš dviejų 16-ojo eilučių pasirinkti? Visai nesvarbu, jei pasirinksi su skliaustuose prierašu Kitron, tai matysi tvarkaraštyje, kurie užsuka į Kitron, bet Kitron yra už Urmo bazės ir tau tai įtakos nedaro. Atsidarius, kairėj pamąstai, kurios krypties tau reikia. "Kauno pienas - Kazliškiai" yra ta kryptis, kai važiuoja iš Urmo pusės į Aleksoto pusę, vadinasi, ši kryptis tau reikalinga važiuojant į VUKHF. Kryptis "Kazliškiai - Kauno pienas" yra atgalinė - iš VUKHF. Iš atitinkamos krypties stulpelio išsirenki stotelę, iš kurios išvyksi, tai būtų "Kauno aklųjų ir silpnaregių centras". Atsidariusiame tvarkaraštyje pasitikrink, ar tikrai tai šios stotelės tvarakaraštis. Kad sužinotum, kiek laiko jis važiuos iki Karaliaus Mindaugo pr., spaudi ant bet kurio laiko (spaudi ant minučių). Atsivėrusioje lentelėje detaliai matai, kokiu metu kurioj stotelėj jis bus. Patarimas: kol kas labiau naudokitės www.marsrutai.info/kaunas tinklapiu, nes jis senesnis ir jame informacija atnaujinama geriau. www.marsrutai.lt/kaunas dar tėra Beta versijos stadijoje, tai dar tebekuriamas tinklapis, todėl jame gali būti pasenusios informacijos. Atkreipiu dėmesį: nuo rugsėjo 1 d. koreguojami 3, 6, 17, 18, 28, 36, 41 autobusų tvarkaraščiai ir keičiami 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16 troleibusų tvarkaraščiai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 11:30:59 | Nuoroda
Velnias, ne tą žemėlapį įkeliau. Štai šis tau reikalingas: http://www.talpykla.com/files/3629/kampokln.png
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 13:06:41 | Nuoroda
Na dabar daugmaž viskas aišku:) ir nesu aš tinginė,buvau susiradusi aš tą ženėlapį čia forume,bet iš jo nebuvo vis tiek man matyti nuo kurios man stoteles važiuoti,kad pasiekti tą VU KHF,bet dabar jūsų dėka aišku:) liko dabar TIK sužinoti,o nuo kurios stotelės man grįžti į savo namus(Žemgulio 13g)? nes nuo namų iki VU KHF viskas aišku kaip nuvažiuoti,o kaip grįžti?
Žinutė parašyta: 2008-08-24 14:07:04 | Nuoroda
Namo grįždama gali ir paklaidžioti, nes jei taip pagal tikslų planą lipsi tik į tuos autobusus, kuriuos čia parašys amiko (ir iš kur tokia kantrybė pas tave? ), dar ilgai turėsi sunkumų, kai reikės kur nors nuvažiuoti, ne tik į paskaitas Ir netingėk pagalvoti, kaip namo grįžti, juk logiškai pamąsčius, atgal grįžti reikia tais pačiais autobusais ar troleibusais, tik įlipti priešingoje gatvės pusėje. Beje, rekomenduoju iškart nusipirkti mėnesinį bilietą (kad nebūtų gaila esant nebūtinam reikalui leisti pinigėlių vienkartiniams bilietams) ir laisvu metu šiek tiek paeksperimentuoti su transporto maršrutais, taip atsirinksi, kuris tau patogiausias, o netyčia nuvažiavusi ne ten, galėsi vėl sėsti ir grįžti atgal
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 14:56:27 | Nuoroda
taip ir galvoju padaryti,kai tik atsikraustysiu į kauną mokytis;p ir nereikia čia pykti:) kai esi iš mažo miesto,kaunas atrodo toks didelis ir nepažįstamas. nieko keisto,kad esu pasimetusi tarp tokios gausos informacijos ir sutrikusi pagalbos klausiu kitų.Bet deja,tu tik moralą atskaitei ir aišku nepadėjai;p laukiu amiko
Žinutė parašyta: 2008-08-24 15:08:09 | Nuoroda
Čia buvo patarimas... joks pykimas tiesiog manau, kad geriausia viską "patirti savo kailiu". Na, jei nepadėjau, matyt netikusi padėjėja esu, bet maniau bus pakankamai aišku, jei pasakysiu, kad įlipti reikia tose pačiose vietose, tik kitoje gatvės pusėje, juo labiau, kad amiko žemėlapyje net sužymėtos stoteles.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 16:38:41 | Nuoroda
ačiū
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 17:03:24 | Nuoroda
Sikart nieko nesakysiu, nezinanti pasake ta pati, ka buciau sakes as jos patarimai yra labai puikus, stenkites mastyti patys. Kaip grizti is vukhf, nezinanti jau nurode, belieka tik sukramtyt ir nuryt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-26 15:33:34 | Nuoroda
sweiki Zalias sakykit,gyvenu kestucio gatvei,na gelezinkelio stotis netoli,iki ten nusigausiu o nuo ten iki Girioniu reikia kuriuo autiku? 46? thnx
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-26 16:59:38 | Nuoroda
Taip, į Girionis veža 46-as autobusas maršrutu Gel. stotis - Šlienava (Žiegždriai). Tai miesto autobusų maršrutas, todėl jame galioja el. bilietas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-28 15:39:48 | Nuoroda
sveiki mano bendrabutis yra dainavos gatveje, su kokiu autobusu galima nuvaziuoti i eiveniu gatve?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-28 19:32:16 | Nuoroda
Kaip nuo Dainavos g. pasiekti Eivenių g.? Nuo Dainavos g. eini pėsčiomis iki Savanorių pr. Artimiausia tau būtų stotelė "Žemaičių g.", esanti priešingoje gatvės pusėje, nei yra parduotuvė "Iki". Parduotuvė "Iki" yra ties sankryža Žemaičių g. / Savanorių pr., ant kampo. Minėtoje stotelėje įlipk į 1 troleibusą ir išlipk penktoje stotelėje. Stotelių pavadinimai iš eilės: 0. Žemaičių g. 1. Aukštačių g. 2. Utenos g. 3. P. Dovydaičio g. 4. Vl. Lašo g. 5. Klinikos Tau reikia išlipti stotelėje "Klinikos". Šios stotelės pražiopsoti tiesiog neįmanoma, nes troleibusas apsisuks tokiame dideliame žiede, kuriame malsis kiti autobusai, troleibusai, mikriukai, bus kioskai, gali stovėti keli taksi automobiliai, o apie tą žiedą vaikščios žmonės, netoli žiedo yra kelios vaistinės, šiek tiek tolėliau matysis didelis Klinikų centrinių rūmų pastatas. Šalia to žiedo bus Eivenių g.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-29 13:45:21 | Nuoroda
Labas, va vakar skaiciau si foruma nuo pradziu tol, kol uzmigau ir nezinau ar kur paskutiniuos puslapiuos yra ir man reikalinga info, todel paklausiu dar. Va, kaip is kalnieciu 126 pasiekti gedimino 41? ar tinka su 4 troleibusu iki Laisves al. stoteles?o gal yra kur arciau priveza?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-29 17:50:22 | Nuoroda
Jei vaziuotum 4 troleibusu ir isliptum Laisves al stotelej, nuo ten eik pesciomis link Soboro. Gedimino g. yra visai salia Soboro, jam is kaires ir desines. Pesciomis galima nueiti per 15-20min. Bet siulau kita buda. Stoteleje Akluju ir silpnaregiu centras, esancioj ties Savanoriu ir Taikos pr. sankirta, ilipk i 3, 13 arba 15 troleibusa ir reiketu islipti ketvirtoje stoteleje nusileidus nuo kalno. Stoteles pavadinimas Gedimino g. arba Takioji Neris, tiksliai nepamenu. Kai islipsi, paeik gatve i prieki, kur nuvaziavo troleibusas, ties pirmu sviesoforu bus sankirta su Gedimino g. Jei nesupratai, pasakyk
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-29 19:26:01 | Nuoroda
aga, klausimas .... buna, kad kai kurios mokyklos priima pasaliecius papigiai papietauti ne pertrautiku metu, Kaune tai yra?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-29 19:35:27 | Nuoroda
na ir parasiau.... zinau klaipedoje pora viduriniu mokyklu, kur galima papietauti ne su 200 procentu antkainiu, vilniuj taip pat yra .... ar kaune tai imanoma?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-29 19:36:18 | Nuoroda
zinau kad visi varo i medicinke,petrausko gatvej...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-29 22:21:37 | Nuoroda
Zinau tik 2 nebrangias valgyklas. Viena yra Mickeviciaus g., beveik priesais kmu, tik kitapus gatves. Kita valgykla yra centrinio pasto kiemely, iejimas is Ozeskienes g. per broma, rast nelengva, bet kiekvienas klientas man yra konkurentas. Dar maisto neliks
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą