stojimai 09
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-10-21 21:21:47 | Nuoroda

aš bandysiu stot į odontologiją arba į mediciną (VU,KMU)

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 100
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 9
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 72
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2008-10-22 20:08:48 | Nuoroda

sveiki, niekur nerandu kur galima pasiskaiciuot balus,prasau padekit ;D

Žinutė parašyta: 2008-10-26 09:26:16 | Nuoroda

Nr. 1 KTU medicina

Nr. 2 VU medicina

 Jei blogai egzaminus išlaikysiu tai į Norvegijos darbininkus stosiu :) 

 

Žinutė parašyta: 2008-10-26 23:18:06 | Nuoroda

Labai noretusi i VU ekonomika, bet abejoju ar pavyks

Žinutė parašyta: 2008-10-29 15:35:08 | Nuoroda

Aš laabai norėčiau į VU žurnalistiką, bet ten reikia labai aukštų balų, o aš paprasčiausiai nepasitikiu savo jėgomis. Taip pat norėčiau į VPU soc. pedagogika arba lietuvių filologija (: dar noriu studijuoti reklamos vadybą, bet ji yra tik VK, o mano tėvai koligiją vis dar lygina su technikumu. Bėje, gal žinote ar yra kur studijuoti renginių organizavimą? :)

Žinutė parašyta: 2008-10-29 19:26:31 | Nuoroda

to MonekitA,

yra su renginiu organizavimu susijusiu specialybiu... Kulturos vadyba VU (kaune), Kurybines industrijos VGTU, kazkas Siauliu Universitete, bet pavadinimo neatsimenu ;]

Žinutė parašyta: 2008-10-29 21:30:00 | Nuoroda

to MonekitA,

Renginių organizavimas - KTU vadyba, kryptis po 2 metų PERSONALO VADYBA.

Žinutė parašyta: 2008-11-06 23:25:33 | Nuoroda

Man taip pat reklamos vadyba patraukliai atrodo, bet VK atgrąso :S

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2008-11-09 20:24:19 | Nuoroda

Sveiki :) As irgi planuoju stoti i MRU finansu ekonomika :)

Žinutė parašyta: 2008-11-11 18:50:00 | Nuoroda

Tik i VGTU noriu elektronikos inzinerija ;))

  • Fizika / VBE 20
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 19
Žinutė parašyta: 2008-11-11 20:40:02 | Nuoroda

Na,o aš turiu vienintelį tikslą - veterinarija (LVA) :)

Žinutė parašyta: 2008-11-12 20:33:27 | Nuoroda

Braske gal susitiksim kada universiteto koridoriuose

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2008-11-13 17:51:33 | Nuoroda
FitasX rašė:

Na,o aš turiu vienintelį tikslą - veterinarija (LVA) :)

 Girdėjau, baigusių kažkurias LVA specialybes labai laukia LR muitinės tarnybos - geras algas jie ten gauna už importuojamų produktų patikras

Žinutė parašyta: 2008-11-14 01:59:04 | Nuoroda

Jeigu kas planuojate studijuoti ekonomiką, išmėginkite savo jėgas SSE Riga. Tikrai verta ir naudinga. 3 metai, pripažintas diplomas, fantastiški dėstytojai, darbas komandose, 10 praktikos savaičių, vienas kursas vienu metu. Žodžiu viskas, ko reikia studijoms + viskas anglų kalba.

Plačiau pasiskaitykite: http://www.sseriga.edu.lv

  • Fizika / VBE 89
  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2008-11-15 11:25:41 | Nuoroda

Sveiki. Siuo metu studijuoju MRU, bet planuoju iseiti po pirmos sesijos. Ar butu imanoma persototi pavasari? Kazkur girdejau, kad tuo atveju, jeigu iskrenti (iseini) po pirmosios sesijos, perstoti galima bet tik i kolegija. Ar taip is tiesu yra??

Žinutė parašyta: 2008-11-15 15:00:02 | Nuoroda
Nieko_nemoku rašė:
FitasX rašė:

Na,o aš turiu vienintelį tikslą - veterinarija (LVA) :)

 Girdėjau, baigusių kažkurias LVA specialybes labai laukia LR muitinės tarnybos - geras algas jie ten gauna už importuojamų produktų patikras

 Na bet čia turbūt labiau priimtina tiems,kurie studijuoja LVA maisto saugą,o aš į veterinarinę mediciną ruošiuosi :)

Žinutė parašyta: 2008-11-16 00:09:41 | Nuoroda
chimerique rašė:

Sveiki. Siuo metu studijuoju MRU, bet planuoju iseiti po pirmos sesijos. Ar butu imanoma persototi pavasari? Kazkur girdejau, kad tuo atveju, jeigu iskrenti (iseini) po pirmosios sesijos, perstoti galima bet tik i kolegija. Ar taip is tiesu yra??

 na zinok yra nemazas skirtumas tarp "iskrenti" ir "iseini". jeigu iskrisi (t.y. busi ismestas) po pirmos ar nesvarbu kurios sesijos, tai perstoti kitur galesi tik pavasari bendraja tvarka su visais kitais abiturientais dalyvaudamas konkurse bendrojo priemimo metu su savo valstybiniu egzaminu rezultais. o va jeigu po pirmos sesijos sekmingai issilaikes egzaminus, t.y. neturedams ne vienos akademines skolos, nuspresi perstoti i tokia pat ar panasia studiju programa tik kitame universitete, lengvai galesi ta padaryti ir, jeigu dauguma dalyku, kuriu egzus busi islaikes mru, sutaps su dalykais, kuriu egzus studentai pirmos sesijos metu turejo laikyti tam univere, i kuri nori perstot, galesi ju nebeperlaikinet ir toliau testi studijas su visais kitais, pradedanciais antra pusmeti. o jeigu kai kuriu dalyku egzaminu ir truks, tai juos paprasciausiai gausi islaikyt pagal to univero, i kuri perstosi, tvarka ir tiek. tik va nezinau, ar jei nori perstoti, reikia, kad butu laisvu vietu tam univere, ar ne. bet speju, kad ne, nes dauguma norinciu lengvai ta perstoja.

Žinutė parašyta: 2008-11-16 12:55:38 | Nuoroda

Noreciau istoti i vu Archeologija, tai pat istorija arba etnologija vu, arba vdu...

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2008-11-16 13:05:52 | Nuoroda
grėtė_end rašė:

 na zinok yra nemazas skirtumas tarp "iskrenti" ir "iseini". jeigu iskrisi (t.y. busi ismestas) po pirmos ar nesvarbu kurios sesijos, tai perstoti kitur galesi tik pavasari bendraja tvarka su visais kitais abiturientais dalyvaudamas konkurse bendrojo priemimo metu su savo valstybiniu egzaminu rezultais.

As nevisai sito klausiau) ar yra galimybe istoti pavasari i unviersiteta? ar tik i kolegija?

Žinutė parašyta: 2008-11-18 18:42:42 | Nuoroda

Aš tai į teisę norėčiau, bet su tokiais mano pažymiais (6-7) turbūt nesimato vilčių...  Aišku per egzaminus bus viskas matyti bet vistiek mažai šansų... Na liks tik vienas variantas - piniginė

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą