stojimai 09
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:06:11 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Mr.Lazy rašė:

Aciu. Padejo. 18,84, kai oagal VDU skaiciuokle 18.64. Bet kad A lygis tik tiek duoda, biski nesamone.

Kalbant apie VDU, jie prideda daug papildomu balu, vos ne uz bet ka

O tavo anksciau gautas mazesnis balas, ko gero, toks del metinio pazymio perskaiciavimo netikslumo...

 Butent. VDu siemet uz pasirinkima 1 vitea duoda 0,2 balo. Bet cia i konkursini del krepseliu nesiskaito manyciau, todel  man nieko nereiskia.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:11:14 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

 Butent. VDu siemet uz pasirinkima 1 vitea duoda 0,2 balo. Bet cia i konkursini del krepseliu nesiskaito manyciau, todel  man nieko nereiskia.

 Taip, krepseliu dalybose jie nieko neduoda, butent todel ir stebina VDU priemimo taisykles ir tie zadami 139 lt/men pirmaji semestra taip pat - alubariai aplink VDU menesio pabaigoje bus perpildyti

Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:12:54 | Nuoroda
EzoTao rašė:
saras* rašė:
EzoTao rašė:

Aš kažkodėl ramus. Bet kai paskaitau, kad tu pergyveni, tai ir aš pradedu - mūsų balai panašūs:18,64 ir 19,22 :)

 Galiu tave nuramint, šita balų skaičiuoklė truputį grybą pjauna su metiniais pažymiais. A ir B lygio pažymį užskaio kaip tą patį. Jei gerai prisimenu tai tu sakei, jog matkėj iš A lygio turėjai 9, jei taip tuomet tavo KB turėtų būt apie 19.44. Deja, aš buvau B lygyje ir nieko negaunu...

 Ooo, man patinka, kai kyla KB :D Kad taip netyčia ir 20 pasiektų   Bet pala, kažkur mačiau tave rašant, jog mūsų vienodi KB?

 Buvo vienodi. Maniškis toks ir liko 19.22, nes matkę mokiausi B lygiu ir turėjau 9.

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:13:10 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Mr.Lazy rašė:

 Butent. VDu siemet uz pasirinkima 1 vitea duoda 0,2 balo. Bet cia i konkursini del krepseliu nesiskaito manyciau, todel  man nieko nereiskia.

 Taip, krepseliu dalybose jie nieko neduoda, butent todel ir stebina VDU priemimo taisykles ir tie zadami 139 lt/men pirmaji semestra taip pat - alubariai aplink VDU menesio pabaigoje bus perpildyti

 O nuo antro semestro 1/4 gaus net 500lt stipke. VDU stipendijos Lietuvoje didziausios,

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:14:46 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Bet kaip tada su tuo +1 uz A lygi? Jei jis prie balo dedasi, tai viskas ok, bet jei tarkim pas mane 7 ir kadangi A lygis, tai 7+1=8, tai cia jau nesamone. Tarp A ir B lygio skirtumas kurkas didesnis manau.

 +1 dedasi prie metinio pažymio. Tarkim jei dalyka mokiausi A lygiu ir metinis pažymis buvo 9, o koeficientas 0.2, tuomet už šį dalyką gaunu (9+1)*0.2=2 KB

Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:16:47 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

 O nuo antro semestro 1/4 gaus net 500lt stipke. VDU stipendijos Lietuvoje didziausios,

 Ir matyt lengviausiai gaunamos... jei nesumeluosiu, VU vadinamoji padidintoji stipendija, t.y. lyg 2.5 MGL yra skiriama tik tuomet, jei praejusio semestro vidurkis buvo 10.00

Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:17:37 | Nuoroda

Nu cia tai jau dalbajobizmas,  jei buciau zinojes, buciau ta B lygi emes ir turejes 10 metiniam net pamoku nelankydamas.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:21:28 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Nu cia tai jau dalbajobizmas,  jei buciau zinojes, buciau ta B lygi emes ir turejes 10 metiniam net pamoku nelankydamas.

 Taip buvo dar iki tol, kol tau reikejo rinktis tuos lygius, patikek tik va, del to, kad imamas 1 metinis pazymys, o ne 4, kaip anksciau, ir todel jo svarbumas isauga, gali dekoti Steponaviciui

Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:22:58 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Mr.Lazy rašė:

Nu cia tai jau dalbajobizmas,  jei buciau zinojes, buciau ta B lygi emes ir turejes 10 metiniam net pamoku nelankydamas.

 Taip buvo dar iki tol, kol tau reikejo rinktis tuos lygius, patikek tik va, del to, kad imamas 1 metinis pazymys, o ne 4, kaip anksciau, ir todel jo svarbumas isauga, gali dekoti Steponaviciui

 Nu px, neesme. Gaila, kad vietoje metinio negalima egzo balo iskaiciuot.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:26:46 | Nuoroda

Nevisiem cia tas B lygio pasirinkimas padetu :) Man metiniai vienoj norimoj skaiciuojas istorijos, kitoj matematikos. Buciau bent viena B lygiu pasiemes, buciau egze sudeges. 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:27:57 | Nuoroda
saras* rašė:
EzoTao rašė:
saras* rašė:
EzoTao rašė:

Aš kažkodėl ramus. Bet kai paskaitau, kad tu pergyveni, tai ir aš pradedu - mūsų balai panašūs:18,64 ir 19,22 :)

 Galiu tave nuramint, šita balų skaičiuoklė truputį grybą pjauna su metiniais pažymiais. A ir B lygio pažymį užskaio kaip tą patį. Jei gerai prisimenu tai tu sakei, jog matkėj iš A lygio turėjai 9, jei taip tuomet tavo KB turėtų būt apie 19.44. Deja, aš buvau B lygyje ir nieko negaunu...

 Ooo, man patinka, kai kyla KB :D Kad taip netyčia ir 20 pasiektų   Bet pala, kažkur mačiau tave rašant, jog mūsų vienodi KB?

 Buvo vienodi. Maniškis toks ir liko 19.22, nes matkę mokiausi B lygiu ir turėjau 9.

 Bet tavo vistiek didelis KB, manau, gali būt ramus dėl krepšelio. Aš su 19, 42 irgi jau ramus. Tik dėl to VU neaišku.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:28:05 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Nevisiem cia tas B lygio pasirinkimas padetu :) Man metiniai vienoj norimoj skaiciuojas istorijos, kitoj matematikos. Buciau bent viena B lygiu pasiemes, buciau egze sudeges. 

 As viska emiau, A lygiu, visus VBE laikiau, tik chemija B turejau, nes privaloma buvo kazka is gamtos mokslu rinktis.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:34:12 | Nuoroda

Tai va :) O siaip, mokyklose gali ir A lygiu pasiimt, jei egzo nelaikai, niekas gi taip nespaudzia, kaip laikanciuju... Aisku, B lygy lengviau, bet ka gali zinot - ims ir prireiks tau egzo, o tu B lygi pasirinkes ir skyle... 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:40:45 | Nuoroda

B lygis gerai,kai tave verčia pati sistema kažką rinktis,kaip antai man buvo su istorija arba geo, aš nebūčiau tvėrusi istorijos A lygiu

Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:41:01 | Nuoroda

Hmm... Gal kas nutuokia koks galetu buti mokamos biochemijos konkursinis balas? Stoju uzsienin, bet ten mokslo metai prasideda zymiai veliau nei Lietuvoje, tad neatmeciau galimybes apsiziuret kaip Lietuvoje vyksta studiju procesas, aisku, po tokio issityciojimo su lietuviu kalbos egzaminu noras siek tiek atsalo, bet ka gi. Speju su dabartiniais savo balais galiu nebent praleist savo kelis menesius su MIT OCW ir knygu torrent'ais, bet vistiek idomu kaip ten Lietuvos biochemikai gyvena. >_>

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 94
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:41:59 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Tai va :) O siaip, mokyklose gali ir A lygiu pasiimt, jei egzo nelaikai, niekas gi taip nespaudzia, kaip laikanciuju... Aisku, B lygy lengviau, bet ka gali zinot - ims ir prireiks tau egzo, o tu B lygi pasirinkes ir skyle... 

 O aš dar mąsčiau pereit į matematikos B lygį. Tuo keturis turėjau, jų ir laikiau VBE. O tų B ir biologiją, ir rusų buvau pasiėmęs, bet jau nuo pat pradžių buvo aišku, kad man jų nereikės

Žinutė parašyta: 2009-07-02 21:57:39 | Nuoroda
EzoTao rašė:
saras* rašė:
EzoTao rašė:
saras* rašė:
EzoTao rašė:

Aš kažkodėl ramus. Bet kai paskaitau, kad tu pergyveni, tai ir aš pradedu - mūsų balai panašūs:18,64 ir 19,22 :)

 Galiu tave nuramint, šita balų skaičiuoklė truputį grybą pjauna su metiniais pažymiais. A ir B lygio pažymį užskaio kaip tą patį. Jei gerai prisimenu tai tu sakei, jog matkėj iš A lygio turėjai 9, jei taip tuomet tavo KB turėtų būt apie 19.44. Deja, aš buvau B lygyje ir nieko negaunu...

 Ooo, man patinka, kai kyla KB :D Kad taip netyčia ir 20 pasiektų   Bet pala, kažkur mačiau tave rašant, jog mūsų vienodi KB?

 Buvo vienodi. Maniškis toks ir liko 19.22, nes matkę mokiausi B lygiu ir turėjau 9.

 Bet tavo vistiek didelis KB, manau, gali būt ramus dėl krepšelio. Aš su 19, 42 irgi jau ramus. Tik dėl to VU neaišku.

 Nu nežinau, nežinau aš dabar dėl nieko nesu ramus:D VU aš jau pamiršau, dabar bet ką atiduočiau, kad įstočiau į MRU T ir V VF vietą...

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Žinutė parašyta: 2009-07-02 22:11:12 | Nuoroda

Sveiki. Ilgai skaičiau tas jūsų diskusijas ir nusprendžiau prisiregint, nes abejonių iškilo. Kaip manot, įstočiau į VU teisę VF su 19,34? Nepakiš kojos lietuvių rezas..?

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-02 22:57:42 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:

Sveiki. Ilgai skaičiau tas jūsų diskusijas ir nusprendžiau prisiregint, nes abejonių iškilo. Kaip manot, įstočiau į VU teisę VF su 19,34? Nepakiš kojos lietuvių rezas..?

 Labas :) manasis balas 19, 42, galima sakyt, kad mūsų tokie patys. Į MRU T vf turėtume įstot tikrai, nes socialiniuose krepšelį gautume, o dėl VU abejočiau... Aš irgi ten noriu, pirmu nr rašysiu, bet vargu, ar tilpsim.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-02 22:58:17 | Nuoroda
saras* rašė:
EzoTao rašė:
saras* rašė:
EzoTao rašė:
saras* rašė:
EzoTao rašė:

Aš kažkodėl ramus. Bet kai paskaitau, kad tu pergyveni, tai ir aš pradedu - mūsų balai panašūs:18,64 ir 19,22 :)

 Galiu tave nuramint, šita balų skaičiuoklė truputį grybą pjauna su metiniais pažymiais. A ir B lygio pažymį užskaio kaip tą patį. Jei gerai prisimenu tai tu sakei, jog matkėj iš A lygio turėjai 9, jei taip tuomet tavo KB turėtų būt apie 19.44. Deja, aš buvau B lygyje ir nieko negaunu...

 Ooo, man patinka, kai kyla KB :D Kad taip netyčia ir 20 pasiektų   Bet pala, kažkur mačiau tave rašant, jog mūsų vienodi KB?

 Buvo vienodi. Maniškis toks ir liko 19.22, nes matkę mokiausi B lygiu ir turėjau 9.

 Bet tavo vistiek didelis KB, manau, gali būt ramus dėl krepšelio. Aš su 19, 42 irgi jau ramus. Tik dėl to VU neaišku.

 Nu nežinau, nežinau aš dabar dėl nieko nesu ramus:D VU aš jau pamiršau, dabar bet ką atiduočiau, kad įstočiau į MRU T ir V VF vietą...

 O aš apie VU taip galvoju. Būtų labai gerai. Aišku, MRU T irgi nepeikiu.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą