stojimai 09
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-01-15 18:04:20 | Nuoroda
PKfyz  lankosi, tik dar nežino,kad yra istorikai
Žinutė parašyta: 2009-01-18 01:50:17 | Nuoroda

ačiū  as_esu_as  už atsakymą  kiek supratau, tu studijuoji kūrybines industrijas.. norėčiau paklaust, ar jų gražus aprašas sutampa su realybe? taip pat norėjau paklaust, koks buvo tavo konkursinis balas ir ar pakliuvai į vf? ir ar laikei IT VBE? būsiu laaaaaabai dėkinga, jei apšviesi mane   

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-01-18 19:39:14 | Nuoroda
SeYoN rašė:
Lunaria rašė:

KMU-Kineziterapija;) bet neaisku ar dar pasiseks...

 aš ten pat norėčiau ;) tačiau dar renkuosi ar kineziterapija ar ginekologija-akušerija. šiaip man kineziterapija atrodo gana nerimta specialybė, tačiau įdomi... bet bijau egzų :( žinau kad išlaikysiu, bet ar gerai tai čia jau klausimas.... :(

Žinok,man lygiai tas pats...ypatingai bijau dėl chemijos,nors telaikysiu mokyklinį:) apskritai,apie tuos egzaminus reikia dabar mažiau galvot,o daugiau dėmesio skirti mokslams:DD kineziterapija manai nerimta specialybė? Mane kažkaip labai traukia;) jei nepavyks,tai tikiuosi bent į slaugą įstoti..

P.s Kuo didžiausios tau sėkmės..linkiu,kad jaudulys prieš egzaminus nepakištų kojos..:P Viskas turi būt gerai;)

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-01-19 19:53:18 | Nuoroda

Kas ketinat į KMU - medicina arba i VDU - biologija ar aplinkotyra stot. Pasisakykti, gal būsim kolegos

Žinutė parašyta: 2009-01-19 20:56:30 | Nuoroda

 as noriu studijuoti turizma,kaune . laikysiu istorija tik nzn ar V ar M , matematika M, lietuviu V, anglu M... ar uzteks tokiu egzaminu ? daugelis sako kad geriau kolegijoje studijuoti turizma taciau as noriu univere . ka galite patarti ar pasiulyti ? aciu labai 

Žinutė parašyta: 2009-01-19 21:38:05 | Nuoroda

Gal kas galvoja apie teise MRU? :)

Žinutė parašyta: 2009-01-20 13:23:32 | Nuoroda

Galvojau,kol idiotiškų reformų nepriėmė :)

Žinutė parašyta: 2009-01-24 00:24:38 | Nuoroda

na as tai lb noriu i MRU ir desiu visas pastangas kad ten atsidurciau..padarysiu dar viska ka galiu:)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-01-24 23:49:31 | Nuoroda

noreciau studijuot odontologija arba medicina KMU, Vilnius kazkaip netraukia, bet kas gali zinot kaip bus....

  • Biologija / VBE 94
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-01-29 17:26:03 | Nuoroda
gintaryt3 rašė:

 as noriu studijuoti turizma,kaune . laikysiu istorija tik nzn ar V ar M , matematika M, lietuviu V, anglu M... ar uzteks tokiu egzaminu ? daugelis sako kad geriau kolegijoje studijuoti turizma taciau as noriu univere . ka galite patarti ar pasiulyti ? aciu labai 

La .... aš ir noriu studijuoti turizmą ...Na irgi esu girdejusi ta patį , bet sunku pasakyt kas geriau kas blogiau.... Kiek zinau tai Lietuvoje yra tik keturios universitetinės aukštosios mokyklos kuriose yra studijos susijusios su turizmu: KU - Rekreacija ir turizmas, LKKA - Turizmo ir sporto vadyba, VPU -Turizmo vadybos atšakos programa prie Geografijos studijų programos, VU - Kultūros istorijos ir antropologijos studijų programos Kultūrinio turizmo specializacija.....tad pasirinkimas nėra didelis... LKKA konkursiniį balą rodos sudaro:

Egzaminai: (Egzaminu pažymių svertiniai koficientai) Lietuvių k.(0,20) , Užsienio k. (0,20) , Geografija (0,40)
Mokomieji dalykai: Istorija (0,20)
 

Žinutė parašyta: 2009-01-29 21:22:40 | Nuoroda

Kėtinu į KMU o jei Egzaminai geriau nusiseks tai į VU į medikus :) 

Žinutė parašyta: 2009-01-30 16:30:42 | Nuoroda

as tai i lva wet med

Žinutė parašyta: 2009-02-03 21:45:37 | Nuoroda

Sveiki   ar yra planuojanciu stoti i visuomenes sveikata KMU?  

Žinutė parašyta: 2009-02-04 20:31:33 | Nuoroda

pas mane mokymosi profilis taip sudarytas, kad galiu stoti i gan nemazai krypciu.

 

prioriteta teikiu:

teisei, vadybai, ekonomikai, bankininkystei

Žinutė parašyta: 2009-02-08 13:19:22 | Nuoroda
i.e.v.13 rašė:
gintaryt3 rašė:

 as noriu studijuoti turizma,kaune . laikysiu istorija tik nzn ar V ar M , matematika M, lietuviu V, anglu M... ar uzteks tokiu egzaminu ? daugelis sako kad geriau kolegijoje studijuoti turizma taciau as noriu univere . ka galite patarti ar pasiulyti ? aciu labai 

La .... aš ir noriu studijuoti turizmą ...Na irgi esu girdejusi ta patį , bet sunku pasakyt kas geriau kas blogiau.... Kiek zinau tai Lietuvoje yra tik keturios universitetinės aukštosios mokyklos kuriose yra studijos susijusios su turizmu: KU - Rekreacija ir turizmas, LKKA - Turizmo ir sporto vadyba, VPU -Turizmo vadybos atšakos programa prie Geografijos studijų programos, VU - Kultūros istorijos ir antropologijos studijų programos Kultūrinio turizmo specializacija.....tad pasirinkimas nėra didelis... LKKA konkursiniį balą rodos sudaro:

Egzaminai: (Egzaminu pažymių svertiniai koficientai) Lietuvių k.(0,20) , Užsienio k. (0,20) , Geografija (0,40)
Mokomieji dalykai: Istorija (0,20)
 

 Sveiki, as taip pat noreciau studijuoti turizma, ir girdejau kad kolegijoj netgi geriau del to, kad ten daugiau praktikos ir pati turizmo kryptis idomesne, Bet, aisku, reikes testi islyginamasias studijas :) Tad bandysiu visom jegom stot ir studijuot turizma, manau tai labai idomu

Žinutė parašyta: 2009-02-08 16:49:15 | Nuoroda
lenocka rašė:

 Sveiki, as taip pat noreciau studijuoti turizma, ir girdejau kad kolegijoj netgi geriau del to, kad ten daugiau praktikos ir pati turizmo kryptis idomesne, Bet, aisku, reikes testi islyginamasias studijas :) Tad bandysiu visom jegom stot ir studijuot turizma, manau tai labai idomu

 Sveika, smagu kad bendraminciu atsiranda .... jei ne paslaptis kur noretum studijuoti?

Žinutė parašyta: 2009-02-08 17:16:46 | Nuoroda

Sveiki ;) neskaiciau visu zinuciu, bet gal yra norinciu studijuoti VU arba VPU vokieciu filologija? gal tapsim kursiokais? ;D

Žinutė parašyta: 2009-02-09 17:44:16 | Nuoroda

planuoju i biomedicinine diagnostika viko, gal atsiras bendraminciu?

Žinutė parašyta: 2009-02-09 23:06:37 | Nuoroda
glycerine rašė:

ačiū  as_esu_as  už atsakymą  kiek supratau, tu studijuoji kūrybines industrijas.. norėčiau paklaust, ar jų gražus aprašas sutampa su realybe? taip pat norėjau paklaust, koks buvo tavo konkursinis balas ir ar pakliuvai į vf? ir ar laikei IT VBE? būsiu laaaaaabai dėkinga, jei apšviesi mane   

Kolkas sunku kalbeti, nes praejo dar tik pusmetis ir idomesni dalykai, tokie kaip fotografija, reklama, projektu vadyba ir pan, nusimato kitais metais...

Kas del informatikos, tai as istojau i vf be valstybinio, bet uztad as is Lt gavau 100%, anglu 92 ir istorijos - 10 A lygis... Kitas dalykas, tai kad informatika cia studijuojant tikrai svarbi ir jos daug, nes sios programos kurejai siekia kad mes butume ispruse informaciniu technologiju srityje.  

Žinutė parašyta: 2009-02-10 00:17:18 | Nuoroda

Kur  rekomenduotumet stot su matematikos, anglu ir lietuviu valstybinais? Manau matematikos bus didziausi balai, o lietuviu maziausi. Pats net neisivaizduoju ko noriu, todel gal galetumet ka nors patart?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą