Anglu k. VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:18:27 | Nuoroda
Frostpwz rašė:
Kaeras rašė:

anglų mokytoja daugiau 50 nežadėjo.... valio!

 Kaip nebutu keista, man irgi. Tik mes dar sukirtom rankom is Torres'o 10 :))))) Varysiu siandien ragaut :D

 Man panasiai su matematika buvo... Mokytoja pagailedama isvede 8 ir dar pridure kad man reiktu visa laika, kuris iki egzu buvo likes mokytis geometrija arba bus liudna(aisku, as jos nesimokiau...), o del nuspejamo tai mazdaug sake: net nezinau, geriau negasdinsiu... :DD

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:29:22 | Nuoroda

nu gavau 81...visai gerai nes daugiau ir nesitikėjau gaut :D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:33:35 | Nuoroda
Vikikute rašė:
Naktigonė rašė:

 89, esu patenkinta, ale po istorijos nebeliko jėgų džiaugtis, che che :D

 Isivaizduoju... Buvau pasirinkusi ir istorijos egzamina, bet ziauriai dug suejo ruosiantis biesa (nes as jos galima sakyt isvis nesimokiau- b lygiu ir paleidinedavo mus), tai jau istorija skippinau, bet 100% tai ten galingai reikia parasyt... Is vis is bet ko 100% gaut kazkoks smugis :D

 Nu bet vat žiūriu ir pas pačią šimtukas blizga anglų, gyva dar po smūgio? :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:34:46 | Nuoroda

zmones kaip cia dabar viskas yra jau visai pasimeciau ,tarkim jeigu 15 % gauni tai jau vadinasi islaikei ar ne? ar reikia pereiti tam tikra procentu skaiciu

Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:35:22 | Nuoroda
Naktigonė rašė:
Vikikute rašė:
Naktigonė rašė:

 89, esu patenkinta, ale po istorijos nebeliko jėgų džiaugtis, che che :D

 Isivaizduoju... Buvau pasirinkusi ir istorijos egzamina, bet ziauriai dug suejo ruosiantis biesa (nes as jos galima sakyt isvis nesimokiau- b lygiu ir paleidinedavo mus), tai jau istorija skippinau, bet 100% tai ten galingai reikia parasyt... Is vis is bet ko 100% gaut kazkoks smugis :D

 Nu bet vat žiūriu ir pas pačią šimtukas blizga anglų, gyva dar po smūgio? :)

 Buvau apmirus kokias 5min :D Rankos ir kojs drebejo,,, Dar kokius 3 x zinute paziurejau ar ten ne 10 :DD

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:35:23 | Nuoroda
sweeta rašė:

zmones kaip cia dabar viskas yra jau visai pasimeciau ,tarkim jeigu 15 % gauni tai jau vadinasi islaikei ar ne? ar reikia pereiti tam tikra procentu skaiciu

 taip =) jau 1% skaitosi islaikyta

Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:35:44 | Nuoroda
sweeta rašė:

zmones kaip cia dabar viskas yra jau visai pasimeciau ,tarkim jeigu 15 % gauni tai jau vadinasi islaikei ar ne? ar reikia pereiti tam tikra procentu skaiciu

 Jei gauni 1% islaikei.

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:39:36 | Nuoroda

92, maniau bus daug maziau  

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:47:49 | Nuoroda
Vikikute rašė:
Naktigonė rašė:
Vikikute rašė:
Naktigonė rašė:

 89, esu patenkinta, ale po istorijos nebeliko jėgų džiaugtis, che che :D

 Isivaizduoju... Buvau pasirinkusi ir istorijos egzamina, bet ziauriai dug suejo ruosiantis biesa (nes as jos galima sakyt isvis nesimokiau- b lygiu ir paleidinedavo mus), tai jau istorija skippinau, bet 100% tai ten galingai reikia parasyt... Is vis is bet ko 100% gaut kazkoks smugis :D

 Nu bet vat žiūriu ir pas pačią šimtukas blizga anglų, gyva dar po smūgio? :)

 Buvau apmirus kokias 5min :D Rankos ir kojs drebejo,,, Dar kokius 3 x zinute paziurejau ar ten ne 10 :DD

 Na man tai priešingai, su apmirimu nepalyginčiau: užplūdo tokia energija, toks džiaugsmas, kol nusiraminau ir kitiem pasakiau teko keletą minučių palaukti :) ko gero "smūgis" tikrai taiklus apibūdinimas! :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:53:58 | Nuoroda

77% kaip man uzteks... Bet veltui lita ismeciau... :D Is mokyklos suzinojau ir taip kiek gavau :(

  • Biologija / MBE 8
  • Istorija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:59:31 | Nuoroda
Naktigonė rašė:
Vikikute rašė:
Naktigonė rašė:
Vikikute rašė:
Naktigonė rašė:

 89, esu patenkinta, ale po istorijos nebeliko jėgų džiaugtis, che che :D

 Isivaizduoju... Buvau pasirinkusi ir istorijos egzamina, bet ziauriai dug suejo ruosiantis biesa (nes as jos galima sakyt isvis nesimokiau- b lygiu ir paleidinedavo mus), tai jau istorija skippinau, bet 100% tai ten galingai reikia parasyt... Is vis is bet ko 100% gaut kazkoks smugis :D

 Nu bet vat žiūriu ir pas pačią šimtukas blizga anglų, gyva dar po smūgio? :)

 Buvau apmirus kokias 5min :D Rankos ir kojs drebejo,,, Dar kokius 3 x zinute paziurejau ar ten ne 10 :DD

 Na man tai priešingai, su apmirimu nepalyginčiau: užplūdo tokia energija, toks džiaugsmas, kol nusiraminau ir kitiem pasakiau teko keletą minučių palaukti :) ko gero "smūgis" tikrai taiklus apibūdinimas! :)

 Na, jo gal neteisingai issireiskiau man grynai kaip tau... Visiem skambint emiau... taip subtiliai pirma lt pasakau, o tada anglu dziaugsma :DDD

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:59:42 | Nuoroda
Naktigonė rašė:
Vikikute rašė:
Naktigonė rašė:
Vikikute rašė:
Naktigonė rašė:

 89, esu patenkinta, ale po istorijos nebeliko jėgų džiaugtis, che che :D

 Isivaizduoju... Buvau pasirinkusi ir istorijos egzamina, bet ziauriai dug suejo ruosiantis biesa (nes as jos galima sakyt isvis nesimokiau- b lygiu ir paleidinedavo mus), tai jau istorija skippinau, bet 100% tai ten galingai reikia parasyt... Is vis is bet ko 100% gaut kazkoks smugis :D

 Nu bet vat žiūriu ir pas pačią šimtukas blizga anglų, gyva dar po smūgio? :)

 Buvau apmirus kokias 5min :D Rankos ir kojs drebejo,,, Dar kokius 3 x zinute paziurejau ar ten ne 10 :DD

 Na man tai priešingai, su apmirimu nepalyginčiau: užplūdo tokia energija, toks džiaugsmas, kol nusiraminau ir kitiem pasakiau teko keletą minučių palaukti :) ko gero "smūgis" tikrai taiklus apibūdinimas! :)

 Na, jo gal neteisingai issireiskiau man grynai kaip tau... Visiem skambint emiau... taip subtiliai pirma lt pasakau, o tada anglu dziaugsma :DDD

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:04:00 | Nuoroda

Ar butu imanoma studijuoti anglu kalba vf su tokias rezultatais lietuviu VBE 83, anglu VBE 84, istorija 83 VBE? Kaip jus manot? noreciau stoti i SU.

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:04:11 | Nuoroda

Ar butu imanoma studijuoti anglu kalba vf su tokias rezultatais lietuviu VBE 83, anglu VBE 84, istorija 83 VBE? Kaip jus manot? noreciau stoti i SU.

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:05:12 | Nuoroda
semees rašė:

Ar butu imanoma studijuoti anglu kalba vf su tokias rezultatais lietuviu VBE 83, anglu VBE 84, istorija 83 VBE? Kaip jus manot? noreciau stoti i SU.

 Esu beveik tikra, kad taip..

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:13:55 | Nuoroda

98...siek tiek gaila,kai zinai,kokias kvailas klaidas padarei ir,kad galejai gauti maximuma,bet esu patenkintas,tikejausi maziau siek tiek :) 

  • Istorija / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:20:31 | Nuoroda
willfoldkk rašė:

98...siek tiek gaila,kai zinai,kokias kvailas klaidas padarei ir,kad galejai gauti maximuma,bet esu patenkintas,tikejausi maziau siek tiek :) 

 Butent del kvailu klaidu neisvengiamybes as savo rezultatu ir negaliu atsistebeti :)

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:34:15 | Nuoroda

sveikinu visus

Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:22:59 | Nuoroda

Blyn kokie jūs protingi aš tik 4% tegavau ir esu labai nusvyles :|||||

  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / MBE 8
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 4
Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:42:29 | Nuoroda

Ka daryti norint ismokti anglu kalba? :D 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą