Anglu k. VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:42:16 | Nuoroda
Influcid7 rašė:

Sveikinkit su šimtuku :]

  nekukliai =D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:45:00 | Nuoroda
Influcid7 rašė:

Sveikinkit su šimtuku :]

 Tu kazkoks kalbu asas:D as tai anglu moku, o lt tai.... :DDD

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:46:10 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Vikikute rašė:

 Jo, cia mano asmenine komanda palaikymo... Kaip tik po egzu isigijau, kad butu, kas palaiko (is tikro tai paemiau is kiemo katyte su vaikais, nes jokiose prieglaudose nebuvo vietos, siaute maras ir pns, todel man dave narva(kuriame jie nesedi -.-) ir dabar turiu tokius palaikytojus)

 Kaip faina... Man anksciau budavo, einu atve, pamatau maza kaciuka ir taip norisi namo parsinest... Tevus vos ikalbejau ta vieninteli paimt, o ka jau kalbet apie 5 =DDDD Jau sitas padauza, vazonus isdauze, palmes apgriauze, tapetus apdrasek biskiuka =DDD

 Man irgi nelengva buvo, is pradziu susitariau kad tokiam atskirtam nuo musu buto prieskambary laikysiu, bet narvas netilpo tai leido i savo kambari paimt :DD

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:46:50 | Nuoroda

96. Na kiek nor4jau tiek ir gavau :) 

  • Fizika / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:47:40 | Nuoroda

 Gerai, dabar i tema bus reklama : Jei kas norit sau pasidovanoti kaciuka arba suniuka nueikit i tinklapi www.gyvunugloba.lt :P

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:48:04 | Nuoroda
Vikikute rašė:
Lenocka rašė:
Vikikute rašė:

 Jo, cia mano asmenine komanda palaikymo... Kaip tik po egzu isigijau, kad butu, kas palaiko (is tikro tai paemiau is kiemo katyte su vaikais, nes jokiose prieglaudose nebuvo vietos, siaute maras ir pns, todel man dave narva(kuriame jie nesedi -.-) ir dabar turiu tokius palaikytojus)

 Kaip faina... Man anksciau budavo, einu atve, pamatau maza kaciuka ir taip norisi namo parsinest... Tevus vos ikalbejau ta vieninteli paimt, o ka jau kalbet apie 5 =DDDD Jau sitas padauza, vazonus isdauze, palmes apgriauze, tapetus apdrasek biskiuka =DDD

 Man irgi nelengva buvo, is pradziu susitariau kad tokiam atskirtam nuo musu buto prieskambary laikysiu, bet narvas netilpo tai leido i savo kambari paimt :DD

 Narve juos laikai?? =DDD Man pavyko savo padauza isauklet, jeigu griztu velai nakti ir jis prabunda, arba 5h ryto prabunda (kaip iprasta), tai paseriu ir sakau "eik miegot" =DD Ir klauso, uzlipa ant kedes, kur jam paklota buna, salia mano lovos, ir miega toliau su manim =DDD Bet kiek man nervu kainavo isdreseruot taip, kiekviena diena 5 keldavausi =DDD

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:48:45 | Nuoroda
Vikikute rašė:

 Gerai, dabar i tema bus reklama : Jei kas norit sau pasidovanoti kaciuka arba suniuka nueikit i tinklapi www.gyvunugloba.lt :P

 Oj ne, kam parodei =D Dabar ramiai negaleisu sedet............

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:49:36 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Vikikute rašė:
Lenocka rašė:
Vikikute rašė:

 Jo, cia mano asmenine komanda palaikymo... Kaip tik po egzu isigijau, kad butu, kas palaiko (is tikro tai paemiau is kiemo katyte su vaikais, nes jokiose prieglaudose nebuvo vietos, siaute maras ir pns, todel man dave narva(kuriame jie nesedi -.-) ir dabar turiu tokius palaikytojus)

 Kaip faina... Man anksciau budavo, einu atve, pamatau maza kaciuka ir taip norisi namo parsinest... Tevus vos ikalbejau ta vieninteli paimt, o ka jau kalbet apie 5 =DDDD Jau sitas padauza, vazonus isdauze, palmes apgriauze, tapetus apdrasek biskiuka =DDD

 Man irgi nelengva buvo, is pradziu susitariau kad tokiam atskirtam nuo musu buto prieskambary laikysiu, bet narvas netilpo tai leido i savo kambari paimt :DD

 Narve juos laikai?? =DDD Man pavyko savo padauza isauklet, jeigu griztu velai nakti ir jis prabunda, arba 5h ryto prabunda (kaip iprasta), tai paseriu ir sakau "eik miegot" =DD Ir klauso, uzlipa ant kedes, kur jam paklota buna, salia mano lovos, ir miega toliau su manim =DDD Bet kiek man nervu kainavo isdreseruot taip, kiekviena diena 5 keldavausi =DDD

 Atseit sakiau, kad narve laikysiu... Is pradziu kai paleisdavau tai lekdavo po foteliu visi... Vaikai dar nieko bet laukine kate is ten traukt biski uzknisdavo, bet po to po truputi priprato ir i narva tik nakti idedu nes biski uzknisa kai siaucia visur o as miego noriu :D

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:53:12 | Nuoroda

Noriu mirti.... Zinojau,kad bus blogai, bet kad sitaip  

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:53:32 | Nuoroda
Vikikute rašė:
Lenocka rašė:
Vikikute rašė:
Lenocka rašė:
Vikikute rašė:

 Jo, cia mano asmenine komanda palaikymo... Kaip tik po egzu isigijau, kad butu, kas palaiko (is tikro tai paemiau is kiemo katyte su vaikais, nes jokiose prieglaudose nebuvo vietos, siaute maras ir pns, todel man dave narva(kuriame jie nesedi -.-) ir dabar turiu tokius palaikytojus)

 Kaip faina... Man anksciau budavo, einu atve, pamatau maza kaciuka ir taip norisi namo parsinest... Tevus vos ikalbejau ta vieninteli paimt, o ka jau kalbet apie 5 =DDDD Jau sitas padauza, vazonus isdauze, palmes apgriauze, tapetus apdrasek biskiuka =DDD

 Man irgi nelengva buvo, is pradziu susitariau kad tokiam atskirtam nuo musu buto prieskambary laikysiu, bet narvas netilpo tai leido i savo kambari paimt :DD

 Narve juos laikai?? =DDD Man pavyko savo padauza isauklet, jeigu griztu velai nakti ir jis prabunda, arba 5h ryto prabunda (kaip iprasta), tai paseriu ir sakau "eik miegot" =DD Ir klauso, uzlipa ant kedes, kur jam paklota buna, salia mano lovos, ir miega toliau su manim =DDD Bet kiek man nervu kainavo isdreseruot taip, kiekviena diena 5 keldavausi =DDD

 Atseit sakiau, kad narve laikysiu... Is pradziu kai paleisdavau tai lekdavo po foteliu visi... Vaikai dar nieko bet laukine kate is ten traukt biski uzknisdavo, bet po to po truputi priprato ir i narva tik nakti idedu nes biski uzknisa kai siaucia visur o as miego noriu :D

 As tikiu =D Man vieno uzteko, o su penkiai isproteciau =DDD Bet jeigu duris kambario uzdarau tai iskart grazu dainavima girdziu =DD Mat, jam reikia visur pavaikstinet =D et.. mieli kaciukai kokie.....

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:53:52 | Nuoroda
mellisa rašė:

Noriu mirti.... Zinojau,kad bus blogai, bet kad sitaip  

 Taigi ne viskas taip blogai....

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:56:11 | Nuoroda
Lenocka rašė:
mellisa rašė:

Noriu mirti.... Zinojau,kad bus blogai, bet kad sitaip  

 Taigi ne viskas taip blogai....

 Gi ne taip jau ir blogai... O "noriu mirti" tai gan ekstremaliai skamba... Gi kiti rezultatai labai geri, o ar tau ta anglu tokia jau nesveikai svarbi buvo?

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:57:06 | Nuoroda

na va 19 surinkau :)

  • Fizika / VBE 20
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 19
Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:59:21 | Nuoroda
AlkoholikaS rašė:

na va 19 surinkau :)

 Matematikas.... :)

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:02:49 | Nuoroda

 89, esu patenkinta, ale po istorijos nebeliko jėgų džiaugtis, che che :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:05:12 | Nuoroda
Naktigonė rašė:

 89, esu patenkinta, ale po istorijos nebeliko jėgų džiaugtis, che che :D

 Isivaizduoju... Buvau pasirinkusi ir istorijos egzamina, bet ziauriai dug suejo ruosiantis biesa (nes as jos galima sakyt isvis nesimokiau- b lygiu ir paleidinedavo mus), tai jau istorija skippinau, bet 100% tai ten galingai reikia parasyt... Is vis is bet ko 100% gaut kazkoks smugis :D

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:05:18 | Nuoroda

Kada anglų perlaikymas? Draugui reikia, bandžiau ieškot egzaminai.lt ir radau, kad liepos 2 d.? Gal klystu?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:09:49 | Nuoroda

biski nusivyliau ir as ,tikejausi 50 ,bet ka jau padarysi :}}}

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 38
Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:13:39 | Nuoroda

anglų mokytoja daugiau 50 nežadėjo.... valio!

  • Informacinės technologijos / VBE 61
  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:16:19 | Nuoroda
Kaeras rašė:

anglų mokytoja daugiau 50 nežadėjo.... valio!

 Kaip nebutu keista, man irgi. Tik mes dar sukirtom rankom is Torres'o 10 :))))) Varysiu siandien ragaut :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą