Mokyklos baigimas su pagyrimu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-24 20:12:31 | Nuoroda
systeme rašė:

Kaip tai, neduoda naudos? Tik norimasi pasigirti??? Juk su šiuo atestatu įstosi, tikrai bene visur. Tavo vidurkis labai aukštas, egzaminai išlaikyti puikūs.

 Nieko vertas toks atestas :]

jei išlaikysi viska ant 50proc į mediciną tikrai neįstosi :]

Žinutė parašyta: 2009-06-24 23:29:42 | Nuoroda

o man tai iskilo klausimas jeigu is tu dalyku,kuriu dabar nesimokiau ir 10 kl isejo astuonetai,tai jau nebaigsiu su pagyrimu? :)

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 59
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2009-06-24 23:35:16 | Nuoroda

i 10klases pazymiu neatsizvelgiama.. :) tik 12 klases pazymiai:) 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-06-25 02:25:31 | Nuoroda
systeme rašė:

Kaip tai, neduoda naudos? Tik norimasi pasigirti??? Juk su šiuo atestatu įstosi, tikrai bene visur. Tavo vidurkis labai aukštas, egzaminai išlaikyti puikūs.

 Na žinai kad egzaminai aukščiau 50 nieko įpatingo. Visur tikrai neiįstosi, na bent VF. Aišku norėtųsi tokį gaut, nors pavydo jokio nejaučiu kad kiti gaus :D Tegu turi jei jiems to reikia.

 

Beje tokie dalykai ir nuo mokyklos/dėstytojų priklauso, pas vieną mokytoją kokios matematikos gali 10 turit bimbinėjant per pamokas, pas kitą ir tą 8-tą sunkiai ištempsi.

Žinutė parašyta: 2009-06-25 03:06:33 | Nuoroda
Kayen rašė:
systeme rašė:

Kaip tai, neduoda naudos? Tik norimasi pasigirti??? Juk su šiuo atestatu įstosi, tikrai bene visur. Tavo vidurkis labai aukštas, egzaminai išlaikyti puikūs.

 Na žinai kad egzaminai aukščiau 50 nieko įpatingo. Visur tikrai neiįstosi, na bent VF. Aišku norėtųsi tokį gaut, nors pavydo jokio nejaučiu kad kiti gaus :D Tegu turi jei jiems to reikia.

 

Beje tokie dalykai ir nuo mokyklos/dėstytojų priklauso, pas vieną mokytoją kokios matematikos gali 10 turit bimbinėjant per pamokas, pas kitą ir tą 8-tą sunkiai ištempsi.

 Visiškai sutinku, daug nuo mokytojo priklauso :]

Žinutė parašyta: 2009-06-25 10:09:07 | Nuoroda

kad ne velnio tas diplomas ne raudonas pries akis turiu brolio diploma, paprasciausiai virsuje parasyta "su pagyrimu". Gauti toki aisku malonu, bet tik siaip del vaizdo

  • Fizika / VBE 95
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-06-25 11:28:52 | Nuoroda
mellisa rašė:

Tik pavyduoliai sneka, kad cia nieko nevetras kitokios spalvos popieriukas.... Man atestatas su pagyrimu daug reiskia... Tai tarsi irodymas, kad mokslas man yra svarbus, tevams- kad ju vaikas protingas, o mano busimiems vaikams gal tai bus paskatinimas neatsilikti ir pralenkti savo mama.... O tuo labiau , kad del to pagyrimo as tikrai nesiplesiau... Kiti, kurie zutbut jo siekia... na, toks elgesys gal ir yra juokingas ar net kiek apsurdiskas, bet kai tu ta pagyrima gauni tiesiog, kad gerai mokaisi, tai jau visai kita sneka... Kiek zmoniu, tiek nuomoniu... Vieniem tai svarbu, kitiem ne, o kiti tik paburnot megsta... kaip mano mociute sako....genys margas, o pasaulis dar margesnis... 

Miela mellisa,
Sutinku, kad gauti raudoną diplomą tikrai smagu. Tėvams tai primena tarsi "aukso medalius" iš jų laikų, o ir vaikams smagu bus parodyti (nors nežinia, ar apie tai galvosi, kai jau turėsi jų). Anyway, norėčiau tik patarti perskirstyti savo prioritetus ir negalvoti apie jokius raudonus diplomus. Jeigu pasiseks, jis ateis pats. O ir be jo įstoti jokių kliūčių nėra.
Praeitais metais baigiau mokyklą visais 10, laikiau 5 egzaminus ir tik vienas nepasisekė - iš lietuvių VBE gavau 24%. Visi kiti rezultatai buvo puikūs (gali apačioj pažiūrėt). Vien dėl tų 24 % negavau raudono. Ir ką ? Prisipažįstu, šiek tiek buvo "abydna", bet iš kitos pusės - spalva ne tokia jau ir didelė vertybė.
Savo atestatu esu patenkintas ir mielai galėsiu jį parodyti bet kam, nes jis mane nuvedė ten, kur dabar studijuoju (SSE Riga). 
Per visą šį procesą taip ir nepastebėjau, kur tas raudonumas būtų aktualus ir reikalingas...Gal tik dėl savo asmeninių tikslų ?

Geriau žiūrėk sau naudos, o ne kažkokio vidinio pasitenkinimo.

Sėkmės įstojant, ten kur reikia.

  • Fizika / VBE 89
  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-06-25 17:24:45 | Nuoroda
Tomanas rašė:
mellisa rašė:

Tik pavyduoliai sneka, kad cia nieko nevetras kitokios spalvos popieriukas.... Man atestatas su pagyrimu daug reiskia... Tai tarsi irodymas, kad mokslas man yra svarbus, tevams- kad ju vaikas protingas, o mano busimiems vaikams gal tai bus paskatinimas neatsilikti ir pralenkti savo mama.... O tuo labiau , kad del to pagyrimo as tikrai nesiplesiau... Kiti, kurie zutbut jo siekia... na, toks elgesys gal ir yra juokingas ar net kiek apsurdiskas, bet kai tu ta pagyrima gauni tiesiog, kad gerai mokaisi, tai jau visai kita sneka... Kiek zmoniu, tiek nuomoniu... Vieniem tai svarbu, kitiem ne, o kiti tik paburnot megsta... kaip mano mociute sako....genys margas, o pasaulis dar margesnis... 

Miela mellisa,
Sutinku, kad gauti raudoną diplomą tikrai smagu. Tėvams tai primena tarsi "aukso medalius" iš jų laikų, o ir vaikams smagu bus parodyti (nors nežinia, ar apie tai galvosi, kai jau turėsi jų). Anyway, norėčiau tik patarti perskirstyti savo prioritetus ir negalvoti apie jokius raudonus diplomus. Jeigu pasiseks, jis ateis pats. O ir be jo įstoti jokių kliūčių nėra.
Praeitais metais baigiau mokyklą visais 10, laikiau 5 egzaminus ir tik vienas nepasisekė - iš lietuvių VBE gavau 24%. Visi kiti rezultatai buvo puikūs (gali apačioj pažiūrėt). Vien dėl tų 24 % negavau raudono. Ir ką ? Prisipažįstu, šiek tiek buvo "abydna", bet iš kitos pusės - spalva ne tokia jau ir didelė vertybė.
Savo atestatu esu patenkintas ir mielai galėsiu jį parodyti bet kam, nes jis mane nuvedė ten, kur dabar studijuoju (SSE Riga). 
Per visą šį procesą taip ir nepastebėjau, kur tas raudonumas būtų aktualus ir reikalingas...Gal tik dėl savo asmeninių tikslų ?

Geriau žiūrėk sau naudos, o ne kažkokio vidinio pasitenkinimo.

Sėkmės įstojant, ten kur reikia.

 Geras pasisakymas Is tikruju linkiu visiems pasiekti tai ko sirdute geidzia =) Nesvarbu, turint raudona atestata ar ne =D

Žinutė parašyta: 2009-06-25 23:20:59 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Kodėl nesvarbu? Svarbu, kai visą gyvenimą puikiai mokeisi ir jis savaime natūraliu dalyku tampa, nes esi pratęs prie geresnių įvertinimų ir pan. Aš nesakau, kad tie, kurie be pagyrimo baigę kažkuo prastesni. Tiesiog malonu būti įvertintam išskirtiniu būdu. O tai, jog jei turi raudoną, tikrai nereiškia, kad įstosi kur norėsi. Ką pvz. su 50% daryt? Gauni su pagyrimu, o keliai užtverti dėl per mažų balų. O kitas gali negaut raudono dėl pažymių mokykloj, bet ,,pavarys'' per egzus ir ką tas raudonas padės? Nieko :)

Nesvarbu, nes jis teikia tik trumpalaikį pasitenkinimą savo pasiekimais. Skaičiukai, kurie liudija tavo "kietumą" įvairiose disciplinose - štai kas yra svarbu. Kitam gal piktas mokytojas 8 išvedė iš kūno kultūros ir dėl to negavo pagyrimo. Pasikartosiu: p* spalva, kol tavo egzaminų rezultatai tau duoda pakankamą stojamąjį balą įstoti ten, kur nori (o dar geriau, kur tau reikia).

  • Fizika / VBE 89
  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-06-25 23:42:31 | Nuoroda

Mokyklos baigimas su pagyrimu - nuostabu,kai esi to vertasbet kai mano klasėje buvo tokių žmonių,kurie tuos pažymius išsiverkė,labai suabejojau,kad taip jau visi to pagyrimo nusipelnę....kurie savo sunkiu darbu jį užsitarnavo - pagarba

Žinutė parašyta: 2009-06-26 00:12:22 | Nuoroda
keretojamua rašė:

Mokyklos baigimas su pagyrimu - nuostabu,kai esi to vertasbet kai mano klasėje buvo tokių žmonių,kurie tuos pažymius išsiverkė,labai suabejojau,kad taip jau visi to pagyrimo nusipelnę....kurie savo sunkiu darbu jį užsitarnavo - pagarba

 na tas kai esi to vertas labai abstraktu.

nors ir padarė profiliavimo sistemą, vistiek daugumai tenka mokytis dalykų kurių jie nemėgsta. Pvz fizinis, menai ir taip toliau.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 00:16:04 | Nuoroda

Taip ne visi yra viskam gabūs,tačiau tuomet ir apie baigimą su pagyrimu nėra ko galvoti. Mano nuomone,pagyrimus turėtų gauti tik ta dalis baigiančiųjų,kurie įrodo įvairiapusį savo pranašumą prieš kitus

Žinutė parašyta: 2009-06-26 00:21:05 | Nuoroda

Mano manymu, tas pagyrimas būtų tikslingesnis, jei rezultatai turėtų būti didesni nei, tarkim, 80%.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 00:25:01 | Nuoroda

Pritariuir dar,jei jis turėtų vertę(išskyrus pasitenkinimą savimi) pabaigus mokyklą.Aejoju ar tuomet būtų įmanoma ji išsiverkti

Žinutė parašyta: 2009-06-26 09:31:42 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:

Mano manymu, tas pagyrimas būtų tikslingesnis, jei rezultatai turėtų būti didesni nei, tarkim, 80%.

 Pritariu.. Tikrai nelabai nesmaone, kad valstybinius reikia islaikyti tik virs 50%.. Jeigu vertas to pagyrimo islaikys geriau =)

Žinutė parašyta: 2009-06-26 09:31:59 | Nuoroda

*nesamone.. Is pat ryt pirstai pinas =DD

Žinutė parašyta: 2009-06-26 13:20:54 | Nuoroda

Kas iš to pagyrimo, jei vienas tarkim su rezultatais 50-70 gauna pagyrima, ir praktiškai negali istoti į jokią populiaresnę specialybę, o tuo tarpu kitas, be pagyrimo, pukiai išlaikęs jam reikalingus 3 egzaminus įstoja kur nori ir nusispjaut į tą pagyrimą :)

Žinutė parašyta: 2009-06-26 14:13:31 | Nuoroda

 Na, nezinau, man neatrodo tas raudonas atestatas toks svarbus bet del kitu priezasciu. Tiesiog, manau, nesazininga ju davimo tvarka. Pavyzdziui kitoje mokykloje as be vargo tureciau tik 9/10, bet mokausi tokioje mokykloje, kur toki pazymi gauti yra tikrai sunku(todel is matkes turiu 8, o is istorijos 7). Is egzaminu kol kas gavau matkes 97, bio 77. Atkreipkit demesi i matke 8 mokykloj, 97 egze.. Butent del to, manau, kad zmogus turintis 10 is kazkokio dalyko kaimo mokykloje ir surenkantis 55% is egzamino maziau vertas to atestato, kurio as negausiu

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-26 15:43:59 | Nuoroda

PsicLT , taip paziurejau per mates egza i ant kojos pasidaryta spera ir gavau tasku arba max 2  taskais daugiau... Na, nebutu tada tie 99 , gal 95 kokie, bet vistiek daugiau nei 50... O siaip as mokausi ir man labai patinka tai daryti, nenusirasineju as juk visko... 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:30:23 | Nuoroda

Laikiau 4 egzaminus. Manau, turėčiau iš istorijos, anglų ir lietuvių kalbų gaut virš 50 proc. gerokai, bet sugebėjau kažkaip gauti už matieką net 49 proc :( Ar įmanoma dar gauti pagyrimą? Kažką girdėjau, kad tie virš 50 proc. skaitosi tik nuo privalomo egzaminų skaičiaus - 3. Klystu?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą