Mokyklos baigimas su pagyrimu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-26 19:06:59 | Nuoroda

Bus smagu pasiziureti ;D Po 4 metu ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-26 19:08:01 | Nuoroda

Žinutė parašyta: 2009-06-28 15:14:20 | Nuoroda

 Jusu pasiskaicius ir mane ibauginot... Visa savaitgali ramiai sau gyvenau, o dabar ir man del lietu drugeliai pilve skraidyt pradejo :/

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-28 15:15:24 | Nuoroda

 lol ne i ta foruma parasiau 10 atidaryta, tai kazkaip viena skaiciau i kita parasiau :D

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-28 15:17:51 | Nuoroda
meskinas999 rašė:
Vikikute rašė:

 Na, nezinau, man neatrodo tas raudonas atestatas toks svarbus bet del kitu priezasciu. Tiesiog, manau, nesazininga ju davimo tvarka. Pavyzdziui kitoje mokykloje as be vargo tureciau tik 9/10, bet mokausi tokioje mokykloje, kur toki pazymi gauti yra tikrai sunku(todel is matkes turiu 8, o is istorijos 7). Is egzaminu kol kas gavau matkes 97, bio 77. Atkreipkit demesi i matke 8 mokykloj, 97 egze.. Butent del to, manau, kad zmogus turintis 10 is kazkokio dalyko kaimo mokykloje ir surenkantis 55% is egzamino maziau vertas to atestato, kurio as negausiu

 O čia jau tavo matematikos mokytoja kvaištėlėjusi. Tai kas ten pas jus 10 tuomet turi? Pas mus nieko panašaus nėra, net labai stebuklingai sutapo metiniai su egzų rezultatais.

 Ji man pagailedama 8 parase :D Ir sake, kad net nezinotu, ka rasyt jei paklausciau, koks predicted rezultatas, nes nesitikejo daugiau nei 70-80 % :DD

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-28 15:22:04 | Nuoroda

Vadinas nėr čia ko pykcio liet,jei vos 8 turi ;D

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-28 15:34:12 | Nuoroda
PA_svajok rašė:

Vadinas nėr čia ko pykcio liet,jei vos 8 turi ;D

 As ir nelieju pykcio :D man tiesiog keista, kad kai kurie i ta raudona atestata ziuri taip rimtai, nes nera tas pats pas 2 skirtingas mokytojas gauti 9... Nes as manau, kai gauni 97% is egzo, tai tikrai neturetu buti taip, kas vos ne per fuxa gauni 8 metiniam..

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-28 15:36:58 | Nuoroda

Visur tų mokytojų visokių yra: ir tam paciam kaime ir didmiesty yra ir gerų ir blogų tų mokytojų :) Ir tikrai ne tau vienam sunku pasiekt tuos 9-10.Kitiem irgi sunku,bet pasiekia :)

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-28 15:50:17 | Nuoroda
PA_svajok rašė:

Visur tų mokytojų visokių yra: ir tam paciam kaime ir didmiesty yra ir gerų ir blogų tų mokytojų :) Ir tikrai ne tau vienam sunku pasiekt tuos 9-10.Kitiem irgi sunku,bet pasiekia :)

 Na, gerai nesigincisiu, yra geru mokyklu gal ir kaime, be to as ant ju ne nestumiu: turiu draugu, kurie tokiose mokyklose mokosi. Taciau, paziurejus rezultatus ivairiu egzaminu, is kart aisku, kurios mokyklos kitas lenkia savo mokymo lygiu ir tokios daugiau yra miesto mokyklos. O pati siaip jau mokausi mokykloje, kurioje 90-100% gavusiu skaicius is beveik visu egzaminu yra didziausias... Taciau vis tiek, manau, kad per daug is mokinio mokytojai prasyti neturi teises. Pavyzdziui tie, kas mokesi biologija A lygiu nemazai mokesi is medicinos 1 kurso programos, kurios mokykloje neturetu mokyti (as jei, ka biologija B lygiu mokiausi). Ai o del biologijos tai irgi "bajeris": turejau kiaura 10, bet kadangi laikiau valstybini mokytoja tarp visu 10uku prirase 9 ir dar 1 daugiau, kad tik neiseitu 10... Tai cia tai man isvis kazkoks marazmas... Tipo: tu laikai egza, jei susimausi, tai manes klaus, ko 10 b lygiu turejai...

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-28 15:59:07 | Nuoroda

Dievuliau brangus, tie egzaminai yra laimės dalykas. Tu gali mokėt daug,bet jei neturi sekmės,tai ir egzaminai neppasiseks...arba atvirkščiai....geriausias pavyzdys, žmogus,kuris mokykloj vos teigiamą gavo,ir tai todėl,kad mokytoja pasigailėjo, iš egzamino surinko virš 70, tai ką tuomet reikia sakyti?

Žinutė parašyta: 2009-06-28 16:44:16 | Nuoroda
Ziuzelis rašė:

Dievuliau brangus, tie egzaminai yra laimės dalykas. Tu gali mokėt daug,bet jei neturi sekmės,tai ir egzaminai neppasiseks...arba atvirkščiai....geriausias pavyzdys, žmogus,kuris mokykloj vos teigiamą gavo,ir tai todėl,kad mokytoja pasigailėjo, iš egzamino surinko virš 70, tai ką tuomet reikia sakyti?

 Na, as niekada nemaniau pati, akd tureciau 70-80 gauti.. siaip 10kl kenguroj buvau 15a, iki 11 klases matematika man buvo geriausiai sekesis dalykas, bet 11kl gavau prasta mokytoja, o 12 vel pasikeite ir vel uzspaude...:) O siaip, kai isejau is egzo tai iskart zinojau, kad gausiu 95-100%. Jis man beviltiskai lengvas atrode.

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-28 16:51:57 | Nuoroda

Tai labai faina :)
Aš tik noriu pasakyti,akd kartais egzaminas gali ir nepasisekti,nors ir gabus vaikas esi,nes šiaip ar taip egzaminai yra sekmės dalykas :) Bet jei žinai,kad moki ir esi vertas,o dar ir gauni tiek,tai čia yra idealus variantas :)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 16:57:41 | Nuoroda

 Na, nezinau, as kol kas abejuose egzuose i savo isivaizduojama reza pataikiau... Vienintelis, kur man tikrai atrodo sekmes dalykas tai lietuviu

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:20:24 | Nuoroda
Ziuzelis rašė:

Tai labai faina :)
Aš tik noriu pasakyti,akd kartais egzaminas gali ir nepasisekti,nors ir gabus vaikas esi,nes šiaip ar taip egzaminai yra sekmės dalykas :) Bet jei žinai,kad moki ir esi vertas,o dar ir gauni tiek,tai čia yra idealus variantas :)

 as wisiskai sutinku ;) na pas mus pwz mokytoja lb griezta i rsiiap as 9turejau pas ja,kai kiti tik 7ar maziau,na ir egzas pasirode lengwas,bet zioplos klaidos ir pan sutrukgde,nes tikrai buwau werta geresnio rezo,ir kai skaiciuoju taskus is wertinimo instrukcijos irgi rodos nedg praradau,bet as juk nnzau kaip jie ten tikrino,tj tikrai cia ne tik wien ziniu patikrinimas bet ir  sekmes dalykas,jau isitikinau tuo eilini karta,tj...

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:35:47 | Nuoroda
Leeee rašė:
Ziuzelis rašė:

Tai labai faina :)
Aš tik noriu pasakyti,akd kartais egzaminas gali ir nepasisekti,nors ir gabus vaikas esi,nes šiaip ar taip egzaminai yra sekmės dalykas :) Bet jei žinai,kad moki ir esi vertas,o dar ir gauni tiek,tai čia yra idealus variantas :)

 as wisiskai sutinku ;) na pas mus pwz mokytoja lb griezta i rsiiap as 9turejau pas ja,kai kiti tik 7ar maziau,na ir egzas pasirode lengwas,bet zioplos klaidos ir pan sutrukgde,nes tikrai buwau werta geresnio rezo,ir kai skaiciuoju taskus is wertinimo instrukcijos irgi rodos nedg praradau,bet as juk nnzau kaip jie ten tikrino,tj tikrai cia ne tik wien ziniu patikrinimas bet ir  sekmes dalykas,jau isitikinau tuo eilini karta,tj...

 Na, zioplu klaidu uz 30% pridaryti tai reikia suebeti... as del zioplu klaidu 3% praradau...

  • Biologija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:57:42 | Nuoroda

na tj znai,nkas cia nzno kaip ir uz ka wertino,plius kai rasiau ne lt,tj dr manau sitas galejo itakot,nkas juk nznao,na nelaikau tokiu blogu rezu,bet tikrai kazkas man cia neaiskauspatikek manim sekme ir dg ka lemia,o zioplu klaidu pas mane nemazai...

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:27:03 | Nuoroda

siaip labai jauciasi, kad cia visi moksliukai...va jej, juk ir 50 proc. nera taip mazai, juk nevisada ir tam gerajam mokiniui gerai pasiseka..kazkokia viena diena susi.. visa gyvenima.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:34:10 | Nuoroda
Vikikute rašė:
PA_svajok rašė:

Visur tų mokytojų visokių yra: ir tam paciam kaime ir didmiesty yra ir gerų ir blogų tų mokytojų :) Ir tikrai ne tau vienam sunku pasiekt tuos 9-10.Kitiem irgi sunku,bet pasiekia :)

 Na, gerai nesigincisiu, yra geru mokyklu gal ir kaime, be to as ant ju ne nestumiu: turiu draugu, kurie tokiose mokyklose mokosi. Taciau, paziurejus rezultatus ivairiu egzaminu, is kart aisku, kurios mokyklos kitas lenkia savo mokymo lygiu ir tokios daugiau yra miesto mokyklos. O pati siaip jau mokausi mokykloje, kurioje 90-100% gavusiu skaicius is beveik visu egzaminu yra didziausias... Taciau vis tiek, manau, kad per daug is mokinio mokytojai prasyti neturi teises. Pavyzdziui tie, kas mokesi biologija A lygiu nemazai mokesi is medicinos 1 kurso programos, kurios mokykloje neturetu mokyti (as jei, ka biologija B lygiu mokiausi). Ai o del biologijos tai irgi "bajeris": turejau kiaura 10, bet kadangi laikiau valstybini mokytoja tarp visu 10uku prirase 9 ir dar 1 daugiau, kad tik neiseitu 10... Tai cia tai man isvis kazkoks marazmas... Tipo: tu laikai egza, jei susimausi, tai manes klaus, ko 10 b lygiu turejai...

 man vieno dalyko mokytoja irgi pasake: na, cia as apdrausdama save...

Žinutė parašyta: 2009-06-28 21:55:07 | Nuoroda

na znau kad wirs50jau nera taip blogai,bet tikrai kartais net geras mokinys susimaunas ir neblogai susimauna,o kitas kuris wisa laika nk doro nedare geriau net paraso,tada tikrai apmaudu pasidaro,plius jei tikrai stengeis,dg pastangu idejai ir pan

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:15:13 | Nuoroda

jei mano vienas egzaminas lygiai 50 proc, o kiti virs 50 proc, ar galiu tiketis gauti raudona diploma?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą