Kaip 12 klasėj neišprotėt? :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-17 20:10:35 | Nuoroda

Visalaik mokiausi gerai, buvau moksliuke, bet visgi egzaminu bijojau. Rugseji atrode: taigi dar 9 menesiai, negreit tie egzai, ner ko parintis, bet tie 9 menesiai prabego kazkaip nepastebimai greit. Man 11 klase praejo labia greit, o 12 dar greiciau ;DDD geguze, pries paskutini skambuti, jau pradejau po truputi jaust itampa ir bijot maksimaliu isbandymu meto ;DD prisigalvojau visokiu nesmaoniu, pvz, kad atsiversiu istorijos egza, o ten teste visi klausimai, kuriu nezinau, dar sapnavau, kad is kazkokio egzo gausiu 2 % ;DDD dabar atrodo juokinga, bet tada baime buvo nemaza. Laikiau lietuviu, istorija ir anglu. Lietuviu man visad sekesi gerai, nuo vaikystes megau skaityt knygas, taigi per daug nesijaudinau, zinojau, kad tikrai islaikysiu, tik nerimavau del teksto suvokimo, kad nekistu kokio tekstuko is kosmoso. Pries pat egza, aisku, parinausi, juk visgi pirmas egzas, o dar ir ilgiausias. Sau daviau 80-90. Gavau 99 ;DDDD cia tai buvo didziule staigmena, nes toks balas man atrode labia nerealus, net dar karta klausiau sekretores: ar tikrai? Daug kas kalse, aa neabydna, kad ne 100, bet sakiau, kad tikrai ne, 99 man atrodo nerealu, o 100 dar nerealiau ;D kuriniai interpretacijoms buvo nesunkus, po egzo nuejau pas mokyotja pasiklausinet ir kai suzinojai, kad kai kurie mano samprotavimai neteisingi ir nelogiski, truputi susiparinau. Bet visgi 99!! ;))) dabar anglu. Na, anglu mokiausi irgi gerai, visad turejau semestre 9, mokytis nebuvo labai sunku, nes mokytoja per daug nespaude ir nebuvo griezta, nejauciau, kad mokausi anglu A lygiu. Darydavau tik tas uzduotis, kurias paskirdavo mokytoja, dariau saziningai, bet nieko daugiau. Turejau tokia knygute, kuria planavau daryti namie papildomai, jei kam idomu, tai tokia ryskiai raudona a4 formato knyga “14 english tests, exam practise”. Gana nebloga, labia ivairios uzduotys. Kazkodel as sunkiai prisiversdavau kazka mokytis papildomai del anglu, taigi is tos knygutes 14 topicu padariau tik pati pirmaji ir tai gal savaite pries egza ;DDD kazkaip galvodavau: ai, siandien padariua daug istorijos, dar reik prie kompo pasedet, na, kita savaite imsiuos anglu. Aha, taip, imiausi ;DDDD keista, bet turbot iskaitos bijojau labiau negu egzo, po iskaitos pasidare drasiau, kad jei sugebejau pralement pries mokyotja, tai ir parasysiu kazka. Sau daviau 70-80. gavau 93 ;DDD va cia tai buvo siurprizas, nes maniau, kad sumoviau klausyma ir rasini, o ir pas korepetitore papildomai nesimokiau. Po egzo galvojau, kad kai suzinosiu rezus, gailesiuos, kad anglu skyriau tiek mazai demesio, bet tikrai nesigailejau. Na, palyginimui: drauge, taip pat gerai mokesi, bet anglu dar ruosesi pas korepetitore, ir gavo 97, tik keliais procentais daugiau uz mane. Taigi dabar istorija, mano siaubas baubas, kosmaras ;DDD tai ji kalta, kad anglu beveik neskyriau demesio!!! ;DD turejau labai griezta, reiklia istorijos mokytoja, kuri visa laika gasdino mokinius ;DDD jus nezinot, kur lendat, jus pamatysit, kas yra istorija, istorija yra sunkiausias dalykas, klauskit pas vyresnius, jus neturit loginio mastymo ;DDDna, kartais ji gerokai perdedavo, bet visgi ibaugino kaip reikiant ir istorijos bijojau. Na, ka pamanytumet, jei jum pries 12 klase pasakytu: jei nelaikysi istorijos, semestre turesi 10, na, o jei vis delto laikysi, turesi koki 4. Tau rinktis ;DDDD visgi man istorijos egzo reikejo ir teko ji laikyt. Jau rugseji susiradau korepetitore, ja rekomnedavo giminaite. Korepetitore man tikrai labai padejo, dirbom sunkiai, gaudavau daug ivairiu uzduociu, prie ju praleisdavau gana daug laiko ( ko nedarydavau su anglu ;DDD). Net mokyotja pastebejo, kad istorija man sekasi geriau, geriau gaudausi, suprantu. Visgi kai pradejau jaustis tvirtesne istorijoje, net mokyotja pripazino, kad vis delto turiu as ta nelemta LOGINI MASTYMA (ka neige gal nuo 6 klases ;DD), kuris butinas, jeinori islaikyt istorija. Ir mokytoja, ir korepetitore pries egza ramino, kad tikrai islaikysiu, apsiraminau ir as. déjà, po egzo taip neatrode. Na, tai buvo tikrai absurdiskiausias egzas is visu 2009 metu egzu. Pirmi zodziai isejus is egzo: teksto suvokimas. Tikrai teksto suvokimas! Tikrai daugelis mane, kad antra karta laiko lietuviu. Jauciausi klaikiai, su drauge eidamos namo vos nezliumbem ir keikem viska is eiles, pradedant klasiokais, kurie musu nepaveze, ir baigiant egzo sudarinetojais. Net kilo mintis neatiduoti i biblioteka kalno istorijos knygu, galvojau: o gal reiks perlaikyt?... na bet ka daugiau galvot, jei gauni klausimus kauno operos teatra, pasta, telegrafa ir civiline metrikacija? Linksmiausia su partizanais buvo: kodel jie pasirinko toki gyvenimo kelia? Supanikavau, parasiau, kad mylejo tevyne ;DDD visgi nusiraminiau, kai perskaiciau komentarus nete ir toki pat abiturientu apmauda, supratau, kad kartele bus zema. Bet, zmones, patikekit, jokiuose sapnuose nesapnavau ir nesitikejau, kad gausiu 90!!! ;]]] sau daviau 60-70, karta pagalvojau, kad turiu gauti apie 50. dziaugsmui nebuvo ribu!!! ;))) jei neturite, butinai isigykite gintaro kaselio knyga “atpazinkime zemelapius”. Tikrai puiki knyga, ideti beveik visi egzo programa ieinantys zemelapiai, ir tai gerai, nes nereik knistis po kruvas knygu, o turi viska vienoje, ir tai ne reklama, o tiesa ;DDD kone visi istorijos mokytojai ja rekomenduoja, mes ja isigijome jau 11 klaseje. Ka dar galeciau pasakyt, kad po visu egzu pasidaro labai gera ir lengva sirdyje, tokio gerumo dar nesu patyrus, atrodo, kad akmuo nuo sirdies nukrito ;]] aisku, lengva mum dabar sakyt, kad tie egzai niekis, kokio velnio mes tiek nervinomes, nes mes jau viska praejom, o jusu visa tai tik laukia. Bet manau, kad ir jums taip atrodys po metu. Dabar jum atrodo, kad tai didziausias gyvenimo isbandymas, kad 80, 90, juo labiau simtukas yra nerealu ( ka galvojau ir as), bet taip tikrai nera. Gyvenimas tikrai nesibaigia ties egzais, turbut si fraze jus jau uzkniso ;DD Svarbiausia yra pasiskirstyti darba ir laikytis to grafiko, nors ir tai bus gana sunku ir kompas vilios daug labiau. Kaip kazkas sake, tikrai reiktu kompa ismest pro langa ;DDD tikiuosi, kad jums neteks tiek permainu, kaip kad teko mums, nors ka gali zinot, juk mes bandomoji karta. Linkiu daug daug sekmes ir uzsispyrimo, kurio jum tikrai prireiks. As kartais sau sakau, kad ateity bus ir blogiau us egzus, istversiu, ir padeda ;]] viskas bus gerai, isgyvenom mes, isgyvensit ir jus!!! ;) tikiuosi, nors kiek pades jums si info, gal ir siek tiek issipleciau ;DD

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-17 20:48:03 | Nuoroda
Markiziene rašė:

Tam vaikinukui,kuris planuoja laikyti chemijos ir bio egzaminus,patariu isigyti sias knygutes:biologijai-''ar moki biologija''(J.Martinioniene,L.Lapinskaite,P.Stankeviciene),chemijai-''ar moki chemija'' egzaminui pasiruosk pats(autoriu nepamenu).

 tos žalios biologijos pirkti jau neverta, nes yra naujesnis ir pilnesnis tų pačių autorių jos leidimas kitokiu pavadinimu: „Į egzaminą - be baimės! Biologija“ Jei kam reikia, rašykit, atsiųsiu jos pdf. ;) Man biologijos egzaminui jos ir ankstesnių egzaminų užduočių peržiūrėjimo užteko, o atsiversti bio tau ar maderį net minties prieš egzaminą nebuvo. :D chemijos egzaminui reikėtų praversti mėlyną ar moki chemiją, Į egzaminą be baimės! chemija, kurioj yra uždavinių sprendimo pvz ir gerai išaiškinta organinė chemija. Jos pdf irgi turiu. :) didžiausi mūsų priešai yra nerimas ir neatidumas, mokslo metų metu neužmirškit paskaitinėti to, ką mokotės, ir viskas bus gerai. :)

Žinutė parašyta: 2009-08-17 22:33:36 | Nuoroda

Vieni abiturientai bijo egzaminų, kitiems jie nebaisus. Viskas nuo žmogaus priklauso.

Visų pirma ka bedarytum turi pasitiketi savimi, savo jegomis, stipriauses žmogaus ginklas, jo samone ir pasamone.

Kai apsiginkluoji pasitikejimu savimi galipradeti vertinti savo žines. dalymas kurie tau geriau sekasi skirk mažiau laiko, kurie blogiau - daugiau laiko. Ir neperlenk lazdos.

Žinutė parašyta: 2009-08-18 00:33:55 | Nuoroda

Aš visada mokiausi labai gerai. 11 klasėj kažkaip atsipūčiau, nes buvo lengva, bet kai pagalvoju dabar - nieko nemoku :( ir per 12 klasę nelabai turbūt ir įmanoma spėt 4 VBE puikiai pasiruošt..

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-08-18 08:48:57 | Nuoroda

Tame ir kampas 12 klase skirta tik pasikartot. Jeigo nieko nesimokiai ankstesnėse klasėse tai kažin ar ar per metus pavyks prikimšt tuščia galvą žiniomis.


Žinutė parašyta: 2009-08-18 12:18:35 | Nuoroda

Manau labai norint ir per metus įmanoma prikimšti galvą žiniomis. Aišku, norėti nepakanka, tačiau atkakliai siekiant tikslų, galima šį tą paaukoti dėl gerų rezultatų. ;) Ir tik tada jei išbandžius viską, tau nesiseka, tada gali sakyti ,, neįmanoma''. Kaip sakoma, nereikia vengti didelių sunkumų, už jų slypi didelės galimybės. :) Dabar geriau pasidžiaukit paskutinėmis vasaros dienomis prieš ateinančius mokslo metus. ;)

Žinutė parašyta: 2009-08-18 12:53:51 | Nuoroda

Aš svarbiausia patarčiau nepanikuoti tiems, kurie visada gerai mokėtės :) nesvarbu, kad nedalyvaudavote kažkokiose olimpiadose ar nesimokydavote papildomai. Tokie dalykai kaip istorija 11-12 kl.yra tiesiog pakartojami. Ir kaip pamenu kažkada seniai forume buvo minėta, kad Krontos knygas skaitė 3 kartus. 1.Kai iš jų mokėsi 7-10 kl. 2.Kai mokėsi 11-12kl. ir 3. savaitė prieš egzaminą. Aš būtent taip dariau ir tai pasitesino, nes informacija puikiai susigulėjo. Taip pat būtinai visų dalykų spręskit senesnius egzus, tai labai labai labai naudinga. Ir šiaip jei kas norėtų turiu istorijos knygų nemažai, galėčiau parduoti pigiau. Jei norėtumėte, rašykit asmeniškai,. Siūlau todėl, nes pati daug ieškojau, bet neradau nieko ir teko visas naujas pirkti :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-18 16:48:22 | Nuoroda

Bendras patarimas: kalimas - ne mokslų tėvas. Prisimenu, kaip aš sau nepersitempdamas žygiavau per dvyliktą klasę ir tik nuo sesijų pradėjau žvėriškai pergyvent dėl praganyto laiko, kurio nerealizavau mokantis. Todėl jau geriau jūs kasdien mokykitės po truputį, porą valandų, nei likus mėnesiui visą kursą iš karto arba net per tuos tarpus tarp egzaminų naktim nemiegokit - nepatariu. Įdėmiai sekit pamokas, nes ten daug išdėstoma (užjaučiu tuos, kurių pamokos tokios, kaip buvo mano anglų k.). Nepersimokykit, sistemingai mokykitės, nereikės nei korepetitorių, nei bemiegų naktų, o ir stresas per egzaminų sesija bus mažesnis, bet kad bus - garantuoju. Natūralu

Laikysiantiems istoriją, anglų k. ir lietuvių k.:

* istorija: nepatariu istoriją mokytis iš tokių knygų kaip Nijolės Letukienės ir Jono Gineikos "Istorija. Politologija" - tokio tipo knygos, santraukos ir lentelės tik tokiai situacijai, kai, žinodamas istorinį kontekstą, nori pasitikslinti datą. Jei norite ugdyti istorinį mąstymą ir supratimą - geriau skaitykit mokylinius vadovėlius nuo pat 5 klasės su atlasais priešais save - lavinkit ir vaizdinę atmintį. Aš mėgau ir mėgstu dar ir istorinę - grožinę literatūrą, kritikų patvirtintą, kad nebūtų istorija pakraipyta fantazijos - paskaitykit ir jūs. Be to, perfrazuosiu savo istorijos mokytojo žodžius: geriausias laikas mokytis istoriją - prieš miegą ir vos atsibudus. Prieš miegą skaityti - tikras auksas - atmintis hyper active

* anglų k.: nekalti žodžių, nekalti taisyklių, NEKALTI! Ugdykit anglišką klausą klausantis anglų kalbos įrašų, egzamininių listening' ų etc. Geras dalykas yra ir grožinė angliška literatūra lietuviškų mokyklų lygio - taip išmoksit ir gramatikos, ir egzamininiam reading' ui pasipraktikuosit.

*lietuvių k.: neužsiverskit grožine literatūra, pasiskaitykit internetinės medžiagos, kaupkit viską per metus, nes tai pagelbės egzaminams. Interpretuokit, interpretuokit, interpretuokit, nes turbūt daugelis šiųmetinių abiturientų sutiks, kad šiemet, rašę interpretacijas, išlošė. Rašinių vertinimas ir subjektyvesnis, ir priekabesnis!

Sėkmės!

Žinutė parašyta: 2009-08-19 19:56:27 | Nuoroda

Dėl anglų patarimo nekalti tai nesutinku visiškai :) Aišku atsidėti vien taisyklių kalimui būtų paskutinė nesąmonė, nes realiai jų mažai prireikia :) BET aš pvz niekaip neįsimenu ilgam tų wishes ar dar viskokiausių painių taisyklių, man jos tik vienam kartui lieka :D tai aš jas prieš egzą pakartojau ir valio, o šiandien nė vienos nepritaikyčiau :)

dėl skaitymo tai tikrai padės tik skaitymas :) na ir reikia išmokti pagauti kampą tuose egzamininiuose tekstuose, nes kai pirmą kartą skaitai tos antraštės atrodo tinka pusei pastraipų :D bet kai skaitai antrą kartą jau pagauni mintį ir viskas gerai, dar jeigu trūksta perskaitai nesuprastas pastraipas ir viskas, dar atmetimo būdu šį tą ir pan, bet jei norit gerai readingą daryti, tai tikrai patarčiau bent vieną anglišką knygą perskaityti tokio vidutinio lygio :)

Dėl listeningo tai tiems, kam nesiseka patarčiau testą bent bandyti daryti logiškai. Kad ir mūsų egzamine, pirmas ats apibrauktas, tai tau duoda kažkokią info ir žiūri toliau, kas duota, jei matai kad prieštarauja tam kur pvz pirmas duotas atmeti, paskui kokį vieną išgirsti :D ir pagal jį derini kitus. Nes ten kalba apie tą patį tai negali prieštarauti vienas kitam, o ir šiaip kitus galima nujausti neblogai :) na bent man per egzaminą pasiteisino, nes iš tikrųjų girdėjau tik vieną ats, o kai baigėsi įrašas dar nebuvau priėjusi paskutinio punkto, tai teko paspėlioti nemažai ir pasirodo sėkmingai :)

Dėl rašymo. Laišką jei norit būti garantuoti ir neprarasti lengvų taškų, tai tiesiog iškalti reikia tuos pasisveikinimus, opening  sakinius, pabaigą, iš jų vos ne pusę reikiamų žodžių surašai, paskui paragrafe padėstai ką nors į temą ir to per akis, nes čia ne lietuvių k, jūsų kūrybingumas ir išmonė čia nereikalingi :) Rašiniui tai irgi, žinokit tipus ir viskas, nėra ten nežmoniškai griežtai kaip aš maniau :) o ten jei klasėj visų tipų po vieną ar pora būsit pabandę, prieš egzą pakartosit ir bus puiku :) Šiaip rašyme tikrai lengviausia susrinkti balų, todėl reikia atidžiau jį pasižiūrėti ir bus puiku :)

Žinutė parašyta: 2009-08-20 21:45:27 | Nuoroda

kaip 12 kl neisprotet?:D

paprastai. mokykites. ir seip manau nesuabsoliutinkit cia visu duodamu patarimu, vienam tinka vienaas budas ruostis egzams, kitiems kitas, o besistengdami vadovautis ivairiomis taisyklemis tik dar lbiau kankinsites ir nerasit iseities...aisku pasiskaiaitinet ir rast kas tinka jum, atrast nauju ideju yra lb gerai... bet po to, jusu vietoj, as atsiseciau ir pagalvociau kokie budai geriausi, tinkamiausi BUTENT jums.. tada ir entuaziazmo, ir pasitikejimo savimi daugiau bus... 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-20 21:55:47 | Nuoroda

Šiandien perverčiau ankstesnių klasių istorijos užrašus, tai supratau tiek, jog su istorija man visiškas ragas. Atrodo, ir mokiaus sąžiningai, ir skaičiau, pamokas lankydavau, pusmečius iki 8-9 ištempdavau visada, bet dabar pasižiūriu ir viskas kaip nauja atrodo, lyg ne mano pačios rašyta... Ką, vėl iš naujo teks 11 klasės kursą mokytis?.. Prašau, pasakykit, kad ne man vienai toks vargelis

Žinutė parašyta: 2009-08-20 22:13:50 | Nuoroda

Jei tau nuo to bus geriau, tai tikrai ne tau vienai tą teks daryt. ;D

Žinutė parašyta: 2009-08-20 22:17:10 | Nuoroda
-juju rašė:

Šiandien perverčiau ankstesnių klasių istorijos užrašus, tai supratau tiek, jog su istorija man visiškas ragas. Atrodo, ir mokiaus sąžiningai, ir skaičiau, pamokas lankydavau, pusmečius iki 8-9 ištempdavau visada, bet dabar pasižiūriu ir viskas kaip nauja atrodo, lyg ne mano pačios rašyta... Ką, vėl iš naujo teks 11 klasės kursą mokytis?.. Prašau, pasakykit, kad ne man vienai toks vargelis

 ne vienai ne vienai... man irgi taip buvo. daug kam. taip buna kai ispradziu normali neismoksti.. bandyk po gabaleli medziagos mokytis, gerai tik mokytis, tvirtai... tada neding taio greit info. aisku atrodo akd  atima daugiau laiko, bet zinok veliau pamatysi kad atsiperka tas... beto geriau moket puse medziagos gerai per egza, nei visa kaip pro migla, nes tad nieko nepadarysi gerai, viskas kai pper migla atrodys. o likus nedaug laiko iki egzo tada zinai ka moki o ko ne, o jei viska mazdaug tik moki, tada slegiai ir atrodo kad tiek mokeis, nemoki ir nebeismoksi...

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-08-20 22:28:08 | Nuoroda

Tai tu džiaukis, kad tau du metai, o ne dvi dienos iki egzo :)

Viskas yra gerai, nes nuo 11 kl mokysies viską nuo pradžių, todėl tiesiog atsakingai mokykis ir ne tik, ai, kažką prisimenu, bet gerai išmoksti kiekvieną temą, taip lyg kiekvieną dieną būtum pasiruošusi atsakinėti 10uikui. Taip pat kai praeini pvz skyrių, jo neištrink iš sąmonės, pvz kai praeisit jau viduramžius, atsiversk dar senovę, neskaityk visko iš eilės, bet praversk, prsimink, kaip mokesi, atgaminsi iškart kažką ir taip pastoviai, kad ta informacija būtų nuolat galvoje :) sėkmės ;)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-20 22:46:02 | Nuoroda
patyleki rašė:

Tai tu džiaukis, kad tau du metai, o ne dvi dienos iki egzo :)

Viskas yra gerai, nes nuo 11 kl mokysies viską nuo pradžių, todėl tiesiog atsakingai mokykis ir ne tik, ai, kažką prisimenu, bet gerai išmoksti kiekvieną temą, taip lyg kiekvieną dieną būtum pasiruošusi atsakinėti 10uikui. Taip pat kai praeini pvz skyrių, jo neištrink iš sąmonės, pvz kai praeisit jau viduramžius, atsiversk dar senovę, neskaityk visko iš eilės, bet praversk, prsimink, kaip mokesi, atgaminsi iškart kažką ir taip pastoviai, kad ta informacija būtų nuolat galvoje :) sėkmės ;)

Man vieneri metai liko iki egzamino, gal truputį ne taip supratai...

Ačiū labai ir tau, ir kitiems, kas čia parašėt, tikriausiai jūsų tiesa - reikės tvirtai mokytis, o ne per sukąstus dantis...

 

Žinutė parašyta: 2009-08-20 23:01:25 | Nuoroda
-juju rašė:
patyleki rašė:

Tai tu džiaukis, kad tau du metai, o ne dvi dienos iki egzo :)

Viskas yra gerai, nes nuo 11 kl mokysies viską nuo pradžių, todėl tiesiog atsakingai mokykis ir ne tik, ai, kažką prisimenu, bet gerai išmoksti kiekvieną temą, taip lyg kiekvieną dieną būtum pasiruošusi atsakinėti 10uikui. Taip pat kai praeini pvz skyrių, jo neištrink iš sąmonės, pvz kai praeisit jau viduramžius, atsiversk dar senovę, neskaityk visko iš eilės, bet praversk, prsimink, kaip mokesi, atgaminsi iškart kažką ir taip pastoviai, kad ta informacija būtų nuolat galvoje :) sėkmės ;)

Man vieneri metai liko iki egzamino, gal truputį ne taip supratai...

Ačiū labai ir tau, ir kitiems, kas čia parašėt, tikriausiai jūsų tiesa - reikės tvirtai mokytis, o ne per sukąstus dantis...

 

 Tikrai ne taip supratau :) Na bet gal apsilanko čia ir jaunesnių, kuriems patarimas pravers :)

Žinutė parašyta: 2009-08-27 16:07:07 | Nuoroda

deivizs: pas mane lygiai tos pacios problemos ir tie patys busimi egzaminai.  pati nezinau kaip reikes susidelioti viska, kad ir speciau ir gerai isiminciau besimokydama. aciu uz patarimus

Žinutė parašyta: 2009-08-27 19:34:31 | Nuoroda
moncex1991 rašė:

deivizs: pas mane lygiai tos pacios problemos ir tie patys busimi egzaminai.  pati nezinau kaip reikes susidelioti viska, kad ir speciau ir gerai isiminciau besimokydama. aciu uz patarimus

 Parasyk man i skype deividas_x mokslo metus galetume pabendraut ir pasimokint kartu :D

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-08-27 21:15:29 | Nuoroda

as irgi laikysiu tokius pacius egzus, tik dar neapsisprendziau ar anglu laikyti ar ne

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-08-28 16:23:07 | Nuoroda

Daug cia musu bendraminciu :D reik skype konferencija pasidaryti :)

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą