ieškom kambariokų :D
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:11:41 | Nuoroda
maiklasjordanas rašė:
Ameloxi rašė:
maiklasjordanas rašė:
Ameloxi rašė:
Emmmm rašė:

Stoju į VU, ieškau  tolerantiškos kambariokės be žalingų įpročių, taip pat nereikalaujančios ypatingos prabangos (taupom tėvų pinigėlius :)) :) Galėtume kartu nuomotis 2 kambarių butuką. 

Sveika, gal nebūtų blogai su manim gyvent, nors as vgtu studijuosiu saulėtekio alėjoj...kaip manai?

 kur istojai as taip pat sauletekio alejoj studinsiu

 num, vgtu aplinkos apsaugos inzinerija :D

 mano 2 vieta buvo aplinkos apsaugos inzinerija :D buciau istojes 15,28 bet gerai kad i geodezija pakliuvau :D manau perspektyvu daugiau

 na nežinau ar daugiau, mano specialybė gan plati...pirmas dvi rašiau mru, maždaug žiūrėjau pagal balą, trečią šitą, paskui sociologiją ir tvm...na kadangi esu prie gamtos, turėtų būt pačiai įdomu...beto patarė pažįstami kad šita ir miestų inžinerija labai egrai yra...

  • Biologija / VBE 61
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:34:56 | Nuoroda

gal kas isnomuojate tvarkinga ir nebrangu butuka KLAIPEDOJE?

Žinutė parašyta: 2010-07-25 10:04:36 | Nuoroda

 Ieškau kambario Kaune. Nesikandžioju. : )

Kreipkitės: zaliosios.mansardos (eta) gmail.com arba 862196446

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-25 10:05:14 | Nuoroda
oniponi rašė:

 Ieškau kambario Kaune. Nesikandžioju. : )

Kreipkitės: zaliosios.mansardos (eta) gmail.com arba 862196446

 Ups, su klaida numerį parašiau iš to skubėjimo: 862106446

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-25 10:36:50 | Nuoroda

laba diena;] dvi KU studentes ieskom trecios kambariokes, nuomotis kartu 2 kambariu buta..nuoma nebrangi, iki 400lt, wiska reiketu dalinti i tris dalis;] swarbiausia kad zmogus butu tvarkingas, saziningas ir sukalbamo charakterio...o visa kita suderinama;D  tai vat, jei kas ieskot buto, kambariokiu..kreipkites asmeniskai

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 17
Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:05:55 | Nuoroda

Ieškau kambariuko Kaune.;> Studijuosiu VDU, tad norėčiau, kad butas kur nors l netoli universiteto būtų. Jei kas turi pasiūlymu, galit man parašyti.:>

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:32:12 | Nuoroda

Ieškau kambario (arba pusės kambario) Vilniuje, būtų gerai nelabai toli nuo centro ir nebrangus. Su manimi gyventi nebus sunku, muziką galiu klausytis per ausines, kai reikia - pakalbėti, kai reikia - paklausyti, kai reikia - patylėti, o kai reikia ir išeiti galiu:D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:03:01 | Nuoroda
Ameloxi rašė:
Emmmm rašė:

Stoju į VU, ieškau  tolerantiškos kambariokės be žalingų įpročių, taip pat nereikalaujančios ypatingos prabangos (taupom tėvų pinigėlius :)) :) Galėtume kartu nuomotis 2 kambarių butuką. 

Sveika, gal nebūtų blogai su manim gyvent, nors as vgtu studijuosiu saulėtekio alėjoj...kaip manai?

 Tikrai nebūtų blogai :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:57:25 | Nuoroda

  Sveikuciai,ieskau KLAIPEDOJE issinomuoti kokio nebrangaus,tvarkingo kambario ar butuko,ir dar butu labai fainai kad prisijungtu kokia panele Esu paprasta,tvarkinga,komunikabili ir draugiska.nelabai megstanti klubus,seliojimus ar panasiai,o labiau megstu pabuti ramioje vietoje su gera kompanijaesu ramus,bet ne per daug ramus zmogutis rasykit man i el.pasta arba cia i pm

 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 19:43:38 | Nuoroda
gebene rašė:

Ieškau kambario (arba pusės kambario) Vilniuje, būtų gerai nelabai toli nuo centro ir nebrangus. Su manimi gyventi nebus sunku, muziką galiu klausytis per ausines, kai reikia - pakalbėti, kai reikia - paklausyti, kai reikia - patylėti, o kai reikia ir išeiti galiu:D

sako o kai reikia ir iseiti galiu......

kai prajuokinai;DDDD

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 17
Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:27:01 | Nuoroda

Būtų smagu rast kambariokę, linksmą, gerą, nelabai prabangią :DD KAUNE. Gerai būtų koks centras, ar netoli jo. Ieškotumėm butuko ar kambariuko :) Būsiu pirmakursė VDU GMF Biologijos studentė. 

P.S. Jei butiokė būtų dar prie meno - SUPER :) 


 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:45:41 | Nuoroda

Sveiki, ieškau kambariokės VILNIUJE. Planuoju gyventi kažkur apie žirmūnus ar antakalnį.mokysiuos VU psichologiją.Didelių reikalavimų neturiu, nebent, kad būtų pakankamai tvarkinga ir draugiška:))

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:43:30 | Nuoroda

Sveiki du kulturingi vaikinai iesko trecio sugyventinio vieno kambario bute , arba dvieju dvieju kambariu bute , zalingu iprociu neturim , nerukom , negeriam be reikalo :) esam ramus , atsakingi , kulturingi , snekantys draugiski , nepatogumu sukelt neturetumem , ieskom normalaus ar normaliu sugyventiniu , perdaug nesilinksminanciu , ramiu ir supratingu , ir aisku atsakingu :) Buto vieta mum ne itin svarbi , studijuosim mes VGTU kitas MRU

skype : mudakas1991                            nesijuokit is niko , mazas durnas buvau :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:53:48 | Nuoroda

sveiki, ieškau kambariokės gyvenimui keturiese dviejų kambarių bute Vilniuje, studijuosiu mediciną VU, antrajame kambaryje gyvens panelė ir vaikinas taip pat pirmakursiai studentai, esam tvarkingi, be žalingų įpročių :))) rašykit

  • Biologija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 77
Žinutė parašyta: 2010-07-27 11:22:04 | Nuoroda
mirachaz rašė:

Sveiki du kulturingi vaikinai iesko trecio sugyventinio vieno kambario bute , arba dvieju dvieju kambariu bute , zalingu iprociu neturim , nerukom , negeriam be reikalo :) esam ramus , atsakingi , kulturingi , snekantys draugiski , nepatogumu sukelt neturetumem , ieskom normalaus ar normaliu sugyventiniu , perdaug nesilinksminanciu , ramiu ir supratingu , ir aisku atsakingu :) Buto vieta mum ne itin svarbi , studijuosim mes VGTU kitas MRU

skype : mudakas1991                            nesijuokit is niko , mazas durnas buvau :D

 sweikas sudominai lb... as su draugu ieskau 2 zmoniu 2 kambariu buto nuomai, as mokysiuos VGTU jis VPU, turiu keleta butu zirmunuose numates, o jus is kur esat?

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2010-07-27 12:16:22 | Nuoroda

Gal ir offtop, bet : kiek pazistamu nuomojosi pries rugseji butus, beveik visi ziema perbego i kitus, nes kainos uzkeliamos, ypac tuose rajonuose, kuriuose megsta apsigyvent studentai (bent vln taip)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 14:17:04 | Nuoroda

Sveiki,

 

esu tečio kurso studentė (studijuoju VGTU aplinkos apsaugos inžinerija) ieškau komunikabilios, tvarkingos ir atsakingos kambariokės kartu nuomuotis butą Vilniuje, Antakalnyje. Ieškau 2 kambarių buto, taigi kaina įstaitant komunalinius mokesčius būtų 500lt/men vienam asmeniui.

Pati esu tvarkinga, be žalingu įpročių, linksma ir komunikabili. Taigi pirmakursės nebijokite, padėčiau kuo galėčiau naujame mieste. ;)

 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 14:32:13 | Nuoroda

Ieskau laisvo kambario bute nuomuotis Vilniuje butu gerai jei butu netoli Antakalnio ar Ne per toliausiai nuo VKK kolegijos pm pasiulimus jei turite tokiu :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 5
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-27 16:43:37 | Nuoroda

Sveiki, ieškau kambariokės nuomotis butuką Kaune, kur nors nelabai toli nuo VDU gamtamokslių fakulteto <; Pageidautina, kad mylėtų gyvūnus, ypač šeškus, arba bent jau nebūtų alergiška ;DD

Kreipkitės el paštu

skype: "fluxus" <<---- taškas įeina į accounto tą pavadinimą <;

Žinutė parašyta: 2010-07-28 11:20:16 | Nuoroda

Sveiki, esu būsima MRU pirmakursė, ieškau įrengto ir pritaikyto studentams stogo virš galvos, pageidautina be šeimininkų, kur nors Pašilaičiuose, Fabijoniškėse ar Baltupiuose. Stogu mielai dalinčiausi su kitais studentais. :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą