ieškom kambariokų :D
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-28 11:52:11 | Nuoroda

Ieškau kartu nomuotis kokį gyvenamą bustą kaune,nesvarbu mergina ar vaikinas,tik,kad būtų tvarkingas/a... Laukiu... Busimas pirmakursis VDU teisė...

Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:01:10 | Nuoroda

 Sveiki,

Kaip ir visi ieškau kambario, ar buto + kambariokės, ar kambariokių ,kad būtų pigesnė nuoma :))

Aš būsima pirmakursė, įstojau į VDU, tad būtų visai neblogai jei susirastume gyvenamą vietą netoli centro :) Žalingų įpročių neturiu, ir šiaip esu draugiška ir sugyvenama :) Žodžiu, jei ką kreipkitės :)

Skype : juskyte

Žinutė parašyta: 2010-07-29 13:57:25 | Nuoroda

ieškau būsimo studento (tinka ir studentė) norinčio kartu nuomotis butą Klaipėdoje :)

Aš esu tvarkingas, mėgstantis pabūti ramioje aplinkoje, bet neatsisakantis ir pramogų.

Ieškau tvarkingo, komunikabilaus, humoro jausmą turinčio žmogaus :)

Žalingi ypročiai - nesvarbu, panaikinsim juos :))

 

sms: +370 626 02 093

skype: poterys

Žinutė parašyta: 2010-07-30 01:34:30 | Nuoroda

Gal kas netyčia nuomoja butą/kambarį arba ieško kambariokės ALYTUJE ?

Žinutė parašyta: 2010-07-30 18:28:58 | Nuoroda

Sveiki ;) studijuosiu VU MIF'e, žalingų įpročių neturiu, esu draugiška, nuoširdi, ramaus būdo mergina. Būtų šaunu, jei atsirastų panašaus būdo pirmakursių merginų MIF'e :)

Žinutė parašyta: 2010-07-31 02:34:18 | Nuoroda

Sveiki,

 

Ieškau nenuobodžių, linksmų, kompanjonskų žmogų, kuriems reikia dar vieno kompanjonsko žmogo! Įstojau į VGTU (saulėtekis).

Esu sužalotas kenksmingų įpročių, tačiau esant reikalui ir tvirtai rankai galiu jų visų atsisakyti. 

Žmogai, kas nori pasimokyt ir pagyvent linksmai AŠ JUMS SIŪLAUSI, tikiuosi nenuvilt!

Taip pat, smagiausias variantas būtų gyvenimas su pora merginu, aš jus saugočiau ir sunkiais rytais mineralinio bonkute ar pusrytėlį atneštau :)
 

 

Tad ieškau rimtai nurautos hebros, kurie ir gerai mokos ir linksmai gyvena. 

Žinutė parašyta: 2010-07-31 02:34:18 | Nuoroda

Sveiki,

 

Ieškau nenuobodžių, linksmų, kompanjonskų žmogų, kuriems reikia dar vieno kompanjonsko žmogo! Įstojau į VGTU (saulėtekis).

Esu sužalotas kenksmingų įpročių, tačiau esant reikalui ir tvirtai rankai galiu jų visų atsisakyti. 

Žmogai, kas nori pasimokyt ir pagyvent linksmai AŠ JUMS SIŪLAUSI, tikiuosi nenuvilt!

Taip pat, smagiausias variantas būtų gyvenimas su pora merginu, aš jus saugočiau ir sunkiais rytais mineralinio bonkute ar pusrytėlį atneštau :)
 

 

Tad ieškau rimtai nurautos hebros, kurie ir gerai mokos ir linksmai gyvena. 

Žinutė parašyta: 2010-07-31 02:51:57 | Nuoroda

Kontaktai:

(aš lietuvis patriotas, bet kažkoks suvalkietis užsiregistravo jau mano normalia pavarde)

865480130

 

Žinutė parašyta: 2010-07-31 09:50:46 | Nuoroda
ratrat rašė:

Sveiki,

 

Ieškau nenuobodžių, linksmų, kompanjonskų žmogų, kuriems reikia dar vieno kompanjonsko žmogo! Įstojau į VGTU (saulėtekis).

Esu sužalotas kenksmingų įpročių, tačiau esant reikalui ir tvirtai rankai galiu jų visų atsisakyti. 

Žmogai, kas nori pasimokyt ir pagyvent linksmai AŠ JUMS SIŪLAUSI, tikiuosi nenuvilt!

Taip pat, smagiausias variantas būtų gyvenimas su pora merginu, aš jus saugočiau ir sunkiais rytais mineralinio bonkute ar pusrytėlį atneštau :)
 

 

Tad ieškau rimtai nurautos hebros, kurie ir gerai mokos ir linksmai gyvena. 

 joa :D, nu tu cia ir paskiediai :D :D :D as ieskojau bet lyg ir radau, taciau jei kas ne taip bus tj butinai parasysiu :D :D 

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2010-07-31 12:19:36 | Nuoroda

sveiki,esu būsima vdu,humanitarinių mokslų fakulteto,studentė. Nerūkau,esu ganėtinai tvarkinga,ieškau kambarioko/ės nuomotis vieno kambario but1;) arba 3 žmonių,nuomotis 2 kambarių butą.jei ką,vieną butą jau esu numačius,dainavos rajone,netoli saulėtekio,250lt,taigi,4 žmonėms būtų gana optimali kaina. Rašykit,  ; +37062268926

Žinutė parašyta: 2010-08-01 02:11:15 | Nuoroda
Sveiki, aš būsimas pirmakursis Klaipėdoje (KU SvMF ergoterapeutas), ieškau žmogaus, kuris norėtų kartu nuomotis butą. Bendrai: esu sukalbamas, tvarkingas, draugiškas, mėgstantis palyrlinti kokį instrumentą, bei mėgstantis ir gerai pasilinksminti, rėkauju retai, nesu neagresyvus, esu įpratęs kojines išsiplaut. Ieškau žmogaus, kuris nesikratytų darbo tvarkantis bute, nežadintų rytais - bumčikais, nes tai labai nervina, nors kažkiek bendrautų, būtų pakantus ir pareigingas. Kartais kadangi miegoti einu vėlai, galiu būti labai ankstyvas žadintuvas. Atsiradus panašiam žmogeliui, galėtume susiderinti apytikslę vietą gyvenimui.Jei toks atsirastų, papaišykit į AM arba [[;
Žinutė parašyta: 2010-08-01 02:15:36 | Nuoroda
Sveiki, aš būsimas pirmakursis Klaipėdoje (KU SvMF ergoterapeutas), ieškau žmogaus, kuris norėtų kartu nuomotis butą. Bendrai: esu sukalbamas, tvarkingas, draugiškas, mėgstantis palyrlinti kokį instrumentą, bei mėgstantis ir gerai pasilinksminti, rėkauju retai, nesu neagresyvus, esu įpratęs kojines išsiplaut. Ieškau žmogaus, kuris nesikratytų darbo tvarkantis bute, nežadintų rytais - bumčikais, nes tai labai nervina, nors kažkiek bendrautų, būtų pakantus ir pareigingas. Kartais kadangi miegoti einu vėlai, galiu būti labai ankstyvas žadintuvas. Atsiradus panašiam žmogeliui, galėtume susiderinti apytikslę vietą gyvenimui (patraukliausia netoli senamiesčio, fakolendo) .Jei toks atsirastų, papaišykit į AM arba [[;
Žinutė parašyta: 2010-08-01 02:15:59 | Nuoroda
hf
Žinutė parašyta: 2010-08-01 16:48:10 | Nuoroda

 LAba visiems :) aš būsima JTF chemijos inžinerijos studentė Klaipėdoje,šiaip gimtasis miestas Jonav , gyvenu gan tolokai 250km nuo Klaipėdos. Sutikčiau mielai nuomotis butą, nes bendrike girdėjau gyvenimas nekoks, esu laisvai bendraujanti komunikabili, mėstu spotuot , žadu vėl lankyt LAF Klaipėdoje, esu aktyvi tiek mokslo prasme tiek laisvalaikiu patinka daug įvairių dalykų, tiek ramuma tiek triukšmas, tvarkinga, darbšti, bei mėgstu gaminti valgyti, sakė kad skaniai, nes su meile gaminant visad gaunasi puikiaia :)) tad jei sutiktų kas kartu pagyventi studijų metu parašykit lauksiu :))

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-01 21:51:56 | Nuoroda

Monik, jei dar ieškai kambariokės parašyk:

Žinutė parašyta: 2010-08-02 20:58:57 | Nuoroda

Sveiki :) Na ką, ir aš ieškausi butuko KLAIPĖDOJE, nes bendrabutį gauti man tikrai neįmanoma, o ir nelabai įsitikinusi, ar norėčiau :D Esu ramaus būdo, neturiu jokių žalingų įpročių, puikiai sutariu su visais žmonėmis, kurie nori su manimi sutarti :) Esu pasiryžusi mokytis (na, turbūt visi mes iki rugsėjo pirmosios būname labai rimtai tam pasiryžę :D ) , todėl nuolatinių linksmybių norinčių panelių kvietimų nelauksiu. Studijuosiu psichologiją pedagogikos fakultete, todėl būtų neblogai kur nors netoli jo, tačiau iš bėdos tiktų ir tolėliau. mielai gyvenčiau su viena ar keliomis kambariokėmis.
Lauksiu kvietimų :)
El. paštas:
Skype: edituteliukas 

  • Istorija / VBE 49
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-08-03 02:02:35 | Nuoroda

 Kaune nuomojamas kambarys 3jų kambarių bute ramiam studentui. Butas ne tarybinis. Yra du balkonai, viryklė, skalbyklė. Tualetas ir vonia (suremontuoti) atskirai. Yra "tamsus kambariukas" . Gyvena du dirbantys jaunuoliai. Savanorių prospekte (patogus susisiekimas, KTU 15min pestute).

iki 250lt/mėn ne šildymo sezonu, žiema iki 350

Visą info apie save siųsti skaipu - gorizzz

Žinutė parašyta: 2010-08-09 23:31:31 | Nuoroda

Ir man reikia kambariokes ;DD labai reikia! ;D buto ieskosimes bendrai! istojau i Kauna. LKKA kineziterapija!

Žinutė parašyta: 2010-08-10 02:39:32 | Nuoroda

Nuomoju 1 kambarį Pilaitėjė, dviejų kambarių bute.Nuomočiau vienai ar
dviem studentėm. Butas tvarkingas. patogus susiekimas. Rajonas ramus,
netoli yra ežeras. Iki TTVAM 6 minutės kelio autobusu, VPU 10 o iki MRU
28, iki Centro 15min. Pati gyvenu šiame bute ir esu studentė. Derinsim
viską telefonu arba susitikę. 862701031

Žinutė parašyta: 2010-08-10 20:14:17 | Nuoroda

Ir aš, ir aš ieškau kamabriokės! Klaipėdoje noriu nuomotis kambarį, tai jeigu kas norėsit drauge į kompaniją parašykit, pamėginsim bendrom jėgom susirasti būstą. : }

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą