studentų pažymėjimai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-05 02:26:23 | Nuoroda
Vika :) rašė:
Ishganytojas! rašė:

stresu jau daug apturejom - kol egzaminu rezultatus suzinoom, kol suzinojom kol istojom - gal si kart atsipuskim biski...? :D

 jei darytu tai ka zada tai butu liuks ir atsipust galetumem :) o dabar kazkaip neiseina;/

na nieko cia jau nepakeisi. Na, nebent pats i valdzios koki tai sluoksni patektum, gal ir gautum sokoladini medali uz savo pazadu laikymasi :))

 

  • Fizika / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-08-05 15:19:43 | Nuoroda

Kada po velniu tas LSAS patvirtins, kad esu studentas...? 

Žinutė parašyta: 2010-08-06 15:14:28 | Nuoroda

Man LSP jau patvirtino. O tai dabar tik laukti kol padarys reikia ? paskui susimokėti ? 

Žinutė parašyta: 2010-08-06 15:28:40 | Nuoroda
4027821 rašė:

Man LSP jau patvirtino. O tai dabar tik laukti kol padarys reikia ? paskui susimokėti ? 

 o kaip suzinojai kad patvirtino?

Žinutė parašyta: 2010-08-06 16:01:17 | Nuoroda

Man irgi jau patvirtino, pranešė elektroniniu paštu. 

Žinutė parašyta: 2010-08-06 16:03:06 | Nuoroda

jo...neseniai ir man patvirtino....o kiek supratau tai suzinosim tam paciam psl....kur nurodyta LSP busena...dabar parasyta gaminama...o turetu pasikeist i pristatytas is banko skyriu ar kaip panasiai.....

Žinutė parašyta: 2010-08-06 16:06:09 | Nuoroda

Kodel man nepatvirtina niekaip... O kai patvirtina turi atsispausdinti ir nesti i banka

Žinutė parašyta: 2010-08-06 16:08:54 | Nuoroda
...:)... rašė:

Kodel man nepatvirtina niekaip... O kai patvirtina turi atsispausdinti ir nesti i banka

 ka? tai kad ne...kai pagamina nuvaziuoji i pasirinkta banka ir pasiemi sumokejes 20lt....

Žinutė parašyta: 2010-08-06 16:17:17 | Nuoroda
JustinB rašė:
...:)... rašė:

Kodel man nepatvirtina niekaip... O kai patvirtina turi atsispausdinti ir nesti i banka

 ka? tai kad ne...kai pagamina nuvaziuoji i pasirinkta banka ir pasiemi sumokejes 20lt....

 Ne. Pirma kai jau gauni patvirtinima tada anketa atsispausdini is tos sistemos ir priklijaves nuotrauka ant jos turi nesti i pasirinkta swedbank pasirinktu metu. Sumoki tada uz ta pazymejima, atiduodi anketa, o kada pagamins pazymejima tau pranes elektroniniu laisku...

Žinutė parašyta: 2010-08-06 16:31:37 | Nuoroda
...:)... rašė:
JustinB rašė:
...:)... rašė:

Kodel man nepatvirtina niekaip... O kai patvirtina turi atsispausdinti ir nesti i banka

 ka? tai kad ne...kai pagamina nuvaziuoji i pasirinkta banka ir pasiemi sumokejes 20lt....

 Ne. Pirma kai jau gauni patvirtinima tada anketa atsispausdini is tos sistemos ir priklijaves nuotrauka ant jos turi nesti i pasirinkta swedbank pasirinktu metu. Sumoki tada uz ta pazymejima, atiduodi anketa, o kada pagamins pazymejima tau pranes elektroniniu laisku...

 Neklaidink žmonių, šiemet keitėsi tvarka, su anketom buvo pernai :) va citata iš LSP.lt

"Nuo ko pradėti, jeigu norėčiau gauti LSP?

Registruokis www.LSP.lt tinklapyje. Kai sistema tave patvirtins, įkelk LSP gamybai tinkamą nuotrauką bei pasirink „Naujo LSP užsakymas“. Pasirink „Swedbank“ padalinį, kuriame atsiimsi LSP, ir apmokėjimo būdą (internetu ar banke)."

 

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-08-06 16:38:12 | Nuoroda
Paskendus rašė:
...:)... rašė:
JustinB rašė:
...:)... rašė:

Kodel man nepatvirtina niekaip... O kai patvirtina turi atsispausdinti ir nesti i banka

 ka? tai kad ne...kai pagamina nuvaziuoji i pasirinkta banka ir pasiemi sumokejes 20lt....

 Ne. Pirma kai jau gauni patvirtinima tada anketa atsispausdini is tos sistemos ir priklijaves nuotrauka ant jos turi nesti i pasirinkta swedbank pasirinktu metu. Sumoki tada uz ta pazymejima, atiduodi anketa, o kada pagamins pazymejima tau pranes elektroniniu laisku...

 Neklaidink žmonių, šiemet keitėsi tvarka, su anketom buvo pernai :) va citata iš LSP.lt

"Nuo ko pradėti, jeigu norėčiau gauti LSP?

Registruokis www.LSP.lt tinklapyje. Kai sistema tave patvirtins, įkelk LSP gamybai tinkamą nuotrauką bei pasirink „Naujo LSP užsakymas“. Pasirink „Swedbank“ padalinį, kuriame atsiimsi LSP, ir apmokėjimo būdą (internetu ar banke)."

 

 O tai kodel kai parasiau i elektronini LSP sistemai del tu nuotrauku ikelimo, man atrase jog tiesiog reikia priklijuoti paprasta nuotrauka prie anketos?

Žinutė parašyta: 2010-08-06 16:44:14 | Nuoroda

man irgi reikia priklijuot, čia gal ne visur vienodai su tom foto.

Žinutė parašyta: 2010-08-06 16:45:44 | Nuoroda

ka daryt kai prisiregini lsp? kur ten turi mane patvirtint? ir tada nest anketa i banka ar kaip? 

Žinutė parašyta: 2010-08-06 16:46:53 | Nuoroda
Gincė rašė:

man irgi reikia priklijuot, čia gal ne visur vienodai su tom foto.

 O tau jau patvirtino duomenis? Kur istojai?  Juk atsispausdinus anketa ja reiks nesti i banka?

Žinutė parašyta: 2010-08-06 16:49:23 | Nuoroda
...:)... rašė:
Paskendus rašė:
...:)... rašė:
JustinB rašė:
...:)... rašė:

Kodel man nepatvirtina niekaip... O kai patvirtina turi atsispausdinti ir nesti i banka

 ka? tai kad ne...kai pagamina nuvaziuoji i pasirinkta banka ir pasiemi sumokejes 20lt....

 Ne. Pirma kai jau gauni patvirtinima tada anketa atsispausdini is tos sistemos ir priklijaves nuotrauka ant jos turi nesti i pasirinkta swedbank pasirinktu metu. Sumoki tada uz ta pazymejima, atiduodi anketa, o kada pagamins pazymejima tau pranes elektroniniu laisku...

 Neklaidink žmonių, šiemet keitėsi tvarka, su anketom buvo pernai :) va citata iš LSP.lt

"Nuo ko pradėti, jeigu norėčiau gauti LSP?

Registruokis www.LSP.lt tinklapyje. Kai sistema tave patvirtins, įkelk LSP gamybai tinkamą nuotrauką bei pasirink „Naujo LSP užsakymas“. Pasirink „Swedbank“ padalinį, kuriame atsiimsi LSP, ir apmokėjimo būdą (internetu ar banke)."

 

 O tai kodel kai parasiau i elektronini LSP sistemai del tu nuotrauku ikelimo, man atrase jog tiesiog reikia priklijuoti paprasta nuotrauka prie anketos?

 Na, gal tada galimi abu variantai :) arba vėl kokios nors nelogiškybės bus, pvz, kad dabar įkelsim į svetainę foto, o paskui reiks ir paprastas kažkur nugabent, visia nenustebčiau XD 

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-08-06 16:51:45 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:

ka daryt kai prisiregini lsp? kur ten turi mane patvirtint? ir tada nest anketa i banka ar kaip? 

 As tai prisiregistravau lsp.lsas.lt nes mano aukstoji mokykla naudoja sena sistema( taip internete rase). Tada kai uzpildai duomenis lauki kai skiltyje ,,Dabartine busena''  bus parasyta kad duomenis patvirtinti, galesi atsispausdinti anketa ir ant jos uzklijuoti nuotrauka. Ta anketa tada nesti i banka ir atiduoti bei is krto sumoketi uz pazymejima. Paskui pranes kada reiks atsiimti. Na bent as taip suprantu kad reikia daryti. Gal klystu. Jei klystu tai pataisykit ir paaiskinkit man.

Žinutė parašyta: 2010-08-06 17:41:17 | Nuoroda

Bent aš manau, kad jokių nuotraukų klijuoti nereikės, užteks įkelti skaitmeninę ir pasiimti jau padarytą pažymėjimą.

Žinutė parašyta: 2010-08-06 17:52:39 | Nuoroda
Gintaxas rašė:

Bent aš manau, kad jokių nuotraukų klijuoti nereikės, užteks įkelti skaitmeninę ir pasiimti jau padarytą pažymėjimą.

 as ir taip sakau...nes man tapaty KTu sake....kai fotkinaus skaitmenine foto....

Žinutė parašyta: 2010-08-06 18:56:40 | Nuoroda
...:)... rašė:
Gincė rašė:

man irgi reikia priklijuot, čia gal ne visur vienodai su tom foto.

 O tau jau patvirtino duomenis? Kur istojai?  Juk atsispausdinus anketa ja reiks nesti i banka?

 ne, man dar nepatvirtino. įstojau į vk, bent jau man tai reikia registruotis tokiu adresu: lsp.lsas.lt, tai ten rašo, kad nuotrauką reikia prisegti prie anketos atspauzdintos ir tada bankan nešti, o va kitiem, pvz vgtu, reikia regintis www.lsp.lt , tai ten jau įkelt nuotrauka reikia internetu.

Žinutė parašyta: 2010-08-07 13:01:21 | Nuoroda

tai lsp.lt yra nauja sistema tai ten jiem gal kitaip. man irgi per lsas.lt :) tai mum reikia nest turbut :) 

i beje, kaip suzinot ar jau patvirtino per lsas? man dar raso kad nera mano duomenu :S

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą