Vartotojo baner pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 22:47:33 | Nuoroda
blemba šaibų gaila ziuziu, kiek surinkai balų iš šito egzo? kažkaip nujaučiu kad ir aš 10 gausiu, tai kažkaip ir noro pinigus leist nėra..
Žinutė parašyta: 2008-06-04 23:01:04 | Nuoroda
daivutte, ziuziu sveikinimai jums tada ;D p.s. galit sveikinti jau ir mane, esu tikras kad už 129 irgi 10 turėjo parašyt
Žinutė parašyta: 2008-06-04 23:31:00 | Nuoroda
ziuziu na nežinau kaip tau, bet nujaučiu kad man čia bus aukščiausias balas.;D kažkaip nebesitikiu daugiau iš nieko maximumo pasiimt, nors kaip sakoma gera pradžia pusė darbo. belieka tik tikėti šia mintim ir laukt dar geresnių žinių iš man kiek aktualesnių egzaminų:) hm po tokio pažymio gal reiks ir VU geografiją prašymuose įsirašyt
Žinutė parašyta: 2008-06-05 17:51:11 | Nuoroda
Streno kažkaip mane tas programavimas nubaidė, vien dėl to kad gyvenime su juos susidurt neteko (neskaitant kelių pamokų pernai per B lygio iformas) ir nežinau ar ten viską nuo pradžių su tuo bus pradedama ar jau nuo tam tikro taško. nes šioje srityje esu žalias ir nežinau savųjų gabumu ten beja dėsto vienas tėvo geras draugas, tai kiek susidariau apie jį vaizdą tai toks kirvis gana.. kažkada čia mokėsi jo studentavimo laikų draugo sūnus, tai nepaisant tokių gerų pažinčių būtent per jį jis iš ten išlėkė:) bet šeip kiek pernai kalbėjo tai siųlė ir man pagalvot apie šias studijas, nes kiek supratau tai mažai norinčių čia atsiranda. beroc iš 45 vietų pernai tik 17 studentų įstojo:D žodžiu pasiųla viršijo gerokai paklausą;D tai vat vis dar galvoju keliuntu numerį tai rašyt ir ar iš vis rašyt?
Žinutė parašyta: 2008-06-05 23:19:56 | Nuoroda
šita labai perspektyvi;)
Žinutė parašyta: 2008-06-06 23:56:03 | Nuoroda
draugės sesuo čia įstojus, tai kiek kažkada draugė pasakojo, tai pradžioje šiek tiek su chemija buvo problemų, nes gyvenime jos nesimokė,o čia ji kaip ir yra, bet kiek dabar žinau tai labai linksmai ten jai mokytis, nes gegužę beroc mėnesiui į gamtą kažkokią praktiką su kolegom studentais važiavo atlikinėt... nežinau, pats gal irgi šitą tolimu numeriuku įsirašysiu, nes šitai mokytis ir pati profesiją man įdomūs, tik vat kad kažin ar pavyktų po ketverių metų kam nors tą gautą diplomą prakišt, nebent dar ką toliau mokintis eičiau;///
Žinutė parašyta: 2008-06-07 13:22:30 | Nuoroda
pracent o ką ketini baigus giegrą veikt? kažkaip man vis galva neišneša ką daryt be mokytojavimo galimą su geografijos diplomu, nes ir pats ten stočiau tik ta miglota ateitis nubaido...
Žinutė parašyta: 2008-06-08 00:37:13 | Nuoroda
kagi blogiausiu atveju rudienį būsim bendrakursiai, pats šitą irgi rašysiu kokiu 5-6 numeriuku.. ir jei taip jau gausi (trys spjūviai pro kairįjį petį) kad neįstosiu ten kur noriu ir jei neįstosiu į savo numatytas atsargines specialybes manau į šią patekt visgi tada turėčiau:) bet čia per daug jeigu ir visgi tikiu galymybėmis įstot pirmuoju numeriu numatyton specialybėm:)
Žinutė parašyta: 2008-06-08 16:04:58 | Nuoroda
deauris tas tiesa, kas ir tiesa kad čia labai praverstų pažintys ieškant darbo pagal specialybę;) brolis dirba būtent tai, tai kartu su juo prastumtų gal yra pusę šefo giminių kaimynų ir draugų atžalų, bei likusi pusė jau yra baigusi visus reikiamus mokslus ir priimta ne tik atsižvelgiant į diplomą, bet ir į tai ar košės įgavo reikiamos besimokinant, nes kiek pamenu tai broliui teko dar pora mėnesių kaip ir bandomąjį laikotarpį atlaikyt;)
Žinutė parašyta: 2008-06-12 01:42:17 | Nuoroda
ale apie tą kryžienę jau nebe iš pirmojo žmogaus girdžiu kagi net neįstojus jau žinosiu kas man kryžių kals;D hmm.. apie braižyba tai save raminu kad turiu tam paveldėtų sugebėjimų, vistik tiek motina, tiek ir brolis kažkiek su tuo susijusius dalykus dirba, o tėvas matematikas tai matyt irgi kažkokių gabumų tam turi, vadinas prasisukčiau ir aš kas liečia autoCAD tai manau su kuo jau kuo bet su juo tai dirbt tikrai išmokčiau nes ir mokytoją tam turėčiau o vat tos mechanikos fizikos medžiagos ir panašūs kiti mėšlini dalykai tai čiūjų nuotaiką visus metus kol ten mokyčiaus gadintų, kas pikčiausia kad praktiškai kur tik į vgtu beįstočiau jų neišvenčiau taigi matyt teks dantis sukandus zubryt, bandyt suprast ir apšviest tamsų protą
Žinutė parašyta: 2008-06-13 00:57:04 | Nuoroda
hmm...ir man šis egzas buvo toli gražu nelengvas...gal dėl to kad nelabai viduraamžius įkertu ir konstiducijos gyvenime atsivertes nebuvau;D gal todėl kad istorijos knygas likus dviem dienom iki egzo tik po dviejų mėnesių pertraukos paėmiau, nes istorija man praktiškai buvo pats nereikšmingiausias egzas, bet jį laikiau nes mokytoja man įrodinėjo, kad ir be pasiruošimo išlaikyčiau. o gal ir todėl, kad čia buvo labiau tikrinimi sugebėjimai pritaikyt turimas žinias kartu suvokiant ir įsisikaitant šaltinius, ką man padaryt sunkiai gavosi, nes susikaupt buvo gana sunkoka tokioje karštoje aplinkoje. nors man kaip mokytoja sakė, turinčiam loginį mastymą, tai neturėjo būti labai sunkus egzas, visgi turiu prisipažint kad kai kurių klausimų net suprast nesugebėjau;// žodžiu bus matyt, beja testas nepaisant to kad jame buvo jei neklystu 5-6 klausimai iš konstitucijos buvo tikrai įkandamas net man, mažai ką pakartojusiam;DDD
Žinutė parašyta: 2008-06-14 00:19:18 | Nuoroda
Ojojojoj į atestą privalai įsirašyt mažiausiai 3 egzus, o jei ketvirto ar penkto neišsilaikai ar tavęs netenkina įvertinimas yra tokia galimybė, kad tų įvertinimų gali atsisakyti;) taip kad tavo draugeliui teisingai mokytoja sakė;)
Žinutė parašyta: 2008-06-18 00:44:42 | Nuoroda
manau čia kaip kam iš idėjos tai praktiškai beveik į visas VU specialybes nėra lengva įstot
Žinutė parašyta: 2008-06-20 17:47:36 | Nuoroda
62. Reikėjo x>50, tai esu labai laimingas šitokiu įvertinimu.. iki pilnų kelnių džiaugsmo reik lietuvių išlaikyt ir fizikoj x>30 susirinkt;D
Žinutė parašyta: 2008-06-21 16:23:03 | Nuoroda
Turiu giminaitę švietimo ministerijoj, tai jau vakar sakė, kad 10% neišlaikė. Tai dabar nesuvokiu tada, kodėl jei rezai jau aiškūs, aišku kiek išlaikė, kiek neišlaikė ir t.t. vakar NEC'as nepaskelbė ir lietuvių gimtosios rezultatų Gal bijoj kad serveris apskritai neatluš nuo atplūdžio
Žinutė parašyta: 2008-06-23 21:49:35 | Nuoroda
Hmm kažin supras manąsias mintis bent viena iš tų dviejų ar trijų vertintojų.. nes rašiau apie toleraciją, tai nuo nacių ir dievų miško aptarimo iki dalai lamos nukrypau o ir su rašyba bei stilinėmis klaidomis visada kovojau, taigi nežinau kaip čia bus tikiuos platus kultūrinis kontesktas ištems ir nepaliks be procento jokio
Žinutė parašyta: 2008-06-23 22:08:03 | Nuoroda
patinka man tokie egzai, du mėnesius nei užrašų nei vadovėlio nebuvau atsivertęs, nes labai tūpą tvarkaraštį nec sudarė kad teko svarbesniems vis ruoštis, bet dabar taip gaunasi kad aš vien iš testo beveik pereinamąjį balą galiu susirinkau jei jūsų patikimieji šaltiniai nemeluoja beja iki kada nec'as pasižadėjęs istoriją paskelbti?
Žinutė parašyta: 2008-06-24 21:20:41 | Nuoroda
ketvirtu numeriuku rašau telekomunikacijų inžinerija ir 8 elektronika, nes nežinau kas tai per brūdas ir ką veikčiau ją baigęs... gal kas galit apšviest apie šitas specialybes?
Žinutė parašyta: 2008-06-24 21:40:57 | Nuoroda
draugas automatikoje ir valdyme mokosi:) istorija tai pernai su juokingais egzais, bet nepaisant to kai po pirmo semestro kaip ir daugelyje vgtu univere trekždalis atrito jis išsilaikė sakė labai sunku, teko pradėt progravimą mokintis kurio akyse šūlioj neregėjo:) dar pasakojo kad per kažkurį darbą yra labai sunkūs skaičiavimai, todėl leidžiama naudotis logtopais kurie juos turi ir juose yra įsirašę tam tikrą programą leidžiančia lengviau skaičiuoti, tačiau kurie neturi priversti skaičiuoti ir be jų, o vertinimi nepaisant to visi taip pat žodžiu ne džiagsmas čia įstojus primuosius pora metų, nors iš idėjos turbūt nei vienoj vgtu specialybėj to džiaugsmo nėra:)
Žinutė parašyta: 2008-06-25 17:10:07 | Nuoroda
gavau visus 6 procentus ir nuo to man nei šilta nei šalta perdaug, nes nesitikėjau iš vis su tokiu rašiniu išlaikyt