Vartotojo baner pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 01:57:22 | Nuoroda
na nežinau, vertinti atsižvelgiant į labai siaurą visuomenės jog tie kas turėjo gerus pažymius mažai surinko, o kas blogus iššoko smarkiai virš bambos yra apsurdas. jūs bent pusę tų 22 štukų apklausėt kiek jie turėdami metiniam, kiek čia gavo, kiek gavo iš savo bandomųjų? kažin... įskaitos toli gražu nepatikrina žinių, nes vieną yra kalbėti, o kitą rašyti... ne kiekvienam kiekviena tema yra vienodai lengva, taigi su lietuvių kiekvienas bandomasis gali būt irgi vis skirtingai parašytas... pats tegavau 6% turėdamas metiniam 7,o iš bandomojo gavau irgi kaip reikiant daugiau, bet belieka pripažint kad arba vertintojai nenuotaikoj pasipuolė tam yra skirtos apeliacijos, po kurių pratikrins ir trečiasis vertintojas, galbūt iš tiesų aš ten šūdo prirašinėjau arba pamastyt gal iš tiesų per gerai save vertinu ir kitus nužmenu kalbant apie mano šūlią tai pasitaikė visokių netikėtumų kaip ir lygiai taip matiekos egze, bet visgi daugmaž tie kas turėjo virš 70 surinkt tiek ir surinko, kas neturėjo tiek surinkt kaip kad pvz aš tiek ir negavau... nematau čia korupcijos ir jokių kriminalų kokius čia kai kurie petecijom ir dar ten bilen kuo kitu bando iškast atrast ar galbūt sukurt...
Žinutė parašyta: 2008-06-26 02:13:29 | Nuoroda
ingosiukas tu užtad chemiją laikia, taigi neabejot gali apie patekimą čia aš tai irgi galbūt rašysiu kokiu 4 nr., nors dar visko nenusprendžiai, gerai neapsižiūrėjau kitų specialybių ir nepašnekėjau su vienu pažystamu vgtu dėstytoju, kur anot jo protingiausia būtų stot, taigi dar nežinau beja iš matkės surinkau 62%, iš lietuvių viso labo 6%, +0,5 turėtų už "fotoną" padaovanot.Ačiū dievui čia matieka itakingiausia:) o šeip žvelgiant į pernai metus tai su tokiais balais net įstočiau, bet pažiūrėjus kokie buvo užpernykščiai tai vilčių mažoka, nors jei ir neįstosiu čia, perdaug nenuliūsiu, nes ne čia manosios akys krypsta visų pirma
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:33:19 | Nuoroda
katenka hmm tai matomai pernai metais stojai? nes beroc kiek pamenu tai su tokiais balais užpernai jau būtum neįstojus, nes tada arba labai daug matkės surinkt reikėjo arba dar ir chemiją laikyt:) bus įdomu ar šiemet išliks panašūs paskutiniųjusių įstojusių balai kaip pernykščiai ar ne, nes kiek pastebėjau tai užpernai žymiai su didesniais minimaliais žmogai įstojo į įvairias inžinerijas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 00:16:43 | Nuoroda
hm na tikslieji mokslai tai man nekliūtis, bet vat kas liečia kalbas tai jau šakės, o jai čia bus bjauri anglų mokytoja tai šūds grūds tada...;///
Žinutė parašyta: 2008-07-04 00:24:30 | Nuoroda
hmmm na aš bandysiu...Jei į geodezija nepatenku tai galvoju gal čia bent pateksiu, bet baido nežinomybė kas tai per biesas... Logiškai mastant perspektyvų daug, visgi bus statoma nauja elektrinė, nafta ir dujos senka todėl savo kaina kada nors privers žmones ieškotis patruklesnių jų kišenėms energetinių priemonių ir t.t., tik neaišku po kiek laiko visa tai bus reikalinga...
Žinutė parašyta: 2008-07-05 14:14:02 | Nuoroda
hmm na kad labai čia sunku, tai ir pats iš pažystamų žinau.. bet kažin ar kur nors iš VGTU profesijų apskritai yra lengva.. jei išlėksiu tai išlėksiu, kitamet į žemkę varyčiau tada žemėtvarką bent jau baigt, bet jei anglų nenužudys tai tikiuos kaip nors ir šitą baigt:)
Žinutė parašyta: 2008-07-16 01:49:11 | Nuoroda
aš trečiuoju numeriuku ją parašiau:) jei į geodeziją ir aplinkos inžineriją nepatenku, tai manau tada būtent šitoj atsidurčiau:)
Žinutė parašyta: 2008-07-16 02:00:45 | Nuoroda
nu va parašiau antruoju numeriuku, jei ne tėvo įtaką tai gal ir pirmuoju būčiau įpaišęs ją, nu bet dabar tikiuosi kad į geodezija nepapulsiu ir atsidursiu čia ;D beja kokie jūsų stojamieji balai čia? aš tai kai chemijos nelaikiau, tai stoju su 15.67
Žinutė parašyta: 2008-07-16 02:11:34 | Nuoroda
Gitunia mane lygiai tokie pat jausmai dabar užplūdo.. dar ble ir brolis taip labai optimistiškai nuteikė, nes kad iš čia greičiausiai neišsikaptysiu;///(ir aš spjaunu per kairį petį tris kartus) šiaip jau pora metų kaip svajojau apie šią specialybę, kadangi paprastai į ją patekt nebūdavo taip jau paprasta kaip į kokias autimatikas ir valdymus įstot, tai teko ir nemažai praikaito praliet, kad stojamasis balas būtų pakankamas čia patekt, bet dabar vis labiau imu norėt papult į antrą vietą parašytą aplinkos inžineriją žodžiu nežinau kaip čia bus, bet my english is very bad
Žinutė parašyta: 2008-07-16 19:21:33 | Nuoroda
evan jep ir aš dėl to abejoju;/ nors pažėjus į stojančiųjų statitiką, tai geodezija priima 60 studentų, o vien pirmuoju numeriu įpaišė ją jau 83, antruoju 75. taigi viliuosi, kad tie kas ją pirmaisiais numeriais pasirašė turės virš 17.05 stojamąjį, bet abejoju tuo kažkaip;D žodžiu 23 dienos vakarą bus matyt džiaugtis, kad įstojau į aplinkos inžineriją ar save raminti, jog viskas ką aplinkiniai ir studijų.lt vartotojai prišnekėjo apie geodiziją kiek sutirštino spalvas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 22:12:02 | Nuoroda
hm aš lygiai taip pat kaip ir tu parašiau pirmasias specialybes ir dabar netgi mieliau rinkčiausi antrąja parašyta aplinkos inžineriją. Mano stojamieji balai: į geodeziją 17.05, į aplinkos inžineriją 15.67. kokie taviškiai?
Žinutė parašyta: 2008-07-19 21:27:36 | Nuoroda
Gitunia na dar neaišku kaip ten bus.. nepergyvenk dar:) aš irgi be chemijos į aplinkos inžineriją stoju. šiemet į ją net 110 norinčių priima taigi daug galimybių kad nepatekus į geodeziją pateksi ten. o vat man neptekt į geodeziją jau gali būt kėbloka, nors kuo toliau tuo vis labiau to noriu...
Žinutė parašyta: 2008-07-20 17:34:46 | Nuoroda
na nežinau. pagal lambo pateiktus duomenis tai į geodeziją priima 63 o į ją pirmu nr parašė 104, antru 91, į aplinkos inžinerija 110, ją pirmu pasirinko 69, o antru 68:) visgi patį traukia aplinkos inžinerija labiau negu geodezija ne vien dėl mokslo sudėtingumo ar lengvumo.
Žinutė parašyta: 2008-07-21 18:42:45 | Nuoroda
Gitunia pats darbas aplinkosaugininko man būtų įdomesnis:)
Žinutė parašyta: 2008-07-23 15:47:51 | Nuoroda
o aš neįstojau nes nepraėjau pro geodeziją;/// reikėjo nepagailėt tų 30 LT ir persiradaguot, nu bet jau ką padarysiu, nepatiks man ten kitąmet čia jau stosiu ir gal jau su chemijos egzu o jums tai visiems sekmės kas čia įstojot, pasisitenkit baigt nes papuolėt tikrai į labai gerą specialybę
Žinutė parašyta: 2008-07-23 16:32:01 | Nuoroda
aš 26 į vf. stojamsis balas 17,05:) rašiau geodeziją pirmuoju numeriu, bet paskui persigalvojau ir simpatijos perėjo į aplinkos inžinerijos pusę, bet ką padarysi pats kaltas kad pagailėjau 30 LT ir nepersiredagavau stojamosios tvarkos:) šiaip jei atvirai, tai ilgai svajojau čia įstot, jau gal pora metų, nuo tada kai brolis pradėjo dirbt geodezininku. tačiau kai prisiklausiau jo kolegų kokie sunkumai ten manęs lauktų, visas noras nuėjo velniop:) žožiu bus matyt, tikiuosi baigsiu, o jei ne tai nieko baisaus kitąmet varysiu jau į aplinkos inžineriją;D
Žinutė parašyta: 2008-07-23 17:12:53 | Nuoroda
aš tai Trakiškis, tai baraką kažin ar gausiu, nors dzin jei metelius pirmuosius atlaikysiu tai kitą met nuomuosius jau
Žinutė parašyta: 2008-07-24 00:46:56 | Nuoroda
hmm kiek žinau geodezijoj visad panelių netrūksta, nes tai nėra tokia grynai vyriška specialybė:)
Žinutė parašyta: 2008-07-24 02:23:39 | Nuoroda
yamas Manau ir VU griebia. Tiesiog į VU ir VGTU kiek skirtingos liaudys sustoja... Į VU pakankamai sunku įstot todėl ten ir įstoja pakanakamai protingi, gerai besimokę ir gerai egzus išlaikę abiturientai, tokiem aišku ir mokytis lengviau. VGTU gi yra tokios specialybės į kurias ne visad net norinčių susirenka tiek kiek buvo planuota jų priimti, taigi čia įstot gali visi kas netyngi (aišku ne į visas specialybes)... Taigi ir sustoja čia tokie kurie nesugebėjo tai matiekos išlaikyt, tai fizikos, o stoja į grynai tiksliųjų mokslų specialybes, tai kas be ko tokie ir verkia, kad nežmoniškai sunku...
Žinutė parašyta: 2008-07-24 17:14:14 | Nuoroda
hmm aš tai čia dėl anglų labiausiai pergyvenu... tos fizikos visos ir panašūs kiti tikslieji birzgalai man įkandami, bet vat su kalbom visada šūlioj būdavo vargo vakarienė...;//