Vartotojo baner pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 17:47:47 | Nuoroda
nu i hope so:) biškį lėvoka kad geodezijos ir kadastro katedra saulėtekį;/ tai man teks rytais nuo trakų traukinuku iki Vilniaus grūstis, o po to dar per visą Vilnių į sualėtekį;/// matyt teks trūlikuose ir traukiniuose mokytis, nes namuose nelabai spėsiu ;//
Žinutė parašyta: 2008-07-25 17:32:02 | Nuoroda
ir aš šen pridavinėjau:) didžiausios eilės tai prie švietimo aparato;D bet šiaip nelabai ilgai užsilaikėm, apsisukom per 1,5-2 valandas maždaug. beja kaip susidarė vaizdas tai žymiai daugiau žmonių būna iš ryto negu popietų, nes kai atvarėm buvo tikrai nemažos eilės, o kai jau išvarinėjom apytuštys koridoriai pasirodė;D
Žinutė parašyta: 2008-07-25 17:43:39 | Nuoroda
eeve atestatą, ten ji atšviečia ir dar kažkokį antspaudą ant atšviesto man rodos uždeda:) jei ne vgtu pastate pildei tai dar pasą ir šaukimo liudijimą atsišviest reik:) ten užpildai 3 ankentas, viena kurioje nurašai nuo paso, karinio liudijimo savo duomenis, kita kažkokia anketa kurią bilen kaip užpildžiau, tai buvo kažkokia apklausa apie tai kaip sužinojai apie VGTU ir atvirasias dienas, o paskutinis sutikimas kur bus reikalingas tavo stojamasis nr.;D
Žinutė parašyta: 2008-07-25 19:12:20 | Nuoroda
yamas šen čiūjų ir buvo pati aktyviausia diena, nes daug kas nori iškarto visus reikalus susitvarkyt, todėl ir eilės tokios:) čia vgtu dar dzin, bet draugai VU ryte dar ilgiau užsikamavo:)
Žinutė parašyta: 2008-07-25 19:18:02 | Nuoroda
beja kurie čia jau darėtės LSP, tai kokio dydžio fotkių reik? nes manosios kur studijom reikėjo jau pasibaigė, tai reiks per naują pasipozuot pažymėjimui...
Žinutė parašyta: 2008-07-26 23:52:40 | Nuoroda
kai nešiau dokumentus, paklausiau ar turiu galimybių gaut baraką kai gyvenu trakuose ir ar verta man pildyt prašymą.. tai atsakė, kad su vgtu bendrikais iš vis yra labai sunki situacija, gauna maždaug 10 studentų iš vienos katedros, aišku priklauso kaip manau čia ir nuo studentų kiekio, bet sakė ne visiems net socialiai remtiniems kartais vietų užtenka...;/
Žinutė parašyta: 2008-07-28 17:25:58 | Nuoroda
hm na kas negaus barako iš gyvenančių +-200 km nuo vilniaus tai aš net neįsivaizduoju kaip jums reiks suktis, nes jau ir butą susirast nebebus už prieinamą kainą lengva... Pats gyvenu 17 km nuo vilniaus, gal net net arčiau, nes kiek žinau atstumai skaičiuojami nuo pašto iki pašto. Betkuriuo atveju ne per toliausiai, bet kad pasiekt saulėtekį, man teks apie 6 nu geriausiu atveju prieš pusę 7 keltis, taigi kad tokiu metu atsikelt reiks atitinkamai ir miegot eit apie dešimtą...Taigi grįžus namo kokią 5-6 jau nebe tiek ir daug laiko mokymuisi lieka...
Žinutė parašyta: 2008-07-28 17:52:01 | Nuoroda
Gitunia, pilnai suprantu jus.. manau nenormali situacija.. bet turinčius kiek labiau pasiturinčius tėvus siūlyčiau iškart bandyt ieškotis buto. galbūt nuomotis ne vienam, o keliese... taip nemažai kas iš mano kraštų daro, tik kitas dalykas kad ir butą tame vilniuje už priimtiną kainą atrast nelegva...
Žinutė parašyta: 2008-07-29 23:30:21 | Nuoroda
[kamile] man tą patį pasakė
Žinutė parašyta: 2008-07-30 22:31:25 | Nuoroda
hmm na aš kai dokumentus nešiau tai bent jau dvi paneles įstojusias geodezijon sutikau:) su viena net sakiniu persimest pavyko, pasakiau kokių popiergalių dar trūksta;D beja kas nors jau yra pakūręs kokį bendrą chat'ą skype?
Žinutė parašyta: 2008-08-03 00:50:06 | Nuoroda
aš tai žinau kad ten tikrai nevažiuosiu, nors ir dviračiu iki ten numynt galėtau;D
Žinutė parašyta: 2008-08-30 21:25:52 | Nuoroda
Justinas, malonu:) tikiuos mūsų tvarkaraštį dar paredaguos, nes blemba ką man reiks veikt vilniuje ketvirtadieniais, kas antrą savaitę, per tą 8h pertrauką, tai niekaip nesugalvoju
Žinutė parašyta: 2009-06-13 00:20:51 | Nuoroda
Kovaldas. rašė:

Norėčiau sužinoti plačiau apie šias studijas :)

 Mokaus čia. Mokytis nelegva, daug darbų tenka atlikt, yra ir ne visai malonių dėstytojų, bet šiaip gyvent galima čia įstojus. Gerai tai kad galvos per daug pirmaisiais metais nekvaršina fizikiniai dalykai, kurie pasitaiko kitose vgtu techninėse specialybėse ir jau nuo pat pirmojo semestro pradedi mokytis profesinį dalyką, kai kitose specialybėse dar mokomi tik bendrieji dalykai.