Vartotojo Da_Master pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-05-30 11:24:33 | Nuoroda
Nebus ir ten ką veikt. Čia tik kažkoks baisus mitas kaip sunku, baisu, negera ir žiauru būna. Žinoma, jeigu pasiduodi visam tam spaudimui ir pats jau nusiteiki, kad ten tragedija kažkokia tavęs laukia tai matyt kažkas panašaus ir bus. Reikia suprasti kelis esminius dalykus. Pirma, kad iš esmės nuo tavęs paties ir tavo nusiteikimo, supratimo viskas priklauso. Tos visokios įskaitos yra išvis tik šiap pasižaidimas, kur nesvarbu ką ir kaip tu pasakysi, vistiek gausi tą įskaitą, o jeigu tau taip svarbu ten bus 8 9 ar 10, tai tada prašau, šikaliok ir tridaliok. Galų gale 4 ar 5, koks po velniais skirtumas, niekur tas pažimys nefiguruoja ir niekam jis nerūpi, jau nebekalbant apie 10kl įskaitą, kuri tik šiap, kad žinotumėt kas bus 12, o toj dvyliktoj irgi nieko nėra. Yra daug žmonių, kuriem tas skaičius yra labai svarbus, čia aš jau ne apie tas durnas įskaitas, apskirtai apie pažimį. Tokie net nesuvokia, kad jis iš esmės nieko nereiškia, jis dažniausiai net neatspindi kiek tu ir kaip moki. Niekad nekreipiau dėmesio į tuos skaičiukus, siūlau nekriept ir kitiem. Gyvenk ir mokykis sau, o ne tėvam, mokytojam ar ne dėl skaičiukų kažkokiam popiergaly, kurį vistiek numesi vos baigęs mokslo metus. Vienu žodžiu, turėk savo galvą ant pečių, blaiviai vertink situaciją ir pamatysi, kad čia viskas ištikrųjų gerokai paprasčiau nei atrodo ir kad čia apskritai nėra ko bijot. Sekmės tai darant .
Žinutė parašyta: 2008-05-30 11:26:03 | Nuoroda
Labai nustebčiau jeigu 15 balų neužtektų išlaikymui .
Žinutė parašyta: 2008-06-03 21:04:17 | Nuoroda
Neatsibodo dar jum vis tą patį per tą patį? Tie jau 'žinantys' tai tikrai juokingi, niekas čia nieko nežino, nes dar negali žinot, o spėliot tai nėra jokios prasmės, nes nieko tai nepakeis. Na nebent kas nors kokį nors prizą nori atspėjusiam įsteigti, tada įdomiau būtų ir aš paspėliočiau. Vienu žodžiu, nusiraminkit jūs vieną kartą ir vieni kitų nebenervuokit.
Žinutė parašyta: 2008-06-03 21:46:38 | Nuoroda
Balai matau vis kyla, todėl aš siūlau padiskutuoti, kas būtų jeigu pereinamasis balas būtų 50. Kaip manote, gerbiamieji, kiek tada neišlaikytų? Hm...
Žinutė parašyta: 2008-06-03 21:49:35 | Nuoroda
Nepyk, brangioji, bet aš esu įsitikinęs, kad jeigu jau per 12 metų neišmokai tai dabar greit per valandėlę nieko nebeišmoksi. Ką jau moki tą moki, o vistiek gi kažką moki. Nesikankink, eik atsigulk ar šiap ką nors malonaus paveik. Tas panikavimas ryt geriau parašyti tikrai nepadės, na bent jau aš taip manau ;].
Žinutė parašyta: 2008-06-03 22:04:59 | Nuoroda
O aš girdėjau, kad pereinamasis balas 50 bus, šaltinis patikimas, kažkoks bičiukas praeitam puslapyje rašė, iš nick'o visai toks patikimas atrodo, nematau kodėl turėčiau netikėti .
Žinutė parašyta: 2008-06-03 22:13:06 | Nuoroda
Aš nesuprantu kuo jum 50 netinka? Man atrodo masinei panikos bangai pats tas, o ir skaičius toks gražus, apvalus, pusė šimto, nesunku bus klykti jį lakstant. Siūlau apsistoti ties 50!
Žinutė parašyta: 2008-06-03 23:00:16 | Nuoroda
Dabar neturėdamas ką veikti perskaičiau visą jūsų diskusiją nuo pradžių iki galo, kiekvieną pranešimą ir tiesą sakant labai nustebau. Nustebau kokie jūs ištikrųjų esate kvaili ir kaip visiškai nesiorentuojate aplinkoje. Jokiais būdais nepasakyčiau, kad čia dvyliktokai kalba, tie kurie jau gali balsuoti ir šiap jau yra suaugę žmonės su visomis priderančiomis teisėmis ir pareigomis. Mane stebina jūsų bukaprotiškumas ir toks apgailėtinas panikavimas vos kam nors pasakius kažkokią nesamonę kaip kažkas kažką girdėjo, kaip mokytoja kažką pasakė ar padarė. Visoje diskusijoje, tiksliau pasiverkšlenime, nepamačiau NEI VIENO tikro argumento, visiškai nei vieno, visi kažkokias mistines istorijas pasakoja, ateivių ir kosminių laivų tik pasigedau skaitydamas. Pasaka apie darbą, kuris buvo įvertinti maksimalia taškų suma, o vėliau buvo atimta penketas balų, o po to kažkieno išmintingas žodis nuaidėjo, kad 52-iejų ir 47-ių vidurkis yra 25. Tai buvo taškų suma, kurią grėsmingasis pabaisa NEC'as (beveik Nesė [geras]) paliko vargšeliams vaikučiams. Baisu ir ne kaip kitaip, visiškas bukaprotiškumas. Žinokit baisoka, tikrai. Aš dabar matau ir suprantu kodėl taip garsiai kalbama apie studijų reformą, kodėl aukštųjų mokyklų dėstytojai vis kartoja, kad kasmet ateina vis bukesni ir bukesni studentai, kuriuos užuot pradėjus mokyti tai kas priedera, reikia priminti tai, ką jie jau seniai turi mokėti. Aš nesuprantu kaip jūs einate laikyti egzaminų, tų, kurie jums atrodo svarbesni už viską ir visiškai neįsivaizduojate nei kas ten vertina, nei kaip vertina, nei ką galų gale vertina. Panašu, kad nemaža dalis išvis dar nežino ką tas balas už egzaminą reiškia... Aš noriu užduoti vieną paprastą klausimą, kas jums povelniais yra? Nejaugi jūs tikrai esate tokie bukapročiai, visiškai neturintys savo nuomonės, besalygiškai bandos jausmui pasiduodantys padarai? Čia tik kažkoks kvailas egzaminas, kuris reiškia gerokai mažiau nei jūs visi galvojat. Ką jūs darysit kai jums gyvenime reikės savo galva vadovautis? Nejaugi visą laiką seksit iš paskos kažkokiai kvailai avinų bandai, kuri visiškai neturi jokios savo nuomonės, apskirtai nesupranta kur yra ir ką ji čia veikia? Atsakykit bent jau sau patiem... Negalvokit, kad aš čia koks pabaisa, jūsų piktojo priešo NEC'o pasamdydas blogietis ar šiap koks tipelis, kuris nekenčia jūsų visų. Aš lygiai toks pat dvyliktokas, laikiau tą patį Lietuvių egzaminą, kuris man buvo egzaminas kaip egzaminas. Nei jam ruošiausi kažką labai nei ką. Niekad nebuvau geras literatas, jokių superinių rašinių ar interpretacijų niekada nerašiau. Apskritai Lietuvių kalba niekada nebuvo mano stiprioji pusė. Tačiau manau, kad užduotys buvo kaip užduotys. Seniai jau buvo žinoma kokios jos bus. Buvo pavyzdinės užduotys, bandomoji sesija, pilotiniai egzaminai. Suvokimas kaip suvokimas buvo, jis ir turi būti sudetingesnis, nes tai juk valstybinis egzaminas. Jis neturi būti visiems lengvai suvokiamas ir į jį negali visi gerai atsakyti. Ar jūs išvis žinote kaip sudaromos užduotys ir kokie joms yra reikalavimai, teisėjai jūs? Tikrai nesuprantu ir negaliu pateisinti tų, kurie čia visą mėšlą pila ant NEC'o, mokytojų, švietimo sistemos, galų gale juokingiausia ant visos valstybės. Jūs pažiūrėkit į save, į savo nesamones, kurių čia prirašėte. Man atrodo, kad būtų labai dėsninga, kad visi šitie profesioriai, kurie puikiai žino kame čia bėdos, kokie klausimai čia blogi, kokie jie turėtų būti, neišlaikytų. Manau tai būtų puikus pavidys, kad egzamino užduotys buvo geros. Aš rimtai abejoju ar tokie turi išlaikyti, jau nebekalbant apie gerą išlaikymą. Kas čia būtų, jei apskirtai aplinkoje nesiorentuojantys, tokie kaip didžioji dalis jūsų, imtu ir gerai išlaikytų. Patys gi pagalvokite, paskaitykit diskusiją nuo pradžių... Aš neabejoju, kad bus daug tokių, kurie parašė viską puikiai, atsakė į daugumą pasak jūsų nelogiškų ir nesamoningų klausimų ir susirinks puikius balus. Aš esu visiškai įsitikinęs, kad problema tikrai ne užduotyse, jos visiems vienodos buvo, o jeigu apskirtai suprastumėt kam tas egzaminas reikalingas ir kaip jis veikia, tai apskritai tokių durnų diskusijų nebūtų nei kvapo. Problema ta, kad dauguma jūsų tikrai neesat verti jokių gerų balų ir netgi jeigu juos ir gausite, tik todėl, kad kiti dar labiau neverti jų. Vienu žodžiu, dar karta siūlau pažiūrėti į save ir tik tada pulti kaltinti kitus. Dabar jūs tik bandote nusiplauti, tai tikrai negarbinga, sakyčiau žema, bet taip juk paprasčiau, ar ne? Neblogą rašinuką čia parašiau, laiko ir noro tikrintis klaidų nėra, todėl gal labai nepyksit, jeigu bus nemažai tokių. Tiesiog pasakiau SAVO nuomonę. Dabar galit mane paimti ir viešai pasmerkti už tai, kaip nors išgyvensiu gal ;].
Žinutė parašyta: 2008-06-03 23:17:23 | Nuoroda
Man toks vaizdas, kad čia penktokų forumas kažkoks, kur vaikai po pradinės mokyklos baigimo įspūdžiais dalinasi. Baikis jūs vieną k. jau rimtai užknisa tokias nesamones skaitinėt. Tais obuoliais kur ant pečių nešiojat pabandykit pasinaudot, o ne tik klausykit ką ten kas sakė...
Žinutė parašyta: 2008-06-04 00:02:09 | Nuoroda
That's right, theres no reason for such a panic. Wait until the exam is finished, and you'll see that there was nothing to worry about
Žinutė parašyta: 2008-06-04 00:07:46 | Nuoroda
Ir perlaikant reikės surinkti nebe 30% galimų taškų kaip kad dabar reikėjo, o 70% visų įmanomų, ką jūs į tai? P.S. Čia patikimi šaltiniai, jeigu ką, abejot neverta
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:25:57 | Nuoroda
Pas mus tai komedija buvo. Klausymas iškart užstrigo, mokytojos panikuot pradėjo, pasikvietė direktorių ar ką ten tokį, tas ten kažką pagrabaliojo, sako nukeliam klausymą į egzamino galą ir pradedam nuo skaitymo. Pradėjom nuo skaitymo, padarėm viską. Vieni baigė užduotis daryti dar likus daugiau nei visai valandai iki numatyto klausimo. Pats labai neskubėdamas padariau viską likus 40min iki klausymo. Tai tada smagiai sau sėdėjom suoluose ir laukėm. Priklaukėm, tada paklausėm... Dėl pačio egzamino tai nežinau, egzaminas kaip egzaminas. Labai abejoju dėl savo e-mailo, nes juodraštyje parašius per ilgas gavosi, trumpinant išmetus keletą sakinių toks labai jau lėkštas ir primityvus gavosi, dar pribraukiau tai vaizdelis toks nekoks turėtų susidaryti vertintojui tik atsivertus. Antrą rašinį rašiau apie Prancūziją. Truputį apie Paryžių parašiau, apie daug pasaulinio lygio muzieju, senas šalies tradicijas, naktinį gyvenimą, tokie buvo mano argumentai kodėl aš ten noriu. O dabar mėnesiuką luktelėti reikės ;].
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:42:23 | Nuoroda
Klausymo antroje dalyke tikrai buvo galima/reikėjo daugiau nei vieną žodį įrašyti, sąlygoje labai aiškiai buvo parašyta. Dėl žodžių skaičiaus rašiniuose tai e-mail'e parašiau 135 žodžius (5-iais per daug), o antrame 163 (tilpau į limitą). Mokytoja ir mum sakydavo, kad per daug žodžių - minus balai. Geriau jau ji būtų buvus teisi, nes besistengdamas įtilpti į tuos limitus gerokai apkarpiau savo rašinių juodraštinius variantus, dėl ko nukenėjo pastarieji, ypač e-mailas. Dėl šito šiap reikėtų kokių nors vertinimo instrukcijų pasiieškot ir pažiūrėt.
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:51:16 | Nuoroda
Per bandomąjį surinkau 37 ar tai 39, neatsimenu jau tiksliai .
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:57:54 | Nuoroda
Oj klausymo tai tikrai neatsimenu kaip sužymėjau. Atsimenu pirmo skaitymo dalyje, kad du kartus B raidę pažymėjau (du paskutiniai langeliai), du kartus A ir po kartą B su C. Dar C viena buvo ir pavizdyje .
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:59:09 | Nuoroda
Norėjau pasakyti, po kartą D su C .
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:03:00 | Nuoroda
[quote="deSpiTe_":35f4sv6m]o kur apie futbolo komandas,tai ats A gal paraset?[/quote:35f4sv6m]Kaip ir ne. A tai buvo komandos atributika, kurios autorė neleistų dėvėti savo vaikams, nes tai jos nemėgstama komanda. Jai pačiai patinka C komanda, o jos vaikams B. Manau atsakymas turėjo būti B.
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:07:26 | Nuoroda
Nemanau, kad pavyks atsiminti kur ką kas rašė. Bent jau aš tikrai neatsimenu, todėl vargu ar pavyks čia pasižiūrėt kaip gerai ar nelabai sekėsi.
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:14:10 | Nuoroda
Manau, kad už temos suvokimą prarasim taškus, tie kas rašė apie vietą, kurią norėtumėte aplankyti. Tiesa aš įvade rašiau, kad toje vietoje jau esu buvęs kartą ir mane ten labai traukia apsilankyti dar kartą ir tada argumentus kodėl vardinau. Mažu kaip nors praslysiu, nors matyt, kad vistiek prarasiu už temos suvokimą , jeigu toks aspektas yra vertinime, o aš neabejoju, kad yra.
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:20:22 | Nuoroda
[quote="Lina777]Beje, pasakykit man kvailelei kaip šitam forume reikia cituot nerandu niekaip [/quote] Rankiniu būdu, t.y. nusikopijuoji tekstą, tada jį atsakymo rašymo langelyje apskliaudi Quote kodu, arba pažymėjusi tejstą tiesiog spaudi Quote mygtuką .