Vartotojo Da_Master pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:21:17 | Nuoroda
Heh, po tavo nick'o antrų kabučių nepadėjau ir nesigavo. Kaip bebūtų dabar puikiai matosi kaip tai reikia daryti .
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:29:37 | Nuoroda
[quote="nonsense_":ykp06k0z]iš teksto žodžius kur suieškot tai tikrai rašiau extinction.. hm.. diversity dar atrodo, emissions. Na, bet šita dalis man ne per labiausiai sekasi, tai kažin ar gerai čia [/quote:ykp06k0z]Atsimenu, kad tikrai rašiau emissions, dar atsimenu, kad trečioje eilutėje rašiau habitat, dėl kurio labiausiai ir abejojau. Kitoje dalyje taip pat liko THE BEST SOLUTIONS . O kaip sužymėjau likusius gerai nepamenu, nes neatsimenu visų galimų pasirinkimų. Lina777, nėra už ką ;]
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:40:06 | Nuoroda
Fizikos VBE šįmet užsiregistravo laikyti 3443 kandidatai. O taškų bus galima surinkti 200, rodos. Užduotyse 100 taškų, bet visi taškai dauginasi iš dviejų, nežinau kodėl taip, bet jau porą metų taip ir rodos, kad ir šįmet šitaip turi būt. Kaip bebūtų, jokio skirtumo čia dėl to.
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:52:44 | Nuoroda
resident tai šiap gyventojas, tai aš taip ir parašiau atrodo, bet abejojau dėl daugiskaitos vienaskaitos, tada nusprendžiau, kad čia žodis neturintis daugiskaitos ir palikau resident (rodos). Dar buvo prieš jį rodos kažkas iš ko aš padariau owners (rodos). Pirmas atsimenu, kad worse buvo, gale unusual taip pat. eilinis1, owns a telephone comany - man irgi šitas liko.
Žinutė parašyta: 2008-06-04 14:56:38 | Nuoroda
Parašiau apie vietą, kurioje norėčiau apsilankyti. Tiesa, rašiau, kad jau kartą buvau ten ir dar kartą labai norėčiau aplankyti. Įtariu, kad už temos nesuvokimą kokį taškelį kitą nuims .
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:02:40 | Nuoroda
E-mail'as - formal. Nuo normalaus formal letter skiriasi tuo, kad turi būti labai glaustas ir pateikta tik svarbiausia informacija, aiškiai ir glaustai. Tie kas prirašė po 200 žodžių e-mail'e iškart parodėt, kad nežinot to. Nors greičiausiai tik po tašką už tai prarasit, na ir natūraliai klaidų daugiau pridasryt ilgesniam tekste pridaryt galėjot.
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:09:32 | Nuoroda
[quote="rand":384jvtjz]Kas per 'turn', niekaip neatgaminu tokios vietos [/quote:384jvtjz] Aš irgi ;]] Man dar įdomu kaip bus, jeigu spellingo klaidos, pvz klausymo antroje dalyje žinau, kad tikrai viena žodį neteisingai užrašiau, raides vietomis sumaišiau ir dramatically rodos tik su viena l rašiau. Įdomu kaip tada, palieka pusę taško ar žiūri kaip į visiškai neatsakytą?
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:11:34 | Nuoroda
A, dbar suprantu apie ką jūs. Rašiau turn into.
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:26:26 | Nuoroda
Further, views (sugebėjau parašyti wievs ), language, heritage su dar vienu žodžiu priekyje rašiau, entertaments, findings, stages, power, multi-ethic (abejoju dėl šito). Daugiau dabar neatsimenu. Fainding nėra tokio žodžio, bent jau mano Anglonas neranda, su Finding viskas ok - radinys, taip ir turėjo būt . Dalinosi jie ten savo radiniais apie vieni kitų kultūras .
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:37:56 | Nuoroda
Lygiai taip pat galėjo būt ir "The placeI like going to"
Žinutė parašyta: 2008-06-04 15:56:44 | Nuoroda
Tuoj įdėti turėtų uždutis, galėsim klausimą visą paskaityti. Iš pavadinimo formuluotės tai tikrai panašu, kad reikėjo apie vietą, kurioje patinka lankytis ir kodėl, bet aš kažkaip paskaičiau užduotį ir į tą pavadinimą visai dėmesio nebekreipiau .
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:00:43 | Nuoroda
[quote="kristina0822":30qm2q2m]as tai su rubais rasiau : tv presenter's mother vaikysteje renge ja "girly" tevas stilistas savo sunu rengia senoviskai, nes tokie rubai yra "special" ta motina kur niu jorke pirko dukrai "wonderful tops" ta dizainere vaikysteje rengesi "smart clothes" ddizainres, dukra perka pati "eccentric clothes" ta dizainere, kuri turi 2 dukras , nuo 16 metu jos yra "rather independent" vsio[/quote:30qm2q2m] Sutinku dėl "girly", "special", "wonderful tops" ir "rather independent". Nesutinku su "smart", pasirinkau "casual" ar koks ten buvo. Ir taip pat nesutinku dėl eccentric. Mama nustabo, kad jos dukra renkasi kaip jai pasirodė pilkus "dull" drabužius, o ne eksentriškus, kaip kad ji mėgsta.
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:04:12 | Nuoroda
Bent jau užduočių sulaukti reikia...
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:10:05 | Nuoroda
Heh, aš eisiu istorijos laikyt du metus jos visiškai nesimokęs. Valstybinį kas be ko . Šiap iš bendro išprusimo visada kažką parašau, gal ir šįkart ką nors parašysiu. Pačiam netgi įdomu ką galima parašyti visiškai to dalyko nesimokius, ne tik egzaminui nesiruošus, tačiau ir mokykloje nesimokius apskirtai. Jeigu ir neišlaikyčiau jokios tragedijos nebūtų, nes penktas egzaminas čia man bus. Tai vat, tiesiog pasibandyt eisiu, žiūrėsim kas gausis ;]]
Žinutė parašyta: 2008-06-04 16:19:03 | Nuoroda
O man kalikulos panda patinka, tokia soti ir laiminga atrodo. Dėl nieko sau galvos nesuka, tiesiog vieną iš anksto atidirbtą judesiuką kartoja ir gerai jai viskas ;]]
Žinutė parašyta: 2008-06-04 19:44:25 | Nuoroda
Nu o ką mes čia žinom. Gi tik ištaisius visus darbus paaiškės pereinamasis balas, o nuo jo ir priklauso kiek tau taškų reikės tam, kad išlaikytum. Dabar atsakyti į tavo klausimą neįmanoma, o be to, tu gi ir pats nežinai kiek tų balų surinkai ir kiek ištikrųjų gerai tu parašei. Niekas nežino. Tai vat, reikės laukt rezultatų kaip ir visiems.
Žinutė parašyta: 2008-06-04 20:08:32 | Nuoroda
[quote="baboonza":33f8wtix]mano manynu, 2 variante lisinenge 2 uzdatyje reikejo tik VIENA zodi irasyti [/quote:33f8wtix] Kopijuoju tiesiai iš užduočių lapo: You may use more than one word.
Žinutė parašyta: 2008-06-04 20:31:02 | Nuoroda
O nebus oficialiai pranešta kada jau tai bus galima daryti?
Žinutė parašyta: 2008-06-04 20:34:13 | Nuoroda
Kreipimąsi rašiau, žinoma, Dear, Sir/Madam. Man įdomiau kaip jūs įvardinot tą studentą/studentę. Aš rašiau he/she, him/her ir pan. Dėl to šiek tiek abejojau, bet nesugalvojau kaip kitaip rašyt. Kaip jūs rašėt, klausdami informacijos apie juos?
Žinutė parašyta: 2008-06-04 20:38:28 | Nuoroda
Bent keletas mano draugų lietuvių interpretacijas užsirašė ir nežino kaip dabar bus. Teoriškai turi anuliuoti, dėl anglų nežinau, jeigu pranešei tai galbūt bus viskas gerai, tikriausiai atskirtai tikrins darbą kaip nors tiesiog.