Vartotojo Muf pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:20:12 | Nuoroda
Medix rašė:

em tikejaus apie 70, gavau 97, so nop nerasysiu :D

 Gerai tau, aš tikėjaus virš 90, gavau 70 :D

Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:25:01 | Nuoroda
indzia rašė:

ei o ziurekit iki kada galima nesti prasymus? ir ar yra skirtumas dabar jau nesti ar paskutine diena? Nebutu taip kad maziau sansu tureciau jei nunesciau veliau? :) p.s. rasau cia, nes tikiuosi greiciau atsakymo sulaukti :D

 Nėra skirtumo. Internetu iki Liepos 7d, į rankas iki Liepos 18d, berods.

Žinutė parašyta: 2009-07-06 04:37:58 | Nuoroda

Daug jūs tikitės ;D Aš 18.04 humanitariniuose svajot turbūt net negaliu :|

Žinutė parašyta: 2009-07-06 17:37:44 | Nuoroda

Na, o kokių tau trūksta? Man atrodo, kad čia visi yra :)

Žinutė parašyta: 2009-07-06 17:58:03 | Nuoroda

Na gal ir visai nieko specialybė, bet nestoju vien dėl dėstytojų VU :)

Žinutė parašyta: 2009-07-10 13:26:52 | Nuoroda

Panevėžyje išleistuvių vakarą aptemdė abiturientės mirtis

www.lrytas.lt/-12472199161245312886-panev%C4%97%C5%BEyje-i%C5%A1leistuvi%C5%B3-vakar%C4%85-aptemd%C4%97-abiturient%C4%97s-mirtis.htm

 

R.I.P. :\

P.s. pas mus šiandien išleistuvės:)

Žinutė parašyta: 2009-07-11 21:35:38 | Nuoroda

Labiausiai patinka folk metal, pagan metal, heavy metal, folklorinės, o šiaip klausau visko :)

www.youtube.com/watch?v=KisOaZwJOJM

Žinutė parašyta: 2009-07-12 19:09:47 | Nuoroda

Gerai, dabar taip Nepykit, jei kas jau ir kartojo ar ką, skaičiau kažkada tas taisykles, bet taip ir neįsiskaičiau, ką ten reikia man atnešti, kopijas ar ne, vienu metu viską ar atskirai, pirmiau pervesti pinigus ar vėliau ir t.t.? Dėkui labai. Beje esu vaikinas, taigi reikia Šauktinio liudijimo, taip?

Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:24:40 | Nuoroda

Kiek supratau tai reikia asmens tapatybės kortelės ir jos kopijos, atestato ir atestato kopijų, ir čekio. O Šauktinio liudijimo nereikia, nes taisyklėse parašyta, kad (jeigu reikia) ir jis duodamas tik tada, kai stoji į universitetą.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 13:54:37 | Nuoroda
torquoise rašė:

na tai jau galiu kaip ir pradet verkt su savo 19.16...shit. 

 Bereikalo Su 19.16 manau tikrai į mokamą įstosi.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 20:38:31 | Nuoroda

Kur galima būtų pažiūrėti kainas, pasakyčiau

Žinutė parašyta: 2009-07-15 17:29:02 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
zzmogeliukas rašė:

3500 prasymu skaicius i teise kazkaip privercia sunerimt :D                                                                         Praitais metais buvo tik apie 2800.

 Kokie 3500 prasymu? Kol kas i teise vf nl yra apie 2000.

 Kiek as ziurejau, tai vien MRU apie 2000 yra. O dar juk VU ir VDU yra.

 Tas tai taip. Šiemet visi karštligiškai veržiasi į MRU. Tikiuos, kad jie naivūs ir jų balai <19. Nes kitaip man reikės pildyt kolegijų sąrašą ;?

 Tada man belieka uzmirsti teise. Tavo balas dar pakankamai aukstas. Turetum tikrai istoti jeigu ne i VU, tai i MRU tikrai. O manes jau tikriausiai laukia pedagoginis.

 O koks tavo balas - nepamenu? Dabar jau svajoju tik apie MRU. Laikysiu špygas net miegodamas!

 Mano tik 19,24. Jeigu si skaiciuokle gera. O as visada norejau MRU.

 Jau čia su 0,2 pridėtu, ar ne? Nes kažkur radau, kad rašei 19, 04. Vistiek manau, kad turėtume į MRU praslyst... Kažkas išsigimėliško būtų, jei taip neatsitiktų

 Tai pagal jus ta studijos.lt balų skaičiuoklė neprideda to 0,2? Bet juk duoda pasirinkti metinį balą :o

Žinutė parašyta: 2009-07-15 17:36:47 | Nuoroda
jauniklis rašė:

7. Istorija lygtais - daugiausiai ish istorijos gavau egzo tj nafik neparashyt(gailiuosi kad archeologijos neparashiau dar :))

8. Politikos mokslai - neidomi ciuju specialybe bet su mano egzais labai daugiau ko ir nepasirinksi,

 Kokie egzų balai stojant į istoriją? ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-15 17:43:03 | Nuoroda
jauniklis rašė:

uz tavo bishki geresni :D nedaug, bet geresni :) mano anglu tik mazhesnis :)

 Ech, konkurentas :D Tikiuosi įstosi kurnors iš tų aukščiau.:)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 19:39:00 | Nuoroda
edita.va rašė:

visokių tėvų būna, visokių ir reūikia.: )) džiaugiuosi, kad maniškiai visiškai nesikišo į mano egzaminų rinkimąsi ir stojimų planavimą. na ta prasme neaiškino stok ten ar ten. ai, va vienintelis dalykas dėl kurio mama primygtinai patarinėjo, tai kad nestočiau į pedagoginį. pati pedagoginį išsilavinimą turi.:DD ir močiutė sakė kad į pedagoginį nestočiau, nes sakė, kad jai būtų gaila tų vaikų kuriuos mokinčiau.:D o kadangi manęs ir pačios pedagogės karjera visai netraukia, tai su jom ir nesiginčijau.:DDD

 O kuom blogai VPU? Ten juk tik mažas procentas baigusiųjų pedagogais tampa.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 19:56:46 | Nuoroda
Mr. 3ko rašė:

Dilema. Turiu tris variantus. Istorija, politikos mokslai, viešasis administravimas. Pagal balus (metiniai pažymiai: IST 9, MAT 7), greičiausiai tik į realią VF vietą istorjoje pretenduoju (kalba eina apie VDU)? Istorija yra tai, prie ko širdis dabar labiausiai linksta, tačiau jokiu būdu ne prie pedagoginio darbo. Kokia jūsų nuomonė apie istoriją kaip pradinį kelią į šiuos aukščiau išvardintus dalykus? Labiausiai politikos mokslai. Kokių dar dalykų galima mokytis po istorijos (nepasinaudojus ištęstinių studijų galimybe)?

 Mano labai panaši situacija į tavo, istorijos metinis 9, o matematikos 7. Taip pat galvoju apie istoriją:) Nors dabar gailiuosi, kad nesirinkau informatikos arba fizikos VBE, manau su ja perspektyvų daug :P

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:14:08 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
edita.va rašė:
Kaffeeklatch rašė:
 
Man atrodo, aš nesutikau tokių išvis :D

 kas keisčiausia, kad va kiek tokių garantuotų savo įstojimu esu sutikus tiek jų visų rezultatai toki ne itin blizgantys.:DD

 Ai jo, tiksliai :D Su 15+ yra garantuotų savo įstojimu xD

 Tikriausiai tokie nesėdi studijos.lt forume, nes iš tiesų, paskaitinėjus šį forumą nors ir su 20+ pradedi jaudintis :)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 20:18:48 | Nuoroda
edita.va rašė:
Muf Muf rašė:
Kaffeeklatch rašė:
edita.va rašė:
Kaffeeklatch rašė:
 
Man atrodo, aš nesutikau tokių išvis :D

 kas keisčiausia, kad va kiek tokių garantuotų savo įstojimu esu sutikus tiek jų visų rezultatai toki ne itin blizgantys.:DD

 Ai jo, tiksliai :D Su 15+ yra garantuotų savo įstojimu xD

 Tikriausiai tokie nesėdi studijos.lt forume, nes iš tiesų, paskaitinėjus šį forumą nors ir su 20+ pradedi jaudintis :)

 o tavo 20+?: ) tikiuosi nerašai pirmoj vietoj teisės vu?:DD

 Ne ne, tik kaip pavyzdį daviau, gali nusiraminti :D

Žinutė parašyta: 2009-07-15 21:30:15 | Nuoroda
edita.va rašė:
Muf Muf rašė:
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
zzmogeliukas rašė:

3500 prasymu skaicius i teise kazkaip privercia sunerimt :D                                                                         Praitais metais buvo tik apie 2800.

 Kokie 3500 prasymu? Kol kas i teise vf nl yra apie 2000.

 Kiek as ziurejau, tai vien MRU apie 2000 yra. O dar juk VU ir VDU yra.

 Tas tai taip. Šiemet visi karštligiškai veržiasi į MRU. Tikiuos, kad jie naivūs ir jų balai <19. Nes kitaip man reikės pildyt kolegijų sąrašą ;?

 Tada man belieka uzmirsti teise. Tavo balas dar pakankamai aukstas. Turetum tikrai istoti jeigu ne i VU, tai i MRU tikrai. O manes jau tikriausiai laukia pedagoginis.

 O koks tavo balas - nepamenu? Dabar jau svajoju tik apie MRU. Laikysiu špygas net miegodamas!

 Mano tik 19,24. Jeigu si skaiciuokle gera. O as visada norejau MRU.

 Jau čia su 0,2 pridėtu, ar ne? Nes kažkur radau, kad rašei 19, 04. Vistiek manau, kad turėtume į MRU praslyst... Kažkas išsigimėliško būtų, jei taip neatsitiktų

 Tai pagal jus ta studijos.lt balų skaičiuoklė neprideda to 0,2? Bet juk duoda pasirinkti metinį balą :o

 skaičiavau su šita skaičiuokle tai man rašė 19,44, o kai skaičiavau pati pagal formulę tai gavosi 19,64, nu tai reiškiasi, kad čia šita skaičiuoklė biškį chimičija.: )) bet kažkaip džiugina mane šiti chimičijimai.:DD va jei paaiškėtų kad reikėtų 0,2 atimt..:DD blem atrodytų šūdas tie 0,2 balo, bet kai dabar tai jie kiek apramina.: DD

 Man tai ir su šia skaičiuokle ir pagal formulę skaičiuojant tiek pat gaunas :)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 21:39:23 | Nuoroda
edita.va rašė:

o kiek tau matematikos išėjo? ir kokiu lygiu?: )

 Teisingai viskas, atsiprašau, teisėje +0,2 prisideda, aš sumaišiau su istorija, ten man neprisideda nieko :) O matematikos 7 A lygiu.