Vartotojo ramiai! pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:57:48 | Nuoroda
edita.va rašė:

dabar užduosiu durną klausimą., pasiruoškit: kurią valandą kitą trečiadienį bus skelbiami rezultai, ta prasme kur įstojom?: D

 15?

Praeitais metais taip bent buvo.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 14:25:53 | Nuoroda

Geriausia viskuo iš anksto viskuo pasirūpint. O tie kas į VU įstos ir važiuosit į saulėtekį, tai siūlau ne tik kopijas pasidaryt, bet ir atestato kopiją pas notarą patvirtint, nes tikrai reikės, o ten eilės labai ilgos.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 14:37:13 | Nuoroda

O koks KB? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 15:09:13 | Nuoroda

O kur stojai?

Žinutė parašyta: 2009-07-16 15:23:36 | Nuoroda
adirgnI rašė:

y MRU finansu ekonomika,

2. KTU ekonomika

3. VDU ekonomika

4. VU ekonometrija

5. VU finansu ir draudimo ekonomika

6. MRU teise

7. LZUU ekonomika

as tai noriu is triju pirmu nors y viena, aisku y pirma svajone... :(

 Nebus taip, kad niekur neįstosi iš savo sąrašo. Nepergyvenk. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 15:46:59 | Nuoroda
adirgnI rašė:

taip ir maniau... :) tai va kad as ziopla klaida padariau ir dar lb gailiuosi... :(

 Gailėkis tada, kai ir per pakartotinį stojimą nepateksi kur nori. O dabar dar nėra ko gailėtis, nes nieko nepraradai. Ir pati negali žinoti ar suklydai ar ne.

 

Baikit tą šūdų bingo ir marš atostogaut iki trečiadienio.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 10:35:03 | Nuoroda

Jį gali ir pati pasiskaičiuot. koks skirtumas.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 16:44:39 | Nuoroda

Visose srityse trūksta tiesiog protingų, kultūringų žmonių.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:23:42 | Nuoroda
torquoise rašė:

prisipazinkit kas rase i tspmi mokamai, ir su kokiais balais?:D 

 Aš rašiau antru, į jį ir tikiuosi įstot. KB 18,06.

Žinutė parašyta: 2009-07-18 12:59:51 | Nuoroda
V3rSus rašė:
siestaa rašė:
ramiai! rašė:

Visose srityse trūksta tiesiog protingų, kultūringų žmonių.

 bet as tai neisivaizduoju, kaip padidinti procenta tokiu zmoniu musu Lietuveles visuomeneje

skatinti , kad  protingi ir kulturingi zmones gimdytu daugaiu vaiku?  stai butent tokie visai neskuba tais vaikais apsikrauti, arba prisigimdyti ju iki kaklo...

 pagrindinė problema, tai kad daugiavaikės šeimos asocijuojasi su asocialumu, t.y. kai šeima gyvena iš pašalpų, neretai girtaujama, vaikų nepriežiūra ir pan. Labai neprestižas turėti daug vaikų, čia kaltas lietuvių provincialumas.

 Ouč, ooou. Man už kelių sav. gimdyt. Ir nors studentai, bet ne asocialūs, ne iš pašalpų gyvenam, negirtaujam, visas salygas turim ir vargo nematom.

 

Aišku, požiūris į "apsikrovusius vaikais" ir jaunus tėvus visada buvo ir liks nekoks.

Žinutė parašyta: 2009-07-18 13:33:04 | Nuoroda
V3rSus rašė:
ramiai! rašė:
V3rSus rašė:
siestaa rašė:
ramiai! rašė:

Visose srityse trūksta tiesiog protingų, kultūringų žmonių.

 bet as tai neisivaizduoju, kaip padidinti procenta tokiu zmoniu musu Lietuveles visuomeneje

skatinti , kad  protingi ir kulturingi zmones gimdytu daugaiu vaiku?  stai butent tokie visai neskuba tais vaikais apsikrauti, arba prisigimdyti ju iki kaklo...

 pagrindinė problema, tai kad daugiavaikės šeimos asocijuojasi su asocialumu, t.y. kai šeima gyvena iš pašalpų, neretai girtaujama, vaikų nepriežiūra ir pan. Labai neprestižas turėti daug vaikų, čia kaltas lietuvių provincialumas.

 Ouč, ooou. Man už kelių sav. gimdyt. Ir nors studentai, bet ne asocialūs, ne iš pašalpų gyvenam, negirtaujam, visas salygas turim ir vargo nematom.

 

Aišku, požiūris į "apsikrovusius vaikais" ir jaunus tėvus visada buvo ir liks nekoks.

 na manau, kad neturi dar 5 vaikų, todėl tikrai neasociali :D čia aš bendrai apie lietuvių stereotipinį požiūri į daugiavaikes šeimas.

 Žinok nebūtinai tik į daugiavaikes. Kai tau 20 ir ruošiesi tapt tėčiu/mama, tai irgi pakankamai rimtas skandalas. Ypač todėl, kad visi tave laikė gabiu/gabia ir niekuomet nepriiminėdavai kvailų sprendimų. O tuo tarpu vaiką, net jei jis ir planuotas, tokiame amžiuje (nors 20 ir neatrodo taip mažai) laiko kvailyste, pasaulio pabaiga, ateities "praradimu" ir t.t.

Kita vertus, daug atvejų ir pateisina tą "ateities praradimo" spėjimą. Tai, kas dažniausiai įvyksta vėliau ir sudaro tą bendrąją nuomonę apie jaunus tėvus.

 

Taip, 5 vaikų aš neturiu ir nesiruošiu tiek turėti. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-18 16:12:10 | Nuoroda
Kayen rašė:
Frostpwnz rašė:

o koks skirtumas, baigsi aukstaja ir 70% kad eisi gatviu sluot.

Possitive attitude

 Jei iš pradžių gatves šluosi, o po to kažko pasieksi - nieko tokio. Bet jei baigsi gyvenimą gatvių šlavimu - ...

Žinutė parašyta: 2009-07-18 16:14:36 | Nuoroda
Muuuu rašė:

O aš norėčiau penkių vaikų ir didelės šeimos. Nematau čia nieko blogo ir asocialaus. :))

 

 @ramiai!

Laukiesi leliaus? Kaip miela! :)) Linkėjimai ;***

 Nieko ir nėra asocialaus. Mano buvusi grupiokė iš 9 vaikų šeimos. :) Bet tokiai šeimai reikia daug drąsos ir užsispyrimo. Čia ir vieno laukiant rūpesčių oo.

Ačiū už linkėjimus. :))

Žinutė parašyta: 2009-07-18 16:18:32 | Nuoroda
Muuuu rašė:
siestaa rašė:

 as noreciau dvynuku arba trynuku

 Dėl dvynukų labai džiaugčiausi - mažiau vargo, nes du per vieną gimdymą :)) Bet ne kiekvienai porai lemta susilaukti dvynukų. :)

 Gimdymas tai gimdymas, bet pagalvojot kaip prižiūrėt du naujagimius po to. :D

Man įtarė dvynukus pačioj pradžioj, bet paaiškėjo, kad tik pasirodė. Išsigandom net :D

Žinutė parašyta: 2009-07-18 16:47:36 | Nuoroda

Bus berniukas. :)

O šiaip labai džiaugiuosi, kad dabar, o ne trisdešimties. Kaip sakoma, viskam savas laikas. Tik vieniems tas laikas anksčiau, kitiems vėliau. Aš manau, kad  labai patogu man bus paaugint mažiuką kol studijuosiu, o tada ir vaikas didesnis ir darbui galima daugiau laiko skirti. :) Ir dar 30 nebus :DD

Žinutė parašyta: 2009-07-20 17:56:18 | Nuoroda

Siūlau nebekreipti į jį dėmesio.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:30:01 | Nuoroda
Bailey rašė:

Muu, studijuoju dabar viename, bet tik antrakursė būsiu, tad sumąsčiau dar į veiną papildomai įstoti, visgi, laiko per daug nesuvalgo, tad manau,kad bus tik į naudą.

Taip, nėra to blogo,kas neišeitų į gerą, akimirkos jauduliukas ir noras sužinoti, bet ta nežinia mane dar labiau kompromituoja, tad aš už ją. ( Taip kalbu,kol rami )

 O ką studijuoji? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 12:17:05 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Būtų jėga, kad taip rytoj atsiverti lamabpo.lt ir parodai tiems tėvams, kad į pirmą įstota :)) Atsikvėptų.

 Na, ryt galėsi tai ir padaryt. :)

 

O kada paaiškės? Popiet?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 12:48:11 | Nuoroda
Daniq rašė:

Gal pasiūlysit, ką dar veikt kelias valandas ? ;D

 Gal reikia eit filmą kokį pažiūrėt :>

Aš pati jau nervintis pradėjau :>>

Žinutė parašyta: 2009-07-22 12:51:33 | Nuoroda

Jei galėčiau, tai tikrai rūkyčiau.

 

Nieko, aš pasiruošusi šventę švęst, manau viskas bus gerai.