Vartotojo ramiai! pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-13 11:52:26 | Nuoroda

Siūlau pirma gaut krepšį, tada siūlau mokytis ir išsilaikyt tuos du metus.
O tada gal jau nebekils kvailų klausimų.

Žinutė parašyta: 2009-07-13 12:08:47 | Nuoroda

Kas mokėsi japonų ir kinų, sakė, kad nėra taip jau sunku.

 

Beje, ispanų, prancūzų ir italų labai tarpusavyje maišosi. Mėginau mokytis isoanų ir prancūzų vienu metu, tai po to teko "atidėt" ispanų, nes pradėdavau maišyt žodžius ir gramatiką.

Žinutė parašyta: 2009-07-13 18:37:41 | Nuoroda

235

Žinutė parašyta: 2009-07-14 11:05:20 | Nuoroda
Antony rašė:

parašiau politikos mokslus. vis tiek jeigu neįstosiu, tai į filosofiją turėčiau

 Kiek matematikos turi?

Žinutė parašyta: 2009-07-14 11:08:24 | Nuoroda

19,5 tai man atrodo įstojai į VF.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 11:21:42 | Nuoroda

O tu žinai kiek į vf padavė tokių kaip aš? Tiesiog kad nepraleistų šanso, nors KB tikrai vf vietai gauti "neneša". :)

 

Baikit kakot plytom.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 11:24:29 | Nuoroda

Labai laukiu 22d., pažiūrėsim ar jūsų prognozės pasitvirtins. Na, aš į mokamą pataikysiu, o tai ne problema. Juk net nežinojau iš pradžių, kad vf vietas ištęstinėse dalins.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 16:03:34 | Nuoroda
torquoise rašė:

na tai jau galiu kaip ir pradet verkt su savo 19.16...shit. 

 ;DD

Žinutė parašyta: 2009-07-15 16:11:30 | Nuoroda
Spash rašė:

Tie kas rašė prašymą internetu ir nešėt registruoti dokumentus, iš jūsų prašė kvito? Nes aš mokėjau internetinės bankininkystės būdu, o ten kvito tai negausiu... 

 Prašė, pasakiau, kad viską pildžiau internetu ir per el. bankininkystę mokėjau, kad jokio čekio neturiu.

Pasižiūrėjo, pas juos matėsi, kad pinigai gauti ir jokių problemų nebuvo. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 16:24:25 | Nuoroda

;DDDDD

Žinutė parašyta: 2009-07-15 21:28:13 | Nuoroda
bembinas rašė:

Mr.LAzy.

Nesikarsciuok tu gal, as taves balvonu nevadinau, tad ir man neaiskink koks as esu ir ka as turiu sakyt. Tavo elgiasys visiskai nediplomatiskas, tad relax, stok i tuos politikos mokslus, tai gal ismoksi pagarbos kitam zmogui, o dabar tavo nuomone suxs:D O siaip realiai matosi zmogus parinasi del to, kad as ji prasvieciau ir pasakiau tiesa apie tuos mokslus.Jei netiki mano zodziais tai ir netikek, as nezadu irodinet kiekvienam sutiktam degradavusiam zmogystai. Tiksliau tarent, cia tavo pasirinkimas, gali gyventi uzsidejas rozinius akinius .

Del mero? apie mera kalbejau, nes kazkoks, kaip tu sakai- balvonas minejo, kad viena is zmogaus baigusio politikos mokslus sritis yra meras. Tai juokis, nesijuok, bet as jo zodzius  perfrazavau, o ne tavo .

Realiai tu pats bent zinai kas yra diplomatas, nes susidarau ispudi, kad ne. As nesakiau, kad politikos mokslu diplomas yra sudas, bet sakiau, kad tuo diplomatu gali buti ir baiges beleka kita, ir tarkim baiges teise turesi daugiau sansu juo patapti, negu, kad baiges politika.Is to ir isauga, kad tie tavo politikos mokslai nera tokie perspektyvus, kaip kad tau atrodo, cia galbut tu tik taip noretu, bet sorry, kad turiu nuvilt.LEISK PAKLAUSTI, KUR TU TA SAVO POLITIKOS DIPLOMA PANAUDOTUM, KAD JISAI BUTU PRIVALUMAS PRIES KITUS AUKSTOJO MOKSLO DIPLOMUS?? O del asmenybes tobulejimo, mastyk realistiskai, nes velgi toj teisej per 4-5m. patapmi daug labiau issilavines ir mastantis zmogus nei tuose politikos moksluose.Ne, negiriu as tos teises, cia tik kaip 1 is daugelio pavyzdziu paemiau.

Dar karta atsibusk.Matosi esi silpnas zmogus, kuris nemoka skaityti ir suprasti kitu nuomones.Pirma kulturos pasimokink, po paskuj apie diplomatus galvok, nes tokiu kaip tu niekas ten isskestomis rankomis nelaukia.

 Pagaliau! Bent vienas žmogus vožtelėjo Mr. Lazy dėl kultūros stokos. Ačiū Tau.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 21:50:39 | Nuoroda

4500, bet išeis mažiau per metus, nes ištęstinės. )

Žinutė parašyta: 2009-07-16 11:28:45 | Nuoroda
torquoise rašė:

 

ai uztad idomu gyvent kaip butu..;D svarbu istot tik.

jau +-3000 norinciu i 235 vietas... liko 2dienos...jauciu iki reg. pabaigos isaugs iki 3500 o gal net 4000 :D 

 Tie, kas parašė kokiu 15 nr. ne taip jau ir nori. :D
Geriau pirmus du, tris žiūrėk. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 11:59:52 | Nuoroda
Miss_G rašė:

Dar karta paklausiu nesamones, nes labai nenoriu ieskoti po visa tema. Kai nesi atestata tai reikia tesiog paprasta jo kopija ir viskas? Jokiu notaru? :D

 Notaro patvirtintos kopijos reikės įforminant priėmimą universitete. Bet ten dažniausiai sėdi notarai ir tvirtina. :) Eilės tik labai ilgos.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 12:40:18 | Nuoroda

O tu į NL?

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:07:50 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Aš kažkodėl nerimauju. Gailiuos, kad parašiau tik šešis pasirinkimus, pirmuoju vargiai įstoju. Dabar tik MRU dar teikia vilties.

 O ką rašei?

Nemanau, kad tau yra ko nerimauti, tavo rezultatai geri. :)

 

Aš visi6kai nesijaudinu, o gal net derėtų, nežinau. Visgi stoju į TSPMI, o balas neaukštas. Bet pasižiūrėjus į studijų pasirenkamumą, atrodo, kad neįmanoma man į ištęstines neįstoti.

 

Atsibodo jau laukt. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:09:57 | Nuoroda
vaje rašė:

jei įstosim, kaip sužinot?  laiškus gausim? ar patiems reikia ieškot internete?

 lamabpo.lt suvesi prašomus duomenis ir pamatysi

Beje, jei nurodei el. paštą, tuomet dar ir laiškelį turėtum gauti. O šiaip, manau galima sužinoti ir paskambinus į universitetą.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:10:56 | Nuoroda

Beje, kas dar nenešėt siūlau į VU KHF pamėgint, buvau, labai greitai viską sutvarkė. Bet gal dar ir todėl, kad prieš tai internetu registravausi. :}

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:18:21 | Nuoroda
EzoTao rašė:
ramiai! rašė:
EzoTao rašė:

Aš kažkodėl nerimauju. Gailiuos, kad parašiau tik šešis pasirinkimus, pirmuoju vargiai įstoju. Dabar tik MRU dar teikia vilties.

 O ką rašei?

Nemanau, kad tau yra ko nerimauti, tavo rezultatai geri. :)

 

Aš visi6kai nesijaudinu, o gal net derėtų, nežinau. Visgi stoju į TSPMI, o balas neaukštas. Bet pasižiūrėjus į studijų pasirenkamumą, atrodo, kad neįmanoma man į ištęstines neįstoti.

 

Atsibodo jau laukt. :)

 VU Teisę pirmoj vietoj ;)

 Įstosi, gi 150 vf. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:29:49 | Nuoroda

Šiaip tai teisybė, farmacija jau prarado savo romantiką. Vaistinės pardavėjas, štai kokia profesija laukia. Nebent turit daug gabumų ir užsispyrimo.