Vartotojo Sandrittta pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-27 17:33:42 | Nuoroda
ak.fak rašė:

Na, aš apskritai kalbu, dar prieš tą "lygių sintezę" taip buvo - kas antri metai sunkūs egzai, net apie PUPP tą galima pasakyt  :) O kad lygiai sujungti, man rodos, mūsų dalią neabejotinai  tik lengvina tatai :D   

 PUPP speju pernai buvo lengvieji? :D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:33:35 | Nuoroda
ak.fak rašė:

Palyginus su 2008 metais ir 2009m. PUPP ( imant bendru mastu) buvo lengvesni 2008m.  :) Nors, man ameniškai, pernai nebuvo sunkūs ;D kaip Tau?  

 man irgi nebuvo sunkus, bet tikrai ju kazkodel bijojau nors visi sake kad ten juokai  va atsimenu tik teksto suvokimas kiek sunkesnis pasirode, bet is jo pradus tasku vistiek pavyko bendra 10 gaut.. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 23:31:03 | Nuoroda
ak.fak rašė:
Sandrittta rašė:
ak.fak rašė:

Palyginus su 2008 metais ir 2009m. PUPP ( imant bendru mastu) buvo lengvesni 2008m.  :) Nors, man ameniškai, pernai nebuvo sunkūs ;D kaip Tau?  

 man irgi nebuvo sunkus, bet tikrai ju kazkodel bijojau nors visi sake kad ten juokai  va atsimenu tik teksto suvokimas kiek sunkesnis pasirode, bet is jo pradus tasku vistiek pavyko bendra 10 gaut.. :)

 Šauniai Tu čia. O tekstas, man rodos, buvo Hessės, tad nieko nuostabaus :D 

 nu jo man juokas eme kai i kas antra klausima neisivazdavau koks ats ir saudziau is oro :D po egzo kieme daugiau nieko nebuvo girdeti is desimtoku, kaip tik koks nesamoningas tekstas :DD tai bijau ir prognozuot koki perliuka mums dvyliktoj klasej per egzus pakis

Žinutė parašyta: 2010-07-28 20:06:25 | Nuoroda
666666 rašė:

Tas Puppas tas pats kas kontrolinis,nes juk viska taiso jusu mokytojai,tdl velgi nieko nereiskia tas pazimys.Bent jau pas mus lietkiu balus siektiek pakele visiem.

 Mes ir nesakom, kad kazka labai reiskia. Cia labiau jis kaip supazindinimas su abituros egzaminais, kad mazdaug pamatytume kaip viskas vyksta ir patiem ramiau butu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-30 14:42:29 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:

kai pamaciau kol KB i medicina siemet tai dingo noras miegot kazkaip ;D

 o koks kb siemet? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-30 20:14:19 | Nuoroda
Neringa rašė:
Žalia rašė:

Kuo toliau, tuo vis dažniau stengiuosi save nuteikt, kad egzaminai tik papraščiausi žinių patikrinimai, kaip kad buvo 10 klasėj

 Kai buvau 11 klaseje ir maciau dvyliktokus tai mane toks siaubas apeme, jaudinausi atrodo nemaziau nei jie,bet kai paciai atejo egzaminai, nei pries viena nesijaudinau:) Tik atrodo taip baisu (kai man taip sakydavo netikejau) :D

 mes irgi netikim

Žinutė parašyta: 2010-07-30 22:48:52 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
Sandrittta rašė:
Ace Of Spades rašė:

kai pamaciau kol KB i medicina siemet tai dingo noras miegot kazkaip ;D

 o koks kb siemet? :)

19.18 maziausias i VF :))

 

 vaje

Žinutė parašyta: 2010-08-02 14:37:26 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Smagiau taikoje. Gyvenau ten,gyvensiu ir dar metus. Tik matau,kad jūs nežinot, jog Taika bus remontuojama ir į ją leis gyventi studentams tik vassario mėnesį, o iki tol taikiečiai turės glaustis buvusiame kolegijos bendrabutyje, kuris yra šalia taikos bendrabučio,tačiau įspėju,kad jis yra gana kritinės būklės,nebent per vasarą aptvarkys. Bet manau galima pakentėti 3.5 mėnesio,kad vėliau būtų galima įžengti į naujai suremontuotą Taiką :)

 o kokie pokyciai bus kazin po remonto? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-02 21:41:20 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Na, kai kalbėjau su valdytoja,tai sakė,kad bus sutvarkyti kambariai, tualetai, vonios ir virtuvės. Galbūt nebebus 4viečių kambarių, nes 4 gyventi sunku(iš patirties sakau). Galbūt atnaujins ir baldus..Būtų šaunu. Manau per puse metų turėtų nemažai ką pakeisti..

 kitais metais planuoju i vdu stot, tai dziugu kad bukle pageres :) o ten tos vonios, tualetai tai kiek ten ju yar aukste, kaip ten jos paskirstytos, ar nebuna rytais eiliu? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-02 22:54:54 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Ne. Vonia ir tualetas blokui. O bloke du kambariai. Dvivietis ir trivietis,arba dvivietis ir keturvietis. Taigi viena vonia ir tualetu naudojasi 6 arba 5 žmonės :) Aišku pats blokas juos ir valosi. Jei palaikai tvarką,tai maudytis vienas malonumas :)

 o tai visai neblogai :) speju smagiai ten gyvenat :)

Žinutė parašyta: 2010-08-02 23:43:44 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Žiūriu, naujieji sociologai nustebę, kad labai mažai vf vietų šiemet skyrė šiai specialybei. Tai jūs džiaukitės, nes pernai vf vietų buvo tik 9.. Nors  stojimo balas buvo mažesnis,bet ir vietų buvo labai mažai.. Tačiau mūsų įstojo virš 70 :)

 rimtai buvo tik 9 vf vietos? tai tu studijuoji sociologija kaip suprantu? :)

 

Žinutė parašyta: 2010-08-03 11:07:49 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Turbut neverta klausti, kas laikysit si egzamina :D Kaip manote, ar po treju (jei neklystu) gan lengvu (daugelio nuomone) matematikos VBE verta tiketis sunkaus egzamino?

manau, kad labai sunkaus nedes, nes b lygiai kartu :)

Žinutė parašyta: 2010-08-03 11:10:11 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Taip, tik 9 vietos.. Na bet nieko. Kadangi aš įstojau,kur norėjau,tai ne taip gaila ir mokėt.. Taip aš sociologiją mokausi :)

 Tai jo be to ir kaina nera labai didele :) na ir kaip studijos? ar idomios paskaitos? ar sunku mokytis? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-03 14:30:14 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Na kaina kaip kaina.. O mokytis man labai patinka,dėstytojai puikū, nors buvo keli ir nelabaai faini.. :) O mokytis,žinoma, yra ką ir nemažai.. :) Galiu įspėt,kad daug skaityt reiks :)

 o kaip su stipendijom? jaciu jau reik gerai paart norint gauti? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-03 16:38:04 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Na pasistengt reikia.Matai man tos stipendijos nelabai aktualu kolkas, nes moku už mokslą, todėl į jas pretenduot negaliu. Bet šiaip pasistengus įmanoma viskas :)

 Keista, nes sitam puslapy, skilty klausk vdu kazkdas klause ar gali vnf pretenduot i stipendijas ir atsake,kad gali..:) tai kaip cia dabar yra nebesuprantu...

Žinutė parašyta: 2010-08-03 23:39:47 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Mes stipendijos gaut negalim,nebent gal vienkartinę.. O du metus,jei tavo balas 8 ir daugiau,o tu moki užmoklslą,tai stipendijos negausi..

 Aisku dabar :)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 00:03:57 | Nuoroda

Aj va dar norejau paklaust ar yra ten kur kokia valgykla? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 00:21:10 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Yra profkės vlgykla,ten kartais kasnors eina,bet šiaip gaminamės patys :)

 na ir kuo dazniasiai minta studentai? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 11:53:17 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

O kas netingi,tas pasidaro valgyt įvairiai. Bet kaip ir dauguma studentų, geriausias maistas bulvės, nors aš daugiau ryžių valgydavau :)))) Kai skubi, tai ir darai tokį maistą, bet jei yra laiko,tai galima pasidaryti kažko rimtesnio :)))

To Agytukas: Jo,pagrinde visi fakultetai centre,taip pat ir manasis. O GMF jau ant kalnelio,vileikoj. Nesu ten ne karto buvus :)

 o ten pvz kokius puodus ar keptuves reik savo turet, ten nebuna virtuvej? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 14:28:02 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Žinoma,kad savo.. :) Nelabai ir būtų malonu naudotis bendrais indais..

 Tai jo :D aciu, kad atsakei i visus klausimus, smagu, kad vdu studentai tokie malonus :)