Vartotojo Sandrittta pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-04 17:39:28 | Nuoroda

o Baltijos bendrabuti pirmakursiam kiek girdejau sunkiau yra gaut? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-05 17:05:30 | Nuoroda
chouu rašė:

aha,o tarkim kokie baldai buna barakuose? stalas,lova ir viskas?

 spintos dar  :)

Žinutė parašyta: 2010-08-06 14:24:07 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Apgyvendina ne KTU, o veterinarijos akademijos bendrabutyje  :)

 o tas bendrabutis toli nuo vdu? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-07 15:11:47 | Nuoroda
Nerek. rašė:

Sveiki. Gal kas žinot, koks šiemet vf  žemiausias balas ir vnf  žemiausias balas su kuriuo buvo įmanoma įstot.

 Pries tai kazkas minejo, kad i vf maziausias 18,1.

Žinutė parašyta: 2010-08-09 18:35:53 | Nuoroda
Mantas666 rašė:

I vf per papildoma istojau su 17.78.

 Saunu, sveikinu :) o cia per antra ar per trecia stojima? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-09 20:48:39 | Nuoroda
Mantas666 rašė:

Papildomas yra paskutinis, tai butu trecias :)

 Geras pasiseke:) o pavyzdziui gali taip but, kad tie kurie gavo aukstesnius balus bet per koki pirma stojima istojo  i mokama, uzpildo dokus viska, o po to per papildoma stojima kitas zmogus istoja i vf taciau su mazesniu balu nes atsilaisvino vieta? tikiuos suprasit ka cia surezgiau :D

Žinutė parašyta: 2010-08-10 14:49:16 | Nuoroda

Tai tarkim mano kb didesnis, o kito butu mazesnis ir as mokaus vnf o kitas su mazesniu mokos vf..kazkokia nelogiska sistema :) bet jei uzpildau mokamam dokus, tai po to galiu dalyvaut kituose etapuose?

Žinutė parašyta: 2010-08-11 12:36:07 | Nuoroda
Mantas666 rašė:

Nezinau. Kituose etapuose gali pasisekt istot kur anksciau negalejai, bet gali palikt ir be nieko arba su mokamu. As perdaug situo dalyku nesidomejau, geriau su LAMA pasnekek :)

Aj as cia tik taip domiuosi, man stojimai dar tik kitamet :) o tu iki to papildomo stojimo nesirasei sutarciu su jokiu univeru? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-11 21:59:27 | Nuoroda
_Iveta rašė:

Vajergau,  jus jau rimtai apie egzaminus galvojat? as iki paskutines dienos nesuvokiau, kad 12oje klaseje esu ir kad jau tuoj tuoj egzaminus laikysiu :D bet manau kad visai neblogai man pasiseke, maziau nervuokites ir TIKRAI patariu- nieko "nekalkit", nes per jauduli viska pamirsit.. logiskas mastymas padeda, tas tai tikrai :)

 o as tik galvoju kaip reiks ta istorija iskalt :DD man tie egzaminai jau pradejo naktim sapnuotis, syrit pabudau ir pagalvojau kaip gerai, kad cia tik sapnas :D

Žinutė parašyta: 2010-08-12 16:45:13 | Nuoroda
_Iveta rašė:
Sandrittta rašė:
_Iveta rašė:

Vajergau,  jus jau rimtai apie egzaminus galvojat? as iki paskutines dienos nesuvokiau, kad 12oje klaseje esu ir kad jau tuoj tuoj egzaminus laikysiu :D bet manau kad visai neblogai man pasiseke, maziau nervuokites ir TIKRAI patariu- nieko "nekalkit", nes per jauduli viska pamirsit.. logiskas mastymas padeda, tas tai tikrai :)

 o as tik galvoju kaip reiks ta istorija iskalt :DD man tie egzaminai jau pradejo naktim sapnuotis, syrit pabudau ir pagalvojau kaip gerai, kad cia tik sapnas :D

 Jokiu kalimu! Ypac su istorija, tikrai! Kaip pataria, skaityt skaityt ir skaityt, nors pati nieko neskaiciau, tik saltinius dariau, oj kiek dariau, bet man idomu buvo, tad sunku ir nebuvo :) Istorija turi suprasti, kas kaip vyko ir del ko vyko, o ne tik zinot sausus faktus, manau, siu metu egzaminas tai puikiai irode, kad sausi faktai nieko gero neduoda :) o ir datu nekas tebuvo...

 tai reik melstis, kad mastymas per egza nepavestu :D o skaityt tai skaiciau nemazai, ypac pries kontrus :) dar meteliai vieni :)

Žinutė parašyta: 2010-08-12 20:51:57 | Nuoroda

ar zmogus, kuris mokos vnf gali gauti stipendijas uz gera mokymasi? 

Žinutė parašyta: 2010-08-13 16:13:22 | Nuoroda
AušraL rašė:
Sandrittta rašė:

ar zmogus, kuris mokos vnf gali gauti stipendijas uz gera mokymasi? 

 10. Skatinamosios stipendijos skiriamos geriausiems studentams, studijuojantiems valstybės
finansuojamose vietose, atsižvelgiant į studijų rezultatus.

 

 

 gaila :)

Žinutė parašyta: 2011-03-01 00:05:20 | Nuoroda

Sveiki.Ar jau yra zinoma kiek kokiai specialybei bus skiriama krepseliu ateinanciais mokslo metais?

Žinutė parašyta: 2011-03-04 17:15:41 | Nuoroda

o kuriam laikui buna pasirenkami tie B C D grupiu dalykai?vienam semestrui? :)

Žinutė parašyta: 2011-03-05 23:59:27 | Nuoroda

patariu rinktis tai kas pati domina ir tai ka gal but geriausiai sugebetum..tau pati perspektyviausia specialybe bus tokia kuria tu megsi, tada jausies kaip zuvis vandeny ir daug daugiau pasieksi, nei budamas tokioj kur niekas nedomins ir dirbsi tik del pinigu..

Žinutė parašyta: 2011-03-07 14:20:37 | Nuoroda
AušraL rašė:
Sandrittta rašė:

o kuriam laikui buna pasirenkami tie B C D grupiu dalykai?vienam semestrui? :)

Taip dalykai renkamiesi semestrui :)

C dalykai yra privalomi - jų nepasirinksi, tai tavo specialybiniai, kurie taip pat keičiasi, kas semestrą.

 Aisku :) o pavyzdiui kai pasirenki kokia nors kalba mokytis, tai cia irgi smestrui? ar cia tik pagrindai ismokomi ar toliau ir vel galima ta pacia kalba rinktis gilinimui?

Žinutė parašyta: 2011-03-07 22:51:16 | Nuoroda
Turka rašė:

1 semestras - 1 lygis :) Nežinau ar visų kalbų, bet bent jau mano kalbos yra 4 lygiai, t.y 2 metai

 aciu :)

Žinutė parašyta: 2011-03-16 13:52:00 | Nuoroda

Sveiki.gal kas esate pasirinke gretutines studijas?ar labai padideja kruviai?ar nepasidaro per sunku? ir siaip galit pasakyt savo pamastymus sia tema :)

Žinutė parašyta: 2011-03-23 23:53:05 | Nuoroda

Nejaugi nieks?

Žinutė parašyta: 2011-03-27 14:39:17 | Nuoroda
apsikabinkim rašė:

Labas vakaras, fainas universitete :) į ką atsižvelgiama skiriant bendrabutį? Ar tiesa, kad nuo ateinančių mokslo metų VDU turės naują bendrabutį, skirta mums, būsimiems pirmakursiams? Litexpo studentės taip sakė, tikiuosi nemelavo :)))

 man irgi butu labai idomu suzinoti :)