Vartotojo aurete pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-04-10 10:34:58 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

O,olimpiadininkai;) sveikinu! 9-10kl dalyvaudavau, dabar jau nebeima :D echh. smagu visai būdavo.

 Tai dar nėra ko čia sveikint. Neaišku kaip ten seksis

Žinutė parašyta: 2010-04-10 18:19:40 | Nuoroda
Saulee rašė:

Vat kaip taisiklingai suformuluot klausima:

your friend's choice of profession/field of studies/ job

description of the chosen job

personal qualities needed for the job

 Dėl niekų ginčijatės, bet į klausimą žmogui taip niekas ir neatsakė. Aš taip tai taip formuliuočiau:

What profession you are going to choose in a future?

Coud you describe your chosen job?

What personal qualities are needed for this job?

Žinutė parašyta: 2010-04-12 16:03:11 | Nuoroda
bambukaz rašė:
aurete rašė:
bambukaz rašė:
aurete rašė:
bambukaz rašė:
aurete rašė:
Alanas rašė:

As pats esu is Siauliu, tai pas mus 1 vieta uzeme 85 taskai.

 

As pats asmeniskai surinkau 69 tsk bus likau 6-as berods.

 Tai +-10 tašku manau ir nuo vertinimo labai priklauso. Manau mano darba labai palankiai vertino mokytoja

 Kažin kada programa bus ar kažkas tokio? :) nes skaitymo, kuris bus vėliau už ist olimpiada, jau yra. Kažkaip man atrodo istorijos olimpiada dideliu organizuotumu nepasižymi :)

 Aš irgi dienotvarkės laukiu, bet gali būti, kad pasirodys tik maždaug savaitei iki olimpiados likus.

 Tai vistiek šioje savaitėje jau turėtų pasirodyti :)

 Nepasitvirtino tavo nuomonė, nes dar nėra tos dienotvarkės

 gal pamiršo organizatoriai apie ją: D

 Kai virš šimto knygų sąrašo tai nepamiršo sudaryt, o dienotvarkę jau mat sunku jiem parašyt

Žinutė parašyta: 2010-04-12 16:05:10 | Nuoroda

Užuojauta visiems vargstantiems. Nors ir man kuo toliau, tuo mažiau malonumo teikia tie uždaviniai.

Žinutė parašyta: 2010-04-13 16:50:26 | Nuoroda

Tai sėkmės visiems rytoj (kai kam poryt)

Žinutė parašyta: 2010-04-14 10:25:42 | Nuoroda

Aš irgi katik grįžau po iskaitos. Labai gerai sekės. Pasakojau, kaip konkursai skatina domėtis gimtąja kalba, kad pati dalyvavau respublikinėj olinpiadoj tai komisijai nieko kito ir neliko kaip didižiausią balą parašyt

Žinutė parašyta: 2010-04-14 10:27:07 | Nuoroda
ugniss rašė:

na va įskaitą kalbėsiu pirmą dieną ir pati pirma. žiesim kaip čia bus ;D

 Aš irgi taip pat

Žinutė parašyta: 2010-04-14 16:11:25 | Nuoroda
ingree rašė:

Aurete, o jau iš karto balą jums pasakė? ;o

 Nepasakė tiksliai, bet kai baigiau kalbą mokytoja sakė, kad viskas aišku dėl pažymio ir klausimų nebeturi. Tai taip supratau, kad parašė 20 taškų, o tai aišku bus 10

Žinutė parašyta: 2010-04-15 15:45:40 | Nuoroda

Mano klasėj irgi daug kas 10 gavo, nes mokytoja buvo rimtai prispaudus pasiruošt

Žinutė parašyta: 2010-04-15 15:49:05 | Nuoroda
Laura18 rašė:
Caramel90 rašė:
aurete rašė:
ugniss rašė:

na va įskaitą kalbėsiu pirmą dieną ir pati pirma. žiesim kaip čia bus ;D

 Aš irgi taip pat

 aš irgi :D mokytoja guodė, kad atkalbėsim savo ir viskas, bet vis vien psichologiškai sunku nusiteikti :D tai kaip planuojat ruoštis? 

 As irgi eisiu pati pirma pirmaja diena :DD Bet gal taip ir geriau, nes maziau nervu kainuos :)

 Aš irgi džiaugiuos, kad pirma eisiu

Žinutė parašyta: 2010-04-15 15:53:19 | Nuoroda
Frenlee rašė:
aurete rašė:

Užuojauta visiems vargstantiems. Nors ir man kuo toliau, tuo mažiau malonumo teikia tie uždaviniai.

 Aurete, jei nori į FDM, tai tokiu atveju matematiką reik tiesiog MYLĖT, nes pirmus metus mokysies tik ją, na ir dar šiektiek informatikos.:)

 Tai gal universitete bus įdomesnių uždavinių, nes dabar jaučiu, kad tą patį per tą patį sprendžiu ir jau mažai betobulėju ir taip labai nuobodu

Žinutė parašyta: 2010-04-15 19:25:20 | Nuoroda
Frenlee rašė:
aurete rašė:

As tai siuliciau nelaikyt jei tikrai nera didelio noro, nes bus labai sunku ruostis ir mokytis, kai galvosi, kad gal neprireiks to rezultato egzamino.

 Universitete bus daugiau įrodymų nei uždavinių, bet patys uždaviniai tikrai įdomesni:)

 Nepaguodei

Žinutė parašyta: 2010-04-15 19:28:18 | Nuoroda
ingree rašė:

Daug čia mūsų, einančių pirmą dieną ir dar patys pirmi :)

Prisijungiuuuu.

 Galėsim po įskaitos net statistika suvest kaip pirmiem sekės

Žinutė parašyta: 2010-04-18 19:02:13 | Nuoroda
Smeterling rašė:

Kaip sekasi ruoštis egzaminui? nebedaug ir laiko liko..

Kiek valandu į diena skiriate matematikai?

 Kaip kurią dieną. kažkur 1 ar 2. Bet kartais būna kad ir 4 kai įdomių uždavinių turiu Nejaučiu kaip laikas bėga kai sprendžiu kanors

Žinutė parašyta: 2010-04-18 19:23:56 | Nuoroda

Klausimas MIF studentams: ar apsimoka gyventi bendrabutyje (žemėlapyje pažiūrėjau, kad jis gana toli) ar geriau ieškotis buto arčiau MIF. Koks maždaug kainų skirtumas gaunasi?

Žinutė parašyta: 2010-04-18 19:27:10 | Nuoroda
Majamm rašė:

Sveiki visi:)

Kiek vidutiniskai per diena skiriate laiko istorijai? ar kiekviena diena taip nuosekliai mokinates?

Kuriose temose jauciates stipriausiai, kuriose silpniausiai?

 Aš tai daug neskiriu, nes mokytoja dažnai duoda konspektus ir sako, kad egzaminas ne olimpiada ir daug skaityti nebūtina. Svarbiau suprasti.  Manau stipriausia esu XX amžiuje, nes dabar jį mokomės ir nieko nepamiršau dar.

Žinutė parašyta: 2010-04-18 20:45:05 | Nuoroda
bambukaz rašė:
aurete rašė:
Majamm rašė:

Sveiki visi:)

Kiek vidutiniskai per diena skiriate laiko istorijai? ar kiekviena diena taip nuosekliai mokinates?

Kuriose temose jauciates stipriausiai, kuriose silpniausiai?

 Aš tai daug neskiriu, nes mokytoja dažnai duoda konspektus ir sako, kad egzaminas ne olimpiada ir daug skaityti nebūtina. Svarbiau suprasti.  Manau stipriausia esu XX amžiuje, nes dabar jį mokomės ir nieko nepamiršau dar.

 Na taip. Sutinku. kaip sekėsi olimpiadoje? :)

 Neblogai. 37 likau. Saugiai per viduriuką. Mokytoja patenkinta liko tai ir man gerai kaip visai ne istorikei. O tau kaip? Kas olimpiadoje labiausiai patiko? Kaip filmas?

Žinutė parašyta: 2010-04-19 14:29:18 | Nuoroda
bambukaz rašė:
aurete rašė:
bambukaz rašė:
aurete rašė:
Majamm rašė:

Sveiki visi:)

Kiek vidutiniskai per diena skiriate laiko istorijai? ar kiekviena diena taip nuosekliai mokinates?

Kuriose temose jauciates stipriausiai, kuriose silpniausiai?

 Aš tai daug neskiriu, nes mokytoja dažnai duoda konspektus ir sako, kad egzaminas ne olimpiada ir daug skaityti nebūtina. Svarbiau suprasti.  Manau stipriausia esu XX amžiuje, nes dabar jį mokomės ir nieko nepamiršau dar.

 Na taip. Sutinku. kaip sekėsi olimpiadoje? :)

 Neblogai. 37 likau. Saugiai per viduriuką. Mokytoja patenkinta liko tai ir man gerai kaip visai ne istorikei. O tau kaip? Kas olimpiadoje labiausiai patiko? Kaip filmas?

 41 likau :D panašiai :) šiaip rezultatu irgi ganėtinai patenkintas :) o filmas tai kžn :) pradžios nemačiau, tik gala tepamačiau, bet komjaunuoliams skirtas jis :D kas patiko.. :) ai nžn. Patiko pats šaltinių ir testo rašymas, nes šiaip nieko gero nebuvo. o tau? 

 O tai net aplenkt tave sugebėjau taškeliu kokiu Dėl filmo tai kokias 20min stengiaus suprast apie kurį laiką jis, nes kažkokia neaiški pradžia buvo (gal gerai, kad nematei). Seime visai patiko pasivaikščiot, nes nebuvau buvus tai yra dabar nors kuo pasigirt klasiokams Šiek tiek gaila, kad vakare kambary su kambariokėm prasėdėjau ir su daugiau žmonių nesusipažinau...

Žinutė parašyta: 2010-04-20 10:49:21 | Nuoroda
bambukaz rašė:
aurete rašė:
bambukaz rašė:
aurete rašė:
bambukaz rašė:
aurete rašė:
Majamm rašė:

Sveiki visi:)

Kiek vidutiniskai per diena skiriate laiko istorijai? ar kiekviena diena taip nuosekliai mokinates?

Kuriose temose jauciates stipriausiai, kuriose silpniausiai?

 Aš tai daug neskiriu, nes mokytoja dažnai duoda konspektus ir sako, kad egzaminas ne olimpiada ir daug skaityti nebūtina. Svarbiau suprasti.  Manau stipriausia esu XX amžiuje, nes dabar jį mokomės ir nieko nepamiršau dar.

 Na taip. Sutinku. kaip sekėsi olimpiadoje? :)

 Neblogai. 37 likau. Saugiai per viduriuką. Mokytoja patenkinta liko tai ir man gerai kaip visai ne istorikei. O tau kaip? Kas olimpiadoje labiausiai patiko? Kaip filmas?

 41 likau :D panašiai :) šiaip rezultatu irgi ganėtinai patenkintas :) o filmas tai kžn :) pradžios nemačiau, tik gala tepamačiau, bet komjaunuoliams skirtas jis :D kas patiko.. :) ai nžn. Patiko pats šaltinių ir testo rašymas, nes šiaip nieko gero nebuvo. o tau? 

 O tai net aplenkt tave sugebėjau taškeliu kokiu Dėl filmo tai kokias 20min stengiaus suprast apie kurį laiką jis, nes kažkokia neaiški pradžia buvo (gal gerai, kad nematei). Seime visai patiko pasivaikščiot, nes nebuvau buvus tai yra dabar nors kuo pasigirt klasiokams Šiek tiek gaila, kad vakare kambary su kambariokėm prasėdėjau ir su daugiau žmonių nesusipažinau...

 ir šiaip, jei gerai pamenu, man atrodo, prie vieno stalo valgėme :D jei tu iš joniškio berods

 Aga. Koks sutapimas

Žinutė parašyta: 2010-04-22 14:57:25 | Nuoroda
sv3cias rašė:

Gal kas studijuojat statistika ir galetumet pasakyt kaip si specialybe, ar sunku istot? Domina specialybes statistika/finansu draudimo matematika/ekonometrija, kuri is siu perspektyviausia, i kuria sunkiausia ir lengviausia istot? Kokie egzaminai  reikalingi sioms specialybems? Is anksto dekui uz atsakymus. 

 Pati planuoju į vieną iš šių specialybių stoti šiais metais. Pasidomėjau stojimo tvarka tai žinau, kad stojant reikia matematikos, lietuvių ir anglų egzaminų ir fizikos arba informatikos pažymio (į statistika fizikos pažymio). Į fdm sunkiausia. Pasiskaičiavau, kad norint įstoti (jei bus kaip pernai balas) matematiką reikia išlaikyt 95, o lt ir anglų 80+. Į statistiką mažesni balai tai neišsigąsk