Vartotojo aurete pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-07 14:03:11 | Nuoroda

Gyvenu provincijoj tai cia stipriu sunku rast... ka jau stipriu, kad net besimokanciu mazai. Arteja simtadienis ir dar daug sakanciu :"Nu jau reiketu pradet mokytis" Pati lyg ir geriausiai tarp gimnazijos dvyliktoku pusmeti baigiau, bet net saves stipria nepavadinciau

Žinutė parašyta: 2010-02-07 14:06:40 | Nuoroda

Vakar Litexpo apsilankiau tai visi studentai ir destytojai taip ir sneka, kad pas juos viskas, kas geriausia Bet sprendimo nepakeiciau: fdm Vu arba ekonomika

Žinutė parašyta: 2010-02-18 19:06:57 | Nuoroda

Aciū už dar vieną nuomonę. Būtų gerai, kad atsirastų dar žmonių, norinčių pasisakyt apie VU finansų ir draudimo matematiką

Žinutė parašyta: 2010-02-27 17:13:54 | Nuoroda

Jei labai gerai pavyks egzamimus išlaikyt tai bandysiu stoti į finansų ir draudimo matematiką mif. O į kurią specialybę tu planuoji stoti?

Žinutė parašyta: 2010-02-28 16:47:51 | Nuoroda

syptsypt gal pažįsti studijuojančių finansu ir draudimo matematiką  nes šitoj svetainej nelabai tokiu randu) ir galėtum atsiųst pvz jų skype ar pan.

Žinutė parašyta: 2010-03-05 16:37:06 | Nuoroda
witiulka rašė:

Mokykloje kai davė mums bandomąjį egzaminą gavau 48t iš 54t, o iš nec.lt naujausiojo bandomojo surinkau 88, šeip istorija tikiuosi išlaikyti virš 90... kiek jūs tikitės?

 Aš bandomąjį dariau pati tai savarankiškai įsivertinau, kad surinkau apie 92 taškus, bet nežinau ar mokytoja taip gerai įvertintų Tikiuos arti 95 surinkt

Žinutė parašyta: 2010-03-05 16:42:09 | Nuoroda
Alanas rašė:

Sende man  mafes NEC bandomasis nepasieke... apie 40 is 60 surinksiu... Ech...

 Man irgi nelabai sekės, nes iš 62 surinkau 52(per 2 pamokas darėm egzaminą tai tikiuos bus daugiau laiko), o mokytoja tikisi, kad vos ne 100procentu turiu gaut Net paprastam uždaviny su banku susimoviau

Žinutė parašyta: 2010-03-09 16:11:15 | Nuoroda
Laura18 rašė:

 Kaip manot, ar per likusius du su puse menesio imanoma gerai pasiruosti istorijos valstybiniam egzaminui, jei niekad pries tai nesimokiau jos. Ta prasme pazymiai buvo pakankamai geri 7-9, bet galvoj tai neislike jokiu ziniu. Kaip manot ar kasdien pasiskaitinejant ir pasimokant po kokias dvi valandas imanoma pasiruosti? 

 Manau, kad jei tikrai skirsi tas 2 valandas kasdien tai pasiruost galima, bet nezinau ar taip sugebesi, nes daznai kasdien virsta i kas antra diena, o 2 valandos i 40min

Žinutė parašyta: 2010-03-12 14:45:34 | Nuoroda

Aš pasirinkau iš kalbos 11 potemę apie tai kaip olimpiados, konkursai skatina domėtis gimtąja kalba. Gal kas dar ją pasirinkot?

Žinutė parašyta: 2010-03-12 14:47:34 | Nuoroda

Nejaugi nebera norinciu pasisakyt apie MIF?

Žinutė parašyta: 2010-03-14 11:57:05 | Nuoroda
Maury rašė:

As irgi pasiemiau 11 kalbos poteme kazkaip nedaug kas ja ir pasirinko is mano pazistamu.. tiksliau isvis niekas:)))

 tai gal ne visi tose olimpiadose dalyvauja tai del to. As irgi vienintele klasej ja pasirinkau Iš asmenines patirties pasnekesiu manau ir tiek. Gal dar po respublikines lietuviu olimpiados ikvepimas atsiras...

Žinutė parašyta: 2010-04-03 10:07:06 | Nuoroda
bambukaz rašė:
witiulka rašė:
ingree rašė:

Manau jubiliejinių datų (kaip nepriklausomybės atkūrimo 20-metis) nebus, nes visi jų per daug tikisi.

 čia irgi geras pastebėjimas, nes praeitais metais visi galvojo apie 1009m ir nebuvo, beje turiu savo pastebėjima nežinau ar pritarsite... jaunųjų istorikų olimpiados temos taip pat nebūna egzamine? praeitais metais olimpiados tema buvo 1009m iki 1430m, o šiemet nuo 1918-1940 ir 1988-2004m. kaip jūs manote?

 Nu jo, gali būti. Bet egzaminus ir olimpiadas ruošia skirtingos komisijos. Nebent egzaminų komisija atsižvelgs į tai, kad olimpiadininkai gerai tas temas yra išmokė ir specialiai jų nedės. Bet realiai aš tai nesupykčiau, jog įdėtu, nes dabar pats gvildenu Lietuvos tarpukarį olimpiadai :)

Smagu, kad ir čia olimpiadininkai lankos Aš irgi į respublikinę važiuosiu, bet labai daug nesiruošiu, nes 12klasėj laiko tikrai nedaug. Svarbu sudalyvaut ir tiek... Nors mokytoja kalbėjo, kad siaip nebūna istorijos olimpiadoj kažko įdomaus pvz. kaip lietuviu olimpiadoj, kad visokių pramogų buvo numatyta. Gal tu jau pernai dalyvavai ir gali kanors papasakot?

Žinutė parašyta: 2010-04-03 18:14:50 | Nuoroda
bambukaz rašė:
aurete rašė:
bambukaz rašė:
witiulka rašė:
ingree rašė:

Manau jubiliejinių datų (kaip nepriklausomybės atkūrimo 20-metis) nebus, nes visi jų per daug tikisi.

 čia irgi geras pastebėjimas, nes praeitais metais visi galvojo apie 1009m ir nebuvo, beje turiu savo pastebėjima nežinau ar pritarsite... jaunųjų istorikų olimpiados temos taip pat nebūna egzamine? praeitais metais olimpiados tema buvo 1009m iki 1430m, o šiemet nuo 1918-1940 ir 1988-2004m. kaip jūs manote?

 Nu jo, gali būti. Bet egzaminus ir olimpiadas ruošia skirtingos komisijos. Nebent egzaminų komisija atsižvelgs į tai, kad olimpiadininkai gerai tas temas yra išmokė ir specialiai jų nedės. Bet realiai aš tai nesupykčiau, jog įdėtu, nes dabar pats gvildenu Lietuvos tarpukarį olimpiadai :)

Smagu, kad ir čia olimpiadininkai lankos Aš irgi į respublikinę važiuosiu, bet labai daug nesiruošiu, nes 12klasėj laiko tikrai nedaug. Svarbu sudalyvaut ir tiek... Nors mokytoja kalbėjo, kad siaip nebūna istorijos olimpiadoj kažko įdomaus pvz. kaip lietuviu olimpiadoj, kad visokių pramogų buvo numatyta. Gal tu jau pernai dalyvavai ir gali kanors papasakot?

 Nebuvau, šiemėt pirmas sykis :) šiaip jo, ir aš girdėjau, kad nieko ypatingo ten nesuorganizuoja :) tik man įdomu kur apgyvendina visus ten? o šiaip ir aš daug nesiruošiu, dabar per atostogas vieną knygą per prievartą perskaičiau apie tarpukarį, dar reikėtų apie sąjūdį ir užteks :)

 Tai panašiai mąstom tada Dėl apgyvendinimo tai kokiam bendrabutyje greičiausiai, nors kai lietuviu dalyvavau šiemet tai visai neblogam viešbuty apgyvendino. Nors ne nuo apgyvendinimo priklausys, ar smagi olimpiada bus, o nuo to, kokie dalyviai susirinks ir kaip nusiteikę bus 

Žinutė parašyta: 2010-04-03 19:45:08 | Nuoroda
Alanas rašė:

E, olimpiadininkai, kiek tasku jus surinkot antrajame (miesto) etape?

 Nedaug.. Maždaug 95, bet provincijoj I vietai pakankamai buvo nes II vieta vos 80 surinko. O tu irgi dalyvausi respublikinej?

Žinutė parašyta: 2010-04-04 14:08:17 | Nuoroda
Alanas rašė:

As pats esu is Siauliu, tai pas mus 1 vieta uzeme 85 taskai.

 

As pats asmeniskai surinkau 69 tsk bus likau 6-as berods.

 Tai +-10 tašku manau ir nuo vertinimo labai priklauso. Manau mano darba labai palankiai vertino mokytoja

Žinutė parašyta: 2010-04-05 15:41:27 | Nuoroda
bambukaz rašė:
aurete rašė:
Alanas rašė:

As pats esu is Siauliu, tai pas mus 1 vieta uzeme 85 taskai.

 

As pats asmeniskai surinkau 69 tsk bus likau 6-as berods.

 Tai +-10 tašku manau ir nuo vertinimo labai priklauso. Manau mano darba labai palankiai vertino mokytoja

 Kažin kada programa bus ar kažkas tokio? :) nes skaitymo, kuris bus vėliau už ist olimpiada, jau yra. Kažkaip man atrodo istorijos olimpiada dideliu organizuotumu nepasižymi :)

 Aš irgi dienotvarkės laukiu, bet gali būti, kad pasirodys tik maždaug savaitei iki olimpiados likus.

Žinutė parašyta: 2010-04-06 19:06:17 | Nuoroda
Smeterling rašė:
Kristinita rašė:

Aš girdėjau tokį gandą, kad bandomąjį visi parašė prastai, todėl bus mušamas egzo išlaikymo balas. Ką jūs manot?

 aš girdejau, kad apie 41% neišlaike, manau, jei numus bus geriau

 Neįsivaizduoju, kaip tokio lengvo galima neišlaikyt. Mums irgi mokytoja sakė, kad bandomasis per lengvas buvo ir nereikia tikėtis, kad iš 12metų besimokusio žmogaus bus reikalaujama tik mokėt sudėt ir atimt.

Žinutė parašyta: 2010-04-07 19:20:20 | Nuoroda
Smeterling rašė:
aurete rašė:
Smeterling rašė:
Kristinita rašė:

Aš girdėjau tokį gandą, kad bandomąjį visi parašė prastai, todėl bus mušamas egzo išlaikymo balas. Ką jūs manot?

 aš girdejau, kad apie 41% neišlaike, manau, jei numus bus geriau

 Neįsivaizduoju, kaip tokio lengvo galima neišlaikyt. Mums irgi mokytoja sakė, kad bandomasis per lengvas buvo ir nereikia tikėtis, kad iš 12metų besimokusio žmogaus bus reikalaujama tik mokėt sudėt ir atimt.

 iš tavo pasakymo "neįsivaizduoju , kaip tokio lengvo galima neišlaikyt" spėju matematikoj esi stipri, matyt i A lygi eini, o tam kuris mokos B lygiu, juk mokos daug mažiau nei A lygis, tai ir yra sunkiau, jei gerai matematika suprastu gal ir eitu į A... sarkazma matau

 Suprantu, kad yra tokių, kuriem sunkiai matematika sekasi ir tikrai manau, kad nebūtina visiems ją suprast. Tačiau, jei jau taip sunku, gal geriau nesirinkt tokių studijų, kur reikia matematikos, o tada rinktis kalbas ar socialinius mokslus, kur vien pažymio užteks. Juk kiekvienas kažkam gabus, tik reikia sugebėt tai rast

Žinutė parašyta: 2010-04-07 19:24:11 | Nuoroda
Frenlee rašė:

Ekonometrijos. Ekonomiką per metus Lietuvoje baigia tūkstančiai, ekonometriją - 30-40. Darbdaviai mieliau renkasi ekonometristus, dėl gerai išlavinto loginio (matematinio) mąstymo. Tiesiog baigus ekonometriją, atsiveria didesnės galimybės: gali siekti ekonometristo karjeros, taip pat ekonomisto, o dar ir statisto. Ekonomika, deja, tiek pasiūlyti negali, o dar ir konkurencija nežmoniška. Na bet ekonometrijos studijos yra sunkesnės. :))) Įdomu išgirst ir ekonomistų nuomonę, nes pati studijuoju ekonometriją, ir žinoma, ginu savo studijuojamą dalyką :)

 Labas, gal gali papasakot, kuo ekonometrija nuo finansų ir draudimo matematikos skirias ir kas tavo nuomone geriau?

Žinutė parašyta: 2010-04-10 10:33:33 | Nuoroda
bambukaz rašė:
aurete rašė:
bambukaz rašė:
aurete rašė:
Alanas rašė:

As pats esu is Siauliu, tai pas mus 1 vieta uzeme 85 taskai.

 

As pats asmeniskai surinkau 69 tsk bus likau 6-as berods.

 Tai +-10 tašku manau ir nuo vertinimo labai priklauso. Manau mano darba labai palankiai vertino mokytoja

 Kažin kada programa bus ar kažkas tokio? :) nes skaitymo, kuris bus vėliau už ist olimpiada, jau yra. Kažkaip man atrodo istorijos olimpiada dideliu organizuotumu nepasižymi :)

 Aš irgi dienotvarkės laukiu, bet gali būti, kad pasirodys tik maždaug savaitei iki olimpiados likus.

 Tai vistiek šioje savaitėje jau turėtų pasirodyti :)

 Nepasitvirtino tavo nuomonė, nes dar nėra tos dienotvarkės