Vartotojo čiungačianga pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-22 13:20:00 | Nuoroda

aš pabūsiu blogietė, bet man iš dalies pikta, kad nemažina už perdaug žodžių. tai kam išvis ta riba duota, jei vistiek belekaip leidžia rašyt...

Žinutė parašyta: 2010-06-22 16:59:11 | Nuoroda
Alanas rašė:

 

Istorini mastyma panasiai suprantu ir as. Juk visa istorijos moksle esme, mano manymu, ir yra praeities nagrinejimas bei jos siejimas su dabartimi. 

 na, tada nesuprantu tavo ano posto, kur sakei kad mūsų istorinį mąstymą egze patikrino, nes nuodugnių klausimų ir būtent siejimo su dabartim nebuvo gi jame...

Žinutė parašyta: 2010-06-22 17:02:48 | Nuoroda
bambukaz rašė:
čiungačianga rašė:

aš pabūsiu blogietė, bet man iš dalies pikta, kad nemažina už perdaug žodžių. tai kam išvis ta riba duota, jei vistiek belekaip leidžia rašyt...

 nervuokis į sveikata, man nuo to tik maloniau :D

 nesinervuoju, nesimalonėk;D man tik keistas toks nuolaidžiavimas, temos nesupratai - taškų nenuima, žodžių bilekiek prirašei - taškų nenuima, spelingo klaidų pridarei - taškų nenuima ir tt. tiesiog nebus atskirti tie, kurie gerai moka anglų, nuo tų, kurie prasčiau.

 

Žinutė parašyta: 2010-06-22 17:37:02 | Nuoroda
matrica rašė:
čiungačianga rašė:
bambukaz rašė:
čiungačianga rašė:

aš pabūsiu blogietė, bet man iš dalies pikta, kad nemažina už perdaug žodžių. tai kam išvis ta riba duota, jei vistiek belekaip leidžia rašyt...

 nervuokis į sveikata, man nuo to tik maloniau :D

 nesinervuoju, nesimalonėk;D man tik keistas toks nuolaidžiavimas, temos nesupratai - taškų nenuima, žodžių bilekiek prirašei - taškų nenuima, spelingo klaidų pridarei - taškų nenuima ir tt. tiesiog nebus atskirti tie, kurie gerai moka anglų, nuo tų, kurie prasčiau.

 

 tai tie, kurie parase daugiau zodziu, tipo prasciau anglu moka?

 tie prasčiau moka atlikti duotą užduotį :) nėr čia ko pykt, juk čia tik mano nuomonė, ponai egzaminuotojai jūsų pusėj;D

Žinutė parašyta: 2010-06-22 17:40:54 | Nuoroda
bambukaz rašė:
čiungačianga rašė:
bambukaz rašė:
čiungačianga rašė:

aš pabūsiu blogietė, bet man iš dalies pikta, kad nemažina už perdaug žodžių. tai kam išvis ta riba duota, jei vistiek belekaip leidžia rašyt...

 nervuokis į sveikata, man nuo to tik maloniau :D

 nesinervuoju, nesimalonėk;D man tik keistas toks nuolaidžiavimas, temos nesupratai - taškų nenuima, žodžių bilekiek prirašei - taškų nenuima, spelingo klaidų pridarei - taškų nenuima ir tt. tiesiog nebus atskirti tie, kurie gerai moka anglų, nuo tų, kurie prasčiau.

 

 kas tau sakė, kad už spellingo klaidas nenuema? tipo rašysi beter tai ir nenuims taškų? nu tik nereikia... čia listeninge kažkur yra jog neskaito kažkokios klaidos, neusreiškmink tu šito :) Temos nesuprato? Tu skirk du dalykus. Kur temos nesuprato ir parašė vėjus ir kur parašė vieną, tarkim 1/4 laikiusiųjų. Jei ten vienas kitas būtų padaręs tokia klaidą, tai ir skaitytų kaip 0, tačiau kai tiek daug skirtingai suprato, tai ir padaro nuolaidą. Reikšias nelabai gerai suformulavo temą, jei ją buvo galimą suprasti dviprasmiškai, todėl į tai ir buvo atsižvelgta. o kam tas žodžiu limitas reikalngas? rašai laišką draugei ir nori sutilpti į 80 žodžių? Absurdas. Ok, jei moki tai talpink, bet jei yra pilnas lapas tai ir rašai tą pilną lapą, jei tik minčių turi :) Jei jau daugiau žodžių parašai, tai nereiškia, kad anglų kalbos nemoki.

 ne 80, o 100. anyway, pakartosiu tą patį, man atrodo svarbu atlikti duotą užduotį duotomis sąlygomis ir, kad į tai būtų atsižvelgta. man čia atrodo lyg atlikt matematikos uždavinį su savo pasikeistais skaičiais. anyway, nesinervinkit, aš jau suprantu kad jūs laimingi ir patenkinti, kad į viską atlaidžiai žiūri;D

Žinutė parašyta: 2010-06-22 21:04:41 | Nuoroda
7day rašė:

Šita konkurencija žlugdo žmones morališkai. Ypač tuos, kurie jaučiasi superprotingi, kad pavydi dėl to, kad kitiems irgi gerai. Ką gi, lietuviai yra lietuviai. Nebeverkšlenkit, jei taip gerai viską atlikot, tai gausit tą 100 ar ten 95, o jei gausit mažiau, reiškia patys susimovėt, ir nereikia čia kaltint vertintojų nulaidžiavimų ir panašiai. Atrodo, baigia mokyklą, o vis dar vaikai.. :) 

 nepriimkit jūs visko taip asmeniškai ;) man negaila, kad kažkas gaus aukštą balą, man tik nuolaidžiavimas atrodo neteisingas ir nepagrįstas. apskritai ant tų rezultatų nusišvilpt, kiek gausiu tiek gerai, o jei negerai kitąmet perlaikysiu ;)

tiesiog realiam gyvenime niekas tokių nuolaidų nedarys, jei suklys buhalterė ataskaitoje niekas jai galvos nepaglostys ir nesakys nieko baisaus, jei architektas pachalturins projektuodamas, lėks iš darbo ir t.t.

ždž, būkit visi geriečiai gėlių vaikai, laimingai gyvenkit, taika ;*

Žinutė parašyta: 2010-06-22 21:13:06 | Nuoroda
Alanas rašė:
čiungačianga rašė:
Alanas rašė:

 

Istorini mastyma panasiai suprantu ir as. Juk visa istorijos moksle esme, mano manymu, ir yra praeities nagrinejimas bei jos siejimas su dabartimi. 

 na, tada nesuprantu tavo ano posto, kur sakei kad mūsų istorinį mąstymą egze patikrino, nes nuodugnių klausimų ir būtent siejimo su dabartim nebuvo gi jame...

 Kodel nepatikrino? Patikrino - bent jau 41, 48, 50, 54, 56, 57, 61, 63, 64 klausimai tai tikrai. Tikriausiai geriau paieskoje kas nors rastu ir dar daugiau. Taip, jie dalinai buvo "tekstiskai suvokimiski", taciau kartu ir reikalavo istorijos nagrinejimo. Kad ir tie patys klausimai apie krikscioniu elgesi. Koks ten istorinio mastymo patikrinimas, sakytum, ar ne? Ot paprasciausias - tai yra religijos itaka zmoniu elgsenai. Nepamirsk, kad istorinis mastymas yra ne vien istoriniu isvykiu siejimas su dabartimi, taciau ir paciu ivykiu ar reiskiniu tarpusavio sasaju nagrinejimas.

 žinai, daba vėl po belekiek laiko pasiėmiau užduotis, ir žinai, gal tu ir teisus :) antrą kart žiūrint viskas atrodo kitaip ir tie klausimai ne tokie ir prasti (na bent jau ne visi). tik vat visvien tik praplaukimas paviršium ten. 

Ai, mokytoja sakė, jog šį egzaminą lyg ir sudarė visiškai nauja komanda, prieš tai nedirbusi prie egzaminų ruošimo, tai galbūt dėl patirties trūkumo kai kuriuos formuluotės keistokos ;?

Žinutė parašyta: 2010-06-23 13:55:29 | Nuoroda

Ingridele tai visus egzus laikė žiūriu ;DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-01 10:19:28 | Nuoroda

Liepos 1 d. posėdžiavęs Valstybinių brandos egzaminų vertinimo komitetas patvirtino pagrindinės sesijos lietuvių kalbos (gimtosios) ir užsienio kalbų (prancūzų ir rusų) valstybinių brandos egzaminų rezultatus.

Mokykloms rezultatus duomenų perdavimo sistema planuojame pateikti liepos 1 dieną iki 16 valandos.

 

čia mano mokyklos psl parašė. nu zjbs jiem ten, mes tai iš proto einam...

Žinutė parašyta: 2010-07-01 10:37:28 | Nuoroda
sanemis rašė:
čiungačianga rašė:

Liepos 1 d. posėdžiavęs Valstybinių brandos egzaminų vertinimo komitetas patvirtino pagrindinės sesijos lietuvių kalbos (gimtosios) ir užsienio kalbų (prancūzų ir rusų) valstybinių brandos egzaminų rezultatus.

Mokykloms rezultatus duomenų perdavimo sistema planuojame pateikti liepos 1 dieną iki 16 valandos.

 

čia mano mokyklos psl parašė. nu zjbs jiem ten, mes tai iš proto einam...

 na, bet parašo IKI 16 valandos, tai 11 valanda ryto irgi yra IKI 16 valandos, 15:50 irgi yra IKI 16 :D 

 iš mano patirties, tai "planauojame iki 16h" dažniausiai reiškia džiaukites jei 16h pradėsim :D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 11:24:26 | Nuoroda
sarma rašė:

Egzaminai nenulemia visos jūsų ateities, nulemia tik vienerius metus (aš asmeniškai būčiau nieko prieš pasibastyt kur nors tuos vienerius metus, tiki nervina tas visuomenės požiūris, kad jei tu nestoji po mokyklos kur nors, tai esi lopas, nevykėlis). 

 manęs dar niekas neišvadinio lope ar nevykėle dėl to, kad nestoju šiemet;D apskritai, jei nori, turi daryti kaip tau geriau, o ne tai visuomenei. Man tai daug didesnė nesąmonė atrodo stoti belekur, kad tik įstoti, todėl nusprendžiau nestoti tol, kol nesu tikra ko noriu.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 11:27:39 | Nuoroda
Deivizs rašė:

bet be $ nepatirsi materialių gyvenimo malonumų. kelionės, įv. pramogos ir t.t

 keliauti galima su savanoriais ir pamatyti daug daugiau, o pramogas irgi kuriame patys. Aišku, kiekvienam sava laimė, aš pilnai suprantu kodėl kitiems reikia krūvos litų iki pilnos laimės. pinigai atidaro daug durų, tik vat ar visada mums to reikia ar tos nupirktos pramogos, nupirkti draugai, veidmainiai žmonės aplink suteiks daug laimės? ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 11:37:44 | Nuoroda
sandriote rašė:
čiungačianga rašė:
Deivizs rašė:

bet be $ nepatirsi materialių gyvenimo malonumų. kelionės, įv. pramogos ir t.t

 keliauti galima su savanoriais ir pamatyti daug daugiau, o pramogas irgi kuriame patys. Aišku, kiekvienam sava laimė, aš pilnai suprantu kodėl kitiems reikia krūvos litų iki pilnos laimės. pinigai atidaro daug durų, tik vat ar visada mums to reikia ar tos nupirktos pramogos, nupirkti draugai, veidmainiai žmonės aplink suteiks daug laimės? ;)

 jei turi pinigų nereiškia jog tave supa veidmainiai žmonės. Visų pirma reik proto turėt ir sugebėt gyventi taip, kaip leidžia tavo galimybės ir trokšta tavo siela.

 bet pavyksta gal vienam iš šimto realiai vertinti situaciją, daugelis atitrūksta nuo vadžių didelių pinigų skonį pajutę, nebevertina nieko, pasijaučia dievais. Pažiūrėk į tikrai turtigus žmones, keli iš jų yra laimingi? Aš nesugalvoju nė vieno dbr. Aišku, čia kalbu apie TIKRAI turtingus, o ne aukštesnįjį vidutinį sluoksnį :) apskritai, pinigų reikia, jie yra būtini, bet kai jų perdaug nieko gero :)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 11:41:37 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:

baikit apie tuos pinigus, ne to cia susirinkom :D 

 nu kiek galima apie tuos egzus kalbėt, reik mintis nukreipt :D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 13:22:53 | Nuoroda
invisible132 rašė:

 Musu mokytoja taise darbus nec'e tai kazka uzsimine kad nevisi gali sulaukt siandien rezultatu, nes jie nespejo visu darbu istaisyt ar kazkas panasaus. Tikekimes rezultatu sulauksim visi.

 tai, kad jau patvirtinti rezultatai, negali jokių neištaisytų būt :)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:33:27 | Nuoroda

nebereikalo visada 8netus gaudavau ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 16:34:19 | Nuoroda
Margaritta rašė:
erdnija rašė:

Prašau, nestokit nieks į teisę... Labai prašau... aš turėjau iš lietuvių labai daug surinkt, kad bent kiek pakelčiau balą, nes iš istorijos tikiuosi labai mažai surinkti, nes toks jausmas, kad nieko nemokėjau. Tai, jei galit nestokit nieks į teisę...

 49% stojančiųjų stoja į socialinius mokslus, neabejoju, kad vos ne pusė jų - į teisę.

 o kita pusė į ekonomiką :D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:48:12 | Nuoroda
Turka rašė:

manote, ar galejo kodu sistema buti ydinga? 

 manau, kad ne. betkokiu atveju - apeliuok, poto jausies geriau, kai žinosi, kad padarei viską ką galėjai

Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:57:40 | Nuoroda
Alanas rašė:
čiungačianga rašė:
Turka rašė:

manote, ar galejo kodu sistema buti ydinga? 

 manau, kad ne. betkokiu atveju - apeliuok, poto jausies geriau, kai žinosi, kad padarei viską ką galėjai

 Ciungacianga, melynas danguuuuus....

 

Man jau stuogs vaziuoj XD

 :DDD aš tai trumpai atšvenčiau išlaikymą, tai dabar pusgirtė čia sėdžiu;D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:00:05 | Nuoroda

taigi tas apelecijas tikrina nec'o chebra susėdus, kuriems svarbu, kad jokių skandalų nekiltų. geriausių atveju vienam kitam įvertinimas pasikeis, o vidutinis pokytis tėra 2 procentai. BET, aš vistiek manau, kad rašykit, patiems ant širdies ramiau bus :)